HMStudio Fantastická mágia (100 trikov)
29,99 €
28,20 €

Odporúča majster sveta Pavel Kožíšek! Súčasťou je aj ** nštruktážne DVD** s knihou a popisom krok za krokom ako ktorý trik vykonať. Očar priateľov doma, na ulici alebo na párty!


HMStudio Pavúk na slanú vodu
11,60 €

Nezabudnuteľné zážitky môžu vaši chlapci a dievčatá zažiť s novým pavúkom na slanú vodu. K pohybovaniu pavúka nie sú potrebné žiadne batérie. Jednoducho otvoríš kryt na jeho zadočku a kvapneš vodu so soľou. Pavúk vďaka tejto zlúčenine začne chodiť.


HMStudio Škola kúziel pre učňov II (50 trikov)
23,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Škola kúziel pre začínajúcich kúzelníkov. Túto sadu odporúča majster sveta Pavel Kožíšek! Inštruktážna kniha krok za krokom a k tomu 50 kúziel a trikov. Prajeme veľa veľa okúzlených divákov.


HMStudio Vláčkodráha 40 dielov-64%
44,44 €

15,59 €

Výpredaj

Klasická drevená vláčkodráha, ktorú je možné poskladať do tvaru osmičky je ideálna pre deti už od troch rokov. Krásna hračka, ktorá obsahuje bohaté príslušenstvo zaujme všetkých malých cestovateľov.


HMStudio Chodítko, 2AA batérie
60,80 €
+ doprava zadarmo

Chodítko s úložným priestorom, o ktoré sa môže dieťa pri chôdzi opierať alebo len zábavná hračka, ktorá hrá, svieti a učí deti poznávať tvary. Farebný pomocník pre deti už od šiestich mesiacov.


HMStudio Kúzla, triky a mágia - Zlatá edícia
30,90 €

Očar všetkých svojimi kúzlami. Sada obsahuje 150 neuveriteľných a fantastických kúziel a trikov. Nauč sa ich a prekvap svojich kamarátov. Určite im pekne zamotáš hlavu. V edícii nájdeš návod s postupom na jednotlivé kúzla a pomôcky k nim.