HASBRO Monopoly E-banking SK
52 € 29,64 €

Nová verzia obľúbenej hry Monopoly elektronické bankovníctvo prichádza s úplne novou bezkontaktnou platobnou kartou. Cestujte po hernom pláne, nakupujte nehnuteľnosti, na ktorých sa zastavíte. Svoje milióny si môžete uložiť na osobnej elektronickej karte.

HASBRO Monopoly nové SK

HASBRO Monopoly nové SK

Hodnotenie: 4,9
34,59 € 22,50 €

Oblíbená hra Monopoly, nyní v novém obalu a s novými figurkami. Přiveď své soupeře na mizinu a vyhraj! Je to hra na obchodování ve velkém a na rychlé zbohatnutí. Váš úspěch záleží na vašich spekulacích, rozumných investicích a chytrých obchodech.

HASBRO Monopoly Junior Electronic Banking - SK-42%
32,64 € 18,80 €

Akcia

Slovenská verzia obľúbenej hry v novom prevedení Monopoly Junior Elektronic Banking prináša deťom moderný bankový zážitok. Peniaze sú tu nahradené jednotkou elektronického bankovníctva a bankovými kartami. Použite platobné karty pre nákup nehnuteľností, platenie nájomného a zhromažďovanie peňazí.

HASBRO spol. hra Operácia

HASBRO spol. hra Operácia

Hodnotenie: 4,1
27,98 € 16,87 €

Detská hra pre šikovné ruky. Operujte pacienta Sama tak, aby ste sa nedotkli jeho vnútorných stien a nerozsvietili jeho nos. Hra je sprevádzaná zvukovými efektami. So Samom zažijete veľa zábavy.

HASBRO hra Hádej Kdo? SK - nová edice-45%
24,17 € 13,20 €

Akcia

Si muž? Si žena? Máš dlhé vlasy? Dosková hra Hádaj Kto? SK – nová edícia je nástupcom známej hry od spoločnosti Hasbro. Hra má rozšírené možnosti, ale základný princíp zostáva stále rovnaký – cieľom hry je uhádnuť obrázok osoby protihráča skôr, ako on uhádne ten váš. Pýtajte sa otázkami, na ktoré je možné odpovedať iba ÁNO alebo NIE!

HASBRO detektivní hra Cluedo-27%
26,85 € 19,50 €

Akcia

S detektivní hrou Cluedo máte o zábavu postaráno. Vyřešte záhadnou vraždu a zjistetě, kdo je vrahem! Šest podezřelých. Jeden vrah. Jedna zbraň. Jedno místo. Jen jeden vítěz. Využijte svých skrytých schopností detektiva a zjistěte, kdy a jakou zbraní se to stalo. Vy na to přijdete.

HASBRO Twister-21%

HASBRO Twister

Hodnotenie: 4,6
25,49 € 19,90 €

Akcia

Twister je hra, která vaše tělo určitě zauzluje! Nová verze oblíbené hry, doplněná o další úkoly, které si hráči vymýšlejí pro své protihráče. Ten, kdo se udrží nejdéle na nohou, vyhrává!

HASBRO Monopoly Cheaters edition SK
29,89 € 25,90 €

Monopoly, ktoré ohýbajú pravidlá! Čo ti prejde? Zažite kultové momenty, v ktorých sú pravidlá „ohnuté“, peniaze „vypožičané“ a vtipné podnikanie je vítané.

HASBRO Monopoly Junior Electronic Banking CZ
39,59 € 18,75 €

Obľúbená hra v novom prevedení Monopoly Junior Elektronic Banking prináša deťom moderný bankový zážitok. Peniaze sú tu nahradené jednotkou elektronického bankovníctva a bankovými kartami. Použite platobné karty pre nákup nehnuteľností, platenie nájomného a zhromažďovanie peňazí.

HASBRO Jenga Fortnite
27 € 19,20 €

Jenga: Fortnite Edition je inšpirovaná videohrou Fortnite a hráči v nej útočia so svojou postavou z Fortnite na vežu a snaží sa dostať na vrchol ako prvý. Ale pozor… ak veža spadne počas kola hráča, hráč vypadáva z hry. Zatočte a zistite aký bude váš ďalší krok, o koľko vrstiev vystúpite a aký druh blokov postavíte na seba. Je to boj o postup nahor, hráči posúvajú svoje tyčky hore a tyčky svojich protivníkov dole a zároveň sa snažia, aby veža nespadla.

