Ilkos Vonná sviečka Aromatic Smoke, stredná-49%
9,84 €

5 €

Posledný kus za túto cenu!

Rýdzo pánska vôňa s prímesou tabaku, to je vonná sviečka Aromatic Smoke značky Ilkos Candles. Stredný variant vydrží horieť až 75 hodín a vďaka sklenenému obalu s viečkom bude slúžiť aj ako pekná dekorácia.


Ilkos Vonná sviečka Blue Coctail, stredná
9,84 €

8,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Blue Coctail je letná vôňa sviečky Ilkos, ktorá v sebe ukrýva sviežu kombináciu tónov, ktoré vám pripomenú slnečné pláže, čerstvé ovocie a sladké koktaily. Vydrží horieť až 75 hodín a je usadená do sklenenej dózy s viečkom.


Ilkos Vonná sviečka Fresh Cotton, stredná
9,84 €

8,70 €

Fresh Cotton je vonná sviečka značky Ilkos Candles, ktorá prepožičia vašej domácnosti sviežou vôňou bavlníka, vôňu čistoty. Vydrží horieť až 75 hodín a je zasadená do sklenenej dózy, ktorú je možné zatvoriť viečkom.


Ilkos Vonná sviečka Fresh Lime, veľká
13,29 €

11,38 €

Posledný kus za túto cenu!

Svieža citrusová vôňa Fresh Lime prevonia vašu domácnosť šťavnatou vôňou limetky. Vonná sviečka Ilkos Candles vo veľkej sklenenej dóze s viečkom vydrží horieť až 95 hodín.


Ilkos Vonná sviečka Aromatic Smoke, veľká
13,29 €

11,38 €

Aromatic smoke je originálna pánska vôňa s prímesou tabaku ukrytá vo vonnej sviečke značky Ilkos. Horieť vydrží až 95 hodín a vďaka sklenenej dóze s viečkom, do ktorej je umiestnená, bude slúžiť aj ako pekná dekorácia.


Ilkos Vonná sviečka Vanilla & Coconut, velká
13,29 €

11,38 €

Populárna kombinácia hrejivej vanilky a exotického kokosu sa spojila vo vôni Vanilla & Coconut, ktorá je ukrytá vo vonnej sviečke Ilkos. Horieť vydrží až 95 hodín a vďaka sklenenej dóze s viečkom, do ktorej je zasadená, poslúži aj ako pekná dekorácia.


Ilkos Vonná sviečka Blue Coctail, veľká
13,29 €

11,38 €

Letné vôňa Blue Coctail sviečky značky Ilkos v sebe ukrýva sviežu kombináciu tónov, ktoré vám pripomenú slnečné pláže, čerstvé ovocie a sladké koktaily. Vydrží horieť až 95 hodín a je usadená do sklenené dózy s viečkom.


Ilkos Vonná sviečka Lavender, veľká-14%
13,29 €

11,38 €

Výpredaj

Obľúbená vôňa levandule vás v okamihu prenesie do slnečného Provence. Vonná sviečka značky Ilkos Candles vydrží horieť až po dobu 95 hodín. Praktický sklenený obal s viečkom zároveň vytvorí zo sviečky peknú dekoráciu u vás doma.


Ilkos Vonná sviečka Fresh Cotton, veľká-14%
13,29 €

11,38 €

Výpredaj

Ilkos Candles vonná sviečka Fresh Cotton vás omámi obľúbenou vôňou bavlníka. Jemná a nevtieravá vôňa čistoty vydrží horieť až 95 hodín. Sviečka je zasadená v sklenenej dóze, ktorú môžete zavrieť pomocou viečka.