iPlay Stan s tunelom - jednorožce-33%
30,35 € 20,30 €

Skvelý farebný stan s tunelom s motívom jednorožca pre vaše aktívne deti. Stan s tunelom môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

iPlay Stan s tunelom-40%

iPlay Stan s tunelom

Hodnotenie: 4,3
31,90 € 18,90 €

Skvelý farebný stan s tunelom pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti pri hraní a schovávaní v ňom užijú veľa zábavy.

iPlay Stan pirát s tunelom
16,62 € 15,90 €

Farebný stan s tunelom s motívom pirátov pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

iPlay Stan princeznovský zámok-25%
22,99 € 17,20 €

Farebný stan zámok je ideálnym domček pre vaše malé princezné. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

iPlay Stanová zostava 5v1

iPlay Stanová zostava 5v1

Hodnotenie: 4,4
42,06 € 35,60 €

Farebná stanová zostava 5v1 pre vaše aktívne deti. Zostavu môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní užijú veľa zábavy.

iPlay Tunely-18%

iPlay Tunely

Hodnotenie: 4,7
27 € 21,90 €

Skvelé farebné tunely pre vaše aktívne deti. Tunely môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti sa v nich môžu schovávať alebo naháňať a užiť si tak veľa zábavy.

iPlay Ohrádka

iPlay Ohrádka

Hodnotenie: 4,4
13,80 €

Farebná praktická ohrádka pre vaše aktívne deti. Ohrádku môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní užijú veľa zábavy.

iPlay Stany s tunelom

iPlay Stany s tunelom

Hodnotenie: 4,2
26,80 €

Farebná dvojica stanov spojená tunelom pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

iPlay Stan s tunelom a loptičkami
64 €

Detský stan s tunelom vo veselých farbách sa stane obľúbenou súčasťou záhrady či detskej izbičky. Deti si pri hraní užijú veľa zábavy. Súčasťou sú plastové loptičky.

iPlay Stan rytiersky hrad

iPlay Stan rytiersky hrad

Hodnotenie: 4,7
21,50 € 21 €

Farebný stan rytiersky hrad je skvelé hracie miesto pre vaše deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

iPlay Stan - hrad Dino

iPlay Stan - hrad Dino

Hodnotenie: 4,6
18,47 € 16,80 €

Farebný stan hrad s motívom dinosaurov pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

iPlay Stan Dino s tunelom

iPlay Stan Dino s tunelom

Hodnotenie: 4,1
16,62 € 15,90 €

Farebný stan s tunelom s motívom dinosaurov pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

iPlay Stan poník s tunelom

iPlay Stan poník s tunelom

Hodnotenie: 4,4
23 €

Farebný stan s tunelom s motívom poníka a princeznej pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

iPlay Bazén s 50 loptičkami
14,90 €

Detský bazénik s 50-timi loptičkami s motívmi zvieratiek. Bazénik nie je určený na vodu. Môžete ho však použiť doma v izbičke alebo v lete vonku na záhrade. Deti pri hraní v ňom užijú veľa zábavy.

iPlay Stan rodinný dom

iPlay Stan rodinný dom

Hodnotenie: 3,7
14,50 €

Farebný stan rodinný dom je skvelé hracie miesto pre vaše deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

iPlay Stan s tunelom vesmír
18,70 €

Stan s tunelom s motívom vesmíru a kozmonauta pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

iPlay Stan hrad pre malých rytierov
16,80 €

Stan hrad pre malých rytierov má rozmery cca 75 × 75 × 160 cm. Stan môžete použiť doma v izbičke alebo v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

iPlay Plienkové plavky chlapčenské-18%
16,90 € 13,70 €

Posledný kus za túto cenu!

I play plienkové plavky s chlapčenskými vzormi zaručujú skvelú ochranu pre bábätká a batoľatá. Sú ideálnou voľbou do verejných bazénov a k moru. Značka i play.® vyrába plavecké plienky s patentovaným trojvrstvovým dizajnom.

iPlay Čarodejnícky stan

iPlay Čarodejnícky stan

Hodnotenie: 3,8
21,80 €

Každá čarodejnica potrebuje mať vlastný strašidelný brloh. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

iPlay Plienkové plavky modrá-18%
14,90 € 12,10 €

Posledný kus za túto cenu!

I play plienkové plavky modré zaručujú skvelú ochranu pre bábätká a batoľatá. Sú ideálnou voľbou do verejných bazénov a k moru. Značka i play.® vyrába plavecké plienky s patentovaným trojvrstvovým dizajnom.

iPlay Stan hrací s terčom

iPlay Stan hrací s terčom

Hodnotenie: 4,9
21 €

Tento detský stan je nielen krásnym príbytok na doma i von. Jeho súčasťou sú aj 2 zábavné hry s loptičkami. Z jednej strany má stan terč so suchým zipsom na hádzanie troch loptičiek. Z druhej strany sú otvory pre hádzanie plastových loptičiek.

iPlay Stan hrad pre princezné
16,20 € 14,50 €

Stan hrad pre princezné má rozmery cca 75 × 75 × 160 cm. Stan môžete použiť doma v izbičke alebo v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

iPlay Stanová zostava 7v1-21%

iPlay Stanová zostava 7v1

Hodnotenie: 4,3
45,88 € 35,90 €

Farebná stanová zostava 7v1 pre vaše aktívne deti. Zostavu môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní užijú veľa zábavy.

iPlay Domček s ohrádkou-18%

iPlay Domček s ohrádkou

Hodnotenie: 4,6
20,24 € 16,40 €

Farebný domček s ohrádkou pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

iPlay Tunel rovný-27%

iPlay Tunel rovný

Hodnotenie: 4,7
16,90 € 12,20 €

Skvelý farebný tunel pre vaše aktívne deti. Tunel môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti pri hraní a schovávaní v ňom užijú veľa zábavy.

iPlay Stan lienka s tunelom

iPlay Stan lienka s tunelom

Hodnotenie: 4,5
18,90 €

Farebný stan lienka s tunelom je skvelé hracie miesto pre vaše deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

iPlay Plienkové plavky dievčenské
18 €

I play plienkové plavky s dievčenskými vzormi zaručujú skvelú ochranu pre bábätká a batoľatá. Sú ideálnou voľbou do verejných bazénov a k moru. Značka i play.® vyrába plavecké plienky s patentovaným trojvrstvovým dizajnom.

iPlay Stan Indiánsky 100x100x135 cm
12 € 10,70 €

Indiánsky stan je skvelý príbytok na hranie pre vašich malých dohrodruhov. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

iPlay Plienkové plavky ružové
16 €

I play plienkové plavky modré zaručujú skvelú ochranu pre bábätká a batoľatá. Sú ideálnou voľbou do verejných bazénov a k moru. Značka i play.® vyrába plavecké plienky s patentovaným trojvrstvovým dizajnom.