IRONGLYPH Cryptex, čierna edícia USB flash disk, 32 GB
33,50 € 32,50 €

32 GB flash disk s USB 3.0. Neodolateľné čaro Cryptexu spočíva v jeho zámku, ktorý sa skladá z niekoľkých rotujúcich koliesok s písmenami alebo číslicami. Vzhľadom na to, že sa počet kybernetických zločinov neustále zvyšuje, zdá sa, že mechanická ochrana digitálnych dát je stále príťažlivejšia.

IRONGLYPH Cryptex, Zlatá limitovaná edícia, USB flash disk, 64GB
50 € 49,50 €

Neodolateľné čaro Cryptexu spočíva v jeho zámku, ktorý sa skladá z niekoľkých rotujúcich koliesok s písmenami alebo číslicami. Vzhľadom na to, že sa počet kybernetických zločinov neustále zvyšuje, zdá sa, že mechanická ochrana digitálnych dát je stále príťažlivejšia.

IRONGLYPH  Cryptex, Micro SD adaptér, Starožitné zlato
30 € 28,50 €

Cryptex, Micro SD adaptér. Neodolateľné čaro Cryptexu spočíva v jeho zámku, ktorý sa skladá z niekoľkých rotujúcich koliesok s písmenami alebo číslicami. Vzhľadom na to, že sa počet kybernetických zločinov neustále zvyšuje, zdá sa, že mechanická ochrana digitálnych dát je stále príťažlivejšia.

IRONGLYPH Steampunk Power Source, powerbanka, 3 000 mAh
27 € 25,90 €

3 000 mAh Unikátna powerbanka Steampunk je súčasťou kolekcie USB flash disku Cryptex, ktorý má kombinačný kód na ochranu digitálnych informácií používateľov. Táto powerbanka sa pýši dobre známym, štýlovým a atraktívnym steampunkovým dizajnom.