Ingenuity Hojdačka konvertibilná, vibrujúca s melódiou Raylan 2v1 0m+, do 9kg, 2019
139 €

Hojdačka konvertibilná vibrujúca s melódiou Raylan 2v1 0m +, do 9kg, 2019.Šikovná hojdačka, ktorá umožní nastavenia do dvoch polôh. Hojdačka sa bez námahy premení na stacionárne lehátko pomocou funkcie EasyLock™ a Vy môžete mať počas dňa na pár okamihov voľné ruky. Hojdačka umožňuje nastaviť 5 rôznych rýchlostí, 12 melódií a 4 prírodné zvuky. Na hojdačke je upevnený polohovateľný list s plyšovým kamarátom, ale aj miestami pre pripojenie viacerých hračiek. Hojdačka sa skladuje a prepravuje ľahko vďaka dizajnu Slimfold™. Časovač hojdačky možno nastaviť na tri varianty: 30, 45 a 60 minút. S technológiou WhisperQuiet™ dieťatko bude odpočívať spokojne bez rušenia. Hojdačka je vybavená 5– bodovým pásom a protišmykovými nožičkami pre bezpečnosť a ľahko sa udržuje v čistote. Neutrálny dizajn a luxusné funkcie uľahčia deň rodičom a doprajú odpočinok dieťatku.

Ingenuity Hojdačka s melódiou Kendrick 0m+, do 9kg, 2019
109 €

Hojdačka s melódiou Kendrick 0 m+, do 9 kg, 2019 bola navrhnutá pre to najväčšie pohodlie a potrebnú bezpečnosť vášho dieťatka. Režim hojdania je možné nastaviť na 30, 45 a 60 minút. Hojdačka je kompaktná a textílie možno prať v práčke. Vhodné pre deti od narodenia.

Ingenuity Lehátko smart pohojdávajúce sa s melódiou Raylan 0 m +, do 9 kg, 2019
98,90 € 88 €

Ingenuity pohojdávajúce sa smart lehátko s melódiou Raylan prináša veľa funkcií pre pokojné okamihy detí aj mamičiek. Automatické hojdanie a príjemné melódie zaručujú pokojný spánok. O bezpečnosť sa postará 3-bodový pás spolu s protišmykovými nožičkami. Vhodné pre deti od narodenia.

Ingenuity Vankúš na kojenie Willow sweeps 0m+
29,90 €

Vankúš na kojenie Willow Sweeps bol navrhnutý s pomocou Inštitútu pre podporu dojčenia (IBCLC), aby poskytoval dokonalú podporu pre mamičky aj dieťatko. Vankúš spríjemní čas kŕmenia a jeho jednoduchý dizajn umožňuje vybrať si z rôznych polôh, ktorá je Vám a dieťatku najpohodlnejšie. Pomocou Breastside Reminder™ nezabudnete, z ktorého prsníka ste dojčili naposledy. Kŕmenie z plných pŕs podporuje najzdravší variant pre kŕmenie Vášho bábätka.

Ingenuity Podsedák na jedálenskú stoličku SmartClean Toddler
43,90 €

Pohodlný podsedák na jedálenskú stoličku SmartClean Toddler od značky Ingenuity pre pohodlné stolovanie vo chvíli, keď dieťa vyrastie z vysokej stoličky. Farebná sedacia časť poskytne potrebný komfort a je umývateľná, rovnako ako bezpečnostné popruhy.

Ingenuity Hojdačka s melódiou Flora the Unicorn 0m+, do 9kg
98 €

Hojdačka s melódiou Flora the Unicorn značky Ingenuity prinesie vášmu dieťatku maximálne pohodlie. 12 upokojujúcich melódií a možnosť polohovania sedadla do 2 pozícií spríjemní vašim deťom odpočinok aj hranie. Hojdačka s funkciou WhisperQuiet zaistí tichý chod počas používania.

