iSi Retro sifónová fľaša Classic 1 l
66,70 €

Retro sifónová opletená fľaša je späť. Jednoduchá obsluha a jednoduché čistenie. Fľaša je určená na výrobu sódovej, perlivej vody. Servírovanie je naozaj jednoduché, stačí stlačiť páčku a pohodlne dávkovať, ako skúsený barman.

iSi Fľaša na prípravu šľahačky Cream Profi 0,5 l, nerezová
78,90 €

Najlepšia šľahačková fľaša pre svoj bezkonkurenčný nášľah, rýchle a všestranné použitie, jednoduchú obsluhu a v neposlednom rade aj spôsob čistenia. Servírovanie je naozaj jednoduché, stačí stlačiť dávkovaciu páčku a pohodlne dávkovať.

iSi Fľaša na prípravu šľahačky Dessert Whip Plus 0,5 l, biela
51,99 € 50 €

Posledný kus za túto cenu!

Šľahačková fľaša Dessert Whip Plus spĺňa najnáročnejšie požiadavky zákazníkov a určite sa stane rovnakou ikonou domáceho šľahania ako jej predchodca, navyše skvele vyzerá! Fľaša nech poslúži ako milý darček najbližším alebo ako pomocník pri pohostení návštev.

iSi Fľaša na prípravu šľahačky Easy Whip Plus 0,5 l, biela
42,70 €

Jednoduché ovládanie dávkovania pomocou stlačenia tlačidla. Šľahač pre veľmi jednoduchú prípravu čerstvej šľahačky, ktorá je ľahká a nadýchaná alebo šľahačky ochutenej kvalitným sirupom bez konzervačných prostriedkov.

iSi Fľaša na prípravu šľahačky Gourmet 0,5 l
92,30 €

So šľahačkovou fľašou Gourmet už vás nič neprekvapí. Vedľa šľahačky môžete s touto fľašou vyskúšať aj teplú kuchyňu a prekvapiť rodinu a priateľov hoci aj brokolicovou polievkou z fľaše.

iSi Fľaša na prípravu šľahačky Easy Whip Plus 0,25 l, biela
38,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Šľahač pre veľmi jednoduchú prípravu čerstvej šľahačky, ktorá je ľahká a nadýchaná alebo šľahačky ochutenej kvalitným sirupom bez konzervačných prostriedkov. Jednoduché ovládanie dávkovania pomocou stlačenia tlačidla.

iSi Fľaša na prípravu šľahačky Gourmet 0,25 l
85,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Multifunkčná šľahačková fľaša, jednoduchá obsluha a ľahké čistenie. Fľašu možno použiť nielen na prípravu šľahačky, ale aj na prípravu ďalších studených dezertov alebo teplých omáčok, espum a polievok.