iQ-Tech SG-153 vreckový UV sterilizátor
18 €

Vreckový UV sterilizátor od značky iQtech účinne dezinfikuje a sterilizuje okolie, nech ste kdekoľvek. Sterilizátor ničí baktérie na kobercoch, matracoch, počítačoch, telefónoch, kuchynskom vybavení a iných povrchoch za 20 sekúnd.

iQ-Tech SG-151 ručný UV sterilizátor
36 €

Ručný UV sterilizátor od značky iQtech účinne sterilizuje okolie, nech ste kdekoľvek. Sterilizátor ničí baktérie na kobercoch, matracoch, počítačoch, telefónoch, kuchynskom vybavení a iných povrchoch za 20 sekúnd. Je vybavený LCD displejom s možnosťou nastavenia pracovného času.

iQ-Tech SH1100, Wi-Fi zásuvkový adaptér 16 A-28%
15,30 € 11 €

Akcia

Múdra Wi-Fi zásuvka francúzskeho typu s kolíkom. IQ-Tech SH1100 vám umožňuje vypínať a zapínať spotrebiče na diaľku alebo hlasom, nastaviť časovač či plán spínania a mať prehľad o spotrebe elektriny. Znesie prúd až 16 A, komunikuje s vami pomocou Wi-Fi a vďaka väčším rozmerom má lepšiu anténu.

iQ-Tech SmartLife WS007, Wi-Fi zásuvka, 10 A
15 €

Chytrá Wi-Fi zásuvka. IQ-Tech SmartLife WS007 vám umožňuje ovládať spotrebiče na diaľku s pomocou aplikácie pre iOS aj Android alebo hlasom, nastaviť časovač alebo plán spínania a mať prehľad o spotrebe elektriny. Znesie záťaž až 10 A, komunikuje s vami pomocou Wi-Fi a je kompatibilná s otvoreným automatizačným systémom IFTTT.

iQ-Tech SmartLife WS020, Wi-Fi zásuvka, 16 A
16,90 €

Chytrá Wi-Fi zásuvka. IQ-Tech SmartLife WS020 vám umožňuje ovládať spotrebiče na diaľku za pomoci aplikácie pre iOS aj Android alebo hlasom, nastaviť časovač alebo plán spínania a mať prehľad o spotrebe elektriny. Znesie záťaž až 16 A, komunikuje s vami pomocou Wi-Fi a je kompatibilná s otvoreným automatizačným systémom IFTTT.

iQ-Tech SmartLife WC005, Wi-Fi IP kamera
49,60 €

Rotačná múdra IP kamera do interiéru. IQ-Tech SmartLife WC005 natáča vo vysokom rozlíšení Full HD 1080p a v širokom uhle 120 °. Je vybavená automatickou detekciou pohybu, nočným videním a môžete ju otáčať až o 355°. Ovláda sa aplikáciou pre iOS a Android a rozumie si aj s hlasovými asistentmi.

iQ-Tech SmartLife IQS003D, Wi-Fi vypínač so stmievačom
26,60 €

Inteligentný Wi-Fi vypínač s jedným spínačom a stmievačom, ktorým môžete rozsvecovať, zhasínať a upravovať jas svetla na diaľku. IIQ-Tech SmartLife IQS003D vám umožňuje ovládať svetlá aplikácií pre iOS aj Android, dotykom alebo hlasom, nastaviť časovač spínanie alebo podriadiť zhasnutie, rozsvietenie či stlmenie svetla iným akciám vo vašej chytrej domácnosti.

iQ-Tech SmartLife IQS001, Wi-Fi vypínač jednoduchý
22,30 €

Šikovný Wi-Fi vypínač s jedným spínačom, ktorým môžete rozsvecovať a zhasínať na diaľku. IQ-Tech SmartLife IQS001 vám umožňuje ovládať svetlá aplikácií pre iOS aj Android, dotykom alebo hlasom, nastaviť časovač spínanie alebo podriadiť zhasnutie či rozsvietenie iným akciám vo vašej chytrej domácnosti.

iQ-Tech SmartLife IR02, Wi-Fi infračervený ovládač klimatizácií
20,80 €

Univerzálny infračervený ovládač vhodný najmä na ovládanie klimatizáciou. IQ-Tech SmartLife IR02 má vstavaný senzor teploty a vlhkosti vzduchu a ovláda sa prostredníctvom aplikácie pre iOS aj Android. Je kompatibilný s hlasovými asistentmi Siri, Alexou a Google Home a umožňuje vytvárať chytré automatizácie a reťaziť pokyny pre celú vašu chytrou domácnosť.

