HMStudio Fantastická mágia (100 trikov)
29,99 €
28 €
+ doprava zadarmo

Odporúča majster sveta Pavel Kožíšek! Súčasťou je aj ** nštruktážne DVD** s knihou a popisom krok za krokom ako ktorý trik vykonať. Očar priateľov doma, na ulici alebo na párty!


HMStudio Pavúk na slanú vodu
11,60 €
+ doprava zadarmo

Nezabudnuteľné zážitky môžu vaši chlapci a dievčatá zažiť s novým pavúkom na slanú vodu. K pohybovaniu pavúka nie sú potrebné žiadne batérie. Jednoducho otvoríš kryt na jeho zadočku a kvapneš vodu so soľou. Pavúk vďaka tejto zlúčenine začne chodiť.


HMStudio Škola kúziel pre učňov II (50 trikov)
23 €
+ doprava zadarmo

Škola kúziel pre začínajúcich kúzelníkov. Túto sadu odporúča majster sveta Pavel Kožíšek! Inštruktážna kniha krok za krokom a k tomu 50 kúziel a trikov. Prajeme veľa veľa okúzlených divákov.


HMStudio Chodítko, 2AA batérie
61,30 €
+ doprava zadarmo

Chodítko s úložným priestorom, o ktoré sa môže dieťa pri chôdzi opierať alebo len zábavná hračka, ktorá hrá, svieti a učí deti poznávať tvary. Farebný pomocník pre deti už od šiestich mesiacov.


HMStudio Kúzla, triky a mágia - Zlatá edícia
30,70 €
+ doprava zadarmo

Očar všetkých svojimi kúzlami. Sada obsahuje 150 neuveriteľných a fantastických kúziel a trikov. Nauč sa ich a prekvap svojich kamarátov. Určite im pekne zamotáš hlavu. V edícii nájdeš návod s postupom na jednotlivé kúzla a pomôcky k nim.