-26%
Husky Mizar 2 Classic
9x

Husky Mizar 2 Classic

86,90 €
63,90 €

Campingový stan disponuje ochranou voči UV lúčom a laminátovými prútmi. Má podlepené švy a opravnú sadu v balení. Husky Mizar 2 Classic je vhodný pre 2 osoby.

Tovar od predajcu MALL
-30%
Husky Mulder 4 Classic
5x

Husky Mulder 4 Classic

113,50 €
78,90 €

Campingový stan disponuje ochranou voči UV lúčom a laminátovými prútmi. Má podlepené švy a opravnú sadu v balení. Husky Mulder 4 Classic je vhodný pre 4 osoby.

Tovar od predajcu MALL
-43%
Husky Flast 3,5
87x

Husky Flast 3,5

51,48 €
29,30 €

Karimatka Husky Flast 3,5 v novom prevedení bude istotou pohodlného spánku. Táto karimatka je veľmi ľahká, odolná a izolačná vrstva 3,5 cm poskytuje výborný komfort.

Tovar od predajcu MALL
-60%
Husky dievčenská mikina Ski Kids Zinep K 140 vínová
2x

Husky dievčenská mikina Ski Kids Zinep K

38,90 €
15,50 €
Akcia

Dievčenské fleecová mikina od značka Husky je športového vzhľadu so stojačikom a náprsným vreckom na drobnosti. Jednovrstvový fleece zaistí tepelnú pohodu vo vetre aj v chladnejšom počasí. Vhodné pre akékoľvek športové aktivity

Tovar od predajcu MALL
-22%
Husky Merel 0°C
81x

Husky Merel 0°C

47,78 €
37,20 €

Dekový spací vak Husky Merel 0 ° C skvele zahreje vďaka plneniu Hollowfibre. Po rozopnutí poslúži i ako prikrývka na nocľah napríklad na chate.

Tovar od predajcu MALL
-15%
Husky Tendo

Husky Tendo

35 €
29,70 €

Husky Tendo je sada riadu pre 2 – 3 osoby z ľahkého eloxovaného hliníka s 3 miskami. Vhodné pre viacdenné kempovanie.

Tovar od predajcu MALL
-50%
Husky Fook 5
1x

Husky Fook 5

52,80 €
25,90 €
Akcia

Nafukovacia karimatka disponuje RipStop úpravou, ktorá zamedzuje rozšírenie prípadnej diery. Je veľmi ľahká, pohodlná a vodoodolná. Husky Fook 5 je ideálna na kempovanie.

Tovar od predajcu MALL
Husky Broof XL
1x

Husky Broof XL

249 €

Prístrešok disponuje ochranou voči UV lúčom. Má veľmi stabilnú konštrukciu a podlepené švy. Má plastové čapy a opravnú sadu v balení. Husky Broof XL je vhodný pre vonkajšie akcie.

Tovar od predajcu MALL
Husky Caravan Shelter

Husky Caravan Shelter

79 €

Ďalšia ponuka za 48,90 €

Husky Caravan Shelter je praktický doplnok k stanom radu Caravan. Vďaka tomuto prístrešku môžete rozšíriť priestor stanu až o 2 metre. Kryje vchod a poslúži ako tienidlo za slnečných dní.

Tovar od predajcu MALL
-21%
Husky Batoh SPOK 33L červená
1x

Husky Batoh SPOK 33L

95 €
75 €

Praktický a ľahký turistický batoh s objemom 33 l disponuje vodeodolným materiálom. Má anatomicky tvarovaný EVA chrbtový systém pre pohodlné nosenie. Husky Batoh SPOK 33L má ramenný, bedrový i hrudný popruh a bočné vrecká na uloženie fliaš s vodou.

Tovar od predajcu MALL
Husky Bigless 5 os zelený

Husky Bigless 5 os zelený

299 €
Posledný kus za túto cenu!

Husky Bigless 5 je stan pre päť osôb, ktorý vás ohromí svojou veľkosťou. Vďaka jeho výške (190 cm) sa v spálni nemusíte krčiť. Veľká predsieň ponúkne dosť miesta pre široké spektrum činností.

Tovar od predajcu MALL
-21%
Husky Limpet 60 + 10, červený
15x

Husky Limpet 60+10L

149 €
117,40 €

Husky Limpet 60 + 10 je premyslený expedičný batoh. Priestranný, moderný s odnímateľným batôžkom a množstvom vychytávok si obľúbite na viacdňových cestách.

Tovar od predajcu MALL

Spoločnosť Husky CZ s.r.o. má dlhoročné skúsenosti v oblasti výroby a vývoja kvalitného outdoorového a campingového vybavenia a oblečenia. Vďaka dlhodobej spolupráci s členmi horskej služby a podpore horolezeckých výprav nie len do Himalájí, testujeme účinnosť a kvalitu našich výrobkov. Znalosť prírody vo všetkých podobách nám umožňuje vyvíjať stále lepšie vybavenie. Aj preto sa podieľame na marketingovej podpore extrémnych športov, vysokohorských expedícií či adrenalinových súťaží.

Od roku 2006 sa nám podarilo výrazne zvýšiť spoluprácu s návrhárskymi teamami z rôznych krajín EÚ so zámerom refletkovať aktuálne svetové trendy v technickom riešení a farebnom prevedení v kolekcii Husky a tak skvalitniť predovšetkým ponuku outdoorového a lyžiarskeho oblečenia. Ich atraktivitu by malo pozdvihnúť celkové rozšírenie použitých materiálov pri zachovaní maximálnej funkčnosti a technickej dokonalosti.

Špecializácia

Bundy, nohavice, mikiny a roláky, sukne a šaty, campingové a samonafukovacie karimatky a madrace, vesty, spacáky, stany, batohy.