Ingenuity Hojdačka konvertibilná, vibrujúca s melódiou Raylan 2v1 0m+, do 9kg, 2019-27%
139 € 101 €

Akcia

Hojdačka konvertibilná vibrujúca s melódiou Raylan 2v1 0m +, do 9kg, 2019.Šikovná hojdačka, ktorá umožní nastavenia do dvoch polôh. Hojdačka sa bez námahy premení na stacionárne lehátko pomocou funkcie EasyLock™ a Vy môžete mať počas dňa na pár okamihov voľné ruky. Hojdačka umožňuje nastaviť 5 rôznych rýchlostí, 12 melódií a 4 prírodné zvuky. Na hojdačke je upevnený polohovateľný list s plyšovým kamarátom, ale aj miestami pre pripojenie viacerých hračiek. Hojdačka sa skladuje a prepravuje ľahko vďaka dizajnu Slimfold™. Časovač hojdačky možno nastaviť na tri varianty: 30, 45 a 60 minút. S technológiou WhisperQuiet™ dieťatko bude odpočívať spokojne bez rušenia. Hojdačka je vybavená 5– bodovým pásom a protišmykovými nožičkami pre bezpečnosť a ľahko sa udržuje v čistote. Neutrálny dizajn a luxusné funkcie uľahčia deň rodičom a doprajú odpočinok dieťatku.

Ingenuity Podsedák na jedálenskú stoličku SmartClean Toddler-31%
43,90 € 29,90 €

Akcia

Pohodlný podsedák na jedálenskú stoličku SmartClean Toddler od značky Ingenuity pre pohodlné stolovanie vo chvíli, keď dieťa vyrastie z vysokej stoličky. Farebná sedacia časť poskytne potrebný komfort a je umývateľná, rovnako ako bezpečnostné popruhy.

Ingenuity lehátko smart pohojdávajúce s melódiou Towns-28%
109 € 77,90 €

Akcia

Lehátko smart pohojdávajúce s melódiou Townsend je vhodné pre deti od narodenia až do 9 kg. Inovatívne ležadlo napodobňujúce prirodzený pohyb v maminej náručí, vďaka ktorému bude mať bábätko pocit, že je v náručí mamičky a mamička tým získa čas potrebný k odpočinku.

Ingenuity stolička jedálenská Trio 3v1 Vesper 6m +, do 23kg, 2019
116,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Jedálenská stolička tri v jednom poskytuje tri spôsoby použitia: ako vysoká jedálenská stolička, podsedák na stoličku a ako stolička pre staršie deti. Vďaka inovatívnemu dizajnu môže byť použitá súčasne pre dve deti. Vhodné pre deti od 6 mesiacov do 23 kg. Odnímateľná opierka nôh, jednou rukou odnímateľný pultík je nastaviteľný do 4 polôh, súčasťou pultíka je tiež farebná tácka. Dva vstavané držiaky na pohárik. Polohovatelná chrbtová opierka nastavitešná do 2 polôh

Ingenuity Hojdačka s melódiou Hoots&Hugs 0m+, do 9kg-25%
149 € 110,90 €

Akcia

Mesiac bábätiek: Elektronické predplatné časopisu Maminka na pol roka zadarmo k nákupu tohto produktu (platí od 3. 8. do 30. 8. 2020 alebo do vypredania zásob)!

** Hojdačka s melódiou Hoots & Hugs 0m +, do 9kg, 2016** – 5 rýchlostí hojdania, 8 melódií a 3 prírodné zvuky, odnímateľná hrazdička s 2 plyšovými hračkami, tichý chod, časovač hojdania. Maximálne pohodlie pre Vaše najmenšie!

Ingenuity Vankúš na dojčenie Let 's Flip Again 0m+-25%
39,90 € 29,90 €

Akcia

Vankúš na kojenie Let 'Flip Again bol navrhnutý s pomocou Inštitútu pre podporu dojčenia (IBCLC), aby poskytoval dokonalú podporu pre mamičky aj dieťatko. Vankúš spríjemní čas kŕmenia a jeho jednoduchý dizajn umožňuje vybrať si z rôznych polôh, ktorá je Vám a dieťatku najpohodlnejšie. Pomocou Breastside Reminder™ nezabudnete, z ktorého prsníka ste dojčili naposledy.