Ingenuity Dečka mazliaca s hlavou Sheppy ovečka 0m+
10,90 €

Mazliaca dečka s hlavou ovečky 0m+ od značky Ingenuity dopraje dieťatku plyšového maznáčika a kamaráta, ktorý mu prinesie upokojujúce pohodlie a ku ktorému sa bude môcť pritúliť. Príjemné textúry podporujú detský rozvoj a nabádajú dieťatko ku skúmaniu a objavovaniu.

Ingenuity Hračka hudobná na C krúžku Shimmy jednorožec 0m+
12,29 €

Hudobná hračka jednorožec na krúžku 0m+ od značky Ingenuity sa stane obľúbeným plyšovým kamarátom, ktorý ponúkne rôznorodé aktivity nielen na cesty. Svojimi sladkými melódiami očarí a zaujme dieťatko. Vďaka C krúžku môžete hračky pripevniť k väčšine autosedačiek alebo kočíkov.

Ingenuity Hračka mazliaca Nate medvedík 0m+
10,90 €

Mazliaci medvedík 0m+ od značky Ingenuity sa stane obľúbeným plyšovým kamarátom a bude sprevádzať dieťatko kamkoľvek. Jemné textúry podporujú hmatovú stimuláciu a jemnú motoriku dieťaťa. Pomôže dieťatku zostať v pokoji a bude najlepším kamarátom na tulenie.

Ingenuity Hojdačka konvertibilná, vibrujúca s melódiou Moreland 2v1 0m+, do 9 kg, 2019
139 €

Šikovná hojdačka, ktorá umožňuje nastavenie do dvoch polôh! Hojdačka sa bez námahy premení na pevné lehátko a vy môžete mať aspoň počas dňa na pár okamihov voľné ruky. Hojdačka umožňuje nastaviť päť rôznych rýchlostí, osem melódií a tri prírodné zvuky. Na hojdačke je upevnený polohovateľný list s plyšovým kamarátom, ale aj s miestami na pripojenie ďalších hračiek. Dizajn hojdačky Moreland je bohatý na vyšívané a detailné zdobenie. Hojdačka je ideálna pre dievčatá i chlapcov. Technológia Hybridrive™ šetrí batérie a predĺži ich životnosť až 3-krát.

Ingenuity Hojdačka s adaptérom s melódiou Abernathy 0m+, do 9 kg, 2019
159 € 134 €

Život sa nežije len na jednom mieste. Ak vyrazíte na cesty, môžete hojdačku vziať so sebou. Kompaktná hojdačka sa ľahko prepravuje a má pritom všetky funkcie, ktoré by ste očakávali od hojdačky plnej veľkosti. Dieťatko môže spokojne odpočívať pri automatickom pohybe, počúvať upokojujúce prírodné zvuky a melódie, a zabaviť sa s plyšovými kamarátmi upevnenými na hrazdičke. Hojdačka je navrhnutá tak, aby sa zmestila kamkoľvek. Rovnako tak si môžete vychutnať dvojité výhody technológie a batérií. Ak ste v blízkosti zásuvky, môžete použiť sieťový adaptér alebo prepnete hojdačku do režimu batérie.

Ingenuity Hojdačka konvertibilná vibrujúca s melódiou Hamilton 2v1 0m+ - zánovné
139 € 121 €

Zánovné

MALL.SK Dni – Zľava 20 % na vybrané hracie deky a ležadielka značky Ingenuity s kódom MDL7SK6 (platí od 13. 7. do 19. 7. 2020 alebo do vypredania zásob)!
Hojdačka s melódiou Hamilton je vhodná pre deti od narodenia do 9 kg a ponúka 5 rýchlostí hojdania, 8 melódií a 3 prírodné zvuky. Iste oceníte možnosť nastavenia do 2 polôh a vaše dieťatko zase plyšového kamaráta vrátane miest na pripojenie ďalších hračiek. Neutrálny dizajn a luxusné funkcie uľahčia deň rodičom a dieťatku doprajú odpočinok.
Ingenuity Veľká hojdačka s kolotočom a adaptérom Holden 0m+, do 9kg, 2019
299 €

Posledný kus za túto cenu!

