Headu 100 anglických slovíčok - Mesto
13,90 €

Hra je založená na zaručenej, vysoko efektívnej metóde výučby usporiadanej do troch fáz, ktorá umožňuje deťom rozpoznávať slová, rozširovať ich slovnú zásobu a učiť sa správnu výslovnosť slov. Na zadnej strane každého dielika skladačky je obrázok objektu a zodpovedajúce slovo. Deti sa učia slová ich pridružením k obrázku. Toto spojenie umožňuje dieťaťu rozpoznať slovo ako znak s presným významom.

Headu Čítam a píšem
16,90 €

Deti spájajú písmená, slová a obrázky, čím sa učia abecedu. Navyše sa pomocou metódy obkresľovania naučia písať slová malými a veľkými písmenami. Vďaka kúzelnej fixe môžu deti napísaný text vymazať a napísať ho znovu. Hra pre výučbu čítania pre deti už vo veku troch rokov.

Headu Montessori: Moja prvá abeceda
13,90 €

Deti sa učia anglické písmená, spájajú ich so slovami a vďaka tomu sa ľahko učia anglickú abecedu a rozlišujú medzi dlhšími a kratšími anglickými slovami. Hra je inšpirovaná výučbovou metódou celosvetovo známej pedagogičky Marie Montessori. Hra pre výučbu čítania pre deti už vo veku troch rokov.

Headu Montessori: 3D puzzle Abeceda
18,90 €

Obrie puzzle s veľkými vytvarovanými písmenami. Deti môžu zostaviť veľkú ilustrovanú skladačku a naučiť sa rozpoznávať abecedu a prvé slová vďaka originálne vytvarovaným písmenám, ktoré sa zvisle vkladajú do obrázka. Hra pre výučbu čítania pre deti už vo veku troch rokov.

Headu Poznávame farmu

Headu Poznávame farmu

Hodnotenie: 5
16,90 €

Zábavná farma môže byť zostavená mnohými rôznymi spôsobmi! Vďaka kartám a atraktívnym dreveným figúrkam sa deti môžu orientovať vo svete okolo nich, porozumieť prvým topologickým pojmom, rozvíjať manuálne zručnosti a vynájsť nespočet príbehov od svojich najskorších rokov.

Headu Rozprávaj

Headu Rozprávaj

Hodnotenie: 5
13,90 €

Vytvárajte scény a rozprávajte veľa príbehov. Postupujte podľa užitočných tipov v návode. Táto hra je pre deti veľmi užitočným výučbovým nástrojom, ktoré stimuluje ich tvorivosť a slobodu prejavu a povzbudzuje ich k hľadaniu a nájdeniu najlepších slov pre vyjadrenie toho, čo chcú povedať.

Headu Moja prvá kuchynka
31,70 € 26,90 €

Ste nejkreativnějším šéfkuchárom zo všetkých ostatných? Zostavte si vlastnú kuchyňu a vytvorte chutné pokrmy nielen pre radosť! Táto zábavná hra spojená s hraním rolí, bohatá na materiály a príslušenstvo, rozvíja identitu a samostatnosť.

Headu Montessori: Moje prvé puzzle - Farma
16,80 € 15,10 €

Puzzle, určené pre deti od 2 rokov a inšpirované výučbovou metódou celosvetovo známej pedagogičky Marie Montessori, umožňuje deťom zoznámiť sa s farmou a zvieratkami, ktoré tam žijú. Puzzle stimuluje hmat, jemnú motoriku, vnímanie tvarov a priestoru. Vďaka týmto stimulom si deti prehlbujú zručnosti, ktoré podporujú ich kognitívny vývoj v predškolskom veku.

Headu Monetessori: Zvieracie Lotto
18,90 €

Jednoduchá a zábavná hra, ktorá učí deti, ako sa socializovať od veľmi mladého veku. Okrem toho sa deti môžu naučiť rozpoznávať veľa zvierat a zistiť do akého prostredia patria. Kde žije napríklad žirafa a aké zvieratká jej robia spoločnosť?

Headu Montessori: Moje prvé puzzle - Les
16,80 € 15,10 €

Puzzle, určené pre deti od 2 rokov a inšpirované výučbovou metódou celosvetovo známej pedagogičky Marie Montessori, umožňuje deťom zoznámiť sa s časťou lesa a zvieratiek, ktoré v ňom žijú. Puzzle stimuluje hmat, jemnú motoriku, vnímanie tvarov a priestoru. Vďaka týmto stimulom si deti prehlbujú zručnosti, ktoré podporujú ich kognitívny vývoj v predškolskom veku.

Headu Montessori: Moje prvé puzzle - Džungľa
16,80 € 15,10 €

Táto rôznofarebná skladačka, inšpirovaná výučbovou metódou celosvetovo známej pedagogičky Marie Montessori, uvádza deti do sveta džungle. Puzzle stimuluje hmat, jemnú motoriku, vnímanie tvarov a priestoru. Vďaka týmto stimulom si deti prehlbujú zručnosti, ktoré podporujú ich kognitívny vývoj v predškolskom veku.

Headu Preskúmaj prales
17 €

Krásne puzzle so 71 dielikmi, ktoré zavedie deti na prieskum lesa. Zostavte puzzle, pozorne sledujte ilustráciu a objavte zvieratká či veci ukryté v pralese. Ako skutočný vedec si budete svoje objavy zapisovať do svojho notesa. A navyše vďaka magickému svetlu budete môcť pozorovať to, čo nie je vidieť voľným okom.