Ingenuity Hojdačka s melódiou Kendrick 0m+, do 9kg, 2019-25%
109 € 80,90 €

Akcia

Hojdačka s melódiou Kendrick 0 m+, do 9 kg, 2019 bola navrhnutá pre to najväčšie pohodlie a potrebnú bezpečnosť vášho dieťatka. Režim hojdania je možné nastaviť na 30, 45 a 60 minút. Hojdačka je kompaktná a textílie možno prať v práčke. Vhodné pre deti od narodenia.

Ingenuity Hojdačka konvertibilná vibrujúca s melódiou Hamilton 2v1 0m+-26%
139 € 101,90 €

Akcia

MALL.SK Dni – Zľava 20 % na vybrané hracie deky a ležadielka značky Ingenuity s kódom MDL7SK6 (platí od 13. 7. do 19. 7. 2020 alebo do vypredania zásob)!
Hojdačka s melódiou Hamilton je vhodná pre deti od narodenia do 9 kg a ponúka 5 rýchlostí hojdania, 8 melódií a 3 prírodné zvuky. Iste oceníte možnosť nastavenia do 2 polôh a vaše dieťatko zase plyšového kamaráta vrátane miest na pripojenie ďalších hračiek. Neutrálny dizajn a luxusné funkcie uľahčia deň rodičom a dieťatku doprajú odpočinok.
Ingenuity Vankúš na kojenie Willow sweeps 0m+-24%
29,90 € 22,70 €

Akcia

Vankúš na kojenie Willow Sweeps bol navrhnutý s pomocou Inštitútu pre podporu dojčenia (IBCLC), aby poskytoval dokonalú podporu pre mamičky aj dieťatko. Vankúš spríjemní čas kŕmenia a jeho jednoduchý dizajn umožňuje vybrať si z rôznych polôh, ktorá je Vám a dieťatku najpohodlnejšie. Pomocou Breastside Reminder™ nezabudnete, z ktorého prsníka ste dojčili naposledy. Kŕmenie z plných pŕs podporuje najzdravší variant pre kŕmenie Vášho bábätka.

Ingenuity Vankúš na dojčenie s hrazdičkou Hop Art 0m+-25%
47,90 € 35,90 €

Akcia

Vankúš na kojenie Hop Art bol navrhnutý s pomocou Inštitútu pre podporu dojčenia (IBCLC), aby poskytoval prostredníctvom dizajnu Relax-Fit dokonalú podporu pre mamičky aj dieťatko. Vankúš spríjemní čas kŕmenia a jeho jednoduchý dizajn umožňuje vybrať si z rôznych polôh, ktorá je Vám a dieťatku najpohodlnejšie. Pomocou Breastside Reminder™ nezabudnete, z ktorého prsníka ste dojčili naposledy. Kŕmenie z plných pŕs podporuje najzdravší variant pre kŕmenie Vášho bábätka. Odnímateľná vrchná časť vankúša uľahčuje jeho čistenie, pretože ho možno jednoducho vložiť do práčky.

Ingenuity Dečka mazliaca s hlavou Loni leňochod 0m+-15%
9,99 € 8,40 €

Akcia

Mazliaca dečka s hlavou leňochoda 0m+ od značky Ingenuity dopraje dieťatku plyšového maznáčika a kamaráta, ktorý mu prinesie upokojujúce pohodlie a ku ktorému sa bude môcť pritúliť. Príjemné textúry podporujú detský rozvoj a nabádajú dieťatko ku skúmaniu a objavovaniu.

Ingenuity Dečka mazliaca s hlavou Sheppy ovečka 0m+
10,20 €

Akcia

Mazliaca dečka s hlavou ovečky 0m+ od značky Ingenuity dopraje dieťatku plyšového maznáčika a kamaráta, ktorý mu prinesie upokojujúce pohodlie a ku ktorému sa bude môcť pritúliť. Príjemné textúry podporujú detský rozvoj a nabádajú dieťatko ku skúmaniu a objavovaniu.

Ingenuity Vankúš na kojenie Elyse 0m+-21%
37,99 € 29,90 €

Akcia

Vankúš na kojenie Elyse od značky Ingenuity poskytuje dokonalú podporu pre mamičky i dieťatko. Dizajn vankúše v tvare L s odnímateľnou vrchnou časťou poskytuje možnosť polohovania a spríjemní čas kŕmenia.

Ingenuity Hračka mazliaca Farrow ježko 0m+-15%
9,99 € 8,40 €

Akcia

Mazliaci ježko 0m + od značky Ingenuity sa stane obľúbeným plyšovým kamarátom a bude sprevádzať dieťatko kamkoľvek. Jemné textúry podporujú hmatovú stimuláciu a jemnú motoriku dieťaťa. Pomôže dieťatku zostať v pokoji a bude najlepším kamarátom na tulenie.

