Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Mens IKA Leggings W Fly Mossy Oak, hnedá, S Mens IKA Leggings W Fly Mossy Oak, hnedá, S
Mens IKA Leggings W Fly Mossy Oak, hnedá, S

Rybári a lovci, spozornite: ľahké legíny IKA sú ideálne spodnou vrstvou. Vyrobené z merina gramáže 2, ktoré vás napriek ľahkému materiálu udrží v teple bez prehrievania a nepríjemného zápachu.

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: Arctic fox
Wmns 200 Oasis Leggings, čierna, XL Mens IKA Leggings W Fly Mossy Oak, hnedá, S
Wmns 200 Oasis Leggings, čierna, XL

Najpredávanejšie funkčné spodky značky Icebreaker sú vyrobené z ultra pohodlného 100% úpletu vlny merino majú vylepšený dizajn pre ešte väčšie pohodlie, 200 Oasis Leggings sú perfektným základom pre systém vrstvenie v chladnom počasí.

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: Arctic fox
Wmns 175 Everyday Leggings, čierna, XL Mens IKA Leggings W Fly Mossy Oak, hnedá, S
Wmns 175 Everyday Leggings, čierna, XL

Everyday Leggings sú celoročné dámske legíny zo 100% merino vlny. Celý rad Everyday je novo v univerzálnej gramáži 175. Sú vyrobené z vysoko strečového a priedušného rebrového úpletu. Ideálna voľba na celoročné cestovanie alebo iné pohybové aktivity.

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: Arctic fox
Wmns 250 Vertex Leggings Snow Storm, čierna, L Wmns 250 Vertex Leggings Snow Storm, čierna, L
Wmns 250 Vertex Leggings Snow Storm, čierna, L

Dlhé spodky v strednej gramáži pre vaše zimné radovánky.

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: Arctic fox

Výrobky firmy Icebreaker sú vyrobené zo 100% prírodnej vlny Merino, ktorá sa získava z oviec špeciálne chovaných v Južných Alpách Nového Zélandu vo výškach až 2 000 m n.m. a to len na starostlivo vybraných farmách, ktoré sú pravidelne kontrolované samotným výrobcom. Tieto ovce produkujú vlnu omnoho jemnejšiu než ovce v nížinách.

Merino vlna má množstvo zaujímavých vlastností: dýcha lepšie než syntetické vlákno, je mäkká a príjemná na dotyk, odoláva nepríjemným pachom, v lete chladí a v zime hreje a to aj keď je vlhká.

Každý výrobok z Merino vlny je označený na etikete tzv. BAACODE, podľa ktorého si môžete overiť, z akého konkrétneho miesta ovce a teda aj vlna vášho oblečenia presne pochádza.