Igráček Multigo požiarna súprava
35,10 € 30,30 €

Igráček MultiGO sú autá s praktickým bajonet systémom, ktorý umožňuje jednoduchú výmenu korbičiek a ďalšieho príslušenstva. Stavebná súprava BEDI ponúka 4 typy vozidiel v jednom balení. Ideálne balenie pre kreatívne deti, ktoré rozohrávajú svoju hru na požiarnikov.

Igráček Igráčkov domček + 2 x Igráček, nábytok
15,30 € 14 €

Kartónový dvojposchodový Igráčkov domček je super hračka pre deti od 3 rokov. V balení nájdete dve postavičky Igráčka dievčatká a chlapčeka, nábytok a domček z kartónu, ktorý ľahko postavíte. Vďaka plastovým klipom krásne drží stabilitu. Vhodný aj ako dekorácia do detskej izby.

Igráček MULTIGO CITY – smetiarske auto so smetiarom
12,23 € 11,40 €

Igráček MultiGO auto so smetiarskou korbičkou, popolnicou a smetiarom je snom každého chlapčeka. Vanička má dve možnosti vyklápania, do ktorej perfektne pasuje popolnica. Igráček môže jazdiť buď v kabíne auta alebo stáť vzadu na stupačke. Vyrobené v Českej republike.

Igráček Multigo stavebná súprava
35,09 € 28,80 €

Igráček MultiGO sú autá s praktickým bajonet systémom, ktorý umožňuje jednoduchú výmenu korbičiek a ďalšieho príslušenstva. Stavebná súprava BEDI ponúka 4 typy vozidiel v jednom balení. Ideálne balenie pre kreatívne deti, ktoré rozohrávajú svoju hru na stavbárov.

Igráček Multigo farmársky set
35,10 € 28,80 €

Igráček MultiGO sú autá s praktickým bajonet systémom, ktorý umožňuje jednoduchú výmenu korbičiek a ďalšieho príslušenstva. Stavebná súprava BEDI ponúka 4 typy vozidiel v jednom balení. Ideálne balenie pre kreatívne deti, ktoré sa rady hrajú na stavbárov.

Igráček MULTIGO FIRE Rebrík s vodičom
12,10 € 10,60 €

Nevyhnutné záchranné vozidlo nielen na boj s ohňom. Prepracovaný rebrík je otočný a výsuvný, umožňuje tri aretačné polohy. Igráček sa tak dostane tam, kde je potreba zachraňovať.

Igráček MULTIGO FIRE Žeriav s vodičom
12,10 € 11,40 €

Dôležité záchranárske vozidlo nielen na boj s ohňom. Môže byť nápomocné pri rôznych zásahových akciách. Žeriav je pojazdný, rameno žeriavu sa na základni otáča, možno ho zdvíhať a vysunúť. Hák žeriava sa ovláda navijakom.

Igráček MULTIGO BUILD - sklápačka s vodičom
10,31 € 9,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Igráček MultiGO Build auto so sklápačkou je ideálne pre malých stavbárov a prievozníkov. V balení nájdete postavičku Igráčka a auto s funkčnou sklápačkou. Veľmi precízne spracované detaily. Vyrobené v Českej republike. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Igráček TRIO - ZACHRAŇUJEME
6,40 €

Legendárna postavička Igráček zachraňuje. Igráčkovia sa poponáhľajú kedykoľvek na pomoc. Balenie obsahuje 3 Igráčkov a ich príslušenstvo. Vyrobené v Českej republike. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Igráček Trio - Třídíme odpad
6,30 €

Novinka

Igráček není žádný lenoch a má rád přírodu, proto také třídí odpad. Pomůžeš Igráčkovi vynést odpadky a správně je roztřídit do čtyř plastových nádob? Každá je určená na něco jiného – kartonové obaly, sklo, plasty a papír.

Igráček MultiGO 1+2 cisterna
12,92 € 11 €

Igráček MultiGO sú autá s praktickým bajonet systémom, ktorý umožňuje jednoduchú výmenu korbičiek a ďalšieho príslušenstva. Balenie obsahuje nákladné auto a 2 výmenné korbičky – cisternu a klasickú korbu.

Igráček MultiGO 1, 2 korbičky
12,92 € 10,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Igráček MultiGO sú autá s praktickým bajonet systémom, ktorý umožňuje jednoduchú výmenu korbičiek a ďalšieho príslušenstva. Balenie obsahuje nákladné auto a 2 výmenné korbičky – smetiarsku a klasickú korbu.

Igráček MULTIGO BUILD Miešačka s vodičom
12,10 € 11,40 €

Miešačka na betón je nevyhnutná výbava pre každého malého stavbára. Bez miešačky na betón sa žiadna veľká stavba nezaobíde. Miešačka sa točí okolo vlastnej osi a je možné ju zvnútra vyčistiť.

