Hill's Canine Adult Large Breed 18 kg
67,90 € 60 €

Kompletné krmivo pre dospelých psov veľkých a obrích plemien od 1 roka do 5 rokov veku s kuracím mäsom v chovateľskom balení „breeder“. Teraz výhodné balenie 18 kg

Hill's Science Plan Canine Mature Adult 7+ Small & Mini Chicken 6 kg
32,30 €

Novinka

Krmivo vhodné pre starších psov malých plemien. Poskytne seniornému zvieraťu dôstojné starnutie vďaka podpore svalovej hmoty a látkam pre zdravie srdca. Jedná sa o nízkokalorickú zmes, ktorá je tiež vhodná pre udržiavanie hmotnosti. Hill's Science Plan Canine Mature Adult 7+ Small & Mini Chicken 6 kg predstavuje zdroj proteínov a minerálov.

Hill's Science Plan Feline Adult Tuna 3 kg
20,80 €

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje vyváženým pomerom látok, vďaka ktorému bude mať vaša mačka krásnu srsť a zdravú kožu. Obsahuje presné množstvo fosforu, ktorý zaisťuje správnu funkciu obličiek. Hill 'Science Plan Feline Adult Tuna 3 kg je vhodné pre dospelé mačky všetkých plemien.

Hill's Science Plan Canine Puppy Small & Mini Chicken 3 kg
18 €

Posledný kus za túto cenu!

Krmivo pre šteňatá malých a trpasličích plemie. Má podobu granúl vo veľkosti upravených špeciálne pre potreby malých plemien. Napomáha zdravému rozvoju svaloviny, mozgu a očí. Hill's Science Plan Canine Puppy Small & Mini Chicken 3 kg je zdrojom vitamínov a antioxidantov.

Hill's PD Feline GI Biome 1,5 kg
18,40 €

Novinka

Krmivo pre dospelé mačky, vhodné pre stabilizáciu tráviacich problémov a starostlivosť o zdravý črevný mikrobiom. Obsahuje optimálny pomer rozpustných a nerozpustných vláknin. Hill's PD Feline GI Biome 1,5 kg je ľahko stráviteľné a obsahuje vysoký podiel omega-3 mastných kyselín.

Hill's PD c / d Feline Urinary Stress Red Calorie 4 kg
30 €

Novinka

Výživa pre mačky s nadváhou, trpiace ochorením dolných močových ciest. Prevencia obezity, kryštalurie a / alebo urolitiázy, upchatie močovej trubice a Feline Idiopatickej Cysticídy (FIC). Hill 'PD c / d Feline Urinary Stress Red Calorie Chicken 4 kg redukuje vznik struvitových, kalciumoxalátových a kalciumfosfátových kryštálov a kameňov.

Hill's Science Plan Canine Adult Sensitive Stomach & Skin Small & Mini Chicken 6 kg
37,50 €

Novinka

Kuracia receptúra v granulách, napomáhajúca zdravému tráveniu a vstrebávaniu živín. Vhodné pre psov malých plemien Hill's Science Plan Canine Adult Sensitive Stomach & Skin Small & Mini Chicken 6 kg je ľahko stráviteľné a obsahuje množstvo proteínov, bielkovín a vlákniny. Vyživuje kožu.

Hill's Science Plan Feline Adult Chicken 1,5 kg
12,70 €

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje vitamínem E, omega 3 a 6 mastnými kyselinami, které zajišťují zdravou kůži. Vyvážené minerální látky podporují ledviny a močový měchýř. Hill's Science Plan Feline Adult Chicken 1,5 kg je vhodné pro dospělé kočky všech plemen.

Hill's Science Plan Feline Kitten Chicken 1,5 kg
13,10 €

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje kyselinou DHA z rybieho tuku, ktorá zaisťuje zdravý vývoj mozgu a očí. Tiež podporuje imunitu a rast a minerálne látky sa postarajú o posilnenie kostí a zubov. Hill 'Science Plan Feline Kitten Chicken 1,5 kg je vhodné pre mačiatka od odstavu až do 1 roku veku.

