Hercules Inpulse 300

Hercules Inpulse 300

Hodnotenie: 4
199 €

Posledný kus za túto cenu!

Stát se nejznámějším DJ na světě nemusí být těžké – stačí chuť a špetka talentu, o zbytek se postará kvalitní mixážní pult Hercules MP DJControl Inpulse 300 s možností výuky. Začínajícím DJům usnadní start kariéry a naučí je základní triky. Přístroj má 2× 15 cm velké jog wheel ovladače a software DJUCED.

Hercules Inpulse 200

Hercules Inpulse 200

Hodnotenie: 3,7
99,75 € 96,70 €

Sen o DJingu se stává skutečností díky novince v podobě mixážního pultu Hercules DJControl Inpulse 200 určeného pro budoucí i pokročilé DJ. Přístroj má funkci Intelligent Music Assistant, DJ Academy, software DJUCED a světelného průvodce, takže není nutné sledovat obrazovku.

Hercules Starlight

Hercules Starlight

Hodnotenie: 5
79 €

Posledný kus za túto cenu!

Ultrakompaktní a ultramoderní – takový je mixážní pult Hercules DJControl Starligt, který se chlubí všemi důležitými funkcemi pro vytváření originálních mixů. Pult má jog talíře s detekcí dotyku, 4 pady, 4 režimy a software Serato DJ Lite. RGB podsvícení zajistí ohromující světelné efekty.

Hercules DJMonitor 32

Hercules DJMonitor 32

Hodnotenie: 3,5
102,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Naozaj dobrý DJ sa nezaobíde bez kvalitnej audio výbavy, v ktorej by rozhodne nemali chýbať aktívne reproduktory Hercules DJMonitor 32 s RMS výkonom 2× 15 W a dvojitým basovým vetraním. Reproduktory sú optimalizované pre DJ použitie a výborne ozvučí menšie a väčšie miestnosti.

Hercules DJControl Inpulse 500
299,10 €

Naplňte konečne svoje DJ-ské ambície, vrhnite sa na mixovanie vlastnej muziky s moderným mixážnym pultom Hercules DJControl Inpulse 500, ktorý má 14 cm jog wheely s detekciou dotyku a 16 RGB podsvietených padov s 8 režimami, ako je Loop, Slicer a ďalšie. S učením mixovania hudby pomôžu svetelný sprievodcovia, súčasťou balenia je licencia k programom Serato DJ Lite a DJUCED.

Hercules DJLearning kit (4780900)
169,50 € 164,90 €

Novinka

Naučte se mixovat muziku v pohodlí domova díky jedinečné soupravě pro začínající DJe Hercules DJLearning kit (4780900), která obsahuje 2deckový mixážní pult DJControl Inpulse 200 se zabudovanou zvukovou kartou, kvalitní DJ kabelová sluchátka HDP DJ45 a aktivní 2× 15W reproduktory. Součástí setu je plná verze software DJUCED.

Hercules Monitor 5 čierny
261,40 € 254,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Věnujete se mixování muziky a hudební tvorbě? Pak potřebujete do své výbavičky kvalitní aktivní reproduktory Hercules Monitor 5 s parádním výkonem 2× 80 W a se stíněním proti magnetickému poli. Hrají čistým, znělým a silným zvukem, který produkují 2× 12,7cm basové kevlarové reproduktory a 2× hedvábné kupole výškových reproduktorů. Pro připojení jsou k dispozici TRS, XLR a RCA vstupy.

Hercules DJMonitor Party 32
102,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Žiadna párty sa nezaobíde bez čipsov, hlasnej hudby a svetelnej show. Rozduňte svoj večierok vďaka aktívnym reproduktorom Hercules DJMonitor PARTY 32 s výkonom 2× 15 W a duálnymi svetelnými efektmi na diaľkové ovládanie. Reproduktory sú optimalizované pre DJs a vytváranie hudby na počítači.

Hercules DJParty Set
108,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Oživte usporiadanú párty vlastnou namixovanou muzikou vďaka jedinečnej mixážnej sústave Hercules DJParty Set, ktorá zahŕňa 2deckový mixážny pult DJControl Starlight, profi káblové slúchadlá HDP DJ45 s 50mm meničmi a 5 LED náramkov blikajúcich do rytmu vytváranej muziky. Súčasťou sady je licencia k programu Serato DJ Lite.

Hercules DJ Control Compact (4780843)
78,91 € 69,90 €

Prenosný mixážny pult s 2-deckovým ovládačom a dvoma mixážnymi platňami. Hercules DJ Control Compact ponúka 4 režimy, 4 pady na každej strane, 2 EQ potenciometre a 1 hlasitostný potenciometer na každej strane. Všetkým DJs poskytne vysoko intuitívne funkcie pre vytváranie slučiek, pridanie efektov a spúšťanie vzoriek vďaka bezkonkurenčnej citlivosti padov.

Hercules P32 DJ (4780848)
291,31 € 276,50 €

2-deckový mixážny pult32 ergonomickými a citlivými pady pre precízny výkon a dokonalé mixovanie. Hercules P32 DJ má vo výbave profesionálny softvér DJUCEDTM 40° a duálne mixovacie platne. Prehľadne zobrazuje veľkosť slučiek, efekty, ekvalizéry a ďalšie.

Hercules DJMonitor 42
126,80 € 106,70 €

Vezmú vás do hudobného raja vďaka špičkovej kvalite zvuku, za ktorú vďačí výkonu 2× 20 W s možnosťou nastavovania basov a výšok. Aktívne reproduktory Hercules DJMonitor 42 si podmania každého začínajúceho aj skúseného DJ nielen výborným znelým zvukom, ale aj precíznym prevedením z 9mm MDF.

Hercules DJStarter Kit
179,10 € 146,30 €

Kto chce byť dýdžejom, musí mať poriadnu výbavu – štartovací DJ set Hercules DJStarter Kit má všetko, čo pre štart DJ kariéry potrebujete. Obsahuje 2× 15 W reproduktory, pult Starlight s jog wheel ovládaním, 4 pady, 4 režimy, softvérom Serato DJ Lite a špičkové DJ slúchadlá s izoláciou proti okolitému hluku.

Hercules Jogvision (4780547)
268,50 €

Mixážny pult je nepostrádateľným parťákom pre vaše vystúpenie. Hercules Jogvision je navrhnutý pre pokročilých a poloprofesionálnych DJs a disponuje dvoma mixovacím platňami, mimoriadne presnými ovládačmi pre scratching a dvoma kruhovými displejmi. Zaujme veľmi výkonným audiom a softvérom Serato DJ Intro.

Aj taký zdanlivý detail, akým je nástrojový stojan, musí spĺňať prísne kritériá ako nástroj sám. Stojany Hercules sú navrhnuté tak, aby poskytovali bezpečný, stabilný a silný komfort pre váš hudobný nástroj. V neposlednom rade sú produkty Hercules dotiahnuté do dokonalosti aj po dizajnovej stránke. Vizuálne tak dobre zapadnú na každej pódium, do štúdia aj k vám domov.

Aj taký zdanlivý detail, akým je nástrojový stojan, musí spĺňať prísne kritériá ako nástroj sám. Stojany Hercules sú navrhnuté tak, aby poskytovali bezpečný, stabilný a silný komfort pre váš hudobný nástroj. V neposlednom rade sú produkty Hercules dotiahnuté do dokonalosti aj po dizajnovej stránke. Vizuálne tak dobre zapadnú na každej pódium, do štúdia aj k vám domov.