Henkel Silikón CS9 Sanitárny Ceresit
5,20 €

Ceresit CS 9 – Sanitárny silikón štandard – Tesniaci tmel na vyplnenie dilatačných škár medzi obkladmi a dlažbami v interiéri i exteriéri.

Henkel Lepidlo Pattex Chemoprén Extrém 50ml
3,82 €

Špeciálne kontaktné lepidlo na extrémne namáhané spoje s vyššou odolnosťou pri pôsobení tepla až do +120°C, pri pôsobení vody, dlhotrvajúcom ohýbaní, pod vysokým tlakom a pod.

Henkel Lepidlo Loctite® Super Attak Universal, 3 g
4 €

  • s novou receptúrou SilicoTec s hydrofóbnou technológiou, ktorá poskytuje vysokú odolnosť lepeného spoja
  • na lepenie porcelánu, keramiky, plastov, gumy, kože, dreva a kovov
  • vodeodolný spoj
Henkel Lepidlo Pattex® Repair Express, 48 g
7,59 €

  • na lepenie kúpeľňového a kuchynského príslušenstva, rekonštrukcie poškodených závesov; oprava drevených výrobkov; utesňovanie škár vo vodovodných potrubiach a kúrení.
Henkel Metylan Direct 1000-28 lepidlo určené na vliesové tapety - 200 g
8,37 €

Lepidlo je určené pre vliesové tapety, nanáša sa valčekom priamo na stenu. Lepidlo má optimálnu lepiacu silu, je vysoko odolné proti vlhkosti, zmenám teploty, vápnu a cementu. Ľahko sa mieša a nanáša, pri nanášaní na stenu nesteká, umožňuje mierne tapetu posúvať pri dodatočnej oprave.

Henkel Absorbér vlhkosti 2x50g
4,68 €

Udržiava interiér bez nadbytočnej vlhkosti, zabraňuje tvorbe hmly a námrazy na oknách, pomáha bojovať proti šíreniu plesní a baktérií vo vozidle.

Henkel Lepidlo Loctite® Super Bond Original, 4 g
4,27 €

Univerzálne lepidlo Super Bond Power Original poskytuje dlhotrvajúce lepenie len za pár sekúnd. Lepí rôzne druhy materiálov a je odolné voči vode a umývačke riadu. V balení nájdete lepidlo s hmotnosťou až 4 g.

Henkel Lepidlo Loctite® Super Bond Power Gel, 4 g
4,93 €

Najsilnejšie lepidlo Super Bond Power Gel s vysokou odolnosťou voči otrasom, ťahu a ohybom. Odoláva extrémnym podmienkam, má dlhú životnosť. Je vhodné na lepenie všetkých materiálov. Po zaschnutí zbledne a je pružné. V balení nájdete lepidlo s hmotnosťou až 4 g.

Henkel Lepidlo Pattex® 100% GEL, 8 g
3,85 €

  • flexibilné lepidlo s gélovou konzistenciou na báze FLEXTEC polyméru bez obsahu rozpúšťadiel
  • vďaka svojej gélovej konzistencii nesteká a nekvapká, preto je vhodné aj na aplikáciu na zvislé povrchy