IAMS Cat Adult Chicken 10 kg
30,97 €

Novinka

Krmivo pre dospelé mačky disponuje vitamínom E a antioxidantmi, ktoré sa postarajú o posilnenie imunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Adult Chicken 10 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.


IAMS Cat Adult Chicken 2 kg
9,26 €

Novinka

Krmivo pre dospelé mačky disponuje vitamínom E a antioxidantmi, ktoré sa postarajú o posilnenie imunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Adult Chicken 2 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.


IAMS Cat Adult Dntl Chicken 10 kg
30,97 €

Novinka

Krmivo pre dospelé a staršie mačky sa postará o zdravý chrup, srdce i močovú sústavu. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Adult Dntl Chicken 10 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.


IAMS Cat Adult Dntl Chicken 2 kg
9,26 €

Novinka

Krmivo pre dospelé a staršie mačky sa postará o zdravý chrup, srdce i močovú sústavu. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Adult Dntl Chicken 2 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.


IAMS Cat Adult Hairball Chicken 10 kg
30,97 €

Novinka

Krmivo pre dospelé mačky je špeciálne vyvinuté pre redukciu chlpových bezoárov. Disponuje vitamínom E a antioxidantmi, ktoré sa postarajú o posilnenieimunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Cat Adult Hairball Chicken 10 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.


IAMS Cat Adult Hairball Chicken 2 kg
9,26 €

Novinka

Krmivo pre dospelé mačky je špeciálne vyvinuté pre redukciu chlpových bezoárov. Disponuje vitamínom E a antioxidantmi, ktoré sa postarajú o posilnenieimunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Cat Adult Hairball Chicken 2 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.


IAMS Cat Adult Ind Chicken 10 kg
30,97 €

Novinka

Krmivo pre dospelé a staršie mačky disponuje vitamínom E a antioxidantmi, ktoré sa postarajú o posilnenie imunitného systému. Má znížený obsah tuku o 14%. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Adult Chicken 10 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.


IAMS Cat Adult Ind Chicken 2 kg
9,26 €

Novinka

Krmivo pre dospelé a staršie mačky disponuje vitamínom E a antioxidantmi, ktoré sa postarajú o posilnenie imunitného systému. Má znížený obsah tuku o 14%. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Adult Chicken 2 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.


IAMS Cat Adult Lamb 10 kg
30,97 €

Novinka

Krmivo pre dospelé mačky s jahňacím disponuje vitamínom E a antioxidantmi, ktoré sa postarajú o posilnenenie imunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Adult Lamb 10 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.


IAMS Cat Adult Lamb 2 kg
9,26 €

Novinka

Krmivo pre dospelé mačky s jahňacím disponuje vitamínom E a antioxidantmi, ktoré sa postarajú o posilnenenie imunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Adult Lamb 2 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.


IAMS Cat Adult Ocean Fish 10 kg
30,97 €

Novinka

Krmivo pre dospelé mačky s morskými rybami disponuje vitamínom E a antioxidantmi, ktoré sa postarajú o posilnenie imunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Adult Ocean Fish 10 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.


IAMS Cat Adult Ocean Fish 2 kg
9,26 €

Novinka

Krmivo pre dospelé mačky s morskými rybami disponuje vitamínom E a antioxidantmi, ktoré sa postarajú o posilnenie imunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Adult Ocean Fish 2 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.


IAMS Cat Adult Salmon 2 kg
9,26 €

Novinka

Krmivo pre dospelé mačky s lososom disponuje vitamínom E a antioxidantmi, ktoré sa postarajú o posilnenie imunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Adult Salmon 2 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.


IAMS Cat Adult Sterilized Chicken 10 kg
30,97 €

Novinka

Krmivo pre dospelé a staršie mačky so zníženým obsahom tuku pomáha znižovať telesnú hmotnosť. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Adult Sterilized Chicken 10 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.


IAMS Cat Adult Weight Control Chicken 10 kg
30,97 €

Novinka

Krmivo pre dospelé mačky disponuje zníženým obsahom tuku a pomáha regulovať hmotnosť. Vitamín E a antioxidanty sa postarajú o posilnenenie imunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Cat Adult Hairball Chicken 10 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.


IAMS Cat Adult Weight Control Chicken 2 kg
9,26 €

Novinka

Krmivo pre dospelé mačky disponuje zníženým obsahom tuku a pomáha regulovať hmotnosť. Vitamín E a antioxidanty sa postarajú o posilnenenie imunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Cat Adult Hairball Chicken 2 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.


IAMS Cat Kitten Chicken 10 kg
30,97 €

Novinka

Krmivo pre mačiatka disponuje vitamínmi C a E, ktoré sa postarajú o posilnenie imunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Kitten Chicken 10 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.


IAMS Cat Kitten Chicken 2 kg
9,26 €

Novinka

Krmivo pre mačiatka disponuje vitamínmi C a E, ktoré sa postarajú o posilnenie imunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Kitten Chicken 2 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.


