HAMAX Smiley

HAMAX Smiley

Hodnotenie: 4,7
77,74 € 66,10 €

Hamax Smiley je samonosná nepolohovacia sedačka s uchytením za sedlom bez nutnosti použitia nosiča.

HAMAX Siesta

HAMAX Siesta

Hodnotenie: 4,7
99,96 € 87,90 €

Hamax Siesta je samonosná polohovacia sedačka s uzamykateľným zámkom nosných tyčí. Uchytenie za sedlom bez nutnosti použitia nosiča.

HAMAX Náhradný Upínací Zámok
25,89 € 23 €

Náhradný upínací zámok k cyklosedačkám Hamax. Je kompatibilný so všetkými modelmi vyrobené od roku 2012. Bez možnosti uzamknutia sedačky v zámku. Pre montáž na druhý bicykel a jednoduché používanie sedačky na oboch bicykloch.

HAMAX Amaze-19%

HAMAX Amaze

Hodnotenie: 4,7
137,58 € 110,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Samonosná Hi-End polohovacia sedačka Hamax Amaze s uchytením do zámku a 3-bodovým upínacím systémom. Sedačka je vhodná pre deti od 9 mesiacov.

HAMAX Extra tyč nízký rám - Caress/Siesta
27,90 €

Náhradné samonosné tyče Extra tyč nízky rám – Caress / Siesta, ktoré riešia problém nízkeho rámu u priemerove väčších kolies – 29" a 27,5".

HAMAX Caress Plus-20%

HAMAX Caress Plus

Hodnotenie: 5
148,11 € 118 €

Posledný kus za túto cenu!

Hamax Caress Plus je High-End samonosná polohovaciia sedačka s adaptérom na uchytenie na nosič a 3-bodovým upínacím systémom. Sedačka je vhodná pre deti od 9 mesiacov.

HAMAX Skydive

HAMAX Skydive

Hodnotenie: 4,7
31,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Cyklistická prilba pre deti disponuje 8 ventilačnými otvormi, ktoré zaisťujú potrebné odvetrávanie a zamedzujú nadmernému poteniu hlavy dieťaťa. Obvod helmy možno nastaviť jednoduchým otočným mechanizmom. Hamax Skydive má škrupinu vyrobenú pomocou In-Mold technológie.

HAMAX Kiss

HAMAX Kiss

Hodnotenie: 4,7
62,93 € 61,90 €

Hamax Kiss je samonosná nepolohovacia sedačka dobrého pomeru cena/výkon s uchytením za sedlo bez nutnosti použitia nosiča.

HAMAX Nákrčník - sivý-19%

HAMAX Nákrčník - sivý

Hodnotenie: 4,9
18,48 € 14,90 €

Hamax Nákrčník dopraje dieťaťu pohodlný spánok v sedačke počas jazdy. Má prevliekacie oká k popruhom za zabezpečenie.

HAMAX Extra tyč nízký rám - Kiss/Sleepy/Smiley
25,89 € 22,40 €

Náhradní samonosné tyče Extra tyč nízký rám – Caress/Siesta, které řeší problém nízkého rámu u průměrově větších kol – 29" a 27,5".

HAMAX Caress Plus - zánovné
148,11 € 139,80 €

Zánovné

Hamax Caress Plus je High-End samonosná polohovaciia sedačka s adaptérom na uchytenie na nosič a 3-bodovým upínacím systémom. Sedačka je vhodná pre deti od 9 mesiacov.

HAMAX Náhradný Upínací Zámok - Uzamykateľný
30,90 €

Náhradný upínací zámok k cyklosedačkám Hamax Kiss, Smiley, Sleepy a Siesta s možnosťou uzamknutia sedačky v zámku. Pre montáž na druhý bicykel a jednoduché používanie sedačky na oboch bicykloch.

HAMAX Outback Baby Insert - pre bábätká
131,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Hamax Outback Baby Insert je ležadlo pre bábätka do cyklovozíkov Hamax. Jednoduchosť inštalácie do vozíka pre väčšie pohodlie rodičov, kvalitné prevedenie polstrovania pre väčšie pohodlie bábätka.

