Inglesina Trip-22%
208 €

162 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Inglesina Trip z novej kolekcie 2016 sú ultraľahké a plne vybavené golfky mnohostranne využiteľné. Praktické, ľahko ovládateľné a neskutočne trendy!


Inglesina Golf Blink 2018
184 €
181 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Inglesin Blink je jeden z najľahších golfových kočíkov s hmotnosťou iba 5,8 kg! Sedadlo je opatrené na bokoch sieťovaným materiálom pre lepšie prúdenie vzduchu. Priestranná opierka chrbta je sklápacia do 4 polôh, aby si váš malý cestujúci mohol príjemne zdriemnuť.


Inglesina Adaptéry na Zippy Light pre autosedačky Inglesina Huggy
12,54 €
12,30 €

Inglesina adaptéry na kočík Zippy Light pre autosedačky Inglesina Huggy 0+. Premeňte svoj Zippy Light kočík vo svojho spoločníka na cestách. Ľahko sa inštalujú priamo do podvozku kočíka, čo vám umožní využiť svoju autosedačku aj mimo automobil ako travel systém.


Inglesina Adaptéry na Zippy Light pre autosedačky Maxi-Cosi
14 €

Posledný kus za túto cenu!

Inglesina adaptéry na kočík Zippy Light pre autosedačky Maxi-cosi, Cybex, Besafe 0+. Premeňte svoj Zippy Light kočík vo svojho spoločníka na cestách. Ľahko sa inštalujú priamo do podvozku kočíka, čo vám umožní využiť svoju autosedačku aj mimo automobil ako travel systém.


Inglesina Fusak Winter Muff
97,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Mäkučký plyšový zimný fusak je ošetrený impregnáciou proti vlhkosti, vetru a špine. Je vhodný pre kombinované a športové kočíky a vďaka kvalitným materiálom je teplý.


Inglesina NEWTON IFIX
276,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Inglesina NEWTON IFIX určená pre deti 9–36 kg (skupina 1/2/3) je navrhnutá tak, aby ju deti v aute vybavenom konektormi Isofix a Top Tether bezpečne a pohodlne používali dlhšiu dobu. Anatomické sedadlo s penovou vložkou sa dá sklopiť do 4 pozícií s použitím jednej ruky, čo dieťaťu zaručuje pohodlnú a uvoľnenú cestu.


Inglesina Pláštenka pro Inglesina Twin Swift
34,97 €
34 €

Posledný kus za túto cenu!

Pláštenka na kočík Inglesina Twin Swift – Transparentná pláštenka ochráni pred dažďom, vetrom aj snehom počas prechádzok a výletov.


Inglesina Slunečník
38,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Slunečník ke kočárku Inglesina s univerzálním úchytem chrání vaše miminko proti letnímu sluníčku. Rukojeť je flexibilní díky nastavitelnému kloubu. Slunečník je možné připojit na všechny podvozky a sportovní kočárky zn. Inglesina.


Inglesina Spojka pre dvojčatá, 1ks
15 €

Posledný kus za túto cenu!

Inglesina spojka pre dvojčatá premení dva kočíky v kočík pre dvojčatá. Pripevnenie možno použiť pri kočíkoch, ktoré majú trubkovú konštrukciu.


Inglesina Taška na transport golfiek NET/BLINK
34,97 €
34 €

Posledný kus za túto cenu!

Inglesina taška na transport golfiek Inglesina NET/BLINK ich ochráni pri preprave pred odrením či iným poškodením. Prenášanie uľahčí dva popruhy, ktoré možno použiť aj cez rameno.


Inglesina Trip 2018
196,04 €
193 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Iglesina Trip ponúka výhody športového kočíka a golfiek. Ultra ľahký a plne vybavený je pre deti od 3 mesiacov do 25 kg. Praktický, ľahko ovládateľný, váži len 7 kg a je neskutočne trendy! Priestranný s veľkými kolieskami do mesta, na výlet aj na dovolenku. Pre dni plné slnka, ale nesklame, ani keď sa objavia mráčiky a spustí sa dážď. Je vybavený do akéhokoľvek počasia.


Inglesina Twin Swift 2018
289,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Twin Swift je ultraľahký športový kočík typu golfových palíc, praktický, ľahko ovládateľný! Je vybavený nezávisle nastaviteľnými opierkami chrbta, ktoré umožňujú jednému dieťaťu spať, zatiaľ čo druhé je hore.


Inglesina Vložka pre športové kočíky BABY SNUG PAD
61,29 €
60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Inglesina vložka BABY SNUG PAD pre športové kočíky. Mäkký redukčný vankúš, ktorý zaručuje najmenším deťom pohodlnejšiu prechádzku. Zaisťuje výbornú priedušnosť. Je kompatibilný so všetkými športovými kočíky Quinny.


Inglesina Zippy Light 2018
306,04 €

301 €

Posledný kus za túto cenu!

Inglesina Zippy Light je veľmi ľahký a kompaktný športiak s jednoduchým patentovaným skladaním. Kočík sa otvára a zatvára len jednou rukou a jedným jediným pohybom. Unikátna prepojená rukoväť umožňuje riadenie jednou rukou. Je vhodný pre deti od narodenia do 3 rokov. Váži len 7kg.


Inglesina Taška na transport golfových holí Inglesina
33 €

Taška na transport golfových holí Inglesina při přepravě je ochrání před odřením či jiným poškozením. Dva popruhy na přenášení, lze je použít i přes rameno. Hodí se pro golfové hole Inglesina Zippy, Net, Trilogy, Trip, Avio, Swift.


Inglesina Espresso 2018
274,61 €
270 €
+ doprava zadarmo

Inglesina Espresso je praktický, ľahký a kompaktný športový kočík s veľkými kolesami, ideálny pre všetky typy terénov. Je vhodný pre deti od narodenia do 15 kg. Ľahko sa skladá a rozkladá. Výškovo nastaviteľná rukoväť je skvelá pre rodičov akékoľvek postavy. Zateplený nánožník a pláštenka sú súčasťou dodávky, čím je pre dieťa zaistené pohodlie v akejkoľvek ročnej dobe.


Inglesina Trilogy 2018
510,33 €

502 €
+ doprava zadarmo

Inglesina Trilogy je extrémne praktický, vybavený a ľahko ovládateľný športiak s možnosťou zmeny orientácie sedačky aj upevnenia autosedačky. Kolesá, vybavené guľôčkovýmu ložiskami, uľahčujú jeho tlačenie, a poistka na ovládanie otáčacích koliesok je vždy po ruke. Najdôležitejšou prednosťou v tejto kategórii je, ako ľahko sa tento kočík skladá a rozkladá, a s Trilogy sa to dá urobiť naozaj ľahko – len jednou rukou, použitím centrálnej poistky.


OP-MI

OP-MI