Heliocare® Aerogel na opaľovanie SPF50 + 360° (Airgel) 60 ml
23,50 €

Novinka

Aerogel na opaľovanie SPF50 + 360° je určený pre všetky typy pleti. Vďaka svojej inovatívnej štruktúre aerogelu dodáva neviditeľný pocit na pokožke. Poskytuje pleti najvyššiu možnú ochranu pred UV žiarením a tak ju chráni pred starnutím spôsobeným slnečným žiarením.


Heliocare® Fluidný krém na opaľovanie SPF 50+ 360° (Fluid Cream) 50 ml
23,50 €

Novinka

Fluidný krém na opaľovanie SPF 50+ 360° je určený pre všetky typy pleti. Poskytuje pleti najvyššiu možnú ochranu pred UV žiarením a tak ju chráni pred starnutím spôsobeným slnečným žiarením. Jeho fluidná textúra sa ľahko rozotiera a rýchlo sa vstrebáva do pokožky.


Heliocare® Gél na opaľovanie SPF 50 Advanced (Gel) 50 ml
15,70 €

Novinka

Gél na opaľovanie SPF 50 Advanced je určený pre mastnú, normálnu a problematickú pleť. Poskytuje pleti najvyššiu možnú ochranu pred UV žiarením a zároveň vyhovuje vysokým nárokom pleti náchylné k tvorbe akné.


Heliocare® Gél na opaľovanie SPF 50+ Ultra (Gel) 50 ml
17,60 €

Novinka

Gél na opaľovanie SPF 50+ Ultra je určený pre mastnú, normálnu a problematickú pleť. Poskytuje pleti najvyššiu možnú ochranu pred UV žiarením a tak ju chráni pred starnutím spôsobeným slnečným žiarením. Gél ochráni aj citlivú pleť pri dlhej slnečnej expozícii na horách alebo pri mori.


Heliocare® Krém na opaľovanie SPF 50 Advanced (Cream) 50 ml
15,70 €

Novinka

Krém na opaľovanie SPF 50 Advanced je určený pre všetky typy pleti vrátane suchej a citlivej. Poskytuje pleti najvyššiu možnú ochranu pred UV žiarením a tak ju chráni pred starnutím spôsobeným slnečným žiarením. Jeho jemná krémová textúra sa ľahko vstrebáva, neupcháva póry a neobsahuje parabény.


Heliocare® Sprej na opaľovanie SPF 50 Advanced (Spray) 200 ml
19,60 €

Novinka

Sprej na opaľovanie SPF 50 Advanced je určený pre všetky typy pleti. Poskytuje pleti najvyššiu možnú ochranu pred UV žiarením a tak ju chráni pred starnutím spôsobeným slnečným žiarením. Jeho ultra ľahká textúra sa ľahko vstrebáva do pokožky a nezanecháva na nej mastný film.


Heliocare® Tónovací gél krém SPF 50 Color (Gelcream) 50 ml
23,50 €

Novinka

Tónovací gél krém SPF 50 Color je určený pre všetky typy pleti. Chráni pleť pred nebezpečným UV žiarením a zároveň ponúka pleti ľahké krytie nedokonalostí. Dodáva pleti prirodzený a zjednotený vzhľad, hydratuje ju a pôsobí proti jej starnutiu.