Ingenuity Hračka aktívna na C krúžku Nate medvedík 0m+-20%
11,29 € 9 €

Akcia

Mazliaci medvedík na krúžku 0m+ od značky Ingenuity sa stane obľúbeným plyšovým kamarátom, ktorý ponúkne rôznorodé aktivity nielen na cesty. Hryzátko upokojuje dieťatko pri prerezávaní prvých zúbkov a masíruje ďasná dieťatka.

Ingenuity Hračka hudobná na C krúžku Shimmy jednorožec 0m+-19%
12,29 € 9,90 €

Akcia

Hudobná hračka jednorožec na krúžku 0m+ od značky Ingenuity sa stane obľúbeným plyšovým kamarátom, ktorý ponúkne rôznorodé aktivity nielen na cesty. Svojimi sladkými melódiami očarí a zaujme dieťatko. Vďaka C krúžku môžete hračky pripevniť k väčšine autosedačiek alebo kočíkov.

Ingenuity Hračka mazliaca Nate medvedík 0m+-15%
9,99 € 8,40 €

Akcia

Mazliaci medvedík 0m+ od značky Ingenuity sa stane obľúbeným plyšovým kamarátom a bude sprevádzať dieťatko kamkoľvek. Jemné textúry podporujú hmatovú stimuláciu a jemnú motoriku dieťaťa. Pomôže dieťatku zostať v pokoji a bude najlepším kamarátom na tulenie.

Ingenuity Lehátko vibrujúce s melódiou Sampson 0m+, do 9 kg, 2019-27%
66,99 € 48,70 €

Akcia

Vibrujúce ležadlo od značky Ingenuity vie zahrať 7 rôznych veselých melódií. 3-bodový bezpečnostný pás a protišmykové nožičky zaistia bezpečie dieťaťa a spolu s pohodlnou sedacia časť s jemným semišovým poťahom tiež dostatočný komfort.

Ingenuity Hojdačka konvertibilná, vibrujúca s melódiou Moreland 2v1 0m+, do 9 kg, 2019-26%
139 € 101,90 €

Akcia

Šikovná hojdačka, ktorá umožňuje nastavenie do dvoch polôh! Hojdačka sa bez námahy premení na pevné lehátko a vy môžete mať aspoň počas dňa na pár okamihov voľné ruky. Hojdačka umožňuje nastaviť päť rôznych rýchlostí, osem melódií a tri prírodné zvuky. Na hojdačke je upevnený polohovateľný list s plyšovým kamarátom, ale aj s miestami na pripojenie ďalších hračiek. Dizajn hojdačky Moreland je bohatý na vyšívané a detailné zdobenie. Hojdačka je ideálna pre dievčatá i chlapcov. Technológia Hybridrive™ šetrí batérie a predĺži ich životnosť až 3-krát.

Ingenuity Veľká hojdačka s kolotočom a adaptérom Townsend 2v1 0m+
279 €

Luxusná, veľká hojdačka s množstvom funkcií, ktorú jedným ľahkým pohybom zmeníte na húpatko. Oba režimy poskytnú bábätku bezpečné miesto pre odpočinok a maximálne pohodlie. Hojdačku možné nastaviť až na 6 stupňov hojdania, ktoré sa prispôsobujú zmeneným preferenciám bábätka. Otočte hojdačku podľa potreby, vďaka možnosti otáčania až do 180°, budete mať bábätko vždy na dohľad. Pomocou sieťového adaptéra môžete hojdačku pohodlne zapojiť do zásuvky a už nemusíte hľadať náhradné batérie. Pripojením k mobilnému telefónu môžete prehrať vaše obľúbené videá alebo zabaviť bábätko dvomi plyšovými kamarátmi. Hojdačku možno ľahko premiestniť a vďaka svojmu dizajnu zapadne do každej domácnosti. Textília DreamComfort podporuje prúdenie vzduchu, čo bábätku poskytne komfortnejšie miesto k odpočinku.

Ingenuity Houpátko vibrující s melodií Cuddles&Quacks, 2016
89,90 €

Mesiac bábätiek: Elektronické predplatné časopisu Maminka na pol roka zadarmo k nákupu tohto produktu (platí od 3. 8. do 30. 8. 2020 alebo do vypredania zásob)!

Lehátko Snugle Duckling je určené deťom od narodenia až do hmotnosti 18 kg. Vďaka škrupine Comfort Recline nastaviteľné v troch polohách ľahko nastavíte polohu, ktorá vyhovuje aktuálnym potrebám dieťaťa.

