Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
SkyShowtime zadarmo
Hercules DJMonitor 32 Hercules Tupírovací hrebeň na vlasy Triumph Master 256
Hercules DJMonitor 32

Naozaj dobrý DJ sa nezaobíde bez kvalitnej audio výbavy, v ktorej by rozhodne nemali chýbať aktívne reproduktory Hercules DJMonitor 32 s RMS výkonom 2× 15 W a dvojitým basovým vetraním. Reproduktory sú optimalizované pre DJ použitie a výborne ozvučí menšie a väčšie miestnosti.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Hercules Petlice 200mm Hercules Tupírovací hrebeň na vlasy Triumph Master 256
Hercules Petlice 200mm
  • petlice Hercules, dĺžka celkom 20 cm

môžete mať 18.12 - 20.12

Partner: VISO TRADE
Hercules Tupírovací hrebeň na vlasy Triumph Master 256 Hercules Tupírovací hrebeň na vlasy Triumph Master 256
Hercules Tupírovací hrebeň na vlasy Triumph Master 256

Profesionálny antistatický hrebeň s kovovými vidličkami na záverečný styling účesov v striebornom prevedení. Odolný voči chemickým prostriedkom aj teplu. Dĺžka hrebeňa 20 cm. 5 ihiel.

môžete mať 11.12 - 12.12

Hercules DJMonitor 42, sada 2 aktívnych DJ reproduktorov (4780886) Hercules DJMonitor 42, sada 2 aktívnych DJ reproduktorov (4780886)
Hercules DJMonitor 42, sada 2 aktívnych DJ reproduktorov (4780886)

Vysoko kvalitné a presné aktívne reproduktory optimalizované na vytváranie hudobných mixov s počítačmi. Na prvý pohľad vás zaujmú svojim dizajnom. DJ Monitor reproduktory boli vyvinuté s pomocou DJ odborníkov a boli podrobené dôkladnému testovaniu u audio profesionálov.

môžete mať 12.12 - 13.12

SkyShowtime zadarmo
Hercules DJControl MIX Hercules DJMonitor 42, sada 2 aktívnych DJ reproduktorov (4780886)
Hercules DJControl MIX

Môžete si ho vziať všade so sebou a rozbehnúť poriadnu párty napríklad u kamarátov – DJ kontrolér pre smartfóny a tablety Hercules DJControl MIX disponuje jog kolieskami, fadermi, gombíkmi aj padmi. K dispozícii vám bude Bluetooth aj mobilné aplikácie na mixovanie djay. Súčasťou balenia je rozbočovací DJ kábel a tiež stojanček pre mobilný telefón.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Hercules DJControl Inpulse 300 MK2 Hercules DJMonitor 42, sada 2 aktívnych DJ reproduktorov (4780886)
Hercules DJControl Inpulse 300 MK2

Naplňte konečne svoje DJ-ské ambície, vrhnite sa na mixovanie vlastnej muziky s moderným mixážnym pultom Hercules DJControl Inpulse 300, ktorý má 14 cm jog wheely a 16 RGB podsvietených padov s 8 režimami, ako je Loop, Slicer a ďalšie. S učením mixovania hudby pomôžu DJ Academy video tutoriály, súčasťou balenia je softvér Serato DJ Lite a DJUCED.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Hercules DJ slúchadlá HDP DJ60 Hercules 04 Pplus bluetooth reproduktory
Hercules DJ slúchadlá HDP DJ60

Elegantné, pohodlné a presné slúchadlá HDP DJ60 poskytujú vynikajúcu kvalitu zvuku, čo je absolútne nutné ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých DJov, ktorí chcú pred publikom mixovať hudbu naživo. a to dokonca aj v prípade, že je to prvýkrát. VEĽMI VÝKONNÝ ZVUK.

môžete mať 12.12 - 13.12

SkyShowtime zadarmo
Hercules DJStarter Kit Hercules 04 Pplus bluetooth reproduktory
Hercules DJStarter Kit

Kto chce byť dýdžejom, musí mať poriadnu výbavu – štartovací DJ set Hercules DJStarter Kit má všetko, čo pre štart DJ kariéry potrebujete. Obsahuje 2× 15 W reproduktory, pult Starlight s jog wheel ovládaním, 4 pady, 4 režimy, softvérom Serato DJ Lite a špičkové DJ slúchadlá s izoláciou proti okolitému hluku.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Hercules 04 Pplus bluetooth reproduktory Hercules 04 Pplus bluetooth reproduktory
Hercules 04 Pplus bluetooth reproduktory

