HASBRO Baby Alive Narodeninová blonďavá bábika-60%
39,71 € 15,79 €

Výpredaj

Oslávte s roztomilou blonďavou bábikou narodeniny! Pošlite pozvánky, zabaľte darček a pripravte si tortu na večierok. Bábiku v party šatách môžete dozdobiť korunkou, dať jej do ruky darček alebo tortu.

HASBRO Monopoly pre mileniálov-44%
30 € 16,70 €

Výpredaj

Báječnú zábavu si vždy za peniaze nekúpiš, ale zážitky (dobré alebo zlé), trvajú večne! Monopoly pre mileniálov sú zamerané hlavne na zážitky, ktorých musíte nazbierať, čo najviac to ide! Cestuje po hracej ploche, navštevujte zaujímavé miesta a získavajte zážitky. Nová verzia Monopoly je skvelý spôsob zábavy a výborne stráveného času so svojimi priateľmi.

HASBRO Monopoly Lol Suprise Anglická verzia-35%
30 € 19,50 €

Výpredaj

Klasickú stolovú hru Monopoly možno poznáte, táto verzia je však inšpirovaná obľúbenou licenciou bábik Lol Surprise. Táto hra zaujme nielen malé fanúšičky populárnych bábik Lol Surprise. Ide o verziu v angličtine!

HASBRO Monopoly Mačky a psy CZ/SK-35%
30 € 19,50 €

Výpredaj

Hra monopoly Mačky vs Psy, inšpirovaná rivalitou medzi majiteľmi mačiek a psov, môže byť ideálna hra pre milovníkov maznáčikov. Toto vydanie obľúbenej hry Monopoly je určené pre hranie v tímoch. Aký tím si vyberieš? Mačky alebo psy?

HASBRO Trolls DJ Suki

HASBRO Trolls DJ Suki

Hodnotenie: 4
25,13 € 19,30 €

Tento divoký tról se jmenuje Dýdžejka Suki, je skoro 23 cm velký a má super Trollí vlasy pro spoustu zábavy s česáním! Každá jedinečná figurka v sérii se prodává s trollím hřebenem a dalšími úžasnými doplňky na míru dle jejich individuální osobnosti!

HASBRO Monopoly E-banking SK-35%
52 € 33,60 €

Výpredaj

Nová verzia obľúbenej hry Monopoly elektronické bankovníctvo prichádza s úplne novou bezkontaktnou platobnou kartou. Cestujte po hernom pláne, nakupujte nehnuteľnosti, na ktorých sa zastavíte. Svoje milióny si môžete uložiť na osobnej elektronickej karte.

HASBRO Monopoly Fortnite Anglická verzia-39%
30,13 € 18,30 €

Výpredaj

Klasickú stolovú hru Monopoly možno poznáte, táto verzia je však inšpirovaná obľúbenou video hrou Fortnite. V hre tak nejde len o vlastníctvo či prenájmy pôdy a nehnuteľností, ide predovšetkým o prežitie! Spoločenská hra Monopoly Fortnite spočíva v prieskume prostredia, bitkách s oponentmi a unikaniu pred búrkou zmenšujúcou územie.

HASBRO Společenská hra Game of Life CZ/SK-34%
32,10 € 21 €

Výpredaj

V spoločenskej hre Game of Life si hráči vyberajú svoju životnú cestu od začiatku až do konca. Kto sa stane šťastným a bohatým? Vydajte sa na životnú cestu plnú rozhodnutí, nečakaných prekvapení, vysnívaných dovoleniek, ale pozor, utrácajte pri tom peniaze s rozumom, pretože hráč s najvyšším zostatkom peňazí na konci hry vyhráva!

HASBRO Monopoly Cheaters edition SK
29,89 € 27,19 €

Monopoly, ktoré ohýbajú pravidlá! Čo ti prejde? Zažite kultové momenty, v ktorých sú pravidlá „ohnuté“, peniaze „vypožičané“ a vtipné podnikanie je vítané.

HASBRO Hádaj kto Extra

HASBRO Hádaj kto Extra

Hodnotenie: 4
38,90 € 30,60 €

Klasické Hádaj kto? V novom kabáte Extra 2015. Buďte prvý kto uhádne protivníkovu záhadnú postavu pomocou špeciálneho kľúča! Hra obsahuje klasické karty, monštrum, zvieratká a superhrdinu!

