iQ-Tech SmartLife C200, Wi-Fi zvonček s kamerou
76,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Šikovný Wi-Fi zvonček s kamerou. IQ-Tech SmartLife C200 vám posiela zábery z kamery v rozlíšení 720p zakaždým, keď na zvonček niekto zazvoní, takže vždy viete, kto k vám ide. Umožňuje vám a návštevníkom prostredníctvom ovládacej aplikácie hovoriť aj archivovať a prechádzať zábery.

iQ-Tech SmartLife DW04, Wi-Fi magnetický senzor dverí
22,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Šikovný detektor otvorenia okien či dverí, ktorý vás informuje o nevítaných návštevníkoch. Keď sa 2 magnetické časti iQ-Tech SmartLife DW04 vzdialia, pošle vám upozornenie na telefón. Ovláda mobilné aplikácie pre iOS aj Android a umožňuje vám vytvárať automatizované reťazce pokynov pre celú vašu chytrú domácnosť.

iQ-Tech SmartLife IQS001, Wi-Fi vypínač jednoduchý
22,30 €

Novinka

Chytrý Wi-Fi vypínač s jedním spínačem, kterým můžete rozsvěcet a zhasínat na dálku. IQ-Tech SmartLife IQS001 vám umožňuje ovládat světla aplikací pro iOS i Android, dotykem nebo hlasem, nastavit časovač spínání nebo podřídit zhasnutí či rozsvícení jiným akcím ve vaší chytré domácnosti.

iQ-Tech SmartLife IQS002, Wi-Fi vypínač dvojitý
23,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Chytrý Wi-Fi vypínač se dvěma spínači, kterým můžete rozsvěcet a zhasínat na dálku. IQ-Tech SmartLife IQS002 vám umožňuje ovládat světla aplikací pro iOS i Android, dotykem nebo hlasem, nastavit časovač spínání nebo podřídit zhasnutí či rozsvícení jiným akcím ve vaší chytré domácnosti.

iQ-Tech SmartLife IQS003, Wi-Fi vypínač trojitý
26,60 €

Novinka

Chytrý Wi-Fi vypínač se třemi spínači, kterým můžete rozsvěcet a zhasínat na dálku. IQ-Tech SmartLife IQS003 vám umožňuje ovládat světla aplikací pro iOS i Android, dotykem nebo hlasem, nastavit časovač spínání nebo podřídit zhasnutí či rozsvícení jiným akcím ve vaší chytré domácnosti.

iQ-Tech SmartLife IQS003D, Wi-Fi vypínač se stmívačem
26,60 €

Novinka

Chytrý Wi-Fi vypínač s jedním spínačem a stmívačem, kterým můžete rozsvěcet, zhasínat a upravovat jas světla na dálku. IQ-Tech SmartLife IQS003D vám umožňuje ovládat světla aplikací pro iOS i Android, dotykem nebo hlasem, nastavit časovač spínání nebo podřídit zhasnutí, rozsvícení či ztlumení světla jiným akcím ve vaší chytré domácnosti.

iQ-Tech SmartLife IR01, Wi-Fi univerzálny infračervený ovládač
36,10 €

Univerzálny infračervený ovládač, ktorý združí všetky ovládače vo vašej domácnosti na jedno miesto. IQ-Tech SmartLife IR01 sa ovláda prostredníctvom aplikácie pre iOS aj Android, je kompatibilný s hlasovými asistentmi Siri, Alexou a Google Home a umožňuje vytvárať chytré automatizácie v celej vašej chytrej domácnosti.

iQ-Tech SmartLife IR02, Wi-Fi infračervený ovladač klimatizací
20,80 €

Novinka

Univerzální infračervený ovladač vhodný zejména na ovládání klimatizací. IQ-Tech SmartLife IR02 má vestavěný senzor teploty a vlhkosti vzduchu a ovládá se prostřednictvím aplikace pro iOS i Android. Je kompatibilní s hlasovými asistenty Siri, Alexou a Google Home a umožňuje vytvářet chytré automatizace a řetězit pokyny pro celou vaši chytrou domácnost.

iQ-Tech SmartLife MR16, Wi-Fi žiarovka G13, 5 W, farebná
16,50 €

Múdra Wi-Fi LED žiarovka. IQ-Tech SmartLife MR16 má nastaviteľnú farbu aj jas svetla, päticu MR16, svietivosť 460 lumenov a veľmi dlhú životnosť až 35 000 hodín. Ovláda sa prostredníctvom aplikácie pre iOS aj Android a jej chod môžete synchronizovať so zvyškom svojej chytrej domácnosti.

