HORI HoriPad Pro

HORI HoriPad Pro

Hodnotenie: 5
53,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Gamepad pre Xbox One, Xbox Series a PC. Hori HoriPad Pro má 2 analógové páčky, nastaviteľné vibrácie, D-Pad, tlačidlo Share, ovládanie zvuku. Jednoduché nastavenie a uloženie až 4 profilov. K ovládaču možné pripojiť headset. Oficiálne licencované spoločnosťou Microsoft.

HORI Tactical Assault Commander Pro M2
155 € 132,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Set klávesnice a myši pre PS4 a PS3. Hori Tactical Assault Commander Pro M2 má programovateľné ovládacie tlačidlá, nastaviteľnú úroveň citlivosti myši, 20 mechanických klávesov, touchpad a analógovú páčku. Ergonomický dizajn, možnosť ukladania a prepínania medzi až 3 profilmi, konfigurácia jednoducho pomocou mobilnej aplikácie Hori Device Manager. Pripojenie ku konzole cez USB. Možnosť pripojiť tiež k PC. Licencované spoločnosťou Sony.

HORI Onyx Plus Wireless Controller-22%
55 € 42,90 €

Bezdrôtový herný ovládač pre PS4 a PC. Hori Onyx Plus Wireless Controller má 2 analógové páčky, vibrácie, touchpad a D-Pad. Pripojenie cez 2,4 GHz bezdrôtovú technológiu a tiež možno pripojiť cez kábel. Bezdrôtový dosah až 10 m, výdrž batérie 6 hodín, nabíjanie pomocou USB kábla. K ovládaču možné pripojiť headset. Oficiálne licencované spoločnosťou Sony.

HORI Tactical Assault Commander FOUR - K2-17%
106 € 87,90 €

Výpredaj

Set klávesnice a myši pre PS4 a PS3. Hori Tactical Assault Commander FOUR – K2 má programovateľné ovládacie tlačidlá a nastaviteľnú úroveň citlivosti myši. Možnosť ukladania a prepínania až 8 profilov, konfigurácia jednoducho pomocou mobilnej aplikácie Hori Device Manager. Pripojenie ku konzole cez USB. Možnosť pripojiť tiež k PC. Licencované spoločnosťou Sony.

HORI Racing Wheel Overdrive
115 € 107,70 €

Herný volant pre PC, Xbox One a Xbox Series X/S. Hori Racing Wheel Overdrive má pogumovaný povrch volantu, programovateľné tlačidlá, D-pad, pedále, veľmi rýchlo radí a otáča sa v uhle až 270 °. Volant možno k stolu pripevniť spoľahlivým skrutkovacím mechanizmom. Licencované spoločnosťou Microsoft.

HORI Dual Charging Station
30,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická nabíjačka ovládačov je určená pre hernú platformu Xbox. Hori Dual Charging Station umožňuje súčasné nabíjanie 2 ovládačov či batérií. Obsahuje 2 sady batérií so životnosťou až 20 hod a 4 kryty na batérie. Kompatibilná s ovládačmi Xbox One, Xbox Elite a Xbox Series X/S. Licencovaná spoločnosťou Microsoft.

HORI Skyrim protector pre Nintendo Switch
27,90 €

Kryt na konzolu Nintendo Switch. Hori Skyrim protector pre Nintendo Switch má unikátny dizajn, ktorý je inšpirovaný populárny hrou The Elder Scrolls V: Skyrim. Kryt je 3-dielny a nemusíte ho z konzoly dávať dole ani pri odobratí Joy-Con ovládačov.

HORI Solo Charging Station
23,90 €

Praktická nabíjačka ovládačov je určená pre hernú platformu Xbox. Hori Solo Charging Station umožňuje pohodlné nabíjanie ovládačov či batérií. Obsahuje 1 batériu so životnosťou až 20 hod a 2 kryty na batériu. Kompatibilná s ovládačmi Xbox One, Xbox Elite a Xbox Series X/S. Licencovaná spoločnosťou Microsoft.

HORI Fighting Commander (Switch, PC)
42 € 35,40 €

Herný ovládač pre Nintendo Switch a PC. Hori Fighting Commander je oficiálne licencovaný spoločnosťou Nintendo. Gamepad má 6 tlačidiel a D-Pad. Funkcia Turbo. Pripojenie cez 3 metre dlhý kábel. Ovládač bol špeciálne navrhnutý pre hráčov bojových hier, 2D a plošinoviek.

HORI Gaming Headset HG
47,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Herné slúchadlá pre PC, Xbox One a Xbox Series S/X s meničmi s priemerom 40 mm. Hori Gaming Headset HG ponúka mäkké a pohodlné náušníky, nastaviteľnú čelenku, odnímateľný mikrofón, ovládač hlasitosti a mikrofónu. Pripojenie cez 3,5 mm jack. Oficiálne licencované spoločnosťou Microsoft.