Himoto Truggy Prowler XT 1/12 elektro RTR
117,90 €
+ doprava zadarmo

Model Truggy v mierke 1: 12 poháňaný jednosmerným motorom veľkosti „380“ s náhonom 2WD je dodávaný v sete vrátane RC súpravy 2,4 GHz, pohonného akumulátora a nabíjačky. Ideálna veľkosť autíčka umožnuje jednoduchý prenos, môžete sa s ním vydať do parku alebo na výlet.

Himoto Buggy Prowler XB 1/12 elektro RTR
113,90 €
+ doprava zadarmo

Model Buggy v mierke 1: 12 poháňaný jednosmerným motorom veľkosti „380“ s náhonom 2WD je dodávaný v sete vrátane RC súpravy 2,4 GHz, pohonného akumulátora a nabíjačky. Ideálna veľkosť autíčka umožnuje jednoduchý prenos, môžete sa s ním vydať do parku, alebo na výlet.

Himoto Monster Truck Prowler MT 1/12 elektro RTR set 2,4GHz
113,90 €
+ doprava zadarmo

Model Monster Trucku v mierke 1: 12 poháňaný jednosmerným motorom veľkosti „380“ s náhonom 2WD je dodávaný v sete vrátane RC súpravy 2,4 GHz, pohonného akumulátora a nabíjačky. Ideálna veľkosť autíčka umožnuje jednoduchý prenos, môžete sa s ním vydať do parku, alebo na výlet.

Himoto Beetle Truck 1/10 elektro RTR set 2,4GHz
162 €
+ doprava zadarmo

Jedna z najobľúbenejších karosérií „BROUK“ na podvozku monster trucku v mierke 1:10 a s pohonom prednej aj zadnej nápravy. Model vrátane RC súpravy 2,4GHz, jednosmerného motora, pohonného akumulátora a sieťovej nabíjačky. Ďalší z modelov určených prevažne pre začiatočníkov a rekreačné jazdenie aj v náročnejšom teréne. Model je dnes už klasickej konštrukcii. Hlavným materiálom je plast plnený sklenými vláknami.

Himoto Buggy 1/18 - SPINO
108,40 €
+ doprava zadarmo

Zábavný model buggy v mierke 1: 18 poháňaný jednosmerným motorom veľkosti „380“ s náhonom 4WD je dodávaný v sete vrátane RC súpravy 2,4 Ghz, pohonného akumulátora a nabíjačky. Je určený predovšetkým pre radosť a rekreačné jazdenie. Je možné prevádzkovať aj doma a jeho nároky na údržbu sú minimálne. Vzhľadom k svojej veľkosti nie je určené do príliš ťažkého terénu a je nutné sa vyvarovať prevádzky vo vode a bahne.

Himoto Buggy Z-3 1/10 elektro RTR set 2,4GHz
157,60 €
+ doprava zadarmo

Veľmi zábavný model buggy v mierke 1:10 a s pohonom prednej i zadnej nápravy si rozhodne zamilujete. Vďaka motoru 540 vybaveným chladičom budete naozaj prekvapení jeho výkonom. Hlavným materiálom konštrukcie je plast plnený sklenými vláknami. Predná i zadná náprava sú vybavené diferenciálmi s planétovým prevodom. Náboje kolies aj diferenciály sú vybavené guľôčkovými ložiskami. Pohon zabezpečuje akumulátor nabíjaný sieťovým pohonom.

Himoto Monster Truck 1/18, MASTADON
103,90 €
+ doprava zadarmo

Zábavný model Monster Trucku v mierke 1: 18 poháňaný jednosmerným motorom veľkosti „380“ s náhonom 4WD je dodávaný v sete vrátane RC súpravy 2,4 Ghz, pohonného akumulátora a nabíjačky. Je určený predovšetkým pre radosť a rekreačné jazdenie. Je možné prevádzkovať aj doma a ich nároky na údržbu sú minimálne. Vzhľadom k svojej veľkosti nie je určený do príliš ťažkého terénu a je nutné sa vyvarovať prevádzky vo vode a bahne.