Houbigant Fougere Royale - EDP
63 €

Novinka

Parfumová voda pre mužov s názvom Fougere Royale patrí do skupiny vône fougerovo-sviežich. Vôňa s názvom Fougere Royale bola prvýkrát predstavená v roku 1882. Tento parfum prvýkrát vytvoril úplne novú kategóriu vôní – Fougere (papradie), ktorá stále zostáva najobľúbenejšou skupinou pánskych vôňach.

Houbigant Orangers En Fleurs - EDP
63 €

Novinka

Parfumová voda pre ženy Orangers En Fleurs od značky Houbigant je nich vôňa, ktorá patrí do kategórie kvetinovo-drevitých parfumov. Vôňa oslavuje neodolateľnú vôňu pomarančových kvetov a symbolizuje plodnosť, hojnosť a lásku. Na trh bola uvedená v roku 2012. .

Houbigant Quelques Fleurs Jardin Secret - EDP
77,70 €

Novinka

Parfumová voda pre ženy od značky Houbigant s názvom Quelques Fleurs Jardin Secret je kvetinovo-drevitá nich vôňa. Na trh bola uvedená v roku 2017. .

Houbigant Quelques Fleurs L´Original - EDP
77,70 €

Novinka

Parfumová voda pre ženy Quelques Fleurs L´Original značky Houbigant je kvetinovo-sladká nich vôňa. Je určená pre všetky ženy, ktoré milujú výraznejšie a dlhotrvajúci parfumy. Na trh bola uvedená v roku 1913. .

Houbigant Quelques Fleurs Royale - EDP
70 € 61 €

Quelques Fleurs Royale je luxusná kvetinová vôňa pre ženy. Svieža hlavu tvorí grep a sicílsky bergamot. V srdci sa snúbi sladké tóny medu s kvetinovými v podobe indickej tuberózy, marockej ruže a egyptského jazmínu. Kompozíciu uzatvára santalové drevo, ambra, biele pižmo a koreň kosatca.