Honeywell Programovateľná termostatická hlavica HR 30
58 € 47,90 €
+ doprava zadarmo

Termostatická hlavica Honeywell HR30 Comfort + je časovo riadený regulátor kúrenia s vyklápacím podsvieteným displejom pre ľahké odčítanie nameraných hodnôt. Možno ho rýchlo a jednoducho namontovať a naprogramovať. Hlavica je vybavená otočným regulátorom pre manuálnu prevádzku.

Honeywell TP-BIG 33L
404,80 €
+ doprava zadarmo

Mobilný odvlhčovač vzduchu vhodný pre malé až stredne veľké priestory. Honeywell TP-BIG 33L disponuje umývateľným prachovým filtrom, časovačom a 2 rýchlosťami ventilátora. Pomocou koliesok a praktickej rukoväte prístroj ľahko premiestnite.

Honeywell TP-COMPACT 12L
192,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Mobilný odvlhčovač vzduchu s kapacitou odvlhčovania 12 l/24 h je vhodný pre malé priestory. Honeywell TP-COMPACT 12L disponuje umývateľným prachovým filtrom, časovačom a 2 rýchlosťami ventilátora. Pomocou koliesok a praktickej rukoväte prístroj ľahko premiestnite.

Honeywell TP-SMALL 24L
321,70 €
+ doprava zadarmo

Mobilný odvlhčovač vzduchu vhodný pre malé až stredne veľké priestory. Honeywell TP-SMALL 24L disponuje umývateľným prachovým filtrom, časovačom a 2 rýchlosťami ventilátora. Pomocou koliesok a praktickej rukoväte prístroj ľahko premiestnite.

Honeywell XH100-CSSK-A Požiarny hlás. tep
36,60 €

Nechajte svoju domácnosť bedlivo strážiť pred prípadným požiarom. Pomôže vám s tým tento teplotný požiarny hlásič na batérie značky Honeywell XH100-CSSK-A s nenápadným jednoduchým dizajnom. Svoje uplatnenie nájde všade tam, kde vznikajú výpary a vlhkosť. Typicky ho môžete umiestniť do kuchyne alebo

Honeywell XH100-SK Požiarny hlásič tepelný
36,60 €

Honeywell XH100-SK je termodiferenciálny požiarny hlásič, ktorý sa hodí predovšetkým do priestorov, kde je prítomný prach a pary. Požiarny hlásič chrániaci vás i celú vašu rodinu detektorom dymu fungujúcom na teplotnom princípe. Hlásič je vhodný do obytných priestorov, vrátane statických karavanov a

Honeywell XS100-SK Požiarny hlásič - dymový
36,60 €

Honeywell XS100-SK je opticko dymový požiarny hlásič, ktorý sa hodí predovšetkým do obytných priestorov vrátane statických karavanov a obytných vozov. V prípade nebezpečenstva sa rozoznie hlasný varovný alarm. V ideálnom prípade by malo byť jedno zariadenie na každú miestnosť. Poplach je signalizova

Honeywell XS100T-CSSK-A Požiarny hlás. Kom
48 €

Kúpte si do svojej domácnosti spoľahlivý detektor dymu Honeywell XS100T-CSSK-A a znížte tak riziko vzniku požiaru. Vďaka plochej konštrukcii a menším rozmerom (116 × 42 mm) je toto zariadenie veľmi nenápadné, takže o ňom doma poväčšinou ani neviete. Keď sa však prihlási o slovo nebezpečenstvo spojen

Honeywell XS100T-SK Požiarny hlásič kombinovaný - dymový a tepelný
48 €

Honeywell XH100T-SK je termodiferenciálny požiarny hlásič, ktorý sa hodí predovšetkým do priestorov, kde je prítomný prach a pary. Detektor je vhodný do obytných priestorov, vrátane statických karavanov a obytných vozov. V prípade nebezpečenstva sa rozoznie hlasný varovný alarm. V ideálnom prípade b

Honeywell CS10XE
191 €
+ doprava zadarmo

Mobilný ochladzovač vzduchu v modernom dizajne s užívateľsky prívetivým LED ovládacím panelom. Honeywell CS10XE je ideálny pre použitie v obývacích izbách alebo spálňach. Veľkou prednosťou je veľmi nízka spotreba energie, 4 rýchlostné stupne a časovač na 0,5–7,5 hodiny.

Honeywell DC311E

Honeywell DC311E

Hodnotenie: 3,5
30 €

Honeywell DC311E bezdrôtový zvonček Series 3 prenosná základňa biela. Zvonček s funkciou Knock, iné zvonenie pre priateľov a rodinných príslušníkov.

Honeywell DC311EP2
33,27 € 32,50 €

Honeywell DC311EP2 bezdrôtový zvonček Series 3 základňa do zásuvky biela.

Honeywell ES800

Honeywell ES800

Hodnotenie: 5
171,91 € 157,90 €
+ doprava zadarmo

Mobilný ochladzovač vzduchu s diaľkovým ovládačom. Honeywell ES800 prekvapí 4 rýchlostnými stupňami a časovačom. Do odnímateľnej nádrže sa zmestí až 7 litrov vody.

Honeywell EvoHome HCW 82 Diaľkové ovládanie so snímačom teploty
115,87 € 109,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Priestorový snímač HCW82 je určený pre meranie priestorovej teploty, ktorá je bezdrôtovo prenášaná do nadradeného riadiaceho systému (Hometronic alebo evotouch). Priestorový snímač obsahuje koliesko pre nastavenie korekcie požadovanej teploty. Pre snímanie priestorovej teploty a nastavenie korekcie.

