HAMAX Siesta

HAMAX Siesta

Hodnotenie: 4,8
99,96 € 83,60 €

Hamax Siesta je samonosná polohovacia sedačka s uzamykateľným zámkom nosných tyčí. Uchytenie za sedlom bez nutnosti použitia nosiča.

HAMAX Caress

HAMAX Caress

Hodnotenie: 4,8
148,11 € 128,90 €

Hamax Caress je High-End samonosná polohovacia sedačka s uzamykateľným zámkom nosných tyčí (tyče nemožno bez odomknutia upínacieho zámku vybrať). Zadná montáž sedačky bez nutnosti použitia nosiča.

HAMAX Amaze

HAMAX Amaze

Hodnotenie: 4,5
137,58 € 101,60 €

Samonosná Hi-End polohovacia sedačka Hamax Amaze s uchytením do zámku a 3-bodovým upínacím systémom. Sedačka je vhodná pre deti od 9 mesiacov.

HAMAX Extra tyč nízký rám - Kiss/Sleepy/Smiley
25,89 € 24,90 €

Náhradní samonosné tyče Extra tyč nízký rám – Caress/Siesta, které řeší problém nízkého rámu u průměrově větších kol – 29" a 27,5".

HAMAX Kiss

HAMAX Kiss

Hodnotenie: 4,7
63 €

Samonosná nepolohovacia sedačka dobrého pomeru cena / výkon s uchytením za sedlo bez nutnosti použitia nosiča.

HAMAX Náhradný Upínací Zámok - Uzamykateľný
30,90 €

Náhradný upínací zámok k cyklosedačkám Hamax Kiss, Smiley, Sleepy a Siesta s možnosťou uzamknutia sedačky v zámku. Pre montáž na druhý bicykel a jednoduché používanie sedačky na oboch kolesách.

HAMAX Rain poncho

HAMAX Rain poncho

Hodnotenie: 5
38 €

Pláštenka pre cyklosedačky Hamax, ktorá dobre ochráni proti dažďu nielen Vaše dieťa, ale celú sedačku.

HAMAX Nákrčník - sivý

HAMAX Nákrčník - sivý

Hodnotenie: 4,9
18,48 € 15,90 €

Hamax Nákrčník dopraje dieťaťu pohodlný spánok v sedačke počas jazdy. Má prevliekacie oká k popruhom za zabezpečenie.

HAMAX Siesta Plus Grey/Red
102,26 € 89,90 €

Polohovacia (až 20°) sedačka Hamax Siesta Plus s adaptérom na uchytenie na nosič, ktoré je univerzálne. Sedačka je vhodná pre deti od 9 mesiacov (dieťa musí vedieť sedieť samo) do 22 kg.

HAMAX Extra tyč nízký rám - Zenith
25,89 € 24,90 €

Náhradné samonosné tyče Extra tyč nízky rám – Zenith, ktoré riešia problém nízkeho rámu u priemerovo väčších bicyklov – 29 „a 27,5“.

HAMAX Sleepy

HAMAX Sleepy

Hodnotenie: 4,9
96,26 € 79,90 €

Hamax Sleepy je samonosná polohovacia sedačka s uchytením za sedlo bez nutnosti použitia nosiča.

HAMAX Caress Plus

HAMAX Caress Plus

Hodnotenie: 5
148,11 € 132,90 €

Hamax Caress Plus je High-End samonosná polohovaciia sedačka s adaptérom na uchytenie na nosič a 3-bodovým upínacím systémom. Sedačka je vhodná pre deti od 9 mesiacov.

HAMAX Skydive

HAMAX Skydive

Hodnotenie: 4
31,24 € 29,90 €

Cyklistická helma pro děti disponuje 8 ventilačními otvory, které zajišťují potřebné odvětrávání a zamezují nadměrnému pocení hlavy dítěte. Obvod helmy lze nastavit snadným otočným mechanismem. Hamax Skydive má skořepinu vyrobenou pomocí In-Mold technologie.

HAMAX Outback ONE
894,30 €

Cyklovozík pro 1 dítě s polohováním zad využijete nejen při jízdě na kole, ale i při procházkách, vozík lze totiž snadno přetransformovat na kočárek. Je vhodný pro děti od 6 měsíců. Hamax Outback ONE má zadní prostor, který lze využít jako úložné místo pro tašky a další nezbytnosti.

HAMAX OUTBACK Rain Cover
55,14 € 50,90 €

OUTBACK Rain Cover je transparentná pláštenka pre ochranu vozíka a detí pred nepriazňou počasia.

