HASBRO Monopoly Gamer-45%

HASBRO Monopoly Gamer

Hodnotenie: 3,5
42,95 €

23,39 €

Akcia

Oblíbená společenská hra Monopoly nově v kabátku Gamer zaměřená na oblíbené hrdiny z dětských počítačových her. Která postavička z video her zvítězí?


HASBRO Monopoly nové CZ

HASBRO Monopoly nové CZ

Hodnotenie: 4
31,59 €

26,86 €

Oblíbená hra Monopoly, nyní v novém obalu a s novými figurkami. Přiveď své soupeře na mizinu a vyhraj! Je to hra na obchodování ve velkém a na rychlé zbohatnutí. Váš úspěch záleží na vašich spekulacích, rozumných investicích a chytrých obchodech.


HASBRO detektivní hra Cluedo-15%
26,85 €

22,59 €

Akcia

S detektivní hrou Cluedo máte o zábavu postaráno. Vyřešte záhadnou vraždu a zjistetě, kdo je vrahem! Šest podezřelých. Jeden vrah. Jedna zbraň. Jedno místo. Jen jeden vítěz. Využijte svých skrytých schopností detektiva a zjistěte, kdy a jakou zbraní se to stalo. Vy na to přijdete.


HASBRO BA Tmavovlasý chlapec s mixérem
35,24 €

30,80 €

Tmavovlasý chlapec s mixérem nabízí dětem nový zábavný způsob, jak se postarat o svou panenku. Chlapeček pije vodu a jí pro něj speciálně připravené jídlo. Když se pokaká, je čas vyměnit plínku.


HASBRO Baby Alive Narodeninová blonďavá bábika
39,71 €

33,38 €

Novinka

Oslávte s roztomilou blonďavou bábikou narodeniny! Pošlite pozvánky, zabaľte darček a pripravte si tortu na večierok. Bábiku v party šatách môžete dozdobiť korunkou, dať jej do ruky darček alebo tortu.


HASBRO Monopoly Auta 3-36%

HASBRO Monopoly Auta 3

Hodnotenie: 5
29,90 €

18,99 €

Akcia

Nejpopulárnější obchodní hra tentokrát na motiv filmu Auta 3. Nakupuj dálnice další známa místa z filmu Auta 3. Vybírej nájem, když jiné auto vjede na tvůj závodní okruh nebo dálnici. Vyhrává ten, kdo nasbírá nejvíc monopoly peněz.


HASBRO Monopoly Junior Electronic Banking CZ/CK-50%
39,59 €

19,49 €

Akcia

Obľúbená hra v novom prevedení Monopoly Junior Elektronic Banking prináša deťom moderný bankový zážitok. Peniaze sú tu nahradené jednotkou elektronického bankovníctva a bankovými kartami. Použite platobné karty pre nákup nehnuteľností, platenie nájomného a zhromažďovanie peňazí.


HASBRO Troll Zberateľské figúrky-59%
7,36 €

2,99 €

Akcia

Nazbierajte všetkych nových kamarátov Trollov, ktorí bláznivo športujú, majú farebné vlasy s množstvom talentu! Každá figúrka Trolla v kolekcii má úplne unikátny vzhľad a štýl a predáva sa s malým hrebeňom.


HASBRO Twister-29%

HASBRO Twister

Hodnotenie: 4,5
25,49 €

17,89 €

Akcia

Twister je hra, která vaše tělo určitě zauzluje! Nová verze oblíbené hry, doplněná o další úkoly, které si hráči vymýšlejí pro své protihráče. Ten, kdo se udrží nejdéle na nohou, vyhrává!


HASBRO Jenga Gold-55%
24,48 €

10,99 €

Akcia

Postav vežu a potom strategicky odstraňuj bloky jeden po druhom. Pozri sa dovnútra bloku, aby si zistil, či má hviezdy alebo nie. Ak áno, je to „skutočné“ zlato a hráči si ho môžu ponechať. Ak hviezdu nemá, je to „Bláznov“ zlatý blok a musí sa vrátiť na vrch veže.


