IDEA nábytok

IDEA nábytok Knižnica 8048 masív lak
7x

IDEA nábytok Knižnica 8048 masív lak

90 €

Knižnica 8048 v prevedení masív borovica lak poteší všetkých čitateľov, zberateľov aj fotografov. Do širokých štyroch políc uložíte knihy, suveníry a fotografie. Knižnicu 8048 možno dobre kombinovať s ostatnými výrobkami z masívu a vytvoriť si tak jednoducho krásny priestor na čítanie aj bývanie.

IDEA nábytok Skriňový bielizník 601 biely
1x

IDEA nábytok Skriňový bielizník 601 biely

78 €

Skriňový bielizník 601, vo vyhotovení biely, doplní skriňu v totožnom vyhotovení. V skrini bude viac miesta, do bielizníka uložíte uteráky, osušky a drobné veci. Biely skriňový bielizník obsahuje dve variabilné police za posuvnými dvierkami. Skriňový bielizník sa vojde aj do úzkych priestorov.

IDEA nábytok Botník 2 dvere biela
2x

IDEA nábytok Botník 2 dvere biela

82 €

Skrinka na topánky, 2 dvere, biela, uloží najrôznejšiu obuv. Topánky uložíte na 6 variabilných políc, ktoré umiestnite podľa potrieb a rozmerov topánok. Do skrinky na topánky s policami sa zmestia tenisky aj vysoké čižmy. Veľká skrinka na topánky pojme topánky celej rodiny a prehľadne ich uloží.

IDEA nábytok Nočný stolík TORINO

IDEA nábytok Nočný stolík TORINO

41 €

Nočný stolík TORINO, vo vyhotovení masív borovica lak, obsahuje zásuvku s kovovými pojazdmi a priestor na odloženie knihy. Na plochu stolíka postavíte budík, lampičku aj odložíte telefón. Do zásuvky uložíte drobné veci a knihu odložíte na policu. Nočný stolík TORINO sa bude hodiť k lôžkam TORINO.

IDEA nábytok Vitrína COLLECTY
2x

IDEA nábytok Vitrína COLLECTY

69,50 €

Na vystavenie drobných dekorácií a suvenírov nepoznáme lepší kúsok ako vitrínu vybavenú sklenenými dvierkami. Vitrína Collecta vo vyhotovení čierna/biela obsahuje 2 posuvné bezpečnostné sklá, za ktorými sa nachádzajú štyri variabilné poličky. Biele pozadie s čiernym rámom dá dôraz na vystavené veci.

IDEA nábytok Vitrína COLLECTIZIONI
7x

IDEA nábytok Vitrína COLLECTIZIONI

69,50 €

Vitrína COLLECTIZIONI, vo vyhotovení dub Sonoma, je skvelá na vystavenie obľúbených vecí, zbierok a najrôznejších suvenírov. Vitrína má dve posuvné bezpečnostné sklá a štyri variabilné poličky. Vitrína sa bude hodiť na zavesenie do každého priestoru, zariadeného nábytkom vo vyhotovení dub Sonoma.

IDEA nábytok Bielizník s dvierkami 7871 buk

IDEA nábytok Bielizník s dvierkami 7871 buk

61,50 €

Bielizník s dvierkami 7871 buk postavíte do spálne na bielizeň, do detskej izby na hračky, do študentskej izby na učebnice, do jedálne na hrnce, do chodby na doplnky. Bielizník s dvierkami poslúži aj na uteráky a posteľnú bielizeň. Bielizník má 2 variabilné police, ktoré umiestnite podľa potrieb.

IDEA nábytok Knižnica 320 buk
3x

IDEA nábytok Knižnica 320 buk

57,50 €

Knižnica 320, vo farebnom vyhotovení buk, pojme naozaj veľké množstvo kníh. Knižnica obsahuje sedem variabilných políc a možno ju kombinovať s knižnicami v rovnakom farebnom vyhotovení, a vytvoriť si pekný čitateľský kútik. Nábytkom vo farebnom vyhotovení buk možno vybaviť detskú či študentskú izbu.