iQ-Tech SmartLife MS03, Wi-Fi pohybový senzor
30,40 €

Chytrý senzor pohybu. IQ-Tech SmartLife MS03 detekuje pohyb až na vzdialenosť 7 mv uhle 110 ° a v prípade, že ho zaznamená, vám pošle výstrahu na telefón. Ovláda mobilné aplikácie pre iOS aj Android a umožňuje vám vytvárať automatizované reťazce pokynov pre celú vašu chytrú domácnosť.

iQ-Tech SmartLife SA01, Wi-Fi siréna
30,40 €

Múdra Wi-Fi siréna, vďaka ktorej bude u vás doma bezpečnejšie. Keď dôjde k splneniu podmienok, spustí hlasný 90dB alarm a pošle vám upozornenie na telefón. Ovláda sa prostredníctvom aplikácie pre iOS a Adroid, ktorá vám umožňuje vytvárať automatizované reťazce pokynov pre celú vašu chytrú domácnosť.

iQ-Tech SmartLife SB002, WiFi relé s ovládačom
22,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Wi-Fi relé, s ktorým môžete ovládať svoje spotrebiče na diaľku. IQ-Tech SmartLife SB001 sa zapája do elektrického rozvodu, z ktorého sa aj napája. Ovládate ho diaľkovými ovládačmi alebo mobilnou aplikáciou pre iOS aj Android a umožňuje vám vytvárať automatizované reťazce pokynov pre celú vašu chytrou domácnosť.

iQ-Tech SmartLife SH18EU, chytrý venkovní Wi-Fi dvojzásuvkový adaptér, 16 A
53,60 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Chytrý adaptér se 2 zásuvkami. IQ-Tech SmartLife SH18EU můžete ovládat mechanicky tlačítkem, telefonem za pomoci Wi-Fi nebo hlasem. Adaptér je kompatibilní s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant a podporuje systém IFTTT. Je určený k venkovnímu použití a disponuje ochranou proti vodě IP44 a ochranou proti zásahem blesku.

iQ-Tech SmartLife WB011, Wi-Fi LED žárovka E27, 110-240 V, 9 W, bílá
18,90 €

Novinka

Chytrá Wi-Fi LED žárovka. IQ-Tech SmartLife WB011 má nastavitelnou teplotu i jas světla, patici E27 a vysokou svítivost až 900 lumenů. Je úsporná, má dlouhou životnost, ovládá se prostřednictvím aplikace pro iOS i Android nebo hlasem a její chod můžete synchronizovat se zbytkem své chytré domácnosti.

iQ-Tech SmartLife WC005, Wi-Fi IP kamera
49,60 €
+ doprava zadarmo

Rotačná múdra IP kamera do interiéru. IQ-Tech SmartLife WC005 natáča vo vysokom rozlíšení Full HD 1080p a v širokom uhle 120 °. Je vybavená automatickou detekciou pohybu, nočným videním a môžete ju otáčať až o 355°. Ovláda sa aplikáciou pre iOS a Android a rozumie si aj s hlasovými asistentmi.

iQ-Tech SmartLife WL005, Wi-Fi LED pásik, 5 m
41,90 € 39 €

Akcia

Šikovný Wi-Fi LED pásik. IQ-Tech SmartLife WL005 má nastaviteľnú farbu, teplotu i jas svetla, je dlhý 5 metrov a ovláda sa prostredníctvom aplikácie pre iOS aj Android. Jeho chod môžete automatizovať alebo ho synchronizovať so zvyškom svojej chytrej domácnosti.

iQ-Tech SmartLife WL02, Wi-Fi senzor zaplavenie
30,40 €

Šikovný detektor úniku vody, ktorý vás zachráni pred potopou. IQ-Tech SmartLife WL02 spozná, keď voda uniká, spustí hlasný alarm a pošle vám upozornenie. Je vodeodolný s krytím IP67, vďaka malým rozmerom sa zmestí prakticky kamkoľvek a ovládať či párovať s inými zariadeniami ho môžete v aplikácii pre iOS aj Android.

iQ-Tech SmartLife WS007, Wi-Fi zásuvka, 10 A
15 €

Chytrá Wi-Fi zásuvka. IQ-Tech SmartLife WS007 vám umožňuje ovládať spotrebiče na diaľku s pomocou aplikácie pre iOS aj Android alebo hlasom, nastaviť časovač alebo plán spínania a mať prehľad o spotrebe elektriny. Znesie záťaž až 10 A, komunikuje s vami pomocou Wi-Fi a je kompatibilná s otvoreným automatizačným systémom IFTTT.