IAMS Cat Senior Chicken 10 kg
30,98 €

Novinka

Krmivo pre mačacích seniorov disponuje vitamínom E a antioxidantmi, ktoré sa postarajú o posilnenie imunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Senior Chicken 10 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.


IAMS Cat Senior Chicken 2 kg
9,26 €

Novinka

Krmivo pre mačacích seniorov disponuje vitamínom E a antioxidantmi, ktoré sa postarajú o posilnenie imunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Senior Chicken 2 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.


IAMS Cat Senior Ocean Fish 2 kg
9,26 €

Posledný kus za túto cenu!

Krmivo pre mačacích seniorov s morskými rybami disponuje vitamínom E a antioxidantmi, ktoré sa postarajú o posilnenie imunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Senior Ocean Fish 2 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.


IAMS Dog Adult Large Chicken 12 kg
29,03 €

Novinka

Krmivo pre dospelých psov veľkých plemien disponuje vitamínom E a antioxidantmi, ktoré sa postarajú o posilnenieimunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Dog Adult Large Chicken 12 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.


IAMS Dog Adult Large Chicken 3 kg
9,26 €

Novinka

Krmivo pre dospelých psov veľkých plemien disponuje vitamínom E a antioxidantmi, ktoré sa postarajú o posilnenieimunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Dog Adult Large Chicken 3 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.


IAMS Dog Adult Large Lamb 12 kg
29,03 €

Novinka

Krmivo pre dospelých psov veľkých plemien disponuje vitamínom D pre pevné kosti. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Dog Adult Large Lamb 12 kg obsahuje taurín pre správnu funkciu srdca.


IAMS Dog Adult Large Lamb 3 kg
9,26 €

Novinka

Krmivo pre dospelých psov veľkých plemien disponuje vitamínom D pre pevné kosti. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Dog Adult Large Lamb 3 kg obsahuje taurín pre správnu funkciu srdca.


IAMS Dog Adult Small&Medium Chicken 12 kg
29,03 €

Novinka

Krmivo pre dospelých psov malých a stredných plemien disponuje vitamínom E a antioxidantmi, ktoré sa postarajú o posilnenie imunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Dog Adult Small & Medium Chicken 12 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.


IAMS Dog Adult Small&Medium Chicken 3 kg
9,26 €

Novinka

Krmivo pre dospelých psov malých a stredných plemien disponuje vitamínom E a antioxidantmi, ktoré sa postarajú o posilnenie imunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Dog Adult Small & Medium Chicken 3 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.


IAMS Dog Adult Small&Medium Lamb 12 kg
29,03 €

Novinka

Krmivo pre dospelých psov malých a stredných plemien disponuje vitamínom D pre pevné kosti. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Dog Adult Small & Medium Lamb 12 kg obsahuje taurín pre správnu funkciu srdca.


IAMS Dog Adult Small&Medium Lamb 3 kg
9,26 €

Novinka

Krmivo pre dospelých psov malých a stredných plemien disponuje vitamínom D pre pevné kosti. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Dog Adult Small & Medium Lamb 3 kg obsahuje taurín pre správnu funkciu srdca.


IAMS Dog Adult Weight Control Chicken 12 kg
29,03 €

Novinka

Krmivo pre dospelých psov všetkých plemien disponuje zníženým obsahom tuku a pomáha regulovať hmotnosť. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Dog Adult Weight Control Chicken 12 kg obsahuje taurín pre správnu funkciu srdca.


IAMS Dog Adult Weight Control Chicken 3 kg
9,26 €

Novinka

Krmivo pre dospelých psov všetkých plemien disponuje zníženým obsahom tuku a pomáha regulovať hmotnosť. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Dog Adult Weight Control Chicken 3 kg obsahuje taurín pre správnu funkciu srdca.


IAMS Dog Puppy Large Chicken 12 kg
29,03 €

Novinka

Krmivo pre šteňatá veľkých plemien disponuje vitamínmi C a E, ktoré sa postarajú o posilnenie imunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Dog Puppy Large Chicken 12 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.


IAMS Dog Puppy Large Chicken 3 kg
9,27 €

Novinka

Krmivo pre šteňatá veľkých plemien disponuje vitamínmi C a E, ktoré sa postarajú o posilnenie imunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Dog Puppy Large Chicken 3 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.


IAMS Dog Puppy Small&Medium Chicken 12 kg
29,03 €

Novinka

Krmivo pre šteňatá a malé plemená disponuje vitamínmi C a E, ktoré sa postarajú o posilnenie imunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Dog Puppy Small & Medium Chicken 12 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.


IAMS Dog Puppy Small&Medium Chicken 3 kg
9,27 €

Novinka

Krmivo pre šteňatá a malé plemená disponuje vitamínmi C a E, ktoré sa postarajú o posilnenie imunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Dog Puppy Small & Medium Chicken 3 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.


IAMS Dog Senior Large Chicken 12 kg
29,03 €

Novinka

Krmivo pre psích seniorov veľkých plemien disponuje vitamínom E a antioxidantmi, ktoré sa postarajú o posilnenie imunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Dog Senior Large Chicken 12 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.