Luxusná veľká hojdačka s množstvom funkcií, ktorú jedným ľahkým pohybom zmeníte na húpatko. Oba režimy poskytnú dieťatku bezpečné miesto pre odpočinok a maximálne pohodlie. Upokojujúce vibrácie pomáhajú dieťatku odpočívať so štyrmi možnosťami napodobňujúcimi obľúbené pohyby novorodencov: štandardné vibrácie, vibrácie v aute, vlnenie a tiež srdcový tep. Otočte hojdačku podľa potreby, vďaka možnosti otáčania až do 360, budete mať dieťatko vždy na dohľad. Vyberte si z **8 melódií, 3 zvukov prírody alebo bieleho **šumu, aby ste upokojili dieťatko.

Ingenuity Vankúš na dojčenie Let 's Flip Again 0m+
39,90 €

Vankúš na kojenie Let 'Flip Again bol navrhnutý s pomocou Inštitútu pre podporu dojčenia (IBCLC), aby poskytoval dokonalú podporu pre mamičky aj dieťatko. Vankúš spríjemní čas kŕmenia a jeho jednoduchý dizajn umožňuje vybrať si z rôznych polôh, ktorá je Vám a dieťatku najpohodlnejšie. Pomocou Breastside Reminder™ nezabudnete, z ktorého prsníka ste dojčili naposledy.

Ingenuity Hojdačka konvertibilná s adaptérom vibrujúca s melódiou Wimberly 2v1 0m+
129,99 €

Konvertibilná vibrujúca hojdačka Wimberly s melódiou značky Ingenuity má praktické nastavenie do 2 polôh a tichý chod, ktorý ani v najmenšom nenaruší pokojný spánok dieťatka. Časovač hojdania možné nastaviť na 3 varianty a vy si tak môžete užiť chvíľku sami pre seba. Vhodné pre deti od narodenia.

Ingenuity Hračka plyšová Cria lama 0m+
10,90 €

Mazliaca lama 0m+ od značky Ingenuity sa stane obľúbeným plyšovým kamarátom a bude sprevádzať dieťatko kamkoľvek. Správna veľkosť zaručí ľahkú uchopitelnosť aj pre najmenšie ručičky. Jemné textúry podporujú hmatovú stimuláciu a jemnú motoriku dieťaťa.

Ingenuity Postieľka hojdacia skladacia drevená Carrington 0m +, do 7kg, 2019
139 €

Skladacia drevená postieľka Carrington značky Ingenuity pre praktickosť, pohodlie prenosnosti, ale aj štýl. Ideálna pre prenášanie a cestovanie – vďaka svojej ľahkosti a sklopnému rámu. Ten vám umožní postieľku zložiť v priebehu niekoľkých sekúnd. Dizajn je rodovo neutrálne a elegantne minimalistický.

Ingenuity Vankúš na dojčenie s hrazdičkou Hop Art 0m+
47,90 €

Vankúš na kojenie Hop Art bol navrhnutý s pomocou Inštitútu pre podporu dojčenia (IBCLC), aby poskytoval prostredníctvom dizajnu Relax-Fit dokonalú podporu pre mamičky aj dieťatko. Vankúš spríjemní čas kŕmenia a jeho jednoduchý dizajn umožňuje vybrať si z rôznych polôh, ktorá je Vám a dieťatku najpohodlnejšie. Pomocou Breastside Reminder™ nezabudnete, z ktorého prsníka ste dojčili naposledy. Kŕmenie z plných pŕs podporuje najzdravší variant pre kŕmenie Vášho bábätka. Odnímateľná vrchná časť vankúša uľahčuje jeho čistenie, pretože ho možno jednoducho vložiť do práčky.

Ingenuity Vankúš na kojenie Elyse 0m+
37,99 €

Vankúš na kojenie Elyse od značky Ingenuity poskytuje dokonalú podporu pre mamičky i dieťatko. Dizajn vankúše v tvare L s odnímateľnou vrchnou časťou poskytuje možnosť polohovania a spríjemní čas kŕmenia.

