iPlay Detský klobúčik proti slnku JUNGLE UV 50+
16,90 €

Novinka

Cool ochranný klobúčik JUNGLE pre deti a batoľatá s ochranným UV faktorom 50+. Šilt klobúčika chráni oči aj krk pred škodlivými slnečnými lúčmi. Ľahký klobúčik je vyrobený z priedušného materiálu. Odľahčené prevedenie bez podšívky- stačí uviazať šnúrky, aby vám tento roztomilý klobúčik neodvial vietor.


iPlay chlapčenské plavky s plienkou PIRÁTI
29,80 €

Posledný kus za túto cenu!

I play plienkové plavky pre chlapca zaručujú skvelú ochranu pre bábätká a batoľatá. Sú ideálnou voľbou do verejných bazénov i k moru. Značka i play.® vyrába plavecké plienky s patentovaným trojvrstvovým dizajnom.


iPlay chlapčenské plienkové plavky DINOSAURUS
29,80 €

Posledný kus za túto cenu!

I play plienkové plavky dinosaurus zaručujú skvelú ochranu pre bábätká a batoľatá. Sú ideálnou voľbou do verejných bazénov i k moru. Značka i play.® vyrába plavecké plienky s patentovaným trojvrstvovým dizajnom.


iPlay detská šiltovka s lemom a UV ochranou
15,10 €

Novinka

Cool ochranná šiltovka pre deti s ochranným UV faktorom 50+. Šilt klobúčika chráni oči aj krk pred škodlivými slnečnými lúčmi. Ľahká šiltovka je vyrobená z priedušného materiálu. Odľahčené prevedenie bez podšívky- stačí uviazať šnúrky, aby vám tento roztomilý klobúčik neodvial vietor.


iPlay detský slnečný klobúčik s UV ochrannou
15,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Cool ochranný klobúčik pre deti a batoľatá s ochranným UV faktorom 50+. Šilt klobúčika chráni oči aj krk pred škodlivými slnečnými lúčmi. Ľahký klobúčik je vyrobený z priedušného materiálu. Odľahčené prevedenie bez podšívky- stačí uviazať šnúrky, aby vám tento roztomilý klobúčik neodvial vietor.


iPlay dievčenské jednodielne plienkové plavky Flamingo
30,20 €

Posledný kus za túto cenu!

I play modré plienkové plavky zaručujú skvelú ochranu pre bábätká a batoľatá. Sú ideálnou voľbou do verejných bazénov i k moru. Značka i play.® vyrába plavecké plienky s patentovaným trojvrstvovým dizajnom.


iPlay dievčenské jednodielne plienkové plavky HAWAI
30,20 €

Posledný kus za túto cenu!

I play ružové plienkové plavky zaručujú skvelú ochranu pre bábätká a batoľatá. Sú ideálnou voľbou do verejných bazénov i k moru. Značka i play.® vyrába plavecké plienky s patentovaným trojvrstvovým dizajnom.