HomeSystem Homey Pro svetelný balík
565 €

Špeciálna zvýhodnená ponuka pre nadšencov ktorý chcú integrovať riadiacu jednotku Homey Pro spolu s vypínačmi Walli a  Walli stmievačom. Walli vypinač ON/OFF a Walli Stmievač je Smart zariadenie, ktoré nahradí klasický vypínač a tým premení Vaše svetlo na Smart.

HomeSystem Senzor vetra analógový 0-5VDC
46 €

Senzor vetra s 0–5V výstupom reportuje silu vetra od 0 až do 30m/s. Senzor je vyhotovený tak, aby bol odolný voči poveternostným podmienkam a korózií. Zabezpečený prívod zabezpečuje to, aby sa konektor neodpájal.

HomeSystem Homey Pro kurenársky balík
603 €

Špeciálna zvýhodnená ponuka pre nadšencov, ktorý chcú integrovať riadiacu jednotku Homey Pro spolu s hlavicami na ovládanie radiátorov Popp.

HomeSystem Homey Pro senzorový balík
567 €

Špeciálna zvýhodnená ponuka pre nadšencov, ktorý chcú integrovať riadiacu jednotku Homey Pro spolu so senzormi pre sledovanie domácnosti.

HomeSystem KNX sada pre Homey
179 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada KNX pre systém Homey obsahuje všetko, čo potrebujete na okamžité pripojenie systému Homey k systému KNX. Sada obsahuje rozhranie Weinzierl 731 KNX / IP, ktoré umožňuje pripojenie siete KNX k vašej miestnej sieti.

HomeSystem LED Svetelný pás CCT - 2200 až 6500 Kelvinov
54,99 €

24 voltový svetelný pás s jednou farbou CCT (2200K – 6500K) LED. Toto pásmo LED s čipmi COB je možné nastaviť medzi 2200 Kelvinmi (teplé biele okolité svetlo) na farebnú teplotu 6500 Kelvinov pre „chladné“ prostredie.

HomeSystem LED svetelný pás RGB + CCT - 96 LED/M
54,99 €

24 voltový svetelný pás s LED čipom RGB a CCT 5 v 1. S týmto pásikom LED môžete nastaviť rôzne jednotlivé farby a režimy zmeny farieb, ako napríklad bežné ovládanie RGB. Môžete tiež prepínať medzi teplým bielym svetlom na denné biele svetlo ako pásové svetlá CCT.

HomeSystem Spirit Zigbee Radiatorová hlavica
49,95 €

Spirit ZigBee je energeticky úsporný ovládač kompatibilný so štandardom ZigBee. Spirit ZigBee používa profil domácej automatizácie 1.2 ako termostatický radiátor ako zariadenie kompatibilné s HVAC.

HomeSystem WiFi+RF433 inteligentný vypínač
15 €

Tento malý modul sa inštaluje pred Vaše svietidlo alebo zariadenie do 10A a okamžite po pripojení môžete tieto zariadenia ovládať cez mobilnú aplikáciu Smart Life, ktorá je voľne stiahnuteľná.

HomeSystem Wifi Smart vypínač pre Google Home
14 €

Toto malé relé Vám umožní po zapojení ovládať svetlo alebo iné zariadenie do 10A pomocou mobilnej aplikácie Smart Life alebo pomocou hlasových asistentov Google Asisten alebo AMazon Echo. Toto malé relé podporuje taktiež IFTTT.

Naša vlastná Smart Home značka.

Naša vlastná Smart Home značka.