HASBRO detektivní hra Cluedo-27%
26,85 € 19,50 €

Výpredaj

S detektivní hrou Cluedo máte o zábavu postaráno. Vyřešte záhadnou vraždu a zjistetě, kdo je vrahem! Šest podezřelých. Jeden vrah. Jedna zbraň. Jedno místo. Jen jeden vítěz. Využijte svých skrytých schopností detektiva a zjistěte, kdy a jakou zbraní se to stalo. Vy na to přijdete.

HASBRO hra Hádej kdo? CZ-20%
20,90 € 16,70 €

Výpredaj

Si muž? Si žena? Máš dlhé vlasy? Dosková hra Hádaj Kto? CZ – nová edícia je nástupcom známej hry od spoločnosti Hasbro. Hra má rozšírené možnosti, ale základný princíp zostáva stále rovnaký – cieľom hry je uhádnuť obrázok osoby protihráča skôr, ako on uhádne ten váš. Pýtajte sa otázkami, na ktoré je možné odpovedať iba ÁNO alebo NIE!

HASBRO hra Hádej Kdo? SK - nová edice-42%
24,17 € 14 €

Výpredaj

Si muž? Si žena? Máš dlhé vlasy? Dosková hra Hádaj Kto? SK – nová edícia je nástupcom známej hry od spoločnosti Hasbro. Hra má rozšírené možnosti, ale základný princíp zostáva stále rovnaký – cieľom hry je uhádnuť obrázok osoby protihráča skôr, ako on uhádne ten váš. Pýtajte sa otázkami, na ktoré je možné odpovedať iba ÁNO alebo NIE!

HASBRO Monopoly Junior Electronic Banking CZ-57%
39,59 € 16,70 €

Výpredaj

Obľúbená hra v novom prevedení Monopoly Junior Elektronic Banking prináša deťom moderný bankový zážitok. Peniaze sú tu nahradené jednotkou elektronického bankovníctva a bankovými kartami. Použite platobné karty pre nákup nehnuteľností, platenie nájomného a zhromažďovanie peňazí.

HASBRO Monopoly Junior Electronic Banking - SK
32,64 € 27,52 €

Slovenská verzia obľúbenej hry v novom prevedení Monopoly Junior Elektronic Banking prináša deťom moderný bankový zážitok. Peniaze sú tu nahradené jednotkou elektronického bankovníctva a bankovými kartami. Použite platobné karty pre nákup nehnuteľností, platenie nájomného a zhromažďovanie peňazí.

HASBRO MONOPOLY JUNIOR SK-41%

HASBRO MONOPOLY JUNIOR SK

Hodnotenie: 4,5
25,50 € 14,80 €

Výpredaj

Monopoly junior je špeciálna verzia spoločenskej doskovej hry na obchodovanie s nehnuteľnosťami. Teraz môžete mať viac peňazí, než ste si kedy dokázali predstaviť! Skvelá a rýchla detská hra.

HASBRO spol. hra Operácia-33%
27,98 € 18,70 €

Výpredaj

Detská hra pre šikovné ruky. Operujte pacienta Sama tak, aby ste sa nedotkli jeho vnútorných stien a nerozsvietili jeho nos. Hra je sprevádzaná zvukovými efektami. So Samom zažijete veľa zábavy.

HASBRO Twister

HASBRO Twister

Hodnotenie: 4,5
25,49 € 15,90 €

Twister je hra, která vaše tělo určitě zauzluje! Nová verze oblíbené hry, doplněná o další úkoly, které si hráči vymýšlejí pro své protihráče. Ten, kdo se udrží nejdéle na nohou, vyhrává!

HASBRO Spoločenská hra Dont step in it
26,50 € 22,20 €

Zábavná a rýchla párty hra od Hasbro Gaming, pri ktorej dúfajte že sa moc neušpiníte. Hráč musí naslepo prejsť dráhou plnou nástrah. Cieľom hry je šliapnuť na čo najmenej exkrementov. Kto to dokáže ten vyhráva.

HASBRO Taboo SK
27,61 € 24,21 €

Dokážete popsat jeden z více než 1000 výrazů na hracích kartách i bez použití klíčových, zakázaných slov a ještě k tomu ve vymezeném časovém limitu? Vyzkoušejte svoje komunikační schopnosti při zábavné společenské hře Taboo.

HASBRO Kartová hra Pit CZ/SK-23%
14,21 € 10,80 €

Výpredaj

Ceľom obľúbenej kartovej hry Pit je pozbierať set deviatich odpovedajúcich kariet s komoditami. Hráč, ktorí pozbiera set ako prvý a zazvoní na zvonček, vyhráva kolo. Ten, kto ako prvý vyhrá tri kolá, sa stáva absolútnym víťazom hry.

