Igráček TRIO - ZACHRAŇUJEME
6,30 €

Legendárna postavička Igráček zachraňuje. Igráčkovia sa poponáhľajú kedykoľvek na pomoc. Balenie obsahuje 3 Igráčkov a ich príslušenstvo. Vyrobené v Českej republike. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Igráček Igráčkov hrad + 2x Igráček rytier s mečom a štítom, 1x koník
19,13 € 15,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Igráčkov Hrad s padacím mostom je vyrobený z pevného kartónu a je vhodný pre deti od 3 rokov. V balení nájdete dve postavičky rytierov s mečom a štítom a koňa. Hrad je veľmi jednoducho zostaviteľný a vďaka plastovým klipom krásne drží stabilitu. Vyrobený v Českej republike.

Igráček MultiGO 1+2 cisterna
12,92 € 8,60 €

Igráček MultiGO sú autá s praktickým bajonet systémom, ktorý umožňuje jednoduchú výmenu korbičiek a ďalšieho príslušenstva. Balenie obsahuje nákladné auto a 2 výmenné korbičky – cisternu a klasickú korbu.

Igráček MultiGO 1, 2 korbičky
12,92 € 10,60 €

Igráček MultiGO sú autá s praktickým bajonet systémom, ktorý umožňuje jednoduchú výmenu korbičiek a ďalšieho príslušenstva. Balenie obsahuje nákladné auto a 2 výmenné korbičky – smetiarsku a klasickú korbu.

Igráček MULTIGO 1+2 - sklopka
12,92 € 11,80 €

Igráček MultiGO sú autá s praktickým bajonet systémom, ktorý umožňuje jednoduchú výmenu korbičiek a ďalšieho príslušenstva. Balenie obsahuje nákladné auto a 2 výmenné korbičky – sklápačku a klasickú korbu.

Igráček MULTIGO BUILD - sklápačka s vodičom
11,80 €

Igráček MultiGO Build auto so sklápačkou je ideálne pre malých stavbárov a prievozníkov. V balení nájdete postavičku Igráčka a auto s funkčnou sklápačkou. Veľmi precízne spracované detaily. Vyrobené v Českej republike. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Igráček MULTIGO CITY – smetiarske auto so smetiarom
13 €

Igráček MultiGO auto so smetiarskou korbičkou, popolnicou a smetiarom je snom každého chlapčeka. Vanička má dve možnosti vyklápania, do ktorej perfektne pasuje popolnica. Igráček môže jazdiť buď v kabíne auta alebo stáť vzadu na stupačke. Vyrobené v Českej republike.

Igráček MultiGO Veľká sada farma
29,59 € 23,60 €

Igráček MultiGO sú autá a traktory s praktickým bajonet systémom, ktorý umožňuje jednoduchú výmenu korbičiek a ďalšieho príslušenstva. Balenie obsahuje traktor, radlicu, nákladiak, maják, príves, 2 vymeniteľné korbičky, 3 Igráčkov a doplnky.

Igráček TRIO - LIEČIME
9,40 €

Novinka

Známi Igráčkovia, ktorí dokážu všetko vyliečiť. Balenie obsahuje doktora, sestričku a pacientku. Toto trio rozvíja deťom ich fantáziu a zoznamuje ich s týmto povolaním. Vyrobené v Českej republike a je vhodné pre deti od 3 rokov.

Igráček TRIO - Princezná, rytier a biely kôň
6,10 € 5,50 €

Novinka

Igráček TRIO princezná, rytier a biely kôň sú nerozluční kamaráti, s ktorými zažijú vaše deti veľa dobrodružstiev. V balení nájdete 3 postavičky a ich príslušenstvo. Vyrobené v Českej republike. Vhodné od 3 rokov.

Igráček TRIO - VARÍME

Igráček TRIO - VARÍME

Hodnotenie: 4
9,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Títo legendárny Igráčkovia vás naučia variť. V balení nájdete 3 postavičky a to kuchára, kuchárku a čašníka. Vyrobené z veľmi odolných materiálov. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Igráček Igráčkov domček + 2 x Igráček, nábytok
15,90 €

Kartónový dvojposchodový Igráčkov domček je super hračka pre deti od 3 rokov. V balení nájdete dve postavičky Igráčka dievčatká a chlapčeka, nábytok a domček z kartónu, ktorý ľahko postavíte. Vďaka plastovým klipom krásne drží stabilitu. Vhodný aj ako dekorácia do detskej izby.

Igráček MULTIGO FIRE – cisterna s hasičom
11 €

Igráček MultiGO hasičské autoIgráček hasič je super voľba pre malých požiarnikov. Igráček rozvíja detskú fantáziu. Veľmi precízne spracované detaily. Vyrobené v Českej republike. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Igráček TRIO - Dvaja rytieri a jeden čierny kôň
6,10 € 5,90 €

Novinka

Zažite vzrušujúce dobrodružstvo s legendárnymi postavičkami Igráčka. V balení nájdete 2 rytierov a čierneho spurného koňa. Každý rytier má svoj meč a štít a je pripravený k boju. Vhodné pre deti od 3 rokov. Vyrobené v Českej republike.