Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Himalaya Botanique zubná pasta kompletná starostlivosť Škorica Himalaya Botanique zubná pasta kompletná starostlivosť Škorica
Himalaya Botanique zubná pasta kompletná starostlivosť Škorica

Zubná pasta Himalaya Botanique so škoricou obsahuje prírodné látky, ktoré zuby dokonale vyčistí, chráni zubnú sklovinu a osvieži dych. Výťažok z nimby, granátového jablka a plodov Triphala podporujú zdravie ústnej dutiny a pomáhajú predchádzať paradentóze. neobsahuje fluorid, karagenan, sulfáty a lepok.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Himalaya Herbals zubná pasta pre svieži dych 75 ml Himalaya Botanique zubná pasta kompletná starostlivosť Škorica
Himalaya Herbals zubná pasta pre svieži dych 75 ml

Zubná pasta Himalaya s výťažkami z Nimba a granátového jablka zuby efektívne čistí, pomáha pri príznakoch paradentózy a predchádza zápachu z úst. Obsiahnuté Buddhove ovocie ochraňuje a posilňuje zuby a ďasná, bráni tvorbe kazu a plaku a lieči zápal a bolesť ďasien.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Himalaya Herbals zubná pasta pre žiarivo biele zuby 75 ml Himalaya Botanique zubná pasta kompletná starostlivosť Škorica
Himalaya Herbals zubná pasta pre žiarivo biele zuby 75 ml

Zubná pasta Himalaya chráni zuby a ďasná vďaka Miswak, Čo je žuvacia tyčinka so sťahujúcimi účinkami, ktorá zabraňuje krvácaniu ďasien. Enzýmová technológia rastlín z papáje a ananásov odstraňuje škvrny zo zubov a bráni ich opätovnému zafarbeniu. Pre žiarivo biele zuby bez chemického bielenia.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Himalaya Herbals zubná pasta Stain away 75 ml Himalaya Bieliaca zubná pasta s mätou pre kompletnú starostlivosť 150 g
Himalaya Herbals zubná pasta Stain away 75 ml

Zubná pasta Himalaya chráni zuby a ďasná vďaka Miswak, čo je žuvacia tyčinka so sťahujúcimi účinkami, ktorá zabraňuje ich krvácaniu. Odstraňuje škvrny od čaju a kávy. Neobsahuje žiadne chemické bielidlá a zabraňuje ničeniu skloviny.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Himalaya Bieliaca zubná pasta s mätou pre kompletnú starostlivosť 150 g Himalaya Bieliaca zubná pasta s mätou pre kompletnú starostlivosť 150 g
Himalaya Bieliaca zubná pasta s mätou pre kompletnú starostlivosť 150 g

Bieliaca zubná pasta s mätou pre kompletnú starostlivosť obsahuje prírodné látky, ktoré čistia zuby, znižujú tvorbu plaku, podporujú zdravie ďasien a žiarivosť zubov. Navyše skvele chutia. Neobsahuje Fluorid, karagenan, SLS a lepok.

môžete mať 04.10 - 05.10

Partner: Vivantis
Himalaya himalájsky výživný balzam na pery Himalaya Bieliaca zubná pasta s mätou pre kompletnú starostlivosť 150 g
Himalaya himalájsky výživný balzam na pery

Doprajte svojim perám prirodzenú starostlivosť s výživným balzamom na pery Himalaya. Obsahuje olej z mrkvových semien, ktorý pôsobí ako prírodný opaľovací krém, a olej z pšeničných klíčkov, ktorý je bohatým zdrojom vitamínu E. Obohatený o tieto prírodné zložky, náš balzam na pery vyživuje, upokojuje

môžete mať 05.10 - 06.10

Himalaya Zubná pasta kompletná starostlivosť Mäta 150 g Himalaya Zubná pasta kompletná starostlivosť Mäta 150 g
Himalaya Zubná pasta kompletná starostlivosť Mäta 150 g

Zubná pasta kompletná starostlivosť Mäta obsahuje prírodné látky, ktoré čistia zuby, znižujú tvorbu plaku, podporujú zdravie ďasien a žiarivosť zubov. Navyše skvele chutia. Neobsahuje Fluorid, karagenan, SLS a lepok.

môžete mať 04.10 - 05.10

Partner: Vivantis
Himalaya Zubná pasta so soľou 100 ml Himalaya Zubná pasta kompletná starostlivosť Mäta 150 g
Himalaya Zubná pasta so soľou 100 ml

Zubná pasta so soľou – Jedinečná, klinicky testovaná receptúra s prírodné soli pre žiarivejšie a belšie úsmev.

môžete mať 04.10 - 05.10

Partner: Vivantis
Himalaya Ashvagandha 60 kapsúl Himalaya Zubná pasta kompletná starostlivosť Mäta 150 g
Himalaya Ashvagandha 60 kapsúl

Kapsulový extrakt z koreňa Ashwagandhy, známej z ajurvédy pod názvom indický ženšen, s vysokým obsahom withanolidov. Ashwagandha je vzácna rastlina pochádzajúca z Indie, ktorej korene sa po stáročia využívajú v tradičnej čínskej a indickej medicíne.

Momentálne nedostupné

Partner: BodyWorld
Himalaya Cystone 100 tabliet Himalaya Liv.52 DS 60 tabliet
Himalaya Cystone 100 tabliet

Podľa súčasnej legislatívy EU, pri bylinkách a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín.

Momentálne nedostupné

Partner: BodyWorld
Himalaya Liv.52 DS 60 tabliet Himalaya Liv.52 DS 60 tabliet
Himalaya Liv.52 DS 60 tabliet

Komplex prírodných výťažkov z rastlín Kapara tŕnitá, Čakanka obyčajná, Ľuľok čierny, Vrcholiak arjuna, Kasia západná, Rebríček obyčajný, Tamariška francúzska, Mandur bhasma.

Momentálne nedostupné

Partner: BodyWorld
Himalaya Liv.52 100 tabliet Himalaya Liv.52 DS 60 tabliet
Himalaya Liv.52 100 tabliet

Komplex prírodných výťažkov z rastlín Kapara tŕnitá, Čakanka obyčajná, Ľuľok čierny, Vrcholiak arjuna, Kasia západná, Rebríček obyčajný, Tamariška francúzska, Mandur bhasma.

Momentálne nedostupné

Partner: BodyWorld

Od roku 1930 sa Himalaya Herbals zaoberá priekopníckym výskumom vo vývoji bezpečných a účinných rastlinných produktov pre vaše zdravie a krásu. Každý výrobok Himalaya Herbals prechádza rokmi základného výskumu a účinky každej byliny používanej v našich produktoch sú samostatne skúmané a testované. Produkty Himalaya Herbals sú dnes podporované viac ako 300 000 lekármi a spotrebiteľmi v 82 krajinách sveta.

Spoločnosť Himalaya je hrdá na svoj výskum, vďaka ktorému vyrába bezpečné a účinné produkty v štandardizovanej kvalite, ktoré sú výsledkom prísne kontrolovaného procesu výskumu a klinického skúšania podľa požiadaviek EU a Good manufactury practice, Good laboratory practice a Good clinical practice.