HASBRO Monopoly Hra o tróny Anglická verzia
43,50 € 38 €

Posledný kus za túto cenu!

Obľúbená hra Monopoly teraz tiež vo verzii inšpirovaná populárnymi bábikami Hra o tróny. Hráči môžu cestovať po legendárnom Westeros a obchodovať s jeho lokalitami. Hra obsahuje 6 tokenov so vzácnymi rodmi, ktorému sľúbiš svoju vernosť aj ty? Ide o verziu v angličtine!

HASBRO Spoločenská hra T-REX Rocks-35%
30 € 19,50 €

Výpredaj

Opatrne nech nevzbudíte T-Rexa! V spoločenskej hre T-REX Rocks sa hráči striedajú s umiestnením plastových kostí na dinosaura. Musíte byť opatrní, ak niektorý hráč prebudí dinosaura, prehral. Posledný hráč, ktorému sa podarilo dinosaura nevzbudiť vyhráva!

HASBRO Uglydolls Velká plyšová figurka - BABO-21%
20,06 € 15,79 €

Výpredaj

Žijte blaze, mazlíci! S těmito velkými plyšovými postavičkami z filmu Uglydolls nebudete chtít dělat nic jiného než se jen tulit a láskyplně se k nim přivinout. Jemná plyšová postavička o velikosti 33 cm.

HASBRO Spoločenská hra Connect 4 Shots
27 € 21,90 €

Traf sa a vyhraj! Spoločenská hra Connect 4 Shots je rýchla hra, v ktorej musíte zoradiť 4 loptičky rovnakej farby. Priprav sa a hádž! Dvaja hráči hádžu svoje loptičky naraz a snažia sa ich odraziť od stola do mriežky. Snažte sa zoradiť 4 loptičky rovnakej farby buď vodorovne, šikmo alebo zvisle. Kto bude mať 4 loptičky rovnakej farby za sebou ako prvý, vyhral!

HASBRO BA Tmavovlasý chlapec s mixérem-36%
35,24 € 22,52 €

Výpredaj

Tmavovlasý chlapec s mixérem nabízí dětem nový zábavný způsob, jak se postarat o svou panenku. Chlapeček pije vodu a jí pro něj speciálně připravené jídlo. Když se pokaká, je čas vyměnit plínku.

HASBRO Baby Alive Blonďavá bábika s mixérom-38%
39,71 € 24,50 €

Výpredaj

Blonďavá bábika s mixérom ponúka deťom nový zábavný spôsob ako sa starať o svoju bábiku. Bábika pije vodu a je špeciálne pre ňu pripravené jedlo. Vďaka mixéru je možné namiešať bábike kašičku. Potom stačí po lyžičkách ju nakŕmiť. Keď sa bábika pokaká, je čas vymeniť plienku.

HASBRO TROLLS plyšová postavička Cooper
17,73 € 10,90 €

S těmito sběratelskými plyšovými panenkami Trollu si užijete tolik zábavy! Každá má divoké barevné vlasy a měkké mazlící tělo. Postavičku Cooper, podivného stvoření s praštěným úsměvem, inspirovanou filmem Trollové si děti jistě zamilují.

HASBRO TROLLS plyšová postavička DJ Suki
17,73 € 7,90 €

S těmito sběratelskými plyšovými panenkami Trollu si užijete tolik zábavy! Každá má divoké barevné vlasy a měkké mazlící tělo. Postavičku DJ Suki v pestrých barvách se sluchátky inspirovanou filmem Trollové si děti jistě zamilují.

HASBRO BA Blonďatý chlapec s mixérem-37%
35,24 € 22,13 €

Výpredaj

Blonďatý chlapec s mixérem nabízí dětem nový zábavný způsob, jak se postarat o svou panenku. Chlapeček pije vodu a jí pro něj speciálně připravené jídlo. Když se pokaká, je čas vyměnit plínku.

HASBRO Baby Alive Tmavovlasá bábika s mixérom-46%
39,71 € 21,33 €

Výpredaj

Tmavovlasá bábika s mixérom ponúka deťom nový zábavný spôsob ako sa starať o svoju bábiku. Bábika pije vodu a je špeciálne pre ňu pripravené jedlo. Vďaka mixéru je možné namiešať bábike kašičku. Potom stačí po lyžičkách ju nakŕmiť. Keď sa bábika pokaká, je čas vymeniť plienku.