iQ-Tech SmartLife SB001, WiFi relé
13,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Wi-Fi relé, s ktorým môžete ovládať svoje spotrebiče na diaľku s mobilnou aplikáciou. IQ-Tech SmartLife SB001 sa zapája do elektrického rozvodu, z ktorého sa aj napája. Ovládate ho mobilnou aplikáciou pre iOS aj Android a umožňuje vám vytvárať automatizované reťazce pokynov pre celú vašu chytrou domácnosť.

iQ-Tech SmartLife SM01, Wi-Fi dymový senzor
30,40 €

Chytrý detektor dymu a protipožiarny alarm v jednom. Keď iQ-Tech SmartLife SM01 zachytí dym, spustí sirénu s hlasitosťou až 90 dB a súčasne vám odošle upozornenie na telefón. Ovláda mobilné aplikácie pre iOS aj Android a umožňuje vám vytvárať automatizované reťazce pokynov pre celú vašu chytrú domácnosť.

iQ-Tech SmartLife WB009, Wi-Fi žiarovka E27, 10 W, farebná
18,90 €

Múdra Wi-Fi LED žiarovka. IQ-Tech SmartLife WB009 má nastaviteľnú farbu, teplotu i jas svetla, päticu E27 a vysokú svietivosť 900 lumenov. Ovláda sa prostredníctvom aplikácie pre iOS aj Android a jej chod môžete synchronizovať so zvyškom svojej chytrej domácnosti.

iQ-Tech SmartLife Byt, štartovacia sada
239 €

Inteligentná sada do bytu, ktorá vám zabezpečí maximálny komfort a bezpečie. IQ-Tech SmartLife Byt obsahuje Wi-Fi inteligentné zásuvky, žiarovku, zvonček s kamerou, ovládač klimatizácie a detektory dymu, zaplavenia a otvorenia okien alebo dverí, ktoré možno jednoducho prepájať do inteligentných automatických celkov. Môžete tak napríklad zapnúť sirénu pri detekcii vody či dymu, rozsvietiť, keď prídete domov, alebo si skrátka užiť komfortnú teplotu za každej situácie.

iQ-Tech SmartLife IQS003, Wi-Fi vypínač trojitý
26,60 €

Šikovný Wi-Fi vypínač s troma spínačmi, ktorým môžete rozsvecovať a zhasínať na diaľku. IQ-Tech SmartLife IQS003 vám umožňuje ovládať svetlá aplikácií pre iOS aj Android, dotykom alebo hlasom, nastaviť časovač spínanie alebo podriadiť zhasnutie či rozsvietenie iným akciám vo vašej chytrej domácnosti.

iQ-Tech SmartLife IR01, Wi-Fi univerzálny infračervený ovládač
36,10 €

Univerzálny infračervený ovládač, ktorý združí všetky ovládače vo vašej domácnosti na jedno miesto. IQ-Tech SmartLife IR01 sa ovláda prostredníctvom aplikácie pre iOS aj Android, je kompatibilný s hlasovými asistentmi Siri, Alexou a Google Home a umožňuje vytvárať chytré automatizácie v celej vašej chytrej domácnosti.

iQ-Tech SmartLife IQS002, Wi-Fi vypínač dvojitý
23,90 €

Šikovný Wi-Fi vypínač s dvoma spínačmi, ktorým môžete rozsvecovať a zhasínať na diaľku. IQ-Tech SmartLife IQS002 vám umožňuje ovládať svetlá aplikácií pre iOS aj Android, dotykom alebo hlasom, nastaviť časovač spínanie alebo podriadiť zhasnutie či rozsvietenie iným akciám vo vašej chytrej domácnosti.

iQ-Tech SmartLife WT004, Wi-Fi 4× zásuvka + 4× USB, 16 A
41,90 €

4 inteligentné Wi-Fi zásuvky so 4 portami USB v jednom. IQ-Tech SmartLife WT004 vám umožňuje ovládať spotrebiče na diaľku za pomoci aplikácie pre iOS aj Android alebo hlasom, nastaviť časovač alebo plán spínania a mať prehľad o spotrebe elektriny. Znesie celkovú záťaž až 16 A, komunikuje s vami pomocou Wi-Fi a je kompatibilná s otvoreným automatizačným systémom IFTTT.

