HerbaMedica Stearon 50g - prostata 100 tabliet
11,60 €

Novinka

Stearon je úplne prírodného zloženia, určený pre podporu sexuálnej výkonnosti a udržanie hormonálnej aktivity u mužov. Obsiahnuté byliny priaznivo pôsobí na tvorbu testosterónu. Aktívne látky podporujú cirkuláciu krvi v oblasti genitálií, čo má priaznivý vplyv na erekciu.

HerbaMedica Bilikal 50g - podpora žlčníka 100 tabliet
11,60 €

Novinka

Bilikal – Kombinácia byliniek stimuluje funkciu žlčníka i vylučovanie žlče a zároveň prispieva k zdraviu pečene. Bilikal je preto vhodné kombinovať s produktom Hepafit na pečeň, spoločne sa tieto produkty dopĺňajú.

HerbaMedica Bronchal 50g - pri nachladnutí, kašli 100 tabliet
11,60 €

Novinka

Aktívne látky v prírodnom doplnku stravy Bronchal napomáhajú sliznicu a dýchacích ciest. Bronchal od Herba Medica je vhodný pre ľudí žijúcich a pracujúcich v znečistenom prostredí a pre fajčiarov. Obsiahnuté byliny majú antibakteriálne vlastnosti, ktorý napomáha s chronickými ťažkosťami.

HerbaMedica Diabex 50g - hladina krvného cukru 100 tabliet
11,60 €

Novinka

Diabex je prírodný doplnok stravy s kombináciu 6 bylín pre udržanie normálnej hladiny glukózy. Diabex neobsahuje škoricu, ktorá je silný alergén. Fazuľový struk spomaľuje vstrebávanie sacharidov Čučoriedka napomáha udržať normálnu hladinu glukózy v krvi.

HerbaMedica Gastro 50g - na očistu čriev 100 tabliet
11,60 €

Novinka

Produkt Gastro od Herba medica obsahuje kombináciu bylín a koriander siaty, ktorý podporuje normálnu trávenie a funkciu čriev. Obsiahnuté byliny napomáhajú:

normálnu činnosť tráviaceho traktu a pečene priaznivo pôsobí na metabolizmus.

HerbaMedica Helidon 50g - krvný tlak 100 tabliet
12 €

Novinka

Helidon je špeciálne vyvinutý pre podporu zvýšenie krvného tlaku a zosilnenie cievnych stien. Pomáha stimulovať metabolizmus, znižovať závraty a točenie hlavy v dôsledku nízkeho krvného tlaku.

HerbaMedica Hepafit 50g - očista pečene 100 tabliet
11,60 €

Novinka

Hepafit od Herba medica je doplnok stravy na podporu pečeňových funkcií obsahujúci kombináciu 6 bylín. Produkt Hepafit obsahuje pestrec mariánsky, žihľava dvojdomá, rozmarín lekársky, nechtík lekársky, bazalku a smotánku lekársku.

HerbaMedica Ime Elan 50g - podpora imunity 100 tabliet
11,60 €

Novinka

Ime elan od Herba medica je 100% prírodný doplnok stravy s kombináciou 7 bylín, pre posilnenie imunitného systému a obranyschopnosti organizmu. Prírodné zloženie výrobku nespôsobuje nečinnosť imunitného systému, produkt nie je návykový ani po dlhodobom užívaní.

HerbaMedica Kelp - jód z morského kelpu 70 kapslí
12,70 €

Novinka

Kelp – jód z morského kelpu obsahuje množstvo vitamínov A, B, a C. Keďže je ťažké zabezpečiť množstvo jódu bežnou stravou, odporúča sa brať vo forme doplnkov stravy tak, aby bol zaistený dostatočný príjem jódu organizmu. Kelp dodáva štítnej žľaze jód a tým podporuje metabolizmus.

HerbaMedica Mačací Pazúr 100 tabliet
14,10 €

Novinka

Mačací pazúr Herba Medica je vyrobený z kôry rastliny vilcacora. Tej sa prezýva práve mačacie pazúr, a to vďaka tomu, že sa na jej stonkách nachádzajú drobné ostne pripomínajúce pazúry. Vilcacoru v Amazónii považujú za kráľovnú rastlín.

HerbaMedica Menofin - hormonálna rovnováha, 100 tbl.
11,60 €

Novinka

Kombinácia 5 bylín v Menofin napomáha udržať hormonálnu rovnováhu u žien v období menopauzy. Kombinácia bylín upokojuje nervový systém a mierni príznaky charakteristické pre obdobie klimaktéria, ako je nervozita, návaly tepla, chladu a potenie.

HerbaMedica Migrenax 50g - pri bolestiach hlavy 100 tabliet
11,60 €

Novinka

Migrenax obsahuje kombináciu šiestich bylín, ktoré pomáhajú udržiavať zdravý spánok, vyrovnať sa so stresom a prispievajú k optimálnej relaxácii. Kedy užívať Migrenax:

Pri bolestiach hlavy Pri nepokojnom spánku.

HerbaMedica Prešitie 50g - krvný tlak 100 tabliet
11,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Prešitie od Herba medica je doplnok stravy bylinného zloženia. Aktívne zložky vhodne pôsobí na normálny krvný tlak. Výrobok sa odporúča pri vysokom krvnom tlaku. Prešitie možné užívať samostatne alebo v kombinácii s klasickými prostriedkami. Pred užitím sa vždy konzultujte s odborníkom.

HerbaMedica Renofit 50g - očista obličiek - 100 tabliet
11,60 €

Novinka

Renofit od Herba medica má 100% prírodného zloženia. Obsiahnuté byliny napomáhajú udržať normálnu funkciu urogenitálneho systému a podporujú funkciu obličiek a močových ciest. Kedy užívať Renofit

pri problémoch s močovým mechúrom pri nepríjemnom pocite v oblasti obličiek a močového mechúra. .

HerbaMedica Rosmarie - Rozmarín lekársky - 80 piluliek
15,20 €

Novinka

Rozmarín lekársky nazývaný tiež rozmarín lekársky (Rosmarinus officinalis) je stale zelená rastlina z čeľade hluchavkovitých, krovitého vzrastu. Pre normálnu trávenie, funkciu pečene a prečistenie.