Hill's PD Canine Meta+Mobility 12 kg
75 €

Novinka

Špeciálne krmivo pre psov, ktorí trpia nadváhou a artrózou. Obsahuje chondroitín, glukosamín a vápnik, ktoré majú pozitívny vplyv na regeneráciu kostí, kĺbov a chrupaviek. Hill's PD Canine Meta+Mobility 12 kg má sýtu konzistenciu, ktorá psa zasýti a potlačia nadmerný apetít. Napomáha zníženiu hmotnosti a jej udržaniu.

Hill's PD Feline d/d Duck 1,5 kg
14,50 €

Novinka

Krmivo pre mačky s kožnými problémami (lézie, potravinová neznášanlivosť, dermatologické či gastrointestinálne príznaky). Hill's PD Feline d/d Duck 1,5 kg posilňuje ochrannú funkciu kože. Zo surovín, ktoré majú minimálny alergénny potenciál. Bohaté na antioxidanty.

Hill's Science Plan Canine Adult Perfect Weight Small & Mini Chicken 6 kg
35,60 €

Novinka

Kuracie granule, určené pre podporu zdravej váhy u psov malých plemien. Umožňujú bezpečný úbytok hmotnosti s viditeľnými výsledkami. Hill's Science Plan Canine Adult Perfect Weight Small & Mini Chicken 6 kg obsahujú probiotickú vlákninu pre šetrné trávenie.

Hill's Science Plan Feline Adult Urinary Health Chicken 7 kg
39,40 €

Novinka

Superprémiové krmivo má vyvážený pomer vitamínov, minerálnych látok, energie a bielkovín. Slúži ako prevencia ochorení močových ciest. Hill's Science Plan Feline Adult Urinary Health Chicken 7 kg je vhodné pre dospelé aj sterilizované mačky.

Hill's Science Plan Feline Mature Adult 7+ Tuna 10 kg
55,70 €

Novinka

Superprémiové krmivo obsahuje omega 3 mastné kyselín, ktoré zaisťujú starostlivosť o starnúce kĺby. Má optimalizované množstvo fosforu pre zdravú funkciu obličiek. Hill's Science Plan Feline Mature Adult 7+ Tuna 10 kg je vhodné pre dospelé mačky od 7 rokov.

Hill's PD Canine GI BIOMAT 10 kg
63,90 €

Novinka

Diétne krmivo vhodné pre dospelých psov, ktorí majú problémy s trávením. Je vyrobené revolučnou technológiou ActivBiome+, ktorá sa stará o zdravie črevného mikrobiomu. Hill's PD Canine GI Biome 10 kg podporuje imunitný systém a vďaka ľahko stráviteľným ingredienciám (kura, mäso, kukurica) napomáha absporpciu živín.

Hill's PD Canine k/d Early Stage 5 kg
36,10 €

Novinka

Krmivo vhodné pre psov s ochorením obličiek a srdcovými poruchami. Vďaka nebielkovinovým kalóriám sa predchádza katabolizmu bielkovín. Krmivo stabilizuje markery obličkovej funkcie u psov, ktorí majú rané štádium CKD. Hill's PD Canine k/d Early Stage 5 kg šetrí taktiež záťaž svalov a znižuje urémiu. Taktiež kontroluje hypertenziu.

Hill's PD Canine k/d+Mobility 5 kg
41,60 €

Novinka

Krmivo vhodné pre starších psov, ktorí majú zníženú pohyblivosť z dôvodu ochorenia obličiek. Vďaka kontrolovanému množstvo fosforu a nízkemu obsahu sodíka dochádza k zlepšeniu pohyblivosti zvieraťa. Psovi sa lepšie behá a skáče už po 21 dňoch užívania. Hill's PD Canine k/d+Mobility 5 kg podporuje rozvoj svalového tkaniva.

Hill's PD Canine Metabolic 12 kg
71,40 €

Novinka

Krmivo s klinicky preukázaným účinkom pri znižovaní hmotnosti. Podporuje spaľovanie tukov a znižovanie nadváhy. Zdroje L-karnitínu. Hill's PD Canine Metabolic 12 kg je zdrojom bielkovín a vlákniny. vyrobený holistickou metódou, ktorá je založená na vzájomne sa doplňujúcich ingredienciách.

