Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Snežnice už kedysi slúžili na prechody zasnežených plání ešte v časoch, keď lyže nikto nepoznal. V súčasnej dobe sa pre pohyb v zasneženej prírode prevažne používajú lyže, ale aj napriek tomu je záujem o snežnice každoročne väčší a väčší. Ľudia prichádzajú na to, že je u nás veľa krásnych miest, kam sa na lyžiach nedostanú. A potom je tu aj ekonomická stránka veci. Vybaviť sa na výlety na snežniciach vyjde ďaleko lacnejšie ako na lyžiach.

Asi nikoho neprekvapí, že najviac vyznávačov snežníc je vo Francúzsku. A tak nie je divu, že veľa výrobcov snežníc je práve z Francúzska. Jednu takú založil v roku 1996 Jean-Claude Bibollet s názvom Inook.

Pre zaujímavosť Inook patrí do rodiny, kde nájdete také značky ako je TECHNICA, VÖLKEL, MARKER. Najmä v spojení s poslednou menovanou značkou je asi každému jasné, že snežnice Inook sú vyrábané z plastu a o kvalite asi netreba pochybovať. Súčasným trendom vo Francúzsku je rekreačné chodenie na snežniciach. Jednodňové výlety nielen na horách, ale napríklad len po zasnežených kopcoch. A práve na tento trend sa Inook zameral. Vďaka šestnástim rokom skúseností nesú snežnice Inook spústu výborných technických detailov a prednostiam patrí predovšetkým kvalita, technické prevedenie a cena! Snežnice Inook sú jedinečné aj v množstve iných detailoch, tie nájdete na www.raquettes-inook.com.