Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Headu Ľudské telo pod röntgenom Headu 100 anglických slovíčok - Mesto
Headu Ľudské telo pod röntgenom

Kostra, systémy, funkcie a životne dôležité orgány! Zostavte toto veľké puzzle a objavte fascinujúce vlastnosti ľudského tela. Okrem toho môžete dokončiť misiu a sledovať to, čo nie je vidieť voľným okom ale len za pomoci kúzelnej baterky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Headu Puzzle Hlavolam Headu 100 anglických slovíčok - Mesto
Headu Puzzle Hlavolam

Toľko zábavných cvičení pre trénovanie vašej mysle a mozgu! Je potrebné zložiť toto veľké puzzle. Za využitie špeciálneho pera (fixky), ktoré píše a zároveň vymazáva, a prostredníctvom zábavných cvičení si deti trénujú pamäť, schopnosť pozorovania, triedenie a orientáciu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Headu 100 anglických slovíčok - Mesto Headu 100 anglických slovíčok - Mesto
Headu 100 anglických slovíčok - Mesto

Hra je založená na zaručenej, vysoko efektívnej metóde výučby usporiadanej do troch fáz, ktorá umožňuje deťom rozpoznávať slová, rozširovať ich slovnú zásobu a učiť sa správnu výslovnosť slov. Na zadnej strane každého dielika skladačky je obrázok objektu a zodpovedajúce slovo. Deti sa učia slová ich pridružením k obrázku. Toto spojenie umožňuje dieťaťu rozpoznať slovo ako znak s presným významom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Headu 100 anglických slovíčok - Farma Headu CS: Montessori Emócie a každodenné činnosti
Headu 100 anglických slovíčok - Farma

Veľké puzzle so špeciálnymi dielikmi pre výučbu angličtiny už pre malé deti. Vyrobené z odolných materiálov, obsahuje viac ako 100 samolepiek, ktoré môžu byť nalepené a opäť odstránené. Správna výslovnosť je podporená k tomu vytvorenou aplikáciou Easy english.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Headu CS: Montessori Detské kartičky Headu CS: Montessori Emócie a každodenné činnosti
Headu CS: Montessori Detské kartičky

Táto hra rozvíja jazykové schopnosti detí a ponúka prvý zážitok z hry s abstraktnými myšlienkami. Karty obsahujú výsekové tvarované časti, ktoré stimulujú hmat aj zrakové vnímanie, pretože deti obrázky rozpoznávajú a pamätajú si ich. Sú zároveň užitočným spôsobom výučby ďalších pojmov, ako sú zvuky slov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Headu CS: Montessori Emócie a každodenné činnosti Headu CS: Montessori Emócie a každodenné činnosti
Headu CS: Montessori Emócie a každodenné činnosti

Táto hra, založená na metóde Montessori, poskytuje príležitosť rozpoznať a porozumieť emóciám, výrazu tváre a každodenným činnostiam a tiež získať nezávislosť a predstavivosť. Mať povedomie o sebe a telu znamená porozumieť našim individuálnym fyzickým a emocionálnym stavom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Headu Preskúmaj morský svet Headu Krok za krokom - Škola kreslenia
Headu Preskúmaj morský svet

Zostavte puzzle, starostlivo si prezrite obrázok a objavte predmety v mori. Potom si zaznamenajte všetky svoje objavy do svojho bloku, rovnako, ako to robia skutoční vedci. Okrem toho môžete pozorovať to, čo nie je vidieť voľným okom ale len za pomoci kúzelnej baterky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Headu Montessori hmatové puzzle Headu Krok za krokom - Škola kreslenia
Headu Montessori hmatové puzzle

Děti mohou sestavit puzzle tvořené velkými dílky s obrázkem farmy a potom s radostí prozkoumávat a dotýkat se spousty hmatových ploch s různou texturou. Dotýkejte se a učte s touto hrou!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Headu Krok za krokom - Škola kreslenia Headu Krok za krokom - Škola kreslenia
Headu Krok za krokom - Škola kreslenia

Originálna sada určená na výučbu detí, ako správne nakresliť zvieratká krok za krokom. Súčasťou produktu je tiež špeciálna kresliaca tabuľka a pero (fixa) na kreslenie a mazanie, ktoré napomáhajú rozvoju kreatívnych zručností.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Headu Montessori: Moje prvé puzzle - Les Headu Montessori: Moje prvé puzzle - Les
Headu Montessori: Moje prvé puzzle - Les

Puzzle, určené pre deti od 2 rokov a inšpirované výučbovou metódou celosvetovo známej pedagogičky Marie Montessori, umožňuje deťom zoznámiť sa s časťou lesa a zvieratiek, ktoré v ňom žijú. Puzzle stimuluje hmat, jemnú motoriku, vnímanie tvarov a priestoru. Vďaka týmto stimulom si deti prehlbujú zručnosti, ktoré podporujú ich kognitívny vývoj v predškolskom veku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Headu CS: Montessori Moja prvá abeceda Headu Montessori: Moje prvé puzzle - Les
Headu CS: Montessori Moja prvá abeceda

Deti sa dotýkajú šmirgľových (zdrsnených) písmeniek, spájajú jednotlivé písmená abecedy so slovom v slovenčine. Vďaka špeciálnym samo-opravným dielikom puzzle sa učia abecedu a dokážu rozlíšiť dlhšie a kratšie slová. Vhodné pre deti od 3 rokov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Headu CS: Ľudské telo pod röntgenom Headu Montessori: Moje prvé puzzle - Les
Headu CS: Ľudské telo pod röntgenom