Igráček TRIO - VARÍME

Igráček TRIO - VARÍME

Hodnotenie: 4,1
6,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Títo legendárny Igráčkovia vás naučia variť. V balení nájdete 3 postavičky a to kuchára, kuchárku a čašníka. Vyrobené z veľmi odolných materiálov. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Igráček MULTIGO 1+2 - sklopka
12,92 € 11,40 €

Igráček MultiGO sú autá s praktickým bajonet systémom, ktorý umožňuje jednoduchú výmenu korbičiek a ďalšieho príslušenstva. Balenie obsahuje nákladné auto a 2 výmenné korbičky – sklápačku a klasickú korbu.

Igráček MULTIGO BUILD Žeriav s vodičom
12,10 € 11,40 €

Obľúbené nákladné vozidlo, ktoré deti baví vďaka svojim funkciám. Žeriav je nepostrádateľným pomocníkom na každej stavbe. Rameno žeriavu sa na základni otáča a možno ho zdvíhať a vysunúť.

Igráček MULTIGO FIRE – cisterna s hasičom
10,60 €

Igráček MultiGO hasičské autoIgráček hasič je super voľba pre malých požiarnikov. Igráček rozvíja detskú fantáziu. Veľmi precízne spracované detaily. Vyrobené v Českej republike. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Igráček TRIO - Dvaja rytieri a jeden čierny kôň
6,40 €

Zažite vzrušujúce dobrodružstvo s legendárnymi postavičkami Igráčka. V balení nájdete 2 rytierov a čierneho spurného koňa. Každý rytier má svoj meč a štít a je pripravený k boju. Vhodné pre deti od 3 rokov. Vyrobené v Českej republike.

Igráček Trio - Farma
6,30 €

Novinka

Farmář a jeho krásní koníci si spokojeně žijí na své farmě. Mají se ale co otáčet. Koníci potřebují nakrmit. Za odměnu farmářovi pomohou vytahat dřevo z lesa. Vyzkoušej si společně s nimi, co všechno obnáší práce na farmě!

Igráček TRIO - Princezná, rytier a biely kôň
6,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Igráček TRIO princezná, rytier a biely kôň sú nerozluční kamaráti, s ktorými zažijú vaše deti veľa dobrodružstiev. V balení nájdete 3 postavičky a ich príslušenstvo. Vyrobené v Českej republike. Vhodné od 3 rokov.

Igráček Multigo mestská súprava
35,10 € 28,80 €

Igráček MultiGO sú autá s praktickým bajonet systémom, ktorý umožňuje jednoduchú výmenu korbičiek a ďalšieho príslušenstva. Stavebná súprava BEDI ponúka 4 typy vozidiel v jednom balení. Ideálne balenie pre kreatívne deti, ktoré rozohrávajú svoju hru s autami.

Igráček MULTIGO BUILD Bager s vodičom
12,10 € 11,40 €

Tento komplet poteší každého malého drevorubača. Je to užitočný pomocník nielen na stavbe. Funkčné rameno je otočné na základni. Balenie obsahuje postavičku.

Igráček Igráčkov hrad + 2x Igráček rytier s mečom a štítom, 1x koník
19,13 € 15,20 €

Igráčkov Hrad s padacím mostom je vyrobený z pevného kartónu a je vhodný pre deti od 3 rokov. V balení nájdete dve postavičky rytierov s mečom a štítom a koňa. Hrad je veľmi jednoducho zostaviteľný a vďaka plastovým klipom krásne drží stabilitu. Vyrobený v Českej republike.

Igráček Pomáhaj s Igráčkom - set 12 figúrok
36 €

Špeciálna zberateľská edícia legendárnych Igráčkov prichádza v sade dvanástich kusov figúrok, ktoré nosia rúšku, aby chránili seba aj ostatných. Nájdeš medzi nimi napríklad doktorku, policajta, hasičov, ale tiež aj mamičku, otecka a ich deti.

Igráček Multigo Build Set
22,70 €

Novinka

Praktické balenie 2 + 1 obsahuje auto s nadstavbou žeriavu, výmennou vaničku valníček a Igráčka stavbára. Plne funkčný žeriav s navijákom pomôže Igráčkovi naložiť náklad na valníček a odviezť tam, kde treba.

Igráček Multigo City Set
22,70 €

Novinka

Deti sa rady učia, ako správne upratovať a dávať veci do poriadku. A tento set pre malého smetiara pomôže urobiť z učenia tú pravú zábavu. Vezmite auto s funkčnou Smetiarskou vaničkou na prechádzku a cestou vyprázdnite 4 koše na triedený odpad.

Igráček Multigo Farm Set
22,70 €

Novinka

Úžasná sada pre všetkých malých farmárov. Vezmite Igráčka – farmára na prechádzku po farme v jeho traktore a pripojte k nemu príves alebo napríklad cisternu. Pomocou všetkých doplnkov v sade obstaráte celú farmu behom chvíľky a zažijete veľa zábavy.

Igráček Multigo Fire Set
22,70 €

Novinka

Ktorý malý chlapec by nechcel byť hasičom? Toto skvelé hasičské auto s cisternou mu potom splní jeho sen. Auto má aj nadstavbu hasičského rebríka, po ktorom potom môže vyšplhať Igráček – hasič a zachrániť všetkých v ohrození. -Staň sa aj ty hrdinou!