Igráček MultiGO 1+2 cisterna
12,92 € 10,90 €

Igráček MultiGO sú autá s praktickým bajonet systémom, ktorý umožňuje jednoduchú výmenu korbičiek a ďalšieho príslušenstva. Balenie obsahuje nákladné auto a 2 výmenné korbičky – cisternu a klasickú korbu.

Igráček Igráčkov domček + 2 x Igráček, nábytok
15,30 € 13,90 €

Kartónový dvojposchodový Igráčkov domček je super hračka pre deti od 3 rokov. V balení nájdete dve postavičky Igráčka dievčatká a chlapčeka, nábytok a domček z kartónu, ktorý ľahko postavíte. Vďaka plastovým klipom krásne drží stabilitu. Vhodný aj ako dekorácia do detskej izby.

Igráček Igráčkov hrad + 2x Igráček rytier s mečom a štítom, 1x koník
19,20 € 16,90 €

Igráčkov Hrad s padacím mostom je vyrobený z pevného kartónu a je vhodný pre deti od 3 rokov. V balení nájdete dve postavičky rytierov s mečom a štítom a koňa. Hrad je veľmi jednoducho zostaviteľný a vďaka plastovým klipom krásne drží stabilitu. Vyrobený v Českej republike.

Igráček Trio - Triedime odpad
6,50 €

Igráček nie je žiadny lenivec a má rád prírodu, preto tiež triedi odpad. Pomôžeš Igráčekovi vyniesť odpadky a správne ich roztriediť do štyroch plastových nádob? Každá je určená na niečo iné – kartónové obaly, sklo, plasty a papier.

Igráček MultiGO 1, 2 korbičky - zánovné
12,92 € 11,90 €

Zánovné

Igráček MultiGO sú autá s praktickým bajonet systémom, ktorý umožňuje jednoduchú výmenu korbičiek a ďalšieho príslušenstva. Balenie obsahuje nákladné auto a 2 výmenné korbičky – smetiarsku a klasickú korbu.

Igráček Trio - Farma

Igráček Trio - Farma

Hodnotenie: 5
6,50 €

Farmár a jeho krásne koníky si spokojne žijú na svojej farme. Majú to veľa na práci. Koníky potrebujú nakŕmiť. Za odmenu farmárovi pomôžu vyťahať drevo z lesa. Vyskúšaj si spoločne s nimi, čo všetko obnáša práca na farme!