Hill's PD Canine Metabolic 4 kg
32,30 €

Novinka

Krmivo s klinicky preukázaným účinkom pri znižovaní hmotnosti. Podporuje spaľovanie tukov a znižovanie nadváhy. Zdroje L-karnitínu. Hill's PD Canine Metabolic 4 kg je vyrobený holistickou metódou, ktorá je založená na vzájomne sa doplňujúcich ingredienciách. Zabraňuje opätovnému nabratiu váhy (jo-jo efektu).

Hill's PD Canine Metabolic Mini 6 kg
43,10 €

Novinka

Krmivo určené k redukcii váhy u psov. Krmivo je vyrobené zo surovín s vysokým podielom vlákniny (pšenica, celulóza, kukurica, atď.), ktoré zvieraťu dodajú pocit sýtosti, a pritom majú nízky podiel tukov. Hill 'PD Canine Metabolic Mini 6 kg predstavuje zdravý spôsob chudnutia.

Hill's PD Canine Metabolic+Urinary 12 kg
75 €

Novinka

Komplex živín vhodný pre psov s nadváhou. Napomáha znižovaniu hmotnosti a jej udržaniu. Funkčné zložky psa zasýtia a obmedzia nadmernú chuť k jedlu. Napomáha aktívnemu spaľovaniu tukov. Hill's PD Canine Metabolic+Urinary 12 kg obsahuje prírodné antioxidanty, ktoré spomaľujú proces starnutia.

Hill's PD Canine r/d Mini 6 kg
40,50 €

Novinka

Krmivo s nízkym obsahom tuku, napomáhajúce znižovanie hmotnosti. Vhodné tiež pre psov s lymfangiektáziou, ochorením z nedostatku vlákniny u obéznych psov (t.j. diabetes mellitus, hyperlipidémia, kolitída alebo zápcha). Hill's PD Canine r/d Mini 6 kg dokáže psa efektívne zasýtiť a potlačiť nadmernú chuť k jedlu.

Hill's PD Feline GI Biome 5 kg
49,90 €

Novinka

Diétne suché krmivo pre dospelé mačky. Napomáha stabilizácii tráviacich problémov a starostlivosti o zdravý črevný mikrobiom. Obsahuje optimálny pomer rozpustných a nerozpustných vláknin. Hill's PD Feline GI Biome 5 kg je ľahko stráviteľné a obsahuje vysoký podiel omega-3 mastných kyselín. Vyrobené technológiou ActivBiome+, starajúca sa o zdravý črevný mikrobiom.

Hill's PD Feline k / d + Mobility 2 kg
22,30 €

Novinka

Diétne krmivo pre dospelé mačky s akútnym alebo chronickým ochorením obličiek alebo s osteoartrózou či iným kĺbovým ochoreniam. Receptúra s nižším podielom fosforu a proteínu podporuje činnosť obličiek a látkovú kĺbovú výmenu. Hill 'PD Feline k / d + Mobility 2 kg je zdrojom proteínov vďaka 21% mäsovej zložky.

Hill's PD Feline Metabolic 1,5 kg
15,30 €

Novinka

Krmivo pre mačky s nízkym obsahom energie, ktoré je vhodné na účely znižovania hmotnosti. Dodá mačke pocit zasýtenia a potlačí nadmernú chuť na jedlo. Hill 'PD Feline Metabolic 1,5 kg je klinicky testované. Obsahuje L-karnitín. Vyvážená zmes vitamínov, stopových prvkov a minerálov dodá mačke potrebnú vitalitu.

Hill's PD Feline Metabolic 4 kg
35,10 €

Novinka

Diétne krmivo s kuracím mäsom (23%), zeleninou a semienkami. Mačku zasýti a zabráni tak pocitu hladu po jedle a nadmernej konzumácii. Hill 'PD Feline Metabolic 4 kg predstavuje zmes vitamínov, stopových prvkov a minerálov.

