-30%
Hugo Boss Boss No. 6 Bottled - EDT 100 ml
61x

Hugo Boss Boss No. 6 Bottled - EDT

50,70 €
35,40 €
Doprava zadarmo

Muž Boss No. 6 je cieľavedomý so zdravou dávkou sebadôvery. Luxusná citrusovo-korenistá vôňa definuje úspech, vyžaruje sebavedomím a zdôrazňuje zmyselne emocionálnu stránku mužského charakteru. Dochádza k novému prebalu škatuľky tejto vône (viď detailné fotografie).

Partner: Vivantis
-30%
Hugo Boss Boss Femme - EDP 75 ml
6x

Hugo Boss Boss Femme - EDP

39 €
27,30 €
Doprava zadarmo

Nežne žiarivá a hodvábne jemná dámska vôňa Boss Femme vytvára neviditeľnú auru, ktorá nám priamo pred očami zhmotňuje predstavu úchvatné ženy. Nežná hrejivosť vône v sebe spája rafinovanosť s modernosťou. Je najslobodnejšia a najzvodnejšia z doteraz uvedených dámskych vôní rodiny Boss.

Partner: Vivantis
-33%
Hugo Boss Hugo - EDT 1 ml - odstrek
24x

Hugo Boss Hugo - EDT

1,20 €
0,80 €

Hugo je aromaticko-zelená vôňa mnohých rozmerov, osobnej identity. Jasná, čistá a nenapodobiteľná. Dokonale stelesňuje elán mladých ľudí. Osviežte sa aj vy nezameniteľnou elegantnou sviežosťou, ktorá vám spríjemní akúkoľvek dennú dobu. Vôňa bola uvedená na trh v roku 1995.

Partner: Vivantis
-20%
Hugo Boss Boss Nuit Pour Femme - EDP 75 ml
5x

Hugo Boss Boss Nuit Pour Femme - EDP

36,50 €
29,10 €
Doprava zadarmo

Boss Nuit Pour Femme je sofistikovaná dámska vôňa, ktorá bola verejnosti prvýkrát predstavená v roku 2012. Jej zvodne ženské tóny boli inšpirované jednou z legiend ženského štýlu – čiernymi koktejlmi a sebavedomím, ktoré vďaka nim ženy získavajú.

Partner: Vivantis
-26%
Hugo Boss Ma Vie Pour Femme - EDP 75 ml
11x

Hugo Boss Ma Vie Pour Femme - EDP

45,20 €
33 €
Doprava zadarmo

Parfum Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme predstavuje silnú a nezávislú ženu, ktorá sa nebojí riskovať. Zloženie parfému sa skladá z troch častí. Prvá časť symbolizuje modernosť, druhá časť ženskosť a tretia časť dôveru.

Partner: Vivantis
-31%
Hugo Boss Selection - EDT 90 ml
2x

Hugo Boss Selection - EDT

35,10 €
24,10 €
Doprava zadarmo

Boss Selection je vôňa plná vysoko sofistikovanej elegancie a úspechu. Ide o prekvapujúce tóny s nezameniteľným podpisom. Je charakteristická svojím kontrastom medzi svetlom a tieňom.

Partner: Vivantis
Hugo Boss Hugo Woman - EDP 50 ml
13x

Hugo Boss Hugo Woman - EDP

27,20 €
Doprava zadarmo

Hugo Woman Eau de Parfum od značky Hugo Boss je kvetinová-ovocná vôňa, ktorá kombinuje neočakávané prírodné ingrediencie. Je to fúzia tradičných ženských tónov a neočakávaných mužských tónov.

Partner: Vivantis
Hugo Boss Element - EDT 90 ml
7x

Hugo Boss Element - EDT

35,10 €
33,30 €
Doprava zadarmo

Moderná pánska vôňa Hugo Element je určená mužovi, ktorý nedokáže žiť bez pulzujúcich rytmov mesta. Navrhnutá tak, aby svojmu nositeľovi dodala tvorivú energiu. Spomaľ, zbav sa každodenného stresu, buď vo svojom živle.

Partner: Vivantis
-17%
Hugo Boss Dark Blue - EDT 75 ml
4x

Hugo Boss Dark Blue - EDT

25,40 €
20,90 €
Doprava zadarmo

Dark Blue je pánska orientálna korenistá vôňa pre chvíle, keď na ňu máte náladu. Je prirovnávaná ku koktailu poskytujúcemu záplavu šumivého osvieženia.

Partner: Vivantis
Hugo Boss Boss The Scent - EDT 50 ml
10x

Hugo Boss Boss The Scent - EDT

36,70 €
Doprava zadarmo

Hugo Boss verí vo zvádzanie, ktoré útočí na myseľ a zanecháva trvalú stopu. Vôňa, ktorá vytvorí tento efekt, je absolútne jedinečná. BOSS THE SCENT sa môže pochváliť exkluzívnymi ingredienciami z Afriky: afrodiziakálne ovocie maninka, evokujúca Marakuja a rum.

Partner: Vivantis

Hugo Boss je rafinovanou a luxusnou značkou pánskej a dámskej módy a parfémov. Pod značku Hugo Boss spadajú tri značky - Hugo - móda pre mladých, Boss - moderná a tradičná móda a Baldessariny - značka, ktorá je synonymom luxusu, originality a elegancie.

Pod značkou Hugo Boss si môžeme okrem oblečenia predstaviť tiež rad doplnkov ako sú okuliare, slnečné okuliare, hodinky, topánky a tiež svetoznáme parfémy. Hugo Boss je tiež značkou, ktorá vie veľmi štýlovo navrhovať kombinácie elegancie a športového oblečenia, ktoré prináša potešenie milovníkom módy z celého sveta.

Medzi najobľúbenejšie parfémy značky Hugo Boss patrí Hugo Boss Woman, či Hugo Boss XX pre ženy a Hugo Boss Dark Blue, či Hugo Boss Hugo.