HASBRO BA Blond plačúca bábika-27%
21,93 € 15,79 €

Výpredaj

Bábätko potrebuje trochu láskyplnej starostlivosti, aby sa cítilo lepšie. Ak bábätko uložíte na spánok, pravidelne oddychuje a vydáva zvuky. Keď ho vezmú do rúk, prebudí sa a vydáva rozrušené zvuky. Uh, lepšie dať cumlíček. Počúvajte jeho sladké upokojujúce sanie. Vydáva dokonca bláznivý zvuk, keď sa s ním hráte.

HASBRO BA Tmavovlasá plačúca bábika-27%
21,93 € 15,79 €

Výpredaj

Bábätko potrebuje trochu láskyplnej starostlivosti, aby sa cítilo lepšie. Ak bábätko uložíte na spánok, pravidelne oddychuje a vydáva zvuky. Keď ho vezmú do rúk, prebudí sa a vydáva rozrušené zvuky. Uh, lepšie dať cumlíček. Počúvajte jeho sladké upokojujúce sanie. Vydáva dokonca bláznivý zvuk, keď sa s ním hráte.

HASBRO Baby Alive Blond bábika s okuliarmi-38%
45 € 27,67 €

Výpredaj

Baby Alive Chodiaca bábika má topánočky, ktoré sa rozsvietia s každým krokom! Deti môžu s bábikou chodiť, skákať a počúvať jej rozkošné chichotanie a rozprávanie. Bábika vie hovoriť roztomilé frázy ako „Pozri sa na moje topánočky!“ alebo „Som smädná!“. Deti môžu bábiku kŕmiť vodou z fľaštičky a vymeniť jej plienku. Bábika dá vedieť, ak bude pripravená na zdriemnutie!

HASBRO Baby Alive Blond morská panna-26%
27 € 19,75 €

Výpredaj

Nová bábika ako morská panna sa rada kúpe a užíva si plno srandy vo vode. Jednoduchým švihom sa jej suknička zmení vo chvost, ktorý majú morské panny a to dokonca s trblietavým a oslnivým chvostom. Teraz je vaša bábika pripravená na špliechanie a celodenné vodné hry v štýlovom oblečku. Akonáhle je z vody vonku, pije z fľaše a ciká do plienky.

HASBRO Baby Alive Tmavovlasá morská panna-26%
27 € 19,75 €

Výpredaj

Nová bábika, ako morská panna sa rada špliecha a užíva si plno srandy vo vode. Jednoduchým švihom sa jej suknička zmení v chvost, ktorý majú morské panny a to dokonca s trblietavým a oslnivým chvostom. Teraz je vaša bábika pripravená na špliechanie a celodenné vodné hry v štýlovom oblečení. Akonáhle je z vody vonku, pije z fľaše a ciká do plienky.

HASBRO Lost Kitties Box prekvapenie Kit Twins
11 € 8,90 €

Lost Kitties Box s prekvapením zo série Kit-Twins sú tu. Balenie obsahuje 2 figúrky, 4 doplnky v modelovacej hmote a zábavnú knižku popisujúcu príbeh pribalených figúrok Kit-Twins. Objavte, kto sa skrýva vo vnútri balenia a pozbierajte všetkých 24 figúrok!

HASBRO Marvel 15 cm prémiová figúrka Boom-Boom
26,50 € 22,40 €

Rad prémiových 15 cm veľkých figúrok hrdinov a zloduchov inšpirovaných komiksom X-Men. Každá figúrka je ohybná v niekoľkých bodoch. Súčasťou každého balenia je navyše jedna časť figúrky Wendigo.

HASBRO Marvel 15 cm prémiová figúrka Guardian
26,50 € 23,20 €

Rad prémiových 15 cm veľkých figúrok hrdinov a zloduchov inšpirovaných komiksom X-Men. Každá figúrka je ohybná v niekoľkých bodoch. Súčasťou každého balenia je navyše jedna časť figúrky Wendigo.

HASBRO Marvel 15 cm prémiová figúrka Mister Sinister
26,50 € 22,40 €

Rad prémiových 15 cm veľkých figúrok hrdinov a zloduchov inšpirovaných komiksom X-Men. Každá figúrka je ohybná v niekoľkých bodoch. Súčasťou každého balenia je navyše jedna časť figúrky Wendigo.

