HerbaMedica Helidon 50g - krvný tlak 100 tabliet
12,40 €

Helidon je špeciálne vyvinutý pre podporu zdravého krvného tlaku a zosilnenie cievnych stien. Pomáha stimulovať metabolizmus. Pravidelné prijímanie produktu Helidon vhodne pôsobí na stabilizáciu hladiny krvného tlaku.

HerbaMedica Bilikal 50g - podpora žlčníka 100 tabliet
12 €

Bilikal – Kombinácia byliniek stimuluje funkciu žlčníka i vylučovanie žlče a zároveň prispieva k zdraviu pečene. Bilikal je preto vhodné kombinovať s produktom Hepafit na pečeň, spoločne sa tieto produkty dopĺňajú.

HerbaMedica Stearon 50g - prostata 100 tabliet
12 €

Stearon je úplne prírodného zloženia, určený pre podporu sexuálnej výkonnosti a udržanie hormonálnej aktivity u mužov. Obsiahnuté byliny priaznivo pôsobí na tvorbu testosterónu. Aktívne látky podporujú cirkuláciu krvi v oblasti genitálií, čo má priaznivý vplyv na erekciu.

HerbaMedica Diabex 50g - hladina krvného cukru 100 tabliet
12 €

Diabex je prírodný doplnok stravy s kombináciu 6 bylín pre udržanie normálnej hladiny glukózy. Diabex neobsahuje škoricu, ktorá je silný alergén. Fazuľový struk spomaľuje vstrebávanie sacharidov Čučoriedka napomáha udržať normálnu hladinu glukózy v krvi.

HerbaMedica Hepafit 50g - očista pečene 100 tabliet
12 €

Hepafit od Herba medica je doplnok stravy na podporu pečeňových funkcií obsahujúci kombináciu 6 bylín. Produkt Hepafit obsahuje pestrec mariánsky, žihľava dvojdomá, rozmarín lekársky, nechtík lekársky, bazalku a smotánku lekársku.

HerbaMedica Mačací Pazúr 100 tabliet
14,60 €

Mačací pazúr Herba Medica je vyrobený z kôry rastliny vilcacora. Tej sa prezýva práve mačacie pazúr, a to vďaka tomu, že sa na jej stonkách nachádzajú drobné ostne pripomínajúce pazúry. Vilcacoru v Amazónii považujú za kráľovnú rastlín.

HerbaMedica Bronchal 50 g - 100 tabliet
12 €

Aktívne látky v prírodnom doplnku stravy Bronchal napomáhajú sliznicu a dýchacích ciest. Bronchal od Herba Medica je vhodný pre ľudí žijúcich a pracujúcich v znečistenom prostredí a pre fajčiarov. .

HerbaMedica Gastro 50g - na očistu čriev 100 tabliet
12 €

Produkt Gastro od Herba medica obsahuje kombináciu bylín a koriander siaty, ktorý podporuje normálnu trávenie a funkciu čriev. Obsiahnuté byliny napomáhajú:

normálnu činnosť tráviaceho traktu a pečene priaznivo pôsobí na metabolizmus.

HerbaMedica Ime Elan 50g - podpora imunity 100 tabliet
12 €

Ime elan od Herba medica je 100% prírodný doplnok stravy s kombináciou 7 bylín, pre posilnenie imunitného systému a obranyschopnosti organizmu. Prírodné zloženie výrobku nespôsobuje nečinnosť imunitného systému, produkt nie je návykový ani po dlhodobom užívaní.

HerbaMedica Kelp - jód z morského kelpu 70 kapslí
13,90 €

Kelp – jód z morského kelpu obsahuje množstvo vitamínov A, B, a C. Keďže je ťažké zabezpečiť množstvo jódu bežnou stravou, odporúča sa brať vo forme doplnkov stravy tak, aby bol zaistený dostatočný príjem jódu organizmu. Kelp dodáva štítnej žľaze jód a tým podporuje metabolizmus.

HerbaMedica Koxamin 62g - kosti kĺby, prírodný vápnik 100 tabliet
14,60 €

Koxamin je unikátny prírodný zdroj vápnika z červených rias Írskeho mora – Lithothamnion calcareum. Koxamin zlepšuje stav kostí a kĺbov, kože, vlasov a nechtov. Zmenšuje svalovú únavu, podporuje regeneráciu organizmu po fyzickej námahe a prispieva k lepšej pohyblivosti kĺbov.

HerbaMedica Matrika 50g - menštruačné komfort 100 tabliet
12 €

Matrika je produkt úplne rastlinného zloženie obsahujúce komplex bylín podporujúca funkcie ženského reprodukčného systému. Obsiahnutý alchemilka všeobecný prispieva k pohodliu počas menštruácie a období klimaktéria. .

HerbaMedica Menofin - hormonálna rovnováha, 100 tbl.
12 €

Kombinácia 5 bylín v Menofin napomáha udržať hormonálnu rovnováhu u žien v období menopauzy. Kombinácia bylín upokojuje nervový systém a mierni príznaky charakteristické pre obdobie klimaktéria, ako je nervozita, návaly tepla, chladu a potenie.

HerbaMedica Migrenax 50 g - 100 tabliet
12 €

Migrenax obsahuje kombináciu šiestich bylín, ktoré pomáhajú udržiavať zdravý spánok, vyrovnať sa so stresom a prispievajú k optimálnej relaxácii. .

HerbaMedica Prešitie 50g - krvný tlak 100 tabliet
12 €

Prešitie od Herba medica je doplnok stravy bylinného zloženia. Aktívne zložky vhodne pôsobí na normálny krvný tlak. Prešitie možné užívať samostatne alebo v kombinácii s klasickými prostriedkami. Pred užitím sa vždy konzultujte s odborníkom. .

HerbaMedica Rosmarie - Rozmarín lekársky - 80 piluliek
15,80 €

Rozmarín lekársky nazývaný tiež rozmarín lekársky (Rosmarinus officinalis) je stale zelená rastlina z čeľade hluchavkovitých, krovitého vzrastu. Pre normálnu trávenie, funkciu pečene a prečistenie.

HerbaMedica Vitex - Drmek obyčajný 500 mg - 60 piluliek
14,60 €

Vitex – Drmek všeobecný od Herba medica obsahuje 60 vegetariánskych kapsúl s extraktom z byliny Vitex agnus-castus L. (agnacast). Plody drmku sú bohaté na silice a flavonoidy. Agnacast je antioxidant a je vhodný pre menštruačné a menopauzálnych komfort. .