Hask Šampón pre Kudr. vlasy kokos. mlieko-org.med 355 ml
8 €

Šampón pre Kudr. vlasy kokos. mlieko-org. med – Účinný prostriedok na neposlušné kučeravé vlasy pre dokonalú kontrolu nad nimi, ktorý je obohatený hydratačným kokosovým mliekom a výživným organickým medom.

Hask Zjemňujúci kondicionér - keratínový proteín 355 ml
8 €

Pre poškodené vlasy použite Haška zjemňujúci kondicionér s keratinovým proteínom. Tento kondicionér naplnený hydrolyzovaným keratínom k zníženiu kudrnatosti a udržanie vlhkosti jemne vyhladí a zanecháva vlasy mäkké a revitalizovaná s neuveriteľným leskom.

Hask Hydratačný šampón - makadamský olej 355 ml
8 €

Suché vlasy potrebujú hydratáciu. Hydratáciu vlasom dodáme pomocou Haška hydratačný šampón s makadamovými olejom. Tento šampón, naplnený makadamovými olejom bohatým na antioxidanty, vlasy hydratuje, jemne čistí a zároveň regeneruje, takže vlasy sú jemné a neuveriteľne lesklé.

Hask Šampón pre farbené vlasy - růž.olej-broskyňa 355 ml
8 €

Udržujte svoju farbu vlasov sviežu a živú! Šampón pre farbené vlasy z organického ružového oleja a šťavnaté broskyne vyživuje a oživuje farbené vlasy, obnovuje životne dôležitú vlhkosť a pomáha udržať pocit silného prameňa a brilantné odtiene.

Hask Šampón pre husté vlasy-biotín & kolagén & káva 355 ml
8 €

Šampón pre husté vlasy-biotín & kolagén & káva – Premeňte jemné, slabé vlasy v nádherne plnšie vlasy. Tento šampón pracuje v troch úrovniach, biotín s objemovým účinkom, aby vlasy vyzerali silnejšie, kolagén zosilňuje vlasové vlákna a káva, ktorá pomôže posilniť vlasy. .

Hask Obnovujúci šampón - argan.olej 355 ml
8 €

Oživte a obnovte vzhľad svojich vlasov pomocou regeneračného šampónu Haška s obsahom marockého arganového oleja. Tento šampón, posilnený hydratačným arganovým olejom, preniká do vlasových vlákien, jemne čistí a zároveň zabraňuje poškodeniu a lámaniu vlasov.

Hask Čistiace šampón Charcoal - citrus.olej 355 ml
8 €

Predstavujeme najviac strážené tajomstvo pre vlasy – Čistiace šampón Charcoal – citrus. olej s aktívnym uhlím. Aktívne uhlie, získané z kokosových škrupín, v kombinácii s citrónovým a grapefruitovým olejom, dôkladne čistí a rozjasňuje a zároveň pomáha odstraňovať nečistoty z vlasov a pokožky hlavy.

Hask Hydratačný kondicionér - makadam. olej 355 ml
8 €

Suché vlasy potrebujú hydratáciu. Hydratáciu vlasom dodáme pomocou Haška hydratačný kondicionér s makadamovými olejom. Tento kondicionér, naplnený makadamovými olejom bohatým na antioxidanty, vlasy hydratuje, jemne čistí a zároveň regeneruje, takže vlasy sú jemné a neuveriteľne lesklé.

Hask Hydratačný olej na vlasy - makadam.olej 18 ml
3,20 €

Suché vlasy potrebujú hydratáciu. Hydratáciu vlasom dodáme pomocou Haška hydratačného oleja s makadamovými olejom. Tento ľahký, okamžite vstrebávajúce olej neobsahuje alkohol a je bohatý na Omega 7, vitamín E a antioxidanty.

Hask Kondicionér pre farbené vlasy - růž.olej-broskyňa 355 ml
8 €

Kondicionér pre farbené vlasy – nechajte rozžiariť farbu a lesk svojich vlasov! Tento hydratačný balzam s hydrolyzovanou quinoa (Mrlík Čílsky) pomáha bojovať s vyblednutím farieb a zašlým leskom vašich farbených vlasov a spolu s organickým ružovým olejom a extraktom z broskýň dokonale hydratuje, vyž

Hask Kondicionér pre husté vlasy-biotín, kolagén & káva 355 ml
8 €

Kondicionér pre husté vlasy-biotín, kolagén & káva – premeňte jemné, slabé vlasy v nádherne plnšie vlasy. Tento kondicionér pomáha posilniť vlasy biotínom pre objem, kolagénom pre silu a kávou, ktorá pomáha posilniť vlasové vlákna. Jemne sa nanáša a zanecháva vlasy mäkké a hustejšie. .

Hask Kondicionér pre kudr.vlasy kokos.mléko-org.med 355 ml
7,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Kondicionér pre kudr. vlasy kokos. mléko-org. med – účinný vlasový balzam na neposlušné kučeravé vlasy pre dokonalú kontrolu nad nimi, ktorý je obohatený hydratačným kokosovým mliekom a výživným organickým medom.

Hask Vyživujúce šampón - kokosový monoi olej 355ml
8 €

Doprajte vašim vlasom tropickú starostlivosť pomocou výživného šampónu Haška vyživujúci šampón s kokosovým monoi olejom. Tento šampón, ktorý je naplnený zjemňujúcim monoi olejom, zmesou tahitských gardéniou a kokosového oleja, vlasy hydratuje a posilňuje, jemne čistí a zanecháva je svieža a oživené.

Hask Zjemňujúci olej na vlasy - keratínový proteín 18 ml
3,20 €

Poškodené a namáhané vlasy vyživuje Haška zjemňujúci olej na vlasy s keratinovým proteínom. Tento olej, naplnený hydrolyzovaným keratínom okamžite vlasy vyhladí a zníži ich krepovateniu, preniká do vlasov a zanecháva ich vlnité, hladké a neuveriteľne lesklé. Lahodná vôňa oživí vaše zmysly. .

Hask Zjemňujúci šampón - keratínový proteín 355 ml
8 €

Pre poškodené vlasy použite Haška zjemňujúci šampón s keratinovým proteínom. Tento šampón je naplnený hydrolyzovaným keratínom, ktorý redukuje kudrnatost a dodáva vlhkosť, jemne čistí a zanecháva vlasy mäkké a revitalizovaná s neuveriteľným leskom.