HAMAX Bob Sno FANTASY Biely
77,90 € 74 €

Štýlový detský bob. Hamax Sno FANTASY bledomodrý je vyrobený z odolného HDPE. Bob má vynikajúce klzné vlastnosti a vďaka dvojitej špičke v spojení s robustnou brzdou ponúka úžasné a zároveň bezpečné zážitky z kĺzania.

HAMAX Miniski

HAMAX Miniski

Hodnotenie: 4,7
18,10 €

Detské plastové lyže Hamax Miniski s upínaním topánok na remienky, na ktorých sme kedysi začínali azda úplne všetci.

HAMAX Outback Baby Insert - pre bábätká
129 €

Hamax Outback Baby Insert je ležadlo pre bábätka do cyklovozíkov Hamax. Jednoduchosť inštalácie do vozíka pre väčšie pohodlie rodičov, kvalitné prevedenie polstrovania pre väčšie pohodlie bábätka.

HAMAX OUTBACK Storage Cover
67,20 €

Ochranný skladovací obal Hamax OUTBACK Storage Cover pre skladovanie, určený pre denné použitie a sezónnu úschovu.

HAMAX Sněžná koloběžka Sno KICK grafitti
52,90 € 50 €

Lehká sněžná koloběžka. Hamax Sněžná koloběžka Sno KICK grafitti má pevnou hliníkovou konstrukci. Koloběžku je možno jednoduše sklopit pro pohodlné přenášení či skladování. Lyžiny jsou vybaveny vodící drážku pro snadné zatáčení.

HAMAX Snežný bob Baby

HAMAX Snežný bob Baby

Hodnotenie: 4,5
32 € 29,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský bob disponuje nosnosťou až 30 kg a je vhodný od 1 roku veku. Sedadlo je polstrované a poskytuje chrbtu optimálnu oporu. Súčasťou je priestor pre uloženie batožiny. Hamax Snežný bob Baby je ideálny na zimné radovánky.

HAMAX Sno FANTASY bledě modrý
77,90 € 72,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Stylový dětský bob. Hamax Sno FANTASY bledě modrý je vyroben z odolného HDPE . Bob má vynikající kluzné vlastnosti a díky dvojité špičce ve spojení s robustní brzdou nabízí úžasné a zároveň bezpečné zážitky z klouzání.

HAMAX Sno Formel

HAMAX Sno Formel

Hodnotenie: 4,7
70,70 €

Hamax Sno Formel je Formula 1 medzi riaditeľnými bobmi. Presné riadenie, skvelá kĺzavosť a silné brzdy doprajú svojmu jazdcovi radosť z rýchlej jazdy.

HAMAX Sno Formel - použité-46%
66,63 € 35,40 €

Použité

Hamax Sno Formel je Formula 1 medzi riaditeľnými bobmi. Presné riadenie, skvelá kĺzavosť a silné brzdy doprajú svojmu jazdcovi radosť z rýchlej jazdy.

HAMAX Sno POLICE šedý/černý - rozbalené-41%
115,94 € 68,40 €

Rozbalené

Stylový sněžný bob. Hamax Sno POLICE šedý/černý je dvoumístný řiditelný bob, který je výborně řiditelný a disponuje robustní brzdou se zesílenými hroty. Bob je vyroben z kvalitního materiálu HDPE

HAMAX Sno Taxi

HAMAX Sno Taxi

Hodnotenie: 4,6
111 €

Posledný kus za túto cenu!

Sno Taxi je robustný klzák, ktorý je spracovaný v atraktívnom dizajne legendárnych žltých taxíkov. Bob je vhodný pre dospelého s malým dieťaťom alebo pre dve väčšie deti. Vďaka aerodynamickému tvaru a systému riadenia budete Vy a Váš potomok kraľovať na zasnežených svahoch.

HAMAX Snow Glider

HAMAX Snow Glider

Hodnotenie: 4,4
19,90 € 13,40 €

Detské boby Hamax Snow Glider v tradičnom dizajne sú ľahké, takže ich dieťa môže ľahko vytiahnuť na kopec. Sú opatrené dvoma brzdami, pre ľahké ovládanie smeru a rýchlosti jazdy.

HAMAX Náhradný Upínací Zámok
25,89 € 24,90 €

Náhradný upínací zámok k cyklosedačkám Hamax Kiss, Smiley, Sleepy a Siesta bez možnosti uzamknutia sedačky v zámku. Pre montáž na druhý bicykel a jednoduché používanie sedačky na oboch kolesách.