Hill's Science Plan Canine Adult Light Small &Mini Chicken 6 kg
35,60 €

Novinka

Nízkokalorické granule pre psov malých plemien, vhodné pre zachovanie zdravej váhy. Obsahujú L-karnitín. Majú pozitívny vplyv na pohyblivosť kĺbov a srdcovej funkcie. Hills Science Plan Canine Adult Light Small & Mini Chicken 6 kg navodzujú pocit sýtosti a tlmí nadmernú chuť k jedlu. Bohatý zdroj bielkovín a proteínov.

Hill's Science Plan Canine Adult Small & Mini Chicken 3 kg
18 €

Novinka

Krmivo vhodné pre psov malých plemien. Ide o zmes kuracieho mäsa, kukurice, pšenice, olejov a semien, ktorá pôsobí blahodarne na zdravie kože a srsti. Hills Science Plan Canine Adult Small & Mini Chicken 3 kg je zdrojom omega-6 mastných kyselín a vitamínu E. Podporuje svalstvo a zvyšuje imunitu u psa.

Hill's Science Plan Canine Adult Small & Mini Chicken 6 kg
34 €

Posledný kus za túto cenu!

Krmivo vhodné pre psov malých a trpasličích plemien. Ide o zmes kuracieho mäsa, kukurice, pšenice, olejov a semien, ktoré pôsobia blahodarne na zdravie kože a srsti. Hills Science Plan Canine Adult Small & Mini Chicken 6 kg je ľahko stráviteľné a podporuje imunitu u zvierat.

Hill's Science Plan Feline Adult 7+ Youthful Vitality Chicken 1,5 kg
14,70 €

Novinka

Superprémiové krmivo obsahuje vitamín E a omega 6 mastné kyseliny, ktoré zaisťujú lesklú srsť. Obsahujú zmes ingrediencií pre podporu interakcie, energie, vitality a funkcie mozgu. Hill's Science Plan Feline Adult 7+ Youthful Vitality Chicken 1,5 kg je vhodné pre dospelé mačky od 7 rokov.

Hill's Science Plan Feline Adult 7+ Youthful Vitality Chicken 7 kg
47,50 €

Novinka

Superprémiové krmivo obsahuje vitamín E a omega 6 mastné kyseliny, ktoré zaisťujú lesklú srsť. Obsahujú zmes ingrediencií pre podporu interakcie, energie, vitality a funkcie mozgu. Hill´s Science Plan Feline Adult 7+ Youthful Vitality Chicken 7 kg je vhodné pre dospelé mačky od 7 rokov.

Hill's Science Plan Feline Adult "HBC for indoor cats" Chicken 10 kg
61,10 €

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje vysokým obsahom vlákniny, ktorá podporuje funkciu čriev a redukuje tvorbu trichobezoárov. Optimálny obsah minerálov pre podporu zdravia močových ciest. Hill's Science Plan Feline Adult „HBC for indoor cats“ Chicken 10 kg je vhodné pre dospelé mačky žijúce v byte.

Hill's Science Plan Feline Adult "HBC for indoor cats" Chicken 3 kg
23,90 €

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje vysokým obsahom vlákniny, ktorá podporuje funkciu čriev a redukuje tvorbu trichobezoárov. Optimálny obsah minerálov pre podporu zdravia močových ciest. Hill's Science Plan Feline Adult „HBC for indoor cats“ Chicken 3 kg je vhodné pre dospelé mačky žijúce v byte.

Hill's Science Plan Feline Adult Light Chicken 10 kg
58 €

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje L-karnitínom, ktorý kontroluje hmotnosť a podporuje premenu tukov na energiu. Obsahuje vysoké množstvo vlákniny, ktorá zaistí pocit sýtosti. Hill's Hill's Science Plan Feline Adult Light Chicken 10 kg je vhodné pre dospelé mačky.