HASBRO Baby Alive Blonďavá bábika s mixérom
39,71 €

33,38 €

Novinka

Blonďavá bábika s mixérom ponúka deťom nový zábavný spôsob ako sa starať o svoju bábiku. Bábika pije vodu a je špeciálne pre ňu pripravené jedlo. Vďaka mixéru je možné namiešať bábike kašičku. Potom stačí po lyžičkách ju nakŕmiť. Keď sa bábika pokaká, je čas vymeniť plienku.


HASBRO spol. hra Operácia-23%
27,98 €

21,39 €

Akcia

Detská hra pre šikovné ruky. Operujte pacienta Sama tak, aby ste sa nedotkli jeho vnútorných stien a nerozsvietili jeho nos. Hra je sprevádzaná zvukovými efektami. So Samom zažijete veľa zábavy.


HASBRO TROLLS Veľká plyšová postavička Guy Diamond
28,46 €

13,50 €

Právě včas na čas objímání! Plyšové postavičky /Trollové ve velké velikosti a skvělými vlasy! Jsou měkouncí, perfektní na objímání a přehrávání oblíbených scén z filmu Trollové. Děti si je jistě rychle zamilují.


HASBRO hra Hádej kdo? CZ-17%
20,90 €

17,19 €

Akcia

Si muž? Si žena? Máš dlhé vlasy? Dosková hra Hádaj Kto? CZ – nová edícia je nástupcom známej hry od spoločnosti Hasbro. Hra má rozšírené možnosti, ale základný princíp zostáva stále rovnaký – cieľom hry je uhádnuť obrázok osoby protihráča skôr, ako on uhádne ten váš. Pýtajte sa otázkami, na ktoré je možné odpovedať iba ÁNO alebo NIE!


HASBRO TROLLS plyšová postavička Cooper
17,73 €

10,20 €

S těmito sběratelskými plyšovými panenkami Trollu si užijete tolik zábavy! Každá má divoké barevné vlasy a měkké mazlící tělo. Postavičku Cooper, podivného stvoření s praštěným úsměvem, inspirovanou filmem Trollové si děti jistě zamilují.


HASBRO TROLLS plyšová postavička DJ Suki
17,73 €

8,10 €

S těmito sběratelskými plyšovými panenkami Trollu si užijete tolik zábavy! Každá má divoké barevné vlasy a měkké mazlící tělo. Postavičku DJ Suki v pestrých barvách se sluchátky inspirovanou filmem Trollové si děti jistě zamilují.


HASBRO Twister naslepo-43%
26,76 €

15,19 €

Akcia

Zahrajte si obľúbenú hru po novom so zaviazanými očami. Stále sa presúvate na miesta na podložke podľa rotujúceho disku, ale teraz to robíte so zaviazanými očami a hráte úplne podľa hmatu a pamäte. Keď otvoríte oči, môže sa stať, že sa ocitnete v niektorých skutočne vtipných a nepríjemných pozíciách.


HASBRO Birthday Blowout-68%
24,59 €

7,79 €

Akcia

Pri tejto vzrušujúcej hre sa budete váľať od smiechu! Sfúknite čo najrýchlejšie sviečky na torte. Ale pozor! Sviečky sú mazané, môžu blikať a opäť sa rozhorieť, takže musíš fúkať ďalej! Sfúkni najviac sviečok a vyhraj!


HASBRO Fantastic Gymnastics-80%
35,98 €

6,99 €

Akcia

Užite si kopec zábavy s hrou Fantastic Gymnastics! Trénujte rytmus a rýchlosť a predveďte gymnastu perfektný doskok! V pravú chvíľu stlačte červené tlačidlo, gymnasta sa pustí hrazdy a skočí.


HASBRO BA Blonďatý chlapec s mixérem
35,24 €

30,80 €

Blonďatý chlapec s mixérem nabízí dětem nový zábavný způsob, jak se postarat o svou panenku. Chlapeček pije vodu a jí pro něj speciálně připravené jídlo. Když se pokaká, je čas vyměnit plínku.


