Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
IAMS Cat Kitten Chicken 10 kg IAMS Cat Adult Ocean Fish 10 kg
IAMS Cat Kitten Chicken 10 kg

Krmivo pre mačiatka disponuje vitamínmi C a E, ktoré sa postarajú o posilnenie imunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Kitten Chicken 10 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.

môžete mať 26.09

Partner: MALL
IAMS Cat Adult Chicken 10 kg IAMS Cat Adult Ocean Fish 10 kg
IAMS Cat Adult Chicken 10 kg

Krmivo pre dospelé mačky disponuje vitamínom E a antioxidantmi, ktoré sa postarajú o posilnenie imunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Adult Chicken 10 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.

môžete mať 26.09

Partner: MALL
IAMS Cat Adult Ocean Fish 10 kg IAMS Cat Adult Ocean Fish 10 kg
IAMS Cat Adult Ocean Fish 10 kg

Krmivo pre dospelé mačky s morskými rybami disponuje vitamínom E a antioxidantmi, ktoré sa postarajú o posilnenie imunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Adult Ocean Fish 10 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.

môžete mať 26.09

Partner: MALL
IAMS Cat Adult Lamb 10 kg IAMS Cat Adult Weight Control Chicken 10 kg
IAMS Cat Adult Lamb 10 kg

Krmivo pre dospelé mačky s jahňacím disponuje vitamínom E a antioxidantmi, ktoré sa postarajú o posilnenenie imunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Adult Lamb 10 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.

môžete mať 26.09

Partner: MALL
IAMS Cat Adult Hairball Chicken 10 kg IAMS Cat Adult Weight Control Chicken 10 kg
IAMS Cat Adult Hairball Chicken 10 kg

Krmivo pre dospelé mačky je špeciálne vyvinuté pre redukciu chlpových bezoárov. Disponuje vitamínom E a antioxidantmi, ktoré sa postarajú o posilnenieimunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Cat Adult Hairball Chicken 10 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.

môžete mať 26.09

Partner: MALL
IAMS Cat Adult Weight Control Chicken 10 kg IAMS Cat Adult Weight Control Chicken 10 kg
IAMS Cat Adult Weight Control Chicken 10 kg

Krmivo pre dospelé mačky disponuje zníženým obsahom tuku a pomáha regulovať hmotnosť. Vitamín E a antioxidanty sa postarajú o posilnenenie imunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Cat Adult Hairball Chicken 10 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.

môžete mať 26.09

Partner: MALL
IAMS Cat Kitten Chicken 2 kg IAMS Cat Senior Ocean Fish 2 kg
IAMS Cat Kitten Chicken 2 kg

Krmivo pre mačiatka disponuje vitamínmi C a E, ktoré sa postarajú o posilnenie imunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Kitten Chicken 2 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
IAMS Cat Senior Chicken 10 kg IAMS Cat Senior Ocean Fish 2 kg
IAMS Cat Senior Chicken 10 kg

Krmivo pre mačacích seniorov disponuje vitamínom E a antioxidantmi, ktoré sa postarajú o posilnenie imunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Senior Chicken 10 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.

môžete mať 26.09

Partner: MALL
IAMS Cat Senior Ocean Fish 2 kg IAMS Cat Senior Ocean Fish 2 kg
IAMS Cat Senior Ocean Fish 2 kg

Krmivo pre mačacích seniorov s morskými rybami disponuje vitamínom E a antioxidantmi, ktoré sa postarajú o posilnenie imunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Senior Ocean Fish 2 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
IAMS Dog Puppy Large Chicken 12 kg IAMS Dog Adult Weight Control Chicken 12 kg
IAMS Dog Puppy Large Chicken 12 kg

Krmivo pre šteňatá veľkých plemien disponuje vitamínmi C a E, ktoré sa postarajú o posilnenie imunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Dog Puppy Large Chicken 12 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.