Hill's Science Plan Feline Adult Light Chicken 3 kg
22,80 €

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje L-karnitínom, ktorý kontroluje hmotnosť a podporuje premenu tukov na energiu. Obsahuje vysoké množstvo vlákniny, ktorá zaistí pocit sýtosti. Hill ‚Hill‘ Science Plan Feline Adult Light Chicken 3 kg je vhodné pre dospelé mačky.

Hill's Science Plan Feline Adult Oral Care Chicken 7 kg
49,90 €

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje antioxidanty, ktoré podporujú imunitný systém. Granule pôsobia proti zubnému povlaku, kameňom a zabezpečuje zdravé zuby. Hill's Science Plan Feline Adult Oral Care Chicken 7 kg je vhodné pre dospelé mačky.

Hill's Science Plan Feline Adult Perfect Weight Chicken 7 kg
39,40 €

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje L-karnitínom, ktorý zaisťuje zníženie tukových zásob. S ľanovým semienkom s vysokým obsahom omega 3 a omega 6 mastných kyselín. Hill's Science Plan Feline Adult Perfect Weight Chicken 7 kg vhodné pre dospelé mačky s nadváhou, pre zníženie váhy a jej udržanie.

Hill's Science Plan Feline Adult Sensitive Stomach & Skin Chicken 7 kg
51,40 €

Novinka

Superprémiové krmivo má vysoký obsah omega 3 a 6 nenasýtených mastných kyselín pre lesklú srsť. Vitamíny, minerály a stopové prvky zaisťujú silnú obranyschopnosť. Hill's Science Plan Feline Adult Sensitive Stomach & Skin Chicken 7 kg je vhodné pre dospelé mačky pri tráviacich problémoch alebo problémoch s pokožkou.

Hill's Science Plan Feline Adult Tuna 10 kg
55,30 €

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje vyváženým pomerom látok, vďaka ktorému bude mať vaša mačka krásnu srsť a zdravú kožu. Obsahuje presné množstvo fosforu, ktorý zaisťuje správnu funkciu obličiek. Hill 'Science Plan Feline Adult Tuna 10 kg je vhodné pre dospelé mačky všetkých plemien.

Hill's Science Plan Feline Kitten Chicken 7 kg
37,10 €

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje kyselinou DHA z rybieho tuku, ktorá zaisťuje zdravý vývoj mozgu a očí. Tiež podporuje imunitu a rast a minerálne látky sa postarajú o posilnenie kostí a zubov. Hill 'Science Plan Feline Kitten Chicken 7 kg je vhodné pre mačiatka od odstavu až do 1 roku veku.

Je to už takmer 55 rokov, čo spoločnosť Hill´s zaviedla klinickú výživu a zdravé krmivo pre psy a mačky. Za svoju úlohu si určila, aby pomocou špičkového výskumu zaistila Vašim miláčikom čo možno najdlhší a najradostnejší život.

K tomuto poslaniu sa spoločnosť zaväzuje prostredníctvom svetovo preslávenej nutričnej technológii a poskytovaním odborných informácií veterinárnym lekárom a chovateľom. Možno ste sa už stretli s produktmi Science Plan™ a Prescription Diet™ pre psy a mačky, v ponuke Vám však ponúka ešte viac – originálny know-how z oblasti výživy malých zvierat, o ktoré sa s Vami radi podelia.

Špecializácia

Krmivo pre psy, krmivo pre mačky.

Je to už takmer 55 rokov, čo spoločnosť Hill´s zaviedla klinickú výživu a zdravé krmivo pre psy a mačky. Za svoju úlohu si určila, aby pomocou špičkového výskumu zaistila Vašim miláčikom čo možno najdlhší a najradostnejší život.

K tomuto poslaniu sa spoločnosť zaväzuje prostredníctvom svetovo preslávenej nutričnej technológii a poskytovaním odborných informácií veterinárnym lekárom a chovateľom. Možno ste sa už stretli s produktmi Science Plan™ a Prescription Diet™ pre psy a mačky, v ponuke Vám však ponúka ešte viac – originálny know-how z oblasti výživy malých zvierat, o ktoré sa s Vami radi podelia.

Špecializácia

Krmivo pre psy, krmivo pre mačky.