Hermès Jour D´Hermes - EDP 50 ml

Hermès Jour D´Hermes - EDP

75,80 € 1,52 €/ml

Jour D'Hermes je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy. Je určená predovšetkým pre očarujúce, zmyselné a éterické bytosti. Na začiatku omámi ovocným sviežim kokteilom. Srdce prežiari celý deň bielymi nevinnými kvetmi. V závere vôňu zafixuje pižmo a ambra. Na trh bola uvedená v roku 2013.

Partner: Vivantis
Hermès Elixir Des Merveilles - EDP 50 ml
1x

Hermès Elixir Des Merveilles - EDP

76,40 € 1,53 €/ml

Elixir des Merveilles značky Hermes je dámska fougerová vôňa s drevitým akcentom. Vôňu vytvoril parfumér Jean Claude Elle na v roku 2006. Snúbi v sebe horkej tóny pomarančovej kôry so sladkým karamelom a vanilkou.

Partner: Vivantis
Hermès Terre D Hermes - EDT TESTER 100 ml
1x

Hermès Terre D Hermes - EDT TESTER

58,10 €
56,10 € 0,56 €/ml

Terre D Hermès je orientálna, drevitá vôňa pre muža, ktorý vie objaviť neobvyklosť v bežnej veci. Muž, nosiaci túto vôňu, je v každom okamihu neodolateľný, zmyselný a jedinečný.

Partner: Vivantis
Hermès Twilly D’Hermès - EDP 30 ml
1x

Hermès Twilly D’Hermès - EDP

47,70 € 1,59 €/ml

Twill d´Hermès je neobyčajná kvetinovo-ovocná vôňa, ktorú vytvorila taliansko-švajčiarska parfemárka Christine Nigel. Je určená predovšetkým pre živé a optimistické ženy. Hlavu tvorí kombinácia zázvoru, bergamotu a horského pomaranča. Kvetinové srdce patrí jazmínu, tuberóze a pomarančovému kvetu.

Partner: Vivantis
Hermès Un Jardin Sur Le Nil - EDT 50 ml
2x

Hermès Un Jardin Sur Le Nil - EDT

71,30 € 1,43 €/ml

Každý rok si Hermès vyberá tému, na ktorej buduje svoju aktuálnu kolekciu. Pre rok 2005 je to rieka, a preto sa vôňa volá „Záhrada na Níle“. Egypt nie sú len pyramídy a Sahara, ale tiež mocný Níl. Jeho ostrovy, plné zelene, sa stali inšpiráciou pre túto ojedinelú vôňu.

Partner: Vivantis
Hermès Terre D` Hermes - sprchový gel 200 ml

Hermès Terre D` Hermes - sprchový gel

32,10 €
31 € 0,16 €/ml

Terre D Hermès je orientálno-drevitá vôňa pre muža, ktorý vie objaviť nezvyčajnosť v bežnej veci. Muž, nosiaci túto vôňu, je v každom okamihu neodolateľný, zmyselný a jedinečný. Jednoduché zloženie vône z grapefruitu, korenia, vetiveru a cédrového dreva potvrdzuje, že v jednoduchosti je krása.

Partner: Vivantis
Hermès H24 - EDT 50 ml

Hermès H24 - EDT

56,90 €
51 € 1,02 €/ml

Inšpirovaná vitalitou mestských mužov chcela parfumérka Christine Nagel znovu vytvoriť textúry jemných materiálov, ako je kašmír, hodváb a zamat. Chrbticou kompozície je aromatická, botanická a mierne drevitá nota muškátovej šalvie.

Partner: Vivantis
Hermès Terre d` Hermes - EDT 200 ml
2x

Hermès Terre d` Hermes - EDT

117,30 € 0,59 €/ml

Terre D Hermès je orientálno-drevitá vôňa pre muža, ktorý vie objaviť neobvyklosť v bežnej veci. Muž, nosiaci túto vôňu, je v každom okamihu neodolateľný, zmyselný a jedinečný. Jednoduché zloženie vône z grapefruitu, korenia, vetiveru a cédrového dreva potvrdzuje, že v jednoduchosti je krása.

Partner: Vivantis
Hermès Eau Des Merveilles Bleue - EDT 50 ml

Hermès Eau Des Merveilles Bleue - EDT

65,10 € 1,30 €/ml

Eau Des Merveilles, alebo ak Kúzelná voda, je toaletná voda, ktorá nás prenáša do iného sveta – poetického a čarovného. Pozýva nás na cestu do krajiny zvanej Hermès. Táto vôňa je orientálna, drevitá.

Partner: Vivantis
Hermès Eau De Néroli Doré - EDC 100 ml

Hermès Eau De Néroli Doré - EDC

57,60 € 0,58 €/ml

Eau de Neroli Doré od Hermes e je vôňa, ktorá má až originálne jednoduché zloženie. Letná vôňa, ktorá je citrónovo-svieži je perfektný pre mužov aj ženy. Je to unisexová vôňa čo vás povzbudí. Skladá sa z horký pomaranč, neroli a šafranu. Jean-Claude Ellena stojí za výrobou tohto parfumu.

Partner: Vivantis
Hermès Le Jardin De Monsieur Li - EDT 50 ml
1x

Hermès Le Jardin De Monsieur Li - EDT

63,50 € 1,27 €/ml

Hermes Le Jardin de Monsieur Li je stelesnením prirodzenej elegancie, šarmu a krásy obohatené o dotyk luxusu. Ucítite jemnú vôňu jazmínu, ktorú obohacuje štipka sviežej mäty a kumquat. Doprajte si harmonické tóny parfumu Hermes Le Jardin de Monsieur Li.

Partner: Vivantis