Ingenuity Lehátko smart húpacie s melodiou Ridgedale, 2016-23%
97,90 € 74,60 €

Akcia

Mesiac bábätiek: Elektronické predplatné časopisu Maminka na pol roka zadarmo k nákupu tohto produktu (platí od 3. 8. do 30. 8. 2020 alebo do vypredania zásob)!

Bright Starts Lehátko smart pohojdávajúce s melódiou Ridgedale, 2016 je krásne ležadlo pre deti už od narodenia. Napodobenie prirodzeného hojdania matky, 2 rýchlosti, 8 melódií, 3 zvuky prírody. 2 krásne plyšové hračky, v modernom prevedení.

Ingenuity Ležadlo vibračné s melódiou Sunny Snuggles 0m +, do 9kg, 2016
70,90 € 65 €

Mesiac bábätiek: Elektronické predplatné časopisu Maminka na pol roka zadarmo k nákupu tohto produktu (platí od 3. 8. do 30. 8. 2020 alebo do vypredania zásob)!

Ležadlo vibračné s melódiou Sunny snuggles 0m +, do 9kg, 2016 je veľmi pohodlné, s príjemným semišovým poťahom. Ponúka jemné vibrovanie, 7 melódií, ovládanie hlasitosti, automatické vypnutie. Hrazdička s 2 hračkami je odnímateľná.

Ingenuity Veľká hojdačka s kolotočom a adaptérom Holden 0m+, do 9kg, 2019
299 €

Luxusná veľká hojdačka s množstvom funkcií, ktorú jedným ľahkým pohybom zmeníte na húpatko. Oba režimy poskytnú dieťatku bezpečné miesto pre odpočinok a maximálne pohodlie. Upokojujúce vibrácie pomáhajú dieťatku odpočívať so štyrmi možnosťami napodobňujúcimi obľúbené pohyby novorodencov: štandardné vibrácie, vibrácie v aute, vlnenie a tiež srdcový tep. Otočte hojdačku podľa potreby, vďaka možnosti otáčania až do 360, budete mať dieťatko vždy na dohľad. Vyberte si z **8 melódií, 3 zvukov prírody alebo bieleho **šumu, aby ste upokojili dieťatko.

Ingenuity Hračka aktívna na C krúžku Kitt líška 0m+-20%
11,29 € 9 €

Akcia

Mazliaca líštička na krúžku 0m+ od značky Ingenuity sa stane obľúbeným plyšovým kamarátom, ktorý ponúkne rôznorodé aktivity nielen na cesty. Hryzátko upokojuje dieťatko pri prerezávaní prvých zúbkov a masíruje ďasná dieťatka.

Ingenuity Vankúš tehotenský Esse 0m+-25%
79,90 € 59,90 €

Akcia

Tehotenský vankúš Esse od značky Ingenuity poskytuje dokonalú podporu pre mamičky v každom trimestri. Dizajn vankúše v tvare S s odnímateľnou vrchnou časťou poskytuje možnosť polohovania, podopretia pri relaxácii a prispôsobuje sa potrebám meniaceho sa tela matky.

Ingenuity Hračka mazliaca Van sloník 0m+-15%
9,99 € 8,40 €

Akcia

Mazliaci sloník 0m+ od značky Ingenuity sa stane obľúbeným plyšovým kamarátom a bude sprevádzať dieťatko kamkoľvek. Jemné textúry podporujú hmatovú stimuláciu a jemnú motoriku dieťaťa. Pomôže dieťatku zostať v pokoji a bude najlepším kamarátom na tulenie.

Ingenuity Hračka plyšová Cria lama 0m+-15%
9,99 € 8,40 €

Akcia

Mazliaca lama 0m+ od značky Ingenuity sa stane obľúbeným plyšovým kamarátom a bude sprevádzať dieťatko kamkoľvek. Správna veľkosť zaručí ľahkú uchopitelnosť aj pre najmenšie ručičky. Jemné textúry podporujú hmatovú stimuláciu a jemnú motoriku dieťaťa.