HASBRO Spoločenská hra T-REX Rocks-43%
33,10 € 18,70 €

Akcia

Opatrne nech nevzbudíte T-Rexa! V spoločenskej hre T-REX Rocks sa hráči striedajú s umiestnením plastových kostí na dinosaura. Musíte byť opatrní, ak niektorý hráč prebudí dinosaura, prehral. Posledný hráč, ktorému sa podarilo dinosaura nevzbudiť vyhráva!

HASBRO TROLLS plyšová postavička Cooper
17,73 € 11,30 €

S těmito sběratelskými plyšovými panenkami Trollu si užijete tolik zábavy! Každá má divoké barevné vlasy a měkké mazlící tělo. Postavičku Cooper, podivného stvoření s praštěným úsměvem, inspirovanou filmem Trollové si děti jistě zamilují.

HASBRO TROLLS plyšová postavička DJ Suki
17,73 € 10,90 €

S těmito sběratelskými plyšovými panenkami Trollu si užijete tolik zábavy! Každá má divoké barevné vlasy a měkké mazlící tělo. Postavičku DJ Suki v pestrých barvách se sluchátky inspirovanou filmem Trollové si děti jistě zamilují.

HASBRO Monopoly Deal CZSK

HASBRO Monopoly Deal CZSK

Hodnotenie: 4,6
7,10 €

Akcia

Kartová hra Monopoly prichádza v novom vydaní a s ešte efektívnejšími pravidlami, ktoré vás rýchlo dostanú do hry. Zahraj si Kartovú hru Monopoly a vyhraj len za 15 minút!

HASBRO Monopoly Fortnite Anglická verzia
30,13 € 20,90 €

Klasickú stolovú hru Monopoly možno poznáte, táto verzia je však inšpirovaná obľúbenou video hrou Fortnite. V hre tak nejde len o vlastníctvo či prenájmy pôdy a nehnuteľností, ide predovšetkým o prežitie! Spoločenská hra Monopoly Fortnite spočíva v prieskume prostredia, bitkách s oponentmi a unikaniu pred búrkou zmenšujúcou územie.

HASBRO Spoločenská hra Dont step in it
26,50 € 18,90 €

Zábavná a rýchla párty hra od Hasbro Gaming, pri ktorej dúfajte že sa moc neušpiníte. Hráč musí naslepo prejsť dráhou plnou nástrah. Cieľom hry je šliapnuť na čo najmenej exkrementov. Kto to dokáže ten vyhráva.

HASBRO Baby Alive Narodeninová blonďavá bábika-62%
39,71 € 15 €

Akcia

Oslávte s roztomilou blonďavou bábikou narodeniny! Pošlite pozvánky, zabaľte darček a pripravte si tortu na večierok. Bábiku v party šatách môžete dozdobiť korunkou, dať jej do ruky darček alebo tortu.

HASBRO Trolls spievajúca figúrka Poppy s rockovým príslušenstvom
43 € 33,10 €

Poppy je pripravená stať sa hviezdou! Táto roztomilá bábika má dva odlišné vzhľady, dva rôzne nástroje a dve rôzne piesne. V rámci svojho pop-musicového vzhľadu má Poppy ukulele a svoju charakteristickú čelenku a spieva akustickú verziu „Trolls Just Want to Have Fun“. Potom na ňu navlečte jej rockový oblek, čelenku a elektrickú gitaru a ona zaspieva energickú rock-and-rollovej pesničku!

HASBRO Mighty Muggs - Starscream-60%
14,27 € 5,70 €

Akcia

Pozor, je tu Mighty Muggs! S 9,5 cm veľkými figúrkami Transformers sa budú hlavy otáčať, a to doslova. Tieto figúrky Mighty Muggs inšpirované najznámejšími hrdinami zo sveta Transformers s mechanizmom stlač a otoč, ukážu svojim fanúšikom až 3 výrazy!

HASBRO BA Blonďatý chlapec s mixérem
35,24 € 23,50 €

Blonďatý chlapec s mixérem nabízí dětem nový zábavný způsob, jak se postarat o svou panenku. Chlapeček pije vodu a jí pro něj speciálně připravené jídlo. Když se pokaká, je čas vyměnit plínku.

HASBRO Monopoly Hra o tróny Anglická verzia
43,50 € 30,90 €

Obľúbená hra Monopoly teraz tiež vo verzii inšpirovaná populárnymi bábikami Hra o tróny. Hráči môžu cestovať po legendárnom Westeros a obchodovať s jeho lokalitami. Hra obsahuje 6 tokenov so vzácnymi rodmi, ktorému sľúbiš svoju vernosť aj ty? Ide o verziu v angličtine!

