Flambovacia pištoľ PROFESIONAL

Ibili Flambovacia pištoľ PROFESIONAL

37,80 €

Potrebujete spracovať najrôznejšie krémy, mäso, syry, koláče a iné pochutiny, ktoré si žiadajú proces opaľovania alebo karamelizácie? Potom vám bude nápomocný tento profesionálny výrobok, pomocou ktorého docielite teplotu až 1500 °C.

Forma na ľad 2 kusy

Ibili Forma na ľad 2 kusy

12,90 €

Pretože na zhotovenie formy bol použitý stopercentný potravinársky silikón, znesie výrobok teploty od – 60 °C do + 230 °C, takže ich využitie je naozaj mnohostranné.

Ibili je španielska spoločnosť, ktorá sa výrobe kuchynského vybavenia venuje nepretržite od svojho založenia v roku 1942. V súčasnosti patrí právom medzi významných svetových výrobcov. Vývoj, výroba, hlavné sklady a distribúcie sú sústredené v novom centre firmy v baskickom mestečku Alegria-Dulantzi, ktoré má 16 000 štvorcových metrov. Svoje výrobky vyváža do všetkých štátov Európy, mnohých krajín v Amerike, vrátane USA, Kanady alebo Brazília, ale aj do Afriky a Ázie.

V Ibili veľmi dobre vedia, že obchodný úspech je založený nielen na kvalite, prijateľnej cene aj dokonalé a rýchle distribúciu. Neustále sa veľmi aktívne prispôsobujú požiadavkám trhu, nevyhýbajú sa inováciám, novým materiálom a samozrejme ani moderným technológiám. Nesústredí sa ako mnohé iné firmy len na určitú časť sortimentu, a tak môžu ponúknuť viac než 2 000 druhov rôznych výrobkov, ktorými je možné vybaviť naozaj celú kuchyňu.