iQ-Tech SmartLife WS017, Wi-Fi 2× zásuvka, 16 A
26,50 €

2 inteligentné Wi-Fi zásuvky v jednom. IQ-Tech SmartLife WS017 vám umožňuje ovládať spotrebiče na diaľku za pomoci aplikácie pre iOS aj Android alebo hlasom, nastaviť časovač alebo plán spínania a mať prehľad o spotrebe elektriny. Znesie celkovú záťaž až 16 A, komunikuje s vami pomocou Wi-Fi a je kompatibilná s otvoreným automatizačným systémom IFTTT.

iQ-Tech SmartLife WS020, Wi-Fi zásuvka, 16 A
16,90 €

Chytrá Wi-Fi zásuvka. IQ-Tech SmartLife WS020 vám umožňuje ovládať spotrebiče na diaľku za pomoci aplikácie pre iOS aj Android alebo hlasom, nastaviť časovač alebo plán spínania a mať prehľad o spotrebe elektriny. Znesie záťaž až 16 A, komunikuje s vami pomocou Wi-Fi a je kompatibilná s otvoreným automatizačným systémom IFTTT.

iQ-Tech SmartLife WT004, Wi-Fi 4× zásuvka + 4× USB, 16 A
41,90 €
+ doprava zadarmo

4 inteligentné Wi-Fi zásuvky so 4 portami USB v jednom. IQ-Tech SmartLife WT004 vám umožňuje ovládať spotrebiče na diaľku za pomoci aplikácie pre iOS aj Android alebo hlasom, nastaviť časovač alebo plán spínania a mať prehľad o spotrebe elektriny. Znesie celkovú záťaž až 16 A, komunikuje s vami pomocou Wi-Fi a je kompatibilná s otvoreným automatizačným systémom IFTTT.

iQ-Tech SmartLife GU10, Wi-Fi žiarovka GU10, 5 W, farebná
16,50 €

Múdra Wi-Fi LED žiarovka. IQ-Tech SmartLife GU10 má nastaviteľnú farbu, teplotu i jas svetla, päticu GU10 a svietivosť 460 lumenov. Je chránená proti rozbitiu krytím IP20 a má dlhú životnosť. Ovláda sa prostredníctvom aplikácie pre iOS aj Android a jej chod môžete synchronizovať so zvyškom svojej chytrej domácnosti.

iQ-Tech Smartlife SH615, venkovní Smart Wi-Fi IP kamera, IP65
70,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Chytrá venkovní IP kamera. IQ-Tech SmartLife SH615 natáčí ve vysokém rozlišení Full HD 1080p, je vybavená automatickou detekcí pohybu, dvoucestným audiem, nočním viděním a krytím proti vodě IP65. Ovládá se aplikací pro iOS a Android a umožňuje nahrávání do telefonu nebo na paměťovou kartu.

iQ-Tech SmartLife SB001, WiFi relé
13,10 €

Wi-Fi relé, s ktorým môžete ovládať svoje spotrebiče na diaľku s mobilnou aplikáciou. IQ-Tech SmartLife SB001 sa zapája do elektrického rozvodu, z ktorého sa aj napája. Ovládate ho mobilnou aplikáciou pre iOS aj Android a umožňuje vám vytvárať automatizované reťazce pokynov pre celú vašu chytrou domácnosť.

iQ-Tech SmartLife SB003, WiFi relé pre garážové vráta a brány
57,30 €
+ doprava zadarmo

Wi-Fi relé, s ktorým môžete ovládať garážové brány pomocou mobilnej aplikácie. IQ-Tech SmartLife SB003 sa zapája do elektrického rozvodu, z ktorého sa aj napája. Spolu s ním dostanete aj magnetický senzor otvorenia dverí, vďaka ktorému budete mať dokonalý prehľad o tom, kedy presne boli vráta otvorené a kedy zatvorené.

iQ-Tech SmartLife SH385, Wi-Fi LED pásik, 3 m
38,10 €

Chytrý Wi-Fi LED pásik. IQ-Tech SmartLife SH385 má nastaviteľnú farbu, teplotu i jas svetla, je dlhý 3 metre a ovláda sa prostredníctvom aplikácie pre iOS aj Android. Jeho chod môžete automatizovať alebo ho synchronizovať so zvyškom svojej chytrej domácnosti.

iQ-Tech SmartLife SM01, Wi-Fi dymový senzor
30,40 €

Chytrý detektor dymu a protipožiarny alarm v jednom. Keď iQ-Tech SmartLife SM01 zachytí dym, spustí sirénu s hlasitosťou až 90 dB a súčasne vám odošle upozornenie na telefón. Ovláda mobilné aplikácie pre iOS aj Android a umožňuje vám vytvárať automatizované reťazce pokynov pre celú vašu chytrú domácnosť.