Ak sú počítače a elektronika vašou vášňou a máte radi aktualizácie z oblasti technológie, a neuniknú vám ani najmenšie detajly, zakúpte Reproduktor s Bluetooth Hercules OUTDOOR 04 PLUS Čierna za neporaziteľnú cenu.

môžete mať 18.12 - 20.12

Partner: Helieli
SkyShowtime zadarmo
Hercules DJMonitor Party 32 Hercules MONITOR 5 EU (PAIR OF SPEAKERS)
Hercules DJMonitor Party 32

Žiadna párty sa nezaobíde bez čipsov, hlasnej hudby a svetelnej show. Rozduňte svoj večierok vďaka aktívnym reproduktorom Hercules DJMonitor PARTY 32 s výkonom 2× 15 W a duálnymi svetelnými efektmi na diaľkové ovládanie. Reproduktory sú optimalizované pre DJs a vytváranie hudby na počítači.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Použité
Hercules Inpulse 300 - použité Hercules MONITOR 5 EU (PAIR OF SPEAKERS)
Hercules Inpulse 300 - použité

Stať sa najznámejším DJ na svete nemusí byť ťažké – stačí chuť a štipka talentu, o zvyšok sa postará kvalitný mixážny pult Hercules MP DJControl Inpulse 300 s možnosťou výučby. Začínajúcim DJom uľahčí štart kariéry a naučí ich základné triky. Prístroj má 2 × 15 cm veľké jog wheel ovládače a softvér DJUCED.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Hercules MONITOR 5 EU (PAIR OF SPEAKERS) Hercules MONITOR 5 EU (PAIR OF SPEAKERS)
Hercules MONITOR 5 EU (PAIR OF SPEAKERS)

Hercules Monitor 5: pár aktívnych reproduktorov s dvoma zosilňovačmi (2 × 80 wattov), každý je vybavený 5-palcovým/12.7-cm hlboko tónovým reproduktorom.

môžete mať 12.12 - 13.12

Hercules SÄGEMANN hrebeň na vlasy Wave Star 5230 Hercules SÄGEMANN hrebeň na vlasy Wave Star 5230
Hercules SÄGEMANN hrebeň na vlasy Wave Star 5230

Profesionálny antistatický hrebeň na vlasy Hercules Wave Star 5230. Ručne vyrobený z prírodného tvrdého kaučuku. Odolný vysokým teplotám i chemikáliím. Veľmi šetrný k vlasom aj pokožke hlavy. Flexibilný a stabilný. Vyrobený v Nemecku.

môžete mať 11.12 - 12.12

Hercules Starlight Hercules SÄGEMANN hrebeň na vlasy Wave Star 5230
Hercules Starlight

Ultrakompaktný a ultramoderný – taký je mixážny pult Hercules DJControl Starligt, ktorý sa chváli všetkými dôležitými funkciami pre vytváranie originálnych mixov. Pult má jog taniere s detekciou dotyku, 4 pady, 4 režimy a softvér Serato DJ Lite. RGB podsvietenie zaistí ohromujúce svetelné efekty.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Hercules Inpulse 200 Hercules SÄGEMANN hrebeň na vlasy Wave Star 5230
Hercules Inpulse 200

Sen o DJingu sa stáva skutočnosťou vďaka novinke v podobe mixážneho pultu Hercules DJControl Inpulse 200 určeného pre budúcich a pokročilých DJ. Prístroj má funkciu Intelligent Music Assistant, DJ Academy, softvér DJUCED a svetelného sprievodcu, takže nie je nutné sledovať obrazovku.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL

Aj taký zdanlivý detail, akým je nástrojový stojan, musí spĺňať prísne kritériá ako nástroj sám. Stojany Hercules sú navrhnuté tak, aby poskytovali bezpečný, stabilný a silný komfort pre váš hudobný nástroj. V neposlednom rade sú produkty Hercules dotiahnuté do dokonalosti aj po dizajnovej stránke. Vizuálne tak dobre zapadnú na každej pódium, do štúdia aj k vám domov.