Ingenuity Hračka aktívna na C krúžku Kitt líška 0m+
11,90 €

Mazliaca líštička na krúžku 0m+ od značky Ingenuity sa stane obľúbeným plyšovým kamarátom, ktorý ponúkne rôznorodé aktivity nielen na cesty. Hryzátko upokojuje dieťatko pri prerezávaní prvých zúbkov a masíruje ďasná dieťatka.

Ingenuity Vankúš tehotenský Esse 0m+
79,90 €

Tehotenský vankúš Esse od značky Ingenuity poskytuje dokonalú podporu pre mamičky v každom trimestri. Dizajn vankúše v tvare S s odnímateľnou vrchnou časťou poskytuje možnosť polohovania, podopretia pri relaxácii a prispôsobuje sa potrebám meniaceho sa tela matky.

Ingenuity Dečka mazliaca s hlavou Loni leňochod 0m+
12,90 €

Mazliaca dečka s hlavou leňochoda 0m+ od značky Ingenuity dopraje dieťatku plyšového maznáčika a kamaráta, ktorý mu prinesie upokojujúce pohodlie a ku ktorému sa bude môcť pritúliť. Príjemné textúry podporujú detský rozvoj a nabádajú dieťatko ku skúmaniu a objavovaniu.

Ingenuity Deka na hranie obojstranná Loamy 0m+
90,70 €

Obojstranná deka na hranie Loamy 0m+ od značky Ingenuity dopraje dieťatku zábavu a veľa hier podporujúcich jeho rozvoj a stimuláciu zmyslov. Obojstranná podložka krásne zapadne do každej domácnosti. Hrazdičky v dizajne dreva s funkciou Slim Fold vytvorí bezpečné a pohodlné miesto kdekoľvek.

Ingenuity Hračka mazliaca Farrow ježko 0m+
11,90 €

Mazliaci ježko 0m + od značky Ingenuity sa stane obľúbeným plyšovým kamarátom a bude sprevádzať dieťatko kamkoľvek. Jemné textúry podporujú hmatovú stimuláciu a jemnú motoriku dieťaťa. Pomôže dieťatku zostať v pokoji a bude najlepším kamarátom na tulenie.

Ingenuity Hračka mazliaca Van sloník 0m+
10,90 €

Mazliaci sloník 0m+ od značky Ingenuity sa stane obľúbeným plyšovým kamarátom a bude sprevádzať dieťatko kamkoľvek. Jemné textúry podporujú hmatovú stimuláciu a jemnú motoriku dieťaťa. Pomôže dieťatku zostať v pokoji a bude najlepším kamarátom na tulenie.

Ingenuity Hojdacie ležadlo vibrujúce s melódiou Cuddle Lamb 0m+, do 18kg, 2019
98,90 €

Hojdacie ležadlo vibrujúce s melódiou Cuddle Lamb 0m+, do 18kg, 2019 Najelegantnejšie a najmodernejšie detské húpadlo aké len môže byť! Táto moderná hojdačka značky Ingenuity s jedinečnou možnosťou sklápania do troch odlišných pozícií pre zaistenie najväčšieho pohodlia bábätka. Snáď najlepšou časťou tejto úžasnej hojdačky je skvelý vzhľad a prémiové, jemné tkaniny a textílie. Táto hojdačka sa dá veľmi jednoducho zafixovať a urobiť z nej stacionárne kresielko s upokojujúcimi vibráciami, zvukmi prírody a hudbou. Po odstránení kolotoča s hračkami sa z nej stáva šikovné hojdacie kresielko, ktoré bude vaša malá princezná milovať. Pozoruhodne mäkké tkaniny rozmaznávajú dieťatko v luxusnej mäkkosti s novorodeneckou vložkou, ktorú jednoducho viete odstrániť ako dieťa rastie. Táto moderná platforma je navrhnutá tak, aby sa dala zložiť takmer úplne na plocho, takže skladovanie a preprava budú hračkou. Zamilujete si ako bude úžasne dopĺňať vzhľad vášho domova a váš malý poklad bude milovať túlenie v takejto nevšednej mäkkosti.