Hra s plnením misií. Zostavte toto veľké puzzle a preštudujte obrázok, ktorý ste zostavili. Objavte fascinujúce vlastnosti ľudského tela, pozrite sa na úžasné detaily dôležitých orgánov, systémov, kostí a mnoho ďalšieho. Dokončite misiu a sledujte to, čo nie je vidieť voľným okom, ale len za pomoci kúzelnej baterky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Headu Preskúmaj safari Headu Montessori: Moje prvé puzzle - Farma
Headu Preskúmaj safari

Zostavte puzzle, starostlivo si prezrite obrázok a objavte predmety v savane. Ako skutočný vedec si zaznamenajte jednotlivé objavy na vašej stierateľnej kartičke. Okrem toho môžete pozorovať to, čo nie je vidieť voľným okom ale len za pomoci čarovnej baterky!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Headu Preskúmaj prales Headu Montessori: Moje prvé puzzle - Farma
Headu Preskúmaj prales

Krásne puzzle so 71 dielikmi, ktoré zavedie deti na prieskum lesa. Zostavte puzzle, pozorne sledujte ilustráciu a objavte zvieratká či veci ukryté v pralese. Ako skutočný vedec si budete svoje objavy zapisovať do svojho notesa. A navyše vďaka magickému svetlu budete môcť pozorovať to, čo nie je vidieť voľným okom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Headu Montessori: Moje prvé puzzle - Farma Headu Montessori: Moje prvé puzzle - Farma
Headu Montessori: Moje prvé puzzle - Farma

Puzzle, určené pre deti od 2 rokov a inšpirované výučbovou metódou celosvetovo známej pedagogičky Marie Montessori, umožňuje deťom zoznámiť sa s farmou a zvieratkami, ktoré tam žijú. Puzzle stimuluje hmat, jemnú motoriku, vnímanie tvarov a priestoru. Vďaka týmto stimulom si deti prehlbujú zručnosti, ktoré podporujú ich kognitívny vývoj v predškolskom veku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Headu CS: Montessori Naše telo Headu Hra Montessori - Môj domček
Headu CS: Montessori Naše telo

Hra pomáha deťom objavovať ich fyzickú a emocionálnu identitu. Deti sa môžu naučiť niečo nové o častiach tela, piatich zmysloch a výrazoch tváre za pomoci vytlačených výsekov a vlastného kreslenia. Vhodné pre deti od 3 rokov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Headu Hra Montessori - Môj domček Headu Hra Montessori - Môj domček
Headu Hra Montessori - Môj domček

V hre Môj domček značky Headu majú deti za úlohu zoradiť všetky dieliky, a potom ich umiestniť späť do domčeka tam, kam presne patrí.

môžete mať 11.12 - 13.12

Partner: VISO TRADE
Headu Ako vyzeráme? Headu Hra Montessori - Môj domček
Headu Ako vyzeráme?

Zábavná hra pomáhajúca deťom objavovať ich fyzickú a emocionálnu identitu. Deti sa môžu naučiť niečo nové o častiach tela, piatich zmysloch a výrazoch tváre za pomoci vytlačených výsekov a vlastného kreslenia.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Headu Kódovacia hra Headu Montessori magnetické výtvory
Headu Kódovacia hra

Zábavná hra pre deti! Táto originálna a zábavná hra, ktorá sa hrá naozaj jednoduchým spôsobom, podporuje deti v záujme o svet počítačového programovania tým, že povzbudzuje využívať nástroje, ktoré majú k dispozícii, na vyriešenie problému a naprogramovanie radu účinných pokynov na použitie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akcia
Headu Moje prvé slová Headu Montessori magnetické výtvory
Headu Moje prvé slová

Zostavte dohromady samo-opravné puzzle a naučte sa, ako čítať a písať svoje prvé slová. Navyše môžete vylepšiť a oživiť zvieratká pridaním nalepovacích očí. Puzzle podporujú samostatnosť pri hraní. Vhodné pre deti od 3 rokov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Headu Montessori magnetické výtvory Headu Montessori magnetické výtvory
Headu Montessori magnetické výtvory

Vytvořte si svoje vlastní výtvory! Popusťte uzdu své fantazii a vytvořte si svoje vlastní magnety a dejte jim svůj vlastní rukopis! Co takhle tangram nebo pomocí flitrů vytvořit třpytivý styl? To vše a spoustu dalších užitečných rad a návodů najdete v příručce s pokyny!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Headu HEADU: Magické pero - nájdi 123 Headu Montessori Bingo - Písmená a slová
Headu HEADU: Magické pero - nájdi 123

HEADU: Magické pero – nájdi 123

môžete mať 11.12 - 13.12

Partner: VISO TRADE
Headu Montessori Bingo - Písmená a slová Headu Montessori Bingo - Písmená a slová
Headu Montessori Bingo - Písmená a slová

Vďaka dotyku môžu deti rozoznať a vybrať malé písmenká z vrecka a vytvoriť kratšie aj dlhšie slová. Víťazom je ten, kto ako prvý správne vyplní svoju kartičku. Odporúčame, aby každé dieťa pri svojom ťahu vytiahlo vždy len jedno písmenko.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Headu Hra Montessori Moja prvá abeceda Headu Montessori Bingo - Písmená a slová
Headu Hra Montessori Moja prvá abeceda

Puzzle značky Headu pomôže deťom pre vekovú kategóriu od 3 rokov s učením čítania.

môžete mať 11.12 - 13.12

Partner: VISO TRADE