môžete mať 26.09

Partner: MALL
IAMS Dog Adult Small&Medium Lamb 12 kg IAMS Dog Adult Weight Control Chicken 12 kg
IAMS Dog Adult Small&Medium Lamb 12 kg

Krmivo pre dospelých psov malých a stredných plemien disponuje vitamínom D pre pevné kosti. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Dog Adult Small & Medium Lamb 12 kg obsahuje taurín pre správnu funkciu srdca.

môžete mať 26.09

Partner: MALL
IAMS Dog Adult Weight Control Chicken 12 kg IAMS Dog Adult Weight Control Chicken 12 kg
IAMS Dog Adult Weight Control Chicken 12 kg

Krmivo pre dospelých psov všetkých plemien disponuje zníženým obsahom tuku a pomáha regulovať hmotnosť. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Dog Adult Weight Control Chicken 12 kg obsahuje taurín pre správnu funkciu srdca.

môžete mať 26.09

Partner: MALL
IAMS Dog Adult Weight Control Chicken 3 kg IAMS Dog Senior Small&Medium Chicken 3 kg
IAMS Dog Adult Weight Control Chicken 3 kg

Krmivo pre dospelých psov všetkých plemien disponuje zníženým obsahom tuku a pomáha regulovať hmotnosť. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Dog Adult Weight Control Chicken 3 kg obsahuje taurín pre správnu funkciu srdca.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
IAMS Dog Senior Small&Medium Chicken 3 kg IAMS Dog Senior Small&Medium Chicken 3 kg
IAMS Dog Senior Small&Medium Chicken 3 kg

Krmivo pre psích seniorov malých a stredných plemien disponuje vitamínom E a antioxidantmi, ktoré sa postarajú o posilnenie imunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Dog Adult Large Chicken 3 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
IAMS Cat Adult Weight Control Chicken 2 kg IAMS Dog Senior Small&Medium Chicken 3 kg
IAMS Cat Adult Weight Control Chicken 2 kg

Krmivo pre dospelé mačky disponuje zníženým obsahom tuku a pomáha regulovať hmotnosť. Vitamín E a antioxidanty sa postarajú o posilnenenie imunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Cat Adult Hairball Chicken 2 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
IAMS Cat Adult Ind Chicken 2 kg IAMS Dog Adult Small&Medium Chicken 3 kg
IAMS Cat Adult Ind Chicken 2 kg

Krmivo pre dospelé a staršie mačky disponuje vitamínom E a antioxidantmi, ktoré sa postarajú o posilnenie imunitného systému. Má znížený obsah tuku o 14%. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Adult Chicken 2 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
IAMS Dog Adult Small&Medium Chicken 3 kg IAMS Dog Adult Small&Medium Chicken 3 kg
IAMS Dog Adult Small&Medium Chicken 3 kg

Krmivo pre dospelých psov malých a stredných plemien disponuje vitamínom E a antioxidantmi, ktoré sa postarajú o posilnenie imunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Dog Adult Small & Medium Chicken 3 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
IAMS Cat Senior Chicken 2 kg IAMS Dog Adult Small&Medium Chicken 3 kg
IAMS Cat Senior Chicken 2 kg

Krmivo pre mačacích seniorov disponuje vitamínom E a antioxidantmi, ktoré sa postarajú o posilnenie imunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Senior Chicken 2 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
IAMS Dog Senior Large Chicken 12 kg IAMS Dog Senior Small&Medium Chicken 12 kg
IAMS Dog Senior Large Chicken 12 kg

Krmivo pre psích seniorov veľkých plemien disponuje vitamínom E a antioxidantmi, ktoré sa postarajú o posilnenie imunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Dog Senior Large Chicken 12 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.

môžete mať 26.09

Partner: MALL
IAMS Dog Senior Small&Medium Chicken 12 kg IAMS Dog Senior Small&Medium Chicken 12 kg
IAMS Dog Senior Small&Medium Chicken 12 kg

Krmivo pre psích seniorov malých a stredných plemien disponuje vitamínom E a antioxidantmi, ktoré sa postarajú o posilnenie imunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Dog Adult Large Chicken 12 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.