HASBRO Baby Alive Tmavovlasá bábika s mixérom
39,71 €

33,38 €

Novinka

Tmavovlasá bábika s mixérom ponúka deťom nový zábavný spôsob ako sa starať o svoju bábiku. Bábika pije vodu a je špeciálne pre ňu pripravené jedlo. Vďaka mixéru je možné namiešať bábike kašičku. Potom stačí po lyžičkách ju nakŕmiť. Keď sa bábika pokaká, je čas vymeniť plienku.


HASBRO Baby Alive Náhradná desiata pre bábiku
9 €

Novinka

Aj vaša bábika má hlad. Nakŕmte svoju bábiku desiatou, ktorá je dodávaná v balení s 3 nádobami s rôzne farebným „jedlom“. Nádobky sú navyše opakovane použiteľné. Náhradné desiata pre bábiku je vhodná pre všetky bábiky Baby Alive.


HASBRO Baby Alive Desiata v prášku do mixéra
10,18 €

Novinka

Pripravte pre svoju bábiku jednoducho a rýchlo jedlo. Zmiešajte brokolicový alebo hruškový prášok s vodou v špeciálnom mixéri a nakŕmte svoju bábiku, ktorá netrpezlivo čaká na svoje papanie.


HASBRO hádaj kto? slovenská verzia
23,25 €

18,70 €

Verzia hry Hádaj kto? Je hra, v ktorej sa hráči snažia uhádnuť neznámu postavičku. Teraz s jednoduchou prípravou, ktorá poskytuje zábavu rovno z krabice.


HASBRO Hádaj kto Extra

HASBRO Hádaj kto Extra

Hodnotenie: 5
38,90 €

30,60 €
MALL dni: Zľava –15% navyše po zadaní kódu 15HAS v 3.kroku košíka platí iba do nedele 16.9 alebo do vypredania!
Klasické Hádaj kto? V novom kabáte Extra 2015. Buďte prvý kto uhádne protivníkovu záhadnú postavu pomocou špeciálneho kľúča! Hra obsahuje klasické karty, monštrum, zvieratká a superhrdinu!

HASBRO hra Hádej Kdo? SK - nová edice
24,17 €

19,17 €

Si muž? Si žena? Máš dlhé vlasy? Dosková hra Hádaj Kto? SK – nová edícia je nástupcom známej hry od spoločnosti Hasbro. Hra má rozšírené možnosti, ale základný princíp zostáva stále rovnaký – cieľom hry je uhádnuť obrázok osoby protihráča skôr, ako on uhádne ten váš. Pýtajte sa otázkami, na ktoré je možné odpovedať iba ÁNO alebo NIE!


HASBRO Jenga Pass-57%
35,59 €

14,99 €

Akcia

Užite si napätie pri klasickej hre Jenga aj mimo hrací stôl s novou Jenga Pass. Držte podstavu veže vo svojich rukách! Buďte opatrní, nech pri odoberaní kocky veža nespadne práve vám a celú ju odovzdáte súperovi, chce to naozaj pokojnú ruku!


HASBRO Kartová hra Pit CZ/SK
14,21 €

12,41 €

Ceľom obľúbenej kartovej hry Pit je pozbierať set deviatich odpovedajúcich kariet s komoditami. Hráč, ktorí pozbiera set ako prvý a zazvoní na zvonček, vyhráva kolo. Ten, kto ako prvý vyhrá tri kolá, sa stáva absolútnym víťazom hry.


HASBRO Mighty Muggs - Bumblebee
14,30 €

Pozor, je tu Mighty Muggs! S 9,5 cm veľkými figúrkami Transformers sa budú hlavy otáčať, a to doslova. Tieto figúrky Mighty Muggs inšpirované najznámejšími hrdinami zo sveta Transformers s mechanizmom stlač a otoč, ukážu svojim fanúšikom až 3 výrazy!


HASBRO Mighty Muggs - Megatron
14,27 €

10,40 €

Pozor, je tu Mighty Muggs! S 9,5 cm veľkými figúrkami Transformers sa budú hlavy otáčať, a to doslova. Tieto figúrky Mighty Muggs inšpirované najznámejšími hrdinami zo sveta Transformers s mechanizmom stlač a otoč, ukážu svojim fanúšikom až 3 výrazy!