Ingenuity Hojdačka s adaptérom s melódiou Abernathy 0m+, do 9 kg, 2019
159 €

Život sa nežije len na jednom mieste. Ak vyrazíte na cesty, môžete hojdačku vziať so sebou. Kompaktná hojdačka sa ľahko prepravuje a má pritom všetky funkcie, ktoré by ste očakávali od hojdačky plnej veľkosti. Dieťatko môže spokojne odpočívať pri automatickom pohybe, počúvať upokojujúce prírodné zvuky a melódie, a zabaviť sa s plyšovými kamarátmi upevnenými na hrazdičke. Hojdačka je navrhnutá tak, aby sa zmestila kamkoľvek. Rovnako tak si môžete vychutnať dvojité výhody technológie a batérií. Ak ste v blízkosti zásuvky, môžete použiť sieťový adaptér alebo prepnete hojdačku do režimu batérie.

Ingenuity Hojdacie ležadlo vibrujúce s melódiou Cuddle Lamb 0m+, do 18kg, 2019
98,90 €

Hojdacie ležadlo vibrujúce s melódiou Cuddle Lamb 0m+, do 18kg, 2019 Najelegantnejšie a najmodernejšie detské húpadlo aké len môže byť! Táto moderná hojdačka značky Ingenuity s jedinečnou možnosťou sklápania do troch odlišných pozícií pre zaistenie najväčšieho pohodlia bábätka. Snáď najlepšou časťou tejto úžasnej hojdačky je skvelý vzhľad a prémiové, jemné tkaniny a textílie. Táto hojdačka sa dá veľmi jednoducho zafixovať a urobiť z nej stacionárne kresielko s upokojujúcimi vibráciami, zvukmi prírody a hudbou. Po odstránení kolotoča s hračkami sa z nej stáva šikovné hojdacie kresielko, ktoré bude vaša malá princezná milovať. Pozoruhodne mäkké tkaniny rozmaznávajú dieťatko v luxusnej mäkkosti s novorodeneckou vložkou, ktorú jednoducho viete odstrániť ako dieťa rastie. Táto moderná platforma je navrhnutá tak, aby sa dala zložiť takmer úplne na plocho, takže skladovanie a preprava budú hračkou. Zamilujete si ako bude úžasne dopĺňať vzhľad vášho domova a váš malý poklad bude milovať túlenie v takejto nevšednej mäkkosti.

Ingenuity Ležadlo smart pohojdávajúce s melódiou Piper 0m +, do 9kg-23%
89,90 € 68,60 €

Akcia

Mesiac bábätiek: Elektronické predplatné časopisu Maminka na pol roka zadarmo k nákupu tohto produktu (platí od 3. 8. do 30. 8. 2020 alebo do vypredania zásob)!

Ležadlo smart pohojdávajúce s melódiou Piper 0m +, do 9kg je krásne luxusné ležadlo pre malé princezné. Deluxe textílie, maximálne pohodlie, odnímateľná hrazdička s 2 hračkami, 2 rýchlosti pohupovania, 8 melódií, 3 zvuky prírody.

Ingenuity Lehátko vibrujúce s melódiou Audrey
78,90 €

Vibrujúce lehátko s melódiou Audrey v príjemnom dizajne pohojdá vaše dievčatko a zaručí jej maximálny odpočinok. Pohodlná sedacia časť s jemným semišovým poťahom poskytne vášmu bábätku komfort, príjemné melódie a vibrovanie ho upokoja a dodajú mu pocit bezpečia. Vybrať si môžete z 8 melódií, ktoré sa aj s vibráciami po 15 minútach automaticky vypnú. Lehátko obsahuje polstrovaný vankúšik, bočné opierky a opierku pod hlavu, ktoré jednoducho odstránite, až bábätko vyrastie. Odnímateľná hrazdička s dvomi hračkami pre zábavu Vám umožní ľahký prístup k bábätku. Sedacia časť sa ľahko udržuje v čistote

Ingenuity Hojdačka vibrujúca s melódiou Henley, do 11 kg-24%
98,90 € 74,90 €

Akcia

Hojdačka vibrujúca s melódiou Henley, do 11 kg, 2017 – toto luxusné, elegantné lehátko sa hodí do každej domácnosti. S rozmermi 44 × 78 × 74 cm, hrazdičkou s príjemnými hračkami. Melódie, vibrácie, odnímateľná opierka hlavy. Možnosť hojdania / pevné pozície. Zaujme každé dieťatko!

Ingenuity Deka na hranie obojstranná Loamy 0m+
90,70 €

Obojstranná deka na hranie Loamy 0m+ od značky Ingenuity dopraje dieťatku zábavu a veľa hier podporujúcich jeho rozvoj a stimuláciu zmyslov. Obojstranná podložka krásne zapadne do každej domácnosti. Hrazdičky v dizajne dreva s funkciou Slim Fold vytvorí bezpečné a pohodlné miesto kdekoľvek.