HASBRO Monopoly Junior

HASBRO Monopoly Junior

Hodnotenie: 4,8
26,95 € 18,75 €

Monopoly Junior je speciální verze společenské deskové hry o obchodování s nemovitostmi. Teď můžete mít ještě víc peněz, než ste si kdy dokázali představit! Skvělá a svižná dětská desková hra.

HASBRO Baby Alive Blonďavá bábika s mixérom-44%
39,71 € 22,10 €

Akcia

Blonďavá bábika s mixérom ponúka deťom nový zábavný spôsob ako sa starať o svoju bábiku. Bábika pije vodu a je špeciálne pre ňu pripravené jedlo. Vďaka mixéru je možné namiešať bábike kašičku. Potom stačí po lyžičkách ju nakŕmiť. Keď sa bábika pokaká, je čas vymeniť plienku.

HASBRO BA Tmavovlasý chlapec s mixérem-59%
35,24 € 14,40 €

Akcia

Tmavovlasý chlapec s mixérem nabízí dětem nový zábavný způsob, jak se postarat o svou panenku. Chlapeček pije vodu a jí pro něj speciálně připravené jídlo. Když se pokaká, je čas vyměnit plínku.

HASBRO BA Tmavovlasá plačúca bábika
21,93 € 13,90 €

Bábätko potrebuje trochu láskyplnej starostlivosti, aby sa cítilo lepšie. Ak bábätko uložíte na spánok, pravidelne oddychuje a vydáva zvuky. Keď ho vezmú do rúk, prebudí sa a vydáva rozrušené zvuky. Uh, lepšie dať cumlíček. Počúvajte jeho sladké upokojujúce sanie. Vydáva dokonca bláznivý zvuk, keď sa s ním hráte.

HASBRO Power Rangers Základná 15cm figúrka Blue Ranger
14 € 11,30 €

Morfujeme! Power Rangers Prináša tímovú prácu, akciu a dobrodružstvo fanúšikom všetkých vekových kategórií. Keď vedci sústredia silu do Morph-X, skupina tínedžerov získa zvieracie DNA, stane sa Power Rangers a chráni Morph-X pred zlodejmi. S figúrkou Power Ranger Beast Morphers môžu deti chrániť vzácny Morph-X a pomocou priloženého kľúča si deti môžu predstaviť odomknutie Morph-X a získanie sily.

HASBRO Uglydolls Velká plyšová figurka - OX
20,06 € 14,90 €

Žijte blaze, mazlíci! S těmito velkými plyšovými postavičkami z filmu Uglydolls nebudete chtít dělat nic jiného než se jen tulit a láskyplně se k nim přivinout. Jemná plyšová postavička o velikosti 33 cm.

HASBRO Mighty Muggs - Bumblebee-60%
14,27 € 5,70 €

Akcia

Pozor, je tu Mighty Muggs! S 9,5 cm veľkými figúrkami Transformers sa budú hlavy otáčať, a to doslova. Tieto figúrky Mighty Muggs inšpirované najznámejšími hrdinami zo sveta Transformers s mechanizmom stlač a otoč, ukážu svojim fanúšikom až 3 výrazy!

HASBRO Pani Monopoly SK-25%
30 € 22,50 €

Akcia

Špeciálna edícia Monopoly oslavujúca slávne ženy, ktoré sa vo svete preslávili svojimi objavmi a aktivitami. Princíp hry zostáva rovnaký ako u klasickej verzie. Hra je pre 2 až 6 hráčov vo veku od 8 rokov.

HASBRO Power Rangers Základná 15cm figúrka Red Ranger
14 € 11,30 €

Morfujeme! Power Rangers Prináša tímovú prácu, akciu a dobrodružstvo fanúšikom všetkých vekových kategórií. Keď vedci sústredia silu do Morph-X, skupina tínedžerov získa zvieracie DNA, stane sa Power Rangers a chráni Morph-X pred zlodejmi. S figúrkou Power Ranger Beast Morphers môžu deti chrániť vzácny Morph-X a pomocou priloženého kľúča si deti môžu predstaviť odomknutie Morph-X a získanie sily.

HASBRO Power Rangers Gepardia šabľa
18,40 € 13,11 €

Morfujeme! Predstav si boj so zbabelcami ako červený strážca s mečom inšpirovaným jeho silou geparda! Power Rangers gepardia šabľa je vždy pripravená na akciu, má plastovú čepeľ a rukoväť v tvare gepardej hlavy.