iQ-Tech SmartLife GU10, Wi-Fi žiarovka GU10, 5 W, farebná
16,90 €

Múdra Wi-Fi LED žiarovka. IQ-Tech SmartLife GU10 má nastaviteľnú farbu, teplotu i jas svetla, päticu GU10 a svietivosť 460 lumenov. Je chránená proti rozbitiu krytím IP20 a má dlhú životnosť. Ovláda sa prostredníctvom aplikácie pre iOS aj Android a jej chod môžete synchronizovať so zvyškom svojej chytrej domácnosti.

iQ-Tech Jumper JPD-FR202 infračervený bezdotykový teplomer
77,40 € 75,20 €

iQtech Jumper JPD-FR202 infračervený bezdotykový teplomer s medicínskou presnosťou merania je vybavený funkciou pamäte pre uloženie 20 sád nameraných dát. Teplomer je prispôsobený pre meranie ľudskej pokožky, teploty objektu a kontinuálneho snímania teploty.

iQ-Tech SmartLife SB003, WiFi relé pre garážové vráta a brány
57,30 €

Wi-Fi relé, s ktorým môžete ovládať garážové brány pomocou mobilnej aplikácie. IQ-Tech SmartLife SB003 sa zapája do elektrického rozvodu, z ktorého sa aj napája. Spolu s ním dostanete aj magnetický senzor otvorenia dverí, vďaka ktorému budete mať dokonalý prehľad o tom, kedy presne boli vráta otvorené a kedy zatvorené.

iQ-Tech SmartLife Plynár, štartovacia sada
219 €

Inteligentná sada proti únikom plynu, ktorá vás ochráni pred zemným plynom aj jedovatým oxidom uhoľnatým. IQ-Tech SmartLife Plynár obsahuje Wi-Fi detektor plynu, detektor CO a zatvárač ventilov, ktoré môžete jednoducho prepojiť do jedného inteligentného automatického celku. Keď detektor zachytí plyn, spustí hlasný alarm, zašle vám upozornenie a zatvárač ventilov zavrie kľúčový kohútik.

iQ-Tech SmartLife WS017, Wi-Fi 2× zásuvka, 16 A
26,50 €

2 inteligentné Wi-Fi zásuvky v jednom. IQ-Tech SmartLife WS017 vám umožňuje ovládať spotrebiče na diaľku za pomoci aplikácie pre iOS aj Android alebo hlasom, nastaviť časovač alebo plán spínania a mať prehľad o spotrebe elektriny. Znesie celkovú záťaž až 16 A, komunikuje s vami pomocou Wi-Fi a je kompatibilná s otvoreným automatizačným systémom IFTTT.

iQ-Tech SmartLife SB002, WiFi relé s ovládačom
22,70 €

Wi-Fi relé, s ktorým môžete ovládať svoje spotrebiče na diaľku. IQ-Tech SmartLife SB001 sa zapája do elektrického rozvodu, z ktorého sa aj napája. Ovládate ho diaľkovými ovládačmi alebo mobilnou aplikáciou pre iOS aj Android a umožňuje vám vytvárať automatizované reťazce pokynov pre celú vašu chytrou domácnosť.

iQ-Tech SmartLife SH615, vonkajšia Smart Wi-Fi IP kamera, IP65
70,90 €

Inteligentná vonkajšia IP kamera. IQ-Tech SmartLife SH615 natáča vo vysokom rozlíšení Full HD 1080p, je vybavená automatickou detekciou pohybu, dvojcestným audiom, nočným videním a krytím proti vode IP65. Ovláda sa aplikáciami pre iOS a Android a umožňuje nahrávanie do telefónu alebo na pamäťovú kartu.

iQ-Tech SmartLife Chalupa, štartovacia sada
139 €

Inteligentná sada na chalupu, ktorá vám zaistí komfort a bezpečie. IQ-Tech SmartLife Chalupa obsahuje Wi-Fi detektor pohybu, detektor otvorenia okien a dverí, detektor teploty a vlhkosti a inteligetnej zásuvky, ktoré možno jednoducho prepájať do inteligentných automatických celkov. Môžete tak napríklad zapnúť bojler alebo kúrenie aj z pohodlia domova, mať prehľad o nevítaných návštevníkoch, ktorých zastrašíte sirénou pod.

