Herb & Me Moringa z Filipín - OPLODNENIE 30 g
4,50 €

Moringou z Filipín – OPLODNENIA bylinná zmes obsahuje hluchavky a ľubovník podporujuce rovnováhu vaginálnej mikroflóry a jalovec pôsobí na vylučovanie vody z organizmu. Zmesou podporíte antibakteriálnu aktivitu, podporíte správnu krvotvorbu, udržujete zdravé sliznice.

Herb & Me Moringou porciovaný čaj, 18 sáčkov
5,50 €

Významným účinkom čaju z Moringy je pozitívny efekt na hladinu tukov a glukózy a reguláciu oxidačného stresu u diabetikov. Mnohé štúdie poukázali na priaznivý vplyv pitie čaju na hladinu krvného cukru. Moringou má antibakteriálne účinky a zároveň podporuje našu imunitu.

Herb & Me Moringou z Filipín - CHOLESTEROL 30 g
4,50 €

Moringou z Filipín – CHOLESTEROL je výborne vyladená bylinná zmes. A to vďaka breze a borievky, ktorí napomáhajú udržať normálnu hladinu cholesterolu v krvi, praslička a pamajorán potom prispievajú k správnej funkcii pečene, chránia pečeňové bunky pred toxickými látkami.

Herb & Me Moringou z Filipín - hojdavý TLAK 30 g
4,50 €

Moringou z Filipín – hojdavý TLAK obsahuje okrem moringy prasličku a imelo, ktoré podporuje normálnu činnosť kardiovaskulárneho systému a normálnu hladinu krvného tlaku. Prispieva k normálnej činnosti srdca a pôsobí ako antioxidant. Moringou navyše znižuje krvný cukor. Ideálna kombinácia.

Herb & Me Moringou z Filipín - ŽLČNÍK 30 g
4,50 €

Moringou z Filipín – ŽLČNÍK zmes obsahuje okrem moringy z Filipín tiež púpavu, čakanku a jablčník podporujúce normálnu činnosť pečene a žlčníka aj normálnu hladinu cholesterolu v krvi. Moringou navyše znižuje krvný cukor. Ideálna kombinácia.

Herb & Me je značka zaoberajúca sa výrobou produktov podporujúcich zdravý životný štýl.

Herb & Me je značka zaoberajúca sa výrobou produktov podporujúcich zdravý životný štýl.