-33%
HealthyCo Proteinella - biela čokoláda (Varianta 400 g)
6x

HealthyCo Proteinella - biela čokoláda

10,30 €
6,90 €

Proteinella – biela čokoláda je čokoládová nátierka od švédskeho výrobcu. je určená tým, ktorí chcú zahnať chuť na sladké „sladkú pochúťkou“ a zároveň dodať telu prospešné živiny, a nie prázdne kalórie. O bohacená o srvátkové bielkoviny so sladidlom.

Partner: Vivantis
-29%
HealthyCo Proteinella - slaný karamel (Varianta 200 g)
3x

HealthyCo Proteinella - slaný karamel

6,20 €
4,40 €

Proteinella – slaný karamel je nátierka s príchuťou slaného karamelu obohatená o srvátkové bielkoviny, bez pridaného cukru a bez palmového oleja.

Partner: Vivantis
HealthyCo Proteinella - lieskový oriešok, čokoláda (Varianta 200 g)
2x

HealthyCo Proteinella - lieskový oriešok, čokoláda

6,70 €

Proteinella – lieskový oriešok, čokoláda je orieškovo-čokoládová nátierka od švédskeho výrobcu. Je určená tým, ktorí chcú zahnať chuť na sladké a zároveň dodať telu prospešné živiny. Proteinella obohatená o bielkoviny (srvátkový proteínový izolát) je bez pridaného cukru.

Partner: Vivantis
-27%
HealthyCo Proteinella 200 g, čokoláda-lieskový orech

HealthyCo Proteinella 200 g

5,49 €
3,99 €

Lahodná proteínovo-čokoládová nátierka bez pridaného cukru a palmového oleja. Obľúbená sladká maškrta od švédskeho výrobcu je výbornou a zdravou alternatívou k bežným nátierkam zo supermarketu, ktoré sú plné zbytočného cukru. Proteinella zaženie chuť na sladké a zároveň dodá telu prospešné živiny.

Partner: BodyWorld
HealthyCo Tekutý kokosový olej za studena lisovaný 250 ml

HealthyCo Tekutý kokosový olej za studena lisovaný 250 ml

8,60 €
8,10 €

Kokosový olej lisovaný za studena je to najlepšie pre vaše telo. MCT olej si zachováva všetky esenciálne mastné kyseliny aj vitamíny citlivé na vysoké teploty. Kokosový olej je bohatý na energiu, ale tiež obsahuje proteíny a minerály ako je železo, fosfor alebo zinok.

Partner: Vivantis
HealthyCo Chocolate 100 g, mliečna čokoláda

HealthyCo Chocolate 100 g

2,29 €
1,99 €

Výberová tabuľková čokoláda bez cukru a palmového oleja z dielne švédskeho výrobcu HealthyCo. Čokoláda ťa prekvapí lahodnou harmonickou chuťou a výnimočnou textúrou. Základ čokolády tvorí kakaové maslo alebo kakaová hmota a maltitol.

Partner: BodyWorld