HASBRO Mighty Muggs - Optimus Prime
14,30 €

Pozor, je tu Mighty Muggs! S 9,5 cm veľkými figúrkami Transformers sa budú hlavy otáčať, a to doslova. Tieto figúrky Mighty Muggs inšpirované najznámejšími hrdinami zo sveta Transformers s mechanizmom stlač a otoč, ukážu svojim fanúšikom až 3 výrazy!


HASBRO Mighty Muggs - Starscream
14,27 €

10,40 €

Pozor, je tu Mighty Muggs! S 9,5 cm veľkými figúrkami Transformers sa budú hlavy otáčať, a to doslova. Tieto figúrky Mighty Muggs inšpirované najznámejšími hrdinami zo sveta Transformers s mechanizmom stlač a otoč, ukážu svojim fanúšikom až 3 výrazy!


HASBRO Monopoly Cheaters edition SK
29,89 €
27,19 €

Monopoly, ktoré ohýbajú pravidlá! Čo ti prejde? Zažite kultové momenty, v ktorých sú pravidlá „ohnuté“, peniaze „vypožičané“ a vtipné podnikanie je vítané.


HASBRO Monopoly Deal CZSK
6,19 €

Kartová hra Monopoly prichádza v novom vydaní a s ešte efektívnejšími pravidlami, ktoré vás rýchlo dostanú do hry. Zahraj si Kartovú hru Monopoly a vyhraj len za 15 minút!


HASBRO Monopoly E-banking SK
52 €

35,90 €

Nová verzia obľúbenej hry Monopoly elektronické bankovníctvo prichádza s úplne novou bezkontaktnou platobnou kartou. Cestujte po hernom pláne, nakupujte nehnuteľnosti, na ktorých sa zastavíte. Svoje milióny si môžete uložiť na osobnej elektronickej karte.


HASBRO Monopoly Fortnite Anglická verzia-25%
30,13 €

22,59 €

Akcia

Klasickú stolovú hru Monopoly možno poznáte, táto verzia je však inšpirovaná obľúbenou video hrou Fortnite. V hre tak nejde len o vlastníctvo či prenájmy pôdy a nehnuteľností, ide predovšetkým o prežitie! Spoločenská hra Monopoly Fortnite spočíva v prieskume prostredia, bitkách s oponentmi a unikaniu pred búrkou zmenšujúcou územie.


HASBRO Monopoly Junior Electronic Banking - SK
32,64 €

27,52 €

Slovenská verzia obľúbenej hry v novom prevedení Monopoly Junior Elektronic Banking prináša deťom moderný bankový zážitok. Peniaze sú tu nahradené jednotkou elektronického bankovníctva a bankovými kartami. Použite platobné karty pre nákup nehnuteľností, platenie nájomného a zhromažďovanie peňazí.


HASBRO MONOPOLY JUNIOR SK
25,50 €

21,40 €

Monopoly junior je špeciálna verzia spoločenskej doskovej hry na obchodovanie s nehnuteľnosťami. Teraz môžete mať viac peňazí, než ste si kedy dokázali predstaviť! Skvelá a rýchla detská hra.


HASBRO Monopoly nové SK

HASBRO Monopoly nové SK

Hodnotenie: 5
34,59 €

26,86 €

Oblíbená hra Monopoly, nyní v novém obalu a s novými figurkami. Přiveď své soupeře na mizinu a vyhraj! Je to hra na obchodování ve velkém a na rychlé zbohatnutí. Váš úspěch záleží na vašich spekulacích, rozumných investicích a chytrých obchodech.


HASBRO Monopoly Star Wars SK
34,40 €

Celosvetovo obľúbená rodinná hra Monopoly v novom ešte zábavnejšom kabáte Star Wars. Vyber si svoj obľúbený charakter a dobrodružstvo môže začať. Špeciálne karty poskytnú jedinečné herné vlastnosti a nové zážitky z hry.


