Herb Pharma Aloe Vera extrakt forte 500 ml
5,80 €

5 €

Akcia

Aloe vera vám pomôže s detoxikáciou celého organizmu. Nápoj z koncentrovaného extraktu rastliny Aloe Vera Barbadensis a pupočníka ázijského priaznivo pôsobí na funkcie črevného systému.


Herb Pharma Aurecon dry spray na vysušenie ucha 50 ml
6,20 €

Aurecon Dry spray je určený na odstránenie vody v uchu. Fyzikálne vlastnosti denaturovaného liehu, ktorý sa nachádza v prípravku, urýchľuje vyparovanie vody z ucha a tým napomáha vysušenie vonkajšieho zvukovodu.


Herb Pharma Aurecon ušné kvapky s peroxidom 10 ml
5,20 €

Aurecon ušné kvapky s peroxidom majú jedinečnú formuláciu s dvojitým účinkom, ktorá zmäkčuje stvrdnutý ušný maz a jemne uvoľňuje kyslík. Ten ho pomáha rozpustiť na drobné šupinky, ktoré je možné z ucha jednoducho odstrániť.


Herb Pharma Aurecon ušný spray Junior 30 ml
6 €

Aurecon ušný spray Junior blahodarne pôsobí na zdravie ucha a znižuje možnosť vzniku zápalov. Aurecon je prírodný prípravok obsahujúci rastlinné extrakty, ktorých účinok je preverený storočnými skúsenosťami mnohých generácií.


Herb Pharma CC Ceutical natural 30 ml
11,90 €

Prípravok vďaka modernej technológii korekčných farbiacich látok pomáha zakryť nedostatky pleti, sťahuje póry a pokožku rozžiari. Prípravok dodáva pokožke bezchybné a prirodzene vyzerajúce krytie.


Herb Pharma Fytofontana Gyntima čapíky Forte 10 ks + umývacia pena 150 ml
11,30 €

Gyntima intímny pena je účinný, osviežujúci a jemný umývací prostriedok s optimálnym pH, vyvinutý špeciálne pre intímnu hygienu ženy. Pomáha predchádzať vaginálnym infekciám. Umývacia pena je vhodná aj na holenie intímnych partií. Nedráždi a zabezpečí pre pokožku vášho tela dlhotrvajúcu sviežosť.


Herb Pharma Fytofontana Gyntima intímny umývací gél 200 + detský 100 ml
7 €

Balíček pre intímnu hygienu ženy + dieťaťa od 3 rokov. Účinný, osviežujúci a jemný prostriedok, určený pre každodennú intímnu hygienu ženy, ktorý pomáha predchádzať vaginálnym infekciám. Detský umývací gél špeciálne vyvinutý pre intímnu hygienu dievčat od 3 rokov.


Herb Pharma Fytofontana Gyntima Lifting 50 ml
15,70 €

Novinka

Fytofontana Gyntima Lifting krém je určený pre starostlivosť o intímne partie. Jedinečné zloženie biotechnologických peptidov a účinných látok rastlinného pôvodu s obsahom fytohormónov, šetrným spôsobom regeneruje, omladzuje a spevňuje pokožku intímnych partií. .


Herb Pharma Fytofontana Gyntima Strie 100 ml
12,50 €

Novinka

Gyntima regeneračná emulzia proti striám. Vyvinutá na redukciu strií a predchádzanie ich vzniku. Účinné látky stenčujú a zosvetľujú jazvičky, zároveň podporujú tvorbu kolagénových a elastínových vlákien, čím pomáhajú obnoviť pružnosť a pevnosť pokožky.


Herb Pharma Gyntima Probiotica vaginálne čapíky Forte 10 ks
7,90 €

Vaginálne čapíky Probiotica Forte sa odporúča používať dlhodobo ako súčasť pravidelnej starostlivosti o zdravé prostredie pošvy. Vytvárajú totiž živnú pôdu pre laktobacily nachádzajúce sa vo vaginálnej flóre a zabezpečujú tak ich optimálne rozmnožovanie.