HASBRO Power Rangers Maska Red Ranger
14,20 € 9,35 €

Morfujeme! Zamaskujte sa rovnako, ako modrý alebo červený Power Ranger s touto autentickou Power Rangers maskou inšpirovanou obľúbeným seriálom. A pusť sa do boja proti zloduchom.

HASBRO Spoločenská hra Jenga nové balenie
21,69 € 15 €

Jenga je hra plná napätia a zručnosti rúk. Postavte všetky kvádre na seba a vytvorte vežu. Potom postupne jednu za druhou vytiahnite a umiestnite ju hore, aby ste vežu ešte zvýšili. Ako ale dokážete odolať sile gravitácie? Je vaša ruka dostatočne pevná, aby ste celú vežu nezhodili?

HASBRO Baby Alive Blond bábika s okuliarmi-34%
43,30 € 28,50 €

Akcia

Baby Alive Chodiaca bábika má topánočky, ktoré sa rozsvietia s každým krokom! Deti môžu s bábikou chodiť, skákať a počúvať jej rozkošné chichotanie a rozprávanie. Bábika vie hovoriť roztomilé frázy ako „Pozri sa na moje topánočky!“ alebo „Som smädná!“. Deti môžu bábiku kŕmiť vodou z fľaštičky a vymeniť jej plienku. Bábika dá vedieť, ak bude pripravená na zdriemnutie!

HASBRO Baby Alive Tmavovlasá morská panna-30%
27 € 18,70 €

Akcia

Nová bábika, ako morská panna sa rada špliecha a užíva si plno srandy vo vode. Jednoduchým švihom sa jej suknička zmení v chvost, ktorý majú morské panny a to dokonca s trblietavým a oslnivým chvostom. Teraz je vaša bábika pripravená na špliechanie a celodenné vodné hry v štýlovom oblečení. Akonáhle je z vody vonku, pije z fľaše a ciká do plienky.

HASBRO Monopoly Lol Suprise Anglická verzia-37%
30 € 18,70 €

Akcia

Klasickú stolovú hru Monopoly možno poznáte, táto verzia je však inšpirovaná obľúbenou licenciou bábik Lol Surprise. Táto hra zaujme nielen malé fanúšičky populárnych bábik Lol Surprise. Ide o verziu v angličtine!

HASBRO Baby Alive Blond morská panna-30%
27 € 18,70 €

Akcia

Nová bábika ako morská panna sa rada kúpe a užíva si plno srandy vo vode. Jednoduchým švihom sa jej suknička zmení vo chvost, ktorý majú morské panny a to dokonca s trblietavým a oslnivým chvostom. Teraz je vaša bábika pripravená na špliechanie a celodenné vodné hry v štýlovom oblečku. Akonáhle je z vody vonku, pije z fľaše a ciká do plienky.

HASBRO Jenga s mostom
22,70 € 15,80 €

Pripravte sa na vzrušujúcu výzvu s hrou Jenga Bridge! Podobne ako u klasickej hry Jenga, hráči odstraňujú z veže Jenga jeden blok po druhom a dávajú ich hore. Ale u tejto verzie hry Jenga je veža položená na drevenom moste, ktorý sa hojdá, čo zvyšuje obtiažnosť a vytvára naozaj neistú situáciu! Zážitok s touto hrou Jenga obnáša priateľov, zručnosť, napätie, smiech a možno trochu šťastia.

HASBRO Marvel 15 cm prémiová figúrka Mister Sinister
26,50 € 21,40 €

Rad prémiových 15 cm veľkých figúrok hrdinov a zloduchov inšpirovaných komiksom X-Men. Každá figúrka je ohybná v niekoľkých bodoch. Súčasťou každého balenia je navyše jedna časť figúrky Wendigo.

HASBRO Twister naslepo

HASBRO Twister naslepo

Hodnotenie: 5
26,76 € 19,50 €

Zahrajte si obľúbenú hru po novom so zaviazanými očami. Stále sa presúvate na miesta na podložke podľa rotujúceho disku, ale teraz to robíte so zaviazanými očami a hráte úplne podľa hmatu a pamäte. Keď otvoríte oči, môže sa stať, že sa ocitnete v niektorých skutočne vtipných a nepríjemných pozíciách.

HASBRO Lost Kitties Box prekvapenie Kit Twins
11 € 9,80 €

Lost Kitties Box s prekvapením zo série Kit-Twins sú tu. Balenie obsahuje 2 figúrky, 4 doplnky v modelovacej hmote a zábavnú knižku popisujúcu príbeh pribalených figúrok Kit-Twins. Objavte, kto sa skrýva vo vnútri balenia a pozbierajte všetkých 24 figúrok!