HASBRO Marvel 15 cm prémiová figúrka Nightcrawler
26,50 € 21,60 €

Rad prémiových 15 cm veľkých figúrok hrdinov a zloduchov inšpirovaných komiksom X-Men. Každá figúrka je ohybná v niekoľkých bodoch. Súčasťou každého balenia je navyše jedna časť figúrky Wendigo.

HASBRO Marvel 15cm prémiová figúrka Cannonball
26,50 € 23,20 €

Rad prémiových 15 cm veľkých figúrok hrdinov a zloduchov inšpirovaných komiksom X-Men. Každá figúrka je ohybná v niekoľkých bodoch. Súčasťou každého balenia je navyše jedna časť figúrky Wendigo.

HASBRO Marvel 15cm prémiová figúrka Wolwerine
26,50 € 22,40 €

Rad prémiových 15 cm veľkých figúrok hrdinov a zloduchov inšpirovaných komiksom X-Men. Každá figúrka je ohybná v niekoľkých bodoch. Súčasťou každého balenia je navyše jedna časť figúrky Wendigo.

HASBRO Mighty Muggs - Bumblebee
14,27 € 12,90 €

Pozor, je tu Mighty Muggs! S 9,5 cm veľkými figúrkami Transformers sa budú hlavy otáčať, a to doslova. Tieto figúrky Mighty Muggs inšpirované najznámejšími hrdinami zo sveta Transformers s mechanizmom stlač a otoč, ukážu svojim fanúšikom až 3 výrazy!

HASBRO Mighty Muggs - Megatron
14,27 € 10,90 €

Pozor, je tu Mighty Muggs! S 9,5 cm veľkými figúrkami Transformers sa budú hlavy otáčať, a to doslova. Tieto figúrky Mighty Muggs inšpirované najznámejšími hrdinami zo sveta Transformers s mechanizmom stlač a otoč, ukážu svojim fanúšikom až 3 výrazy!

HASBRO Mighty Muggs - Optimus Prime
14,27 € 13 €

Pozor, je tu Mighty Muggs! S 9,5 cm veľkými figúrkami Transformers sa budú hlavy otáčať, a to doslova. Tieto figúrky Mighty Muggs inšpirované najznámejšími hrdinami zo sveta Transformers s mechanizmom stlač a otoč, ukážu svojim fanúšikom až 3 výrazy!

HASBRO Mighty Muggs - Starscream
14,27 € 10,90 €

Pozor, je tu Mighty Muggs! S 9,5 cm veľkými figúrkami Transformers sa budú hlavy otáčať, a to doslova. Tieto figúrky Mighty Muggs inšpirované najznámejšími hrdinami zo sveta Transformers s mechanizmom stlač a otoč, ukážu svojim fanúšikom až 3 výrazy!

HASBRO Power Rangers akčná figúrka 30cm Blue Ranger
18,50 € 14,90 €

Morfujeme! Power Rangers prinášajú tímovú akciu a dobrodružstvo fanúšikom všetkých vekových kategórií. Detailne spracované figúrky sú veľké 30 cm a majú päť kĺbových bodov.

Hasbro je druhou najväčšou medzinárodnou spoločnosťou špecializujúcou sa na hračky a je najväčším výrobcom doskových hier na svete. Spoločnosť Hasbro bola založená bratmi Henrym a Helalem Hassenfeldovými v roku 1923 v USA. Sídlo firmy je dnes v Pawtucket, Rhode Island v Spojených štátoch.

V roku 1983 Hasbro zabodoval so sériami hračiek - malých farebných poníkov av roku 1984 začal úspešne vyrábať hračky Transformers a pištole NERF. Hasbro je výrobcom a vydavateľom najobľúbenejšie doskovej hry na svete a podľa Guinessovej knihy rekordov najpredávanejšej doskovej hry na svete - Monopoly, vyrába tiež svetoznámu hru Scrabble.

Hasbro je druhou najväčšou medzinárodnou spoločnosťou špecializujúcou sa na hračky a je najväčším výrobcom doskových hier na svete. Spoločnosť Hasbro bola založená bratmi Henrym a Helalem Hassenfeldovými v roku 1923 v USA. Sídlo firmy je dnes v Pawtucket, Rhode Island v Spojených štátoch.

V roku 1983 Hasbro zabodoval so sériami hračiek - malých farebných poníkov av roku 1984 začal úspešne vyrábať hračky Transformers a pištole NERF. Hasbro je výrobcom a vydavateľom najobľúbenejšie doskovej hry na svete a podľa Guinessovej knihy rekordov najpredávanejšej doskovej hry na svete - Monopoly, vyrába tiež svetoznámu hru Scrabble.