IAMS Dog Senior Large Chicken 3 kg
9,26 €

Novinka

Krmivo pre psích seniorov veľkých plemien disponuje vitamínom E a antioxidantmi, ktoré sa postarajú o posilnenie imunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Dog Senior Large Chicken 3 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.


IAMS Dog Senior Small&Medium Chicken 12 kg
29,03 €

Novinka

Krmivo pre psích seniorov malých a stredných plemien disponuje vitamínom E a antioxidantmi, ktoré sa postarajú o posilnenie imunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Dog Adult Large Chicken 12 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.


IAMS Dog Senior Small&Medium Chicken 3 kg
9,26 €

Novinka

Krmivo pre psích seniorov malých a stredných plemien disponuje vitamínom E a antioxidantmi, ktoré sa postarajú o posilnenie imunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Dog Adult Large Chicken 3 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.


IAMS Cat Adult Sterilized Chicken 1,5 kg
8,88 €

Novinka

Krmivo pre dospelé a staršie mačky so zníženým obsahom tuku pomáha znižovať telesnú hmotnosť. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Adult Sterilized Chicken 1,5 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.


IAMS Cat Adult Sterilized Salmon 1,5 kg
8,88 €

Novinka

Krmivo pre dospelé a staršie mačky s lososom a so zníženým obsahom tuku pomáha znižovať telesnú hmotnosť. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Adult Sterilized Salmon 1,5 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.


Paul F.Iams, expert v obore výživy psov, založil firmu Iams Company v roku 1946. Pri návšteve chovnej farmy noriek si Paul všimol starších psov, ktorí jedli krmivo pre norky. Napriek svojmu veku, psy vystrájali ako mladé, mali hustú a lesklú srsť. To ho inšpirovalo vyvinúť krmivá Eukanuba pre psy. Paul Iams začal vyrábať krmivo špičkovej kvality, ktoré bolo z hľadiska výživy kompletné a vyvážené. Použité zložky museli byť vždy veľmi kvalitné, aby vzniklo krmivo takej kvality ako je Eukanuba.

Výskum a vývoj sú základnými piliermi firmy Iams Company. Za päťdesiat rokov sme značne prispeli k lepšiemu porozumeniu výživy psov. Bez prestania usilujeme o rozšírenie našich vedomostí o potrebách a požiadavkách na ich výživu. Tiež stále investujeme do výskumu, aby sme mohli vyvíjať nové metódy, ktoré zdokonaľujú výrobu našich produktov.

V inštitúcii Paul F.Iams Technical Centre (ktorá sa skladá z Centra starostlivosti o zvieratá, centrálneho laboratória a výskumného závodu) sa tím odborníkov z oblasti výživy, veterinárnych lekárov, inžinierov a technikov neustále stará o to, aby všetky naše produkty zabezpečili zdravú výživu Vášho psa. Toto je hlavný dôvod, prečo sa majitelia psov, veterinárni lekári, chovatelia a nadšenci po celom svete môžu spoľahnúť na špičkovú kvalitu krmív Iams a Eukanuba. Aj keď sa naše produkty predávajú na celom svete, sme dosť malá firma, aby sme si zapamätali, že toto všetko sa začalo kvôli kŕmeniu jedného psa. Vášho.

Paul F.Iams, expert v obore výživy psov, založil firmu Iams Company v roku 1946. Pri návšteve chovnej farmy noriek si Paul všimol starších psov, ktorí jedli krmivo pre norky. Napriek svojmu veku, psy vystrájali ako mladé, mali hustú a lesklú srsť. To ho inšpirovalo vyvinúť krmivá Eukanuba pre psy. Paul Iams začal vyrábať krmivo špičkovej kvality, ktoré bolo z hľadiska výživy kompletné a vyvážené. Použité zložky museli byť vždy veľmi kvalitné, aby vzniklo krmivo takej kvality ako je Eukanuba.

Výskum a vývoj sú základnými piliermi firmy Iams Company. Za päťdesiat rokov sme značne prispeli k lepšiemu porozumeniu výživy psov. Bez prestania usilujeme o rozšírenie našich vedomostí o potrebách a požiadavkách na ich výživu. Tiež stále investujeme do výskumu, aby sme mohli vyvíjať nové metódy, ktoré zdokonaľujú výrobu našich produktov.

V inštitúcii Paul F.Iams Technical Centre (ktorá sa skladá z Centra starostlivosti o zvieratá, centrálneho laboratória a výskumného závodu) sa tím odborníkov z oblasti výživy, veterinárnych lekárov, inžinierov a technikov neustále stará o to, aby všetky naše produkty zabezpečili zdravú výživu Vášho psa. Toto je hlavný dôvod, prečo sa majitelia psov, veterinárni lekári, chovatelia a nadšenci po celom svete môžu spoľahnúť na špičkovú kvalitu krmív Iams a Eukanuba. Aj keď sa naše produkty predávajú na celom svete, sme dosť malá firma, aby sme si zapamätali, že toto všetko sa začalo kvôli kŕmeniu jedného psa. Vášho.