môžete mať 26.09

Partner: MALL
IAMS Cat Adult Ind Chicken 10 kg IAMS Dog Senior Small&Medium Chicken 12 kg
IAMS Cat Adult Ind Chicken 10 kg

Krmivo pre dospelé a staršie mačky disponuje vitamínom E a antioxidantmi, ktoré sa postarajú o posilnenie imunitného systému. Má znížený obsah tuku o 14%. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Adult Chicken 10 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.

môžete mať 26.09

Partner: MALL
IAMS Dog Adult Small&Medium Chicken 12 kg IAMS Kapsičky Naturally Senior morské a suchozemské mäso v omáčke multipack (12x85g) - 1020 g
IAMS Dog Adult Small&Medium Chicken 12 kg

Krmivo pre dospelých psov malých a stredných plemien disponuje vitamínom E a antioxidantmi, ktoré sa postarajú o posilnenie imunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Dog Adult Small & Medium Chicken 12 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.

môžete mať 26.09

Partner: MALL
IAMS Kapsičky Naturally Senior morské a suchozemské mäso v omáčke multipack (12x85g) - 1020 g IAMS Kapsičky Naturally Senior morské a suchozemské mäso v omáčke multipack (12x85g) - 1020 g
IAMS Kapsičky Naturally Senior morské a suchozemské mäso v omáčke multipack (12x85g) - 1020 g

Kapsičky s výberom z morských a suchozemských mäs v omáčke. 100% kompletné a vyvážené krmivo pre mačacie seniorov.

môžete mať 02.10 - 04.10

Partner: VISO TRADE
IAMS Kapsička Delights kitten kura v omáčke multipack (12x85gr) - 1020 g IAMS Kapsičky Naturally Senior morské a suchozemské mäso v omáčke multipack (12x85g) - 1020 g
IAMS Kapsička Delights kitten kura v omáčke multipack (12x85gr) - 1020 g

Kapsičky pre mačiatka s kuracím mäsom v omáčke. Obsah: 12 × 85 g.

môžete mať 02.10 - 04.10

Partner: VISO TRADE

Paul F.Iams, expert v obore výživy psov, založil firmu Iams Company v roku 1946. Pri návšteve chovnej farmy noriek si Paul všimol starších psov, ktorí jedli krmivo pre norky. Napriek svojmu veku, psy vystrájali ako mladé, mali hustú a lesklú srsť. To ho inšpirovalo vyvinúť krmivá Eukanuba pre psy. Paul Iams začal vyrábať krmivo špičkovej kvality, ktoré bolo z hľadiska výživy kompletné a vyvážené. Použité zložky museli byť vždy veľmi kvalitné, aby vzniklo krmivo takej kvality ako je Eukanuba.

Výskum a vývoj sú základnými piliermi firmy Iams Company. Za päťdesiat rokov sme značne prispeli k lepšiemu porozumeniu výživy psov. Bez prestania usilujeme o rozšírenie našich vedomostí o potrebách a požiadavkách na ich výživu. Tiež stále investujeme do výskumu, aby sme mohli vyvíjať nové metódy, ktoré zdokonaľujú výrobu našich produktov.

V inštitúcii Paul F.Iams Technical Centre (ktorá sa skladá z Centra starostlivosti o zvieratá, centrálneho laboratória a výskumného závodu) sa tím odborníkov z oblasti výživy, veterinárnych lekárov, inžinierov a technikov neustále stará o to, aby všetky naše produkty zabezpečili zdravú výživu Vášho psa. Toto je hlavný dôvod, prečo sa majitelia psov, veterinárni lekári, chovatelia a nadšenci po celom svete môžu spoľahnúť na špičkovú kvalitu krmív Iams a Eukanuba. Aj keď sa naše produkty predávajú na celom svete, sme dosť malá firma, aby sme si zapamätali, že toto všetko sa začalo kvôli kŕmeniu jedného psa. Vášho.