HASBRO Marvel 15cm prémiová figúrka Wolwerine
26,50 € 20,30 €

Rad prémiových 15 cm veľkých figúrok hrdinov a zloduchov inšpirovaných komiksom X-Men. Každá figúrka je ohybná v niekoľkých bodoch. Súčasťou každého balenia je navyše jedna časť figúrky Wendigo.

HASBRO Mighty Muggs - Megatron
14,27 € 10,50 €

Pozor, je tu Mighty Muggs! S 9,5 cm veľkými figúrkami Transformers sa budú hlavy otáčať, a to doslova. Tieto figúrky Mighty Muggs inšpirované najznámejšími hrdinami zo sveta Transformers s mechanizmom stlač a otoč, ukážu svojim fanúšikom až 3 výrazy!

HASBRO Trolls filmová bábika Barb
15,50 € 13,50 €

Predstavujeme úplne nové siluety, ktoré dievčatám uľahčia obliekanie ich bábik Trollov. Prvýkrát ponúkame pevne ukotvené vlasy u bábik Trolls. Bábiky Poppy a DJ Suki majú štýlové oblečenie z mäkkej látky, česateľné vlasy a doplnky do vlasov. Každá bábika je cez 22 cm vysoká a skvele predvádza svoju módnu eleganciu.

HASBRO Trolls Tiny Dancers figúrka duopack
10 € 8,30 €

Pošlite ich na scénu, nech sa predvedú! Figúrky Tiny Dancers tancujú a natriasajú sa na týchto zábavných náramkoch. Každá sada obsahuje dva rôzne náramky, 10 filmom inšpirovaných amuletov a dve figúrky Tiny Dancers v balení inšpirovanom prenosným kazeťákom. Produkt je vyrábaný v šiestich variantoch.

HASBRO Trolls Tiny Dancers figúrka megapack
22,80 € 19,60 €

Pošlite ich na scénu, nech sa predvedú, ako tancujú a krepčia! Objavte vďaka tejto sade doplnkov ďalšie figúrky Tiny Dancers a viac spôsobov, ako si s nimi hrať. So 6 pribalenými figúrkami Tiny Dancers, 2 náramkami, jedným náhrdelníkom, 4 sponami do vlasov a 4 prsteňmi môžete rôzne kombinovať svojich obľúbených trollov a roztancovať ich toľkými rôznymi spôsobmi! Noste ich vo vlasoch, na prstoch, okolo krku alebo na zápästí a pripravte sa na tanec s figúrkami Tiny Dancers.

HASBRO BA Blond plačúca bábika
21,93 € 15,90 €

Bábätko potrebuje trochu láskyplnej starostlivosti, aby sa cítilo lepšie. Ak bábätko uložíte na spánok, pravidelne oddychuje a vydáva zvuky. Keď ho vezmú do rúk, prebudí sa a vydáva rozrušené zvuky. Uh, lepšie dať cumlíček. Počúvajte jeho sladké upokojujúce sanie. Vydáva dokonca bláznivý zvuk, keď sa s ním hráte.

Hasbro je druhou najväčšou medzinárodnou spoločnosťou špecializujúcou sa na hračky a je najväčším výrobcom doskových hier na svete. Spoločnosť Hasbro bola založená bratmi Henrym a Helalem Hassenfeldovými v roku 1923 v USA. Sídlo firmy je dnes v Pawtucket, Rhode Island v Spojených štátoch.

V roku 1983 Hasbro zabodoval so sériami hračiek - malých farebných poníkov av roku 1984 začal úspešne vyrábať hračky Transformers a pištole NERF. Hasbro je výrobcom a vydavateľom najobľúbenejšie doskovej hry na svete a podľa Guinessovej knihy rekordov najpredávanejšej doskovej hry na svete - Monopoly, vyrába tiež svetoznámu hru Scrabble.

Hasbro je druhou najväčšou medzinárodnou spoločnosťou špecializujúcou sa na hračky a je najväčším výrobcom doskových hier na svete. Spoločnosť Hasbro bola založená bratmi Henrym a Helalem Hassenfeldovými v roku 1923 v USA. Sídlo firmy je dnes v Pawtucket, Rhode Island v Spojených štátoch.

V roku 1983 Hasbro zabodoval so sériami hračiek - malých farebných poníkov av roku 1984 začal úspešne vyrábať hračky Transformers a pištole NERF. Hasbro je výrobcom a vydavateľom najobľúbenejšie doskovej hry na svete a podľa Guinessovej knihy rekordov najpredávanejšej doskovej hry na svete - Monopoly, vyrába tiež svetoznámu hru Scrabble.