HASBRO Perfection-63%
30,20 €

10,99 €

Akcia

Seřaď všechny tvary před výbuchem s novou hrou Perfection. Máš pouze jednu minutu na vložení všech tvarů. Vyhrává jen ten nejrychlejší! Ale pozor! Jakmile čas vyprší, ozve se výbuch a tvary vyskočí.


HASBRO RC Transformer Sqwees
53,59 €

38,52 €

Robot na dálkové ovládání inspirovaný filmem Transformers: Poslední rytíř. Autobot Squeeks je vybaven pohybovými, světelnými a zvukovými efekty. Dálkové ovládání pracuje na infračervených frekvencích. Robot je vysoký zhruba 22 cm.


HASBRO Spoločenská hra Hladní hrošíci
24,75 €

17,40 €

Je váš hrošík ten najhladnejší? Príďte na návštevu k rieke, kde býva Hroch Slaďoch, Hroch Vegoš, Hroch Nenasýta a Hladný Hrošík. Zje váš hroch najviac z 20 guľôčiek a vyhrá hru?


HASBRO Taboo SK
27,61 €

24,21 €

Dokážete popsat jeden z více než 1000 výrazů na hracích kartách i bez použití klíčových, zakázaných slov a ještě k tomu ve vymezeném časovém limitu? Vyzkoušejte svoje komunikační schopnosti při zábavné společenské hře Taboo.


HASBRO Trolls Bridget
27,21 €

23,20 €

Tento divoký tról sa volá Bridget, je skoro 23 cm veľká a miluje korčuľovanie. Užijete si s ňou veľa zábavy pri nekonečnej jazde. Každá jedinečná figúrka v sérii sa predáva s úžasnými doplnkami na mieru podľa ich individuálnej osobnosti!


HASBRO Trolls DJ Suki
25,13 €

16,60 €

Tento divoký tról se jmenuje Dýdžejka Suki, je skoro 23 cm velký a má super Trollí vlasy pro spoustu zábavy s česáním! Každá jedinečná figurka v sérii se prodává s trollím hřebenem a dalšími úžasnými doplňky na míru dle jejich individuální osobnosti!


HASBRO TROLLS hrací set - filmové dvojčatá-54%
39,63 €

17,99 €

Akcia

Ste pripravení na Troll zábavu s farebnými figúrkami inšpirovanými animovaným filmom od DreamWorks? Deti si tento hrací set iste zamilujú a užijú si s dvoma parádnicami veľa zábavy. Budú im česať dlhé farebné vlásky a vytvárať rôzne účesy.


Hasbro je druhou najväčšou medzinárodnou spoločnosťou špecializujúcou sa na hračky a je najväčším výrobcom doskových hier na svete. Spoločnosť Hasbro bola založená bratmi Henrym a Helalem Hassenfeldovými v roku 1923 v USA. Sídlo firmy je dnes v Pawtucket, Rhode Island v Spojených štátoch.

V roku 1983 Hasbro zabodoval so sériami hračiek - malých farebných poníkov av roku 1984 začal úspešne vyrábať hračky Transformers a pištole NERF. Hasbro je výrobcom a vydavateľom najobľúbenejšie doskovej hry na svete a podľa Guinessovej knihy rekordov najpredávanejšej doskovej hry na svete - Monopoly, vyrába tiež svetoznámu hru Scrabble.

Hasbro je druhou najväčšou medzinárodnou spoločnosťou špecializujúcou sa na hračky a je najväčším výrobcom doskových hier na svete. Spoločnosť Hasbro bola založená bratmi Henrym a Helalem Hassenfeldovými v roku 1923 v USA. Sídlo firmy je dnes v Pawtucket, Rhode Island v Spojených štátoch.

V roku 1983 Hasbro zabodoval so sériami hračiek - malých farebných poníkov av roku 1984 začal úspešne vyrábať hračky Transformers a pištole NERF. Hasbro je výrobcom a vydavateľom najobľúbenejšie doskovej hry na svete a podľa Guinessovej knihy rekordov najpredávanejšej doskovej hry na svete - Monopoly, vyrába tiež svetoznámu hru Scrabble.