HAMAX Avenida ONE
534,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Cyklovozík pro 1 dítě využijete nejen při jízdě na kole, ale i při procházkách, vozík lze totiž snadno přetransformovat na kočárek. Je vhodný pro děti od 6 měsíců. Hamax Avenida ONE má zadní prostor, který lze využít jako úložné místo pro tašky a další nezbytnosti.

HAMAX Avenida Twin
572,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Cyklovozík pro 2 děti využijete nejen při jízdě na kole, ale i při procházkách, vozík lze totiž snadno přetransformovat na kočárek. Je vhodný pro děti od 6 měsíců. Hamax Avenida Twin má zadní prostor, který lze využít jako úložné místo pro tašky a další nezbytnosti.

HAMAX Outback 2v1 cyklovozík
908,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Dvojmiestny cyklovozík disponuje spojovacím bodom, ktorý zaisťuje bezpečný prechod medzi byciklom, kočíkom a joggingovým setom. Je vhodný pre deti od 9 mesiacov. Hamax Outback 2v1 cyklovozík má zadný priestor, ktorý možno využiť ako úložné miesto pre tašky a ďalšie nevyhnutnosti.

HAMAX Extra tyč nízký rám - Zenith
27,90 €

Náhradné samonosné tyče Extra tyč nízky rám – Zenith, ktoré riešia problém nízkeho rámu u priemerovo väčších bicyklov – 29 „a 27,5“.

HAMAX OUTBACK Rain Cover
76 €

OUTBACK Rain Cover je transparentná pláštenka pre ochranu vozíka a detí pred nepriazňou počasia.

HAMAX Snežný bob Baby - rozbalené
35,50 €

Rozbalené

Detský bob disponuje nosnosťou až 30 kg a je vhodný od 1 roku veku. Sedadlo je polstrované a poskytuje chrbtu optimálnu oporu. Súčasťou je priestor pre uloženie batožiny. Hamax Snežný bob Baby je ideálny na zimné radovánky.

HAMAX UFO

HAMAX UFO

Hodnotenie: 4,3
10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hamax UFO je disk s dvoma držadlami s priemerom 65cm vhodný pre svahy bez prekážok. S vetroňom Ufo si vy aj vaše deti užijete veľa zábavy.

HAMAX Siesta Plus Grey/Red
102,26 € 98,70 €

Polohovacia (až 20°) sedačka Hamax Siesta Plus s adaptérom na uchytenie na nosič, ktoré je univerzálne. Sedačka je vhodná pre deti od 9 mesiacov (dieťa musí vedieť sedieť samo) do 22 kg.

HAMAX Rain poncho

HAMAX Rain poncho

Hodnotenie: 5
35,15 € 31 €

Pláštenka pre cyklosedačky Hamax, ktorá dobre ochráni proti dažďu nielen Vaše dieťa, ale celú sedačku.

HAMAX Outback ONE
859,66 € 763,90 €

Cyklovozíky pre 1 dieťa s polohovaním chrbta využijete nielen pri jazde na bicykli, ale aj pri prechádzkach, vozík možno totiž ľahko pretransformovať na kočík. Je vhodný pre deti od 6 mesiacov. Hamax Outback ONE má zadný priestor, ktorý možno využiť ako úložné miesto pre tašky a ďalšie nevyhnutnosti.

HAMAX Thundercap cyklohelma

HAMAX Thundercap cyklohelma

Hodnotenie: 4,7
47,40 € 46,40 €

Cyklistická prilba pre deti disponuje 10 ventilačnými otvormi, ktoré zaisťujú potrebné odvetrávanie a zamedzujú nadmernému poteniu hlavy dieťaťa. Obvod helmy možno nastaviť jednoduchým otočným mechanizmom. Hamax Thundercap cyklohelma má škrupinu vyrobenú pomocou In-Mold technológie.