Honeywell Lyric C1 Wi-Fi Bezpečnostná kamera HAWCIC1E, Geofence; HY00103
73,66 € 51,90 €
+ doprava zadarmo

Bezpečnostná kamera komunikujúca skrze Wi-Fi signál. Snímanie obrazu v HD rozlíšenie 720 p. Záznam na cloud alebo na pribalenú MicroSD kartu o 8 GB. Detekovanie pohybu i zvukových signálov. funkcia Geofence i nočného videnia. Honeywell Lyric C1 Wi-Fi Bezpečnostná kamera HAWCIC1E je dodávaná s magnetickým stojanom.

Honeywell Lyric C2 Wi-Fi bezpečnostní kamera, geofence
155,94 € 107,90 €
+ doprava zadarmo

Vnitřní bezpečnostní kamera umožňující sledovat, co se děje doma, kdykoli a kdekoli. Honeywell Lyric C2 Wi-Fi disponuje širokoúhlým objektivem 145 °, pokročilým režimem nočního vidění s vysokým jasem a dosahem až 10 m. Domovská aplikace využívá geofencing k určení vaší polohy.

Honeywell Lyric T6 Smart Thermostat Y6H810WF1034
176 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Termostat, ktorý sa dokáže prispôsobiť vášmu rozvrhu, pomôže vám ušetriť peniaze za energie, naviac urobí váš domov múdrejší. Bol vytvorený skúsenými inžiniermi z firmy Honeywell tak, aby pre vás vznikol najlepší možný produkt.

Honeywell Lyric T6R Smart Thermostat Bezdrôtový Y6H910RW4055
179 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Termostat, ktorý sa dokáže prispôsobiť vášmu rozvrhu, pomôže vám ušetriť peniaze za energie, naviac urobí váš domov múdrejší. Bol vytvorený skúsenými inžiniermi z firmy Honeywell tak, aby pre vás vznikol najlepší možný produkt.

Honeywell TC10PM
99 €
+ doprava zadarmo

Mobilný ochladzovač s jednoduchým ovládaním pomocou mechanického gombíka. Honeywell TC10PM je vhodný pre malé až stredné priestory, ako sú spálne, detské izby alebo obývacie izby. Nádrž na vodu s kapacitou 10 litrovľahko prístupným krytom pre doplňovanie vodnej náplne.

Honeywell XC70 CO ALARM HONEYWELL
48,90 €
+ doprava zadarmo

Detektor oxidu uhelnatého s optickou i zvukovou signalizací vás spolehlivě varuje při tvoření dýmu ve vašem rodinném domě.

Honeywell XH100-CSSK-A, Detektor dymu (teplotný)
26,90 €

Detekcia dymu teplotným snímačom. Honeywell XH100-CSSK-A disponuje utesneným puzdrom, ktorý chráni zariadenie pred nepriaznivými podmienkami prostredia. Medzi hlavné výhody patrí jednoduchá inštalácia a jednoduchá obsluha. Nechýba pravidelná autodiagnostika funkčnosti a akustický signál 85 dB.

Honeywell XS100T-CSSK-A, Detektor dymu (optický / teplotný)
37,90 €

Detekcia dymu optickým a teplotným snímačom. Honeywell XS100T-CSSK-A disponuje utesneným puzdrom, ktorý chráni zariadenie pred nepriaznivými podmienkami prostredia. Medzi hlavné výhody patrí jednoduchá inštalácia a jednoduchá obsluha. Nechýba pravidelná autodiagnostika funkčnosti a akustický signál 85 dB.

Honeywell Y87RF2025

Honeywell Y87RF2025

Hodnotenie: 5
57,90 €
+ doprava zadarmo

Bezdrôtový digitálny izbový ovládač Round, bez releovej jednotky, komunikácia so systémom EvoHome.

Honeywell XC100D-CS

Honeywell XC100D-CS

Hodnotenie: 4,5
57,90 €
+ doprava zadarmo

Hlásič výskytu oxidu uhoľnatého napájaný batériou. Bol optimalizovaný tak, aby bol vhodný pre použitie v oblasti ochrany obytných objektov pred CO.

Honeywell Evohome Round Home Connected Y87RFC2074, sada termostat, relé, gateway, +2% ErP IV
137 €
+ doprava zadarmo

Sada Round Connected = termostat Round + releová jednotka BDR91 + internetová brána pre vzdialený prístup prostredníctvom mobilnej aplikácie.
Lokalizovaná verzia určená pre ČR.

Bezdrôtový termostat s týždenným programom a vzdialeným ovládaním cez internet alebo pomocou mobilného telefónu. Aplikácia je dostupná ako pre Android tak iOS. Táto sada umožňuje reguláciu vykurovania s možnosťou vzdialeného ovládania pomocou mobilnej aplikácie cez inteligentné telefóny alebo tablety. Podporuje platformy iOS (iPhone) a Android. Po aktivácii si zadarmo stiahnete aplikáciu do svojho mobilu a môžete efektívne a komfortne riadiť vykurovanie vo svojom dome, chalupe, penzióne apod.

Regulátor Round a spínacia jednotka BDR91 sú už spárované. Sada je kompletná, žiadne ďalšie príslušenstvo už nie je potreba.