iNEOS dálkový ovladač Easy TV
10 €

Posledný kus za túto cenu!

Dálkové ovládání Easy TV je určeno pro televize Samsung a LG, a to pro modely od roku výroby 2000. Ovladač není třeba jakkoliv programovat nebo zadávat kódy.


iNEOS Panasonic Smart TV
12 €

Dálkové ovládání Panasonic Smart TV je určeno pro smart televize Panasonic, a to pro modely od roku výroby 2000. Ovladač není třeba jakkoliv programovat nebo zadávat kódy.


iNEOS dálkový ovladač Sony Smart TV
12,31 €
12 €

Posledný kus za túto cenu!

Dálkové ovládání Sony Smart TV je určeno pro smart televize Sony, a to pro modely od roku výroby 2000. Ovladač není třeba jakkoliv programovat nebo zadávat kódy.


iNEOS dálkový ovladač Smart TV
12 €

Dálkové ovládání Smart TV je určeno pro televize Samsung a LG, a to pro modely od roku výroby 2000. Ovladač není třeba jakkoliv programovat nebo zadávat kódy.


iNEOS dálkové ovládání Philips Smart TV
12 €

Dálkové ovládání Philips Smart TV je určeno pro smart televize Philips, a to pro modely od roku výroby 2000. Ovladač není třeba jakkoliv programovat nebo zadávat kódy.


iNEOS iN5
99,88 €

62,10 €
+ doprava zadarmo

HD Satelitné prijímače s certifikáciou Skylink Ready a integrovanou čítačkou kariet s kódovaním Irdeto, vhodný tiež pre karty freeSAT. Nahrávanie vysielania na externé úložisko, české a slovenské menu, prehrávanie multimediálnych súborov, YouTube, rýchle prepínanie programov, HDMI, Scart, USB, optický výstup, LAN.