HORI Onyx Plus Wireless Controller
55 € 46,90 €

Bezdrôtový herný ovládač pre PS4 a PC. Hori Onyx Plus Wireless Controller má 2 analógové páčky, vibrácie, touchpad a D-Pad. Pripojenie cez 2,4 GHz bezdrôtovú technológiu a tiež možno pripojiť cez kábel. Bezdrôtový dosah až 10 m, výdrž batérie 6 hodín, nabíjanie pomocou USB kábla. K ovládaču možné pripojiť headset. Oficiálne licencované spoločnosťou Sony.

HORI Wireless Racing Wheel Apex
139 €

Bezdrôtový herný volant pre PS4 a PC. Hori Wireless Racing Wheel Apex má pogumovaný povrch volantu, 10 tlačidiel, D-pad, pedále, veľmi rýchlo radí a otáča sa v uhle až 270°. O realistický zážitok sa starajú vibrácie aj výnimočne precízne ovládanie. Pripojenie ku konzole cez bezdrôtovú technológiu Bluetooth. Výdrž batérie na jedno nabitie až 15 hodín. Volant možno k stolu pripevniť závitovým mechanizmom alebo prísavkami. Licencované spoločnosťou Sony.

HORI HD Portable Gaming Monitor
262 €

Posledný kus za túto cenu!

Prenosný herný monitorHD rozlíšením pre PlayStation 4 a PC. Hori HD Portable Gaming Monitor má uhlopriečku o veľkosti 15,6 "(39,6 cm), rýchlu obnovovaciu frekvenciu a veľmi nízku latenciu. Kožené púzdro chráni monitor pred poškodením na cestách. Pripojenie: 2× HDMI vstup, výstup pre slúchadlá a reproduktor. Licencované spoločnosťou Sony.

HORI Tactical Assault Commander Pro M2
155 € 139,90 €

Set klávesnice a myši pre PS4 a PS3. Hori Tactical Assault Commander Pro M2 má programovateľné ovládacie tlačidlá, nastaviteľnú úroveň citlivosti myši, 20 mechanických klávesov, touchpad a analógovú páčku. Ergonomický dizajn, možnosť ukladania a prepínania medzi až 3 profilmi, konfigurácia jednoducho pomocou mobilnej aplikácie Hori Device Manager. Pripojenie ku konzole cez USB. Možnosť pripojiť tiež k PC. Licencované spoločnosťou Sony.

HORI Fighting Edge
207 €

Špičkový arkádový ovládač pre PS4 a PC. Hori Fighting Edge má originálne tlačidlá HAYABUSA a ovládaciu páku HAYABUSA. Bezkonkurenčná presnosť a rýchlosť ovládania na úrovni profesionálnych hráčov. Vrchný panel z brúseného hliníka pre vysokú odolnosť a štýlový dizajn. Programovateľné tlačidlá a turnajový mód. Licencované spoločnosťou Sony.

HORI Real Arcade Pre N Hayabusa
177 €

Arkádový ovládač pre PS3, PS4 a PC. Hori Real Arcade Pre N Hayabusa má originálne tlačidlá HAYABUSA s novým tenkým dizajnom a najmodernejšiu ovládaciu páku HAYABUSA. Bezkonkurenčná presnosť a rýchlosť ovládania na úrovni profesionálnych hráčov. Protišmyková spodná strana, 3,5mm jack konektor pre pripojenie slúchadiel, turbo funkcie, zadný priestor pre uloženie 3m kábla. Licencované spoločnosťou Sony.

HORI Hotas Flight Stick
208 € 164,90 €

Flightstick pre pocit ako v naozajstnom kokpite. Hori Hotas Flight Stick pre PS4, PS3 a PC je licencovaný spoločnosťou SIEA. Nastaviteľná citlivosť, touchpad, celkom 10 herných tlačidiel a vibračná spätná odozva. K dispozícii je 3,5mm port pre pripojenie slúchadiel.

HORI Tactical Assault Commander FOUR - K2
106 € 99,90 €

Set klávesnice a myši pre PS4 a PS3. Hori Tactical Assault Commander FOUR – K2 má programovateľné ovládacie tlačidlá a nastaviteľnú úroveň citlivosti myši. Možnosť ukladania a prepínania až 8 profilov, konfigurácia jednoducho pomocou mobilnej aplikácie Hori Device Manager. Pripojenie ku konzole cez USB. Možnosť pripojiť tiež k PC. Licencované spoločnosťou Sony.

HORI Racing Wheel Apex
105 € 100,90 €

Herný volant pre PS3, PS4 a PC. Hori Racing Wheel Apex má pogumovaný povrch volantu, 10 tlačidiel, D-pad, pedále, veľmi rýchlo radí a otáča sa v uhle až 270 °. O realistický zážitok sa starajú vibrácie aj výnimočne precízne ovládanie. Volant možno k stolu pripevniť závitovým mechanizmom alebo prísavkami. Licencované spoločnosťou Sony.

HORI Real Arcade Pre 4 "Kai" Fighting Stick
155 €

Arkádový ovládač pre konzoly PS3 a PS4. Hori Real Arcade Pre 4 „Kai“ Fighting Stick má programovateľné tlačidlá KURO a vylepšenú ovládaciu páku HAYABUSA. Bezkonkurenčná presnosť a rýchlosť ovládania na úrovni profesionálnych hráčov. Licencované spoločnosťou Sony.