iQ-Tech SmartLife Garáž, štartovacia sada
199 €

Inteligentná sada do garáže, ktorá vám zaistí komfort a bezpečie. IQ-Tech SmartLife Garáž obsahuje Wi-Fi relé, vonkajšiu IP kameru a detektor CO, ktoré možno jednoducho prepájať do inteligentných automatických celkov. Môžete tak napríklad zapnúť sirénu pri detekcii plynu, rozsvietiť pri detekcii pohybu, otvoriť bránu pri príchode ai.

iQ-Tech SmartLife MR16, Wi-Fi žiarovka G13, 5 W, farebná
16,90 €

Múdra Wi-Fi LED žiarovka. IQ-Tech SmartLife MR16 má nastaviteľnú farbu aj jas svetla, päticu MR16, svietivosť 460 lumenov a veľmi dlhú životnosť až 35 000 hodín. Ovláda sa prostredníctvom aplikácie pre iOS aj Android a jej chod môžete synchronizovať so zvyškom svojej chytrej domácnosti.

iQ-Tech SmartLife MS03, Wi-Fi pohybový senzor
30,40 €

Chytrý senzor pohybu. IQ-Tech SmartLife MS03 detekuje pohyb až na vzdialenosť 7 mv uhle 110 ° a v prípade, že ho zaznamená, vám pošle výstrahu na telefón. Ovláda mobilné aplikácie pre iOS aj Android a umožňuje vám vytvárať automatizované reťazce pokynov pre celú vašu chytrú domácnosť.

iQ-Tech SmartLife SA01, Wi-Fi siréna
30,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Múdra Wi-Fi siréna, vďaka ktorej bude u vás doma bezpečnejšie. Keď dôjde k splneniu podmienok, spustí hlasný 90dB alarm a pošle vám upozornenie na telefón. Ovláda sa prostredníctvom aplikácie pre iOS a Adroid, ktorá vám umožňuje vytvárať automatizované reťazce pokynov pre celú vašu chytrú domácnosť.

iQ-Tech SmartLife WB011, Wi-Fi LED žiarovka E27, 110-240 V, 9 W, biela
21,80 €

Inteligentná Wi-Fi LED žiarovka. IQ-Tech SmartLife WB011 má nastaviteľnú teplotu i jas svetla, päticu E27 a vysokú svietivosť až 900 lumenov. Je úsporná, má dlhú životnosť, ovláda sa prostredníctvom aplikácie pre iOS aj Android alebo hlasom a jej chod môžete synchronizovať so zvyškom svojej chytrej domácnosti

iQ-Tech YTG-002 infračervený bezdotykový teplomer
71 €

iQtech YTG-002 infračervený bezdotykový teplomer s pamäťou pre 32 meraní je ideálnym teplomerom aj pre tých najmenších. Teplomer s LED displejom upozorní na vyššiu teplotu zmenou farebného podsvietenia.

iQ-Tech SmartLife WL02, Wi-Fi senzor zaplavenie
30,40 €

Šikovný detektor úniku vody, ktorý vás zachráni pred potopou. IQ-Tech SmartLife WL02 spozná, keď voda uniká, spustí hlasný alarm a pošle vám upozornenie. Je vodeodolný s krytím IP67, vďaka malým rozmerom sa zmestí prakticky kamkoľvek a ovládať či párovať s inými zariadeniami ho môžete v aplikácii pre iOS aj Android.

iQ-Tech SmartLife DW04, Wi-Fi magnetický senzor dverí
22,70 €

Šikovný detektor otvorenia okien či dverí, ktorý vás informuje o nevítaných návštevníkoch. Keď sa 2 magnetické časti iQ-Tech SmartLife DW04 vzdialia, pošle vám upozornenie na telefón. Ovláda mobilné aplikácie pre iOS aj Android a umožňuje vám vytvárať automatizované reťazce pokynov pre celú vašu chytrú domácnosť.

iQ-Tech SmartLife Požiarnik, štartovacia sada proti požiaru
109 €

Inteligentná sada, ktorá vás ochráni pred požiarom. IQ-Tech SmartLife Požiarnik obsahuje 3 Wi-Fi detektory dymu a inteligentnú zásuvku, ktorú môžete jednoducho prepojiť do jedného inteligentného automatického celku. Keď detektor dymu zachytí nebezpečný dym, spustí hlasný alarm, zašle vám upozornenia a zásuvka spustí výstražné svetlá, vypne kľúčový spotrebič pod.