HAMA 2v1 cestovný vankúšik
14,84 €

Tento cestovný vankúšik 2v1 môžete použiť ako nákrční ** ale aj ako klasický vankúš, ktorý z neho urobíte behom niekoľkých sekúnd. Má pútko na zavesenie na kufor a je vyplnený **mäkkými mikrogranulkami.


HAMA Aha Classic toaletná taška
8,84 €

7,79 €

Posledný kus za túto cenu!

Vzorovaná toaletná taška má objem 5 l, hlavná komora sa uzatvára na zips a vo vnútri sú tri menšie vrecká a jedno vrecko na zips. Taštička je vyrobená z vysoko kvalitného polyesteru, takže s vami môže precestovať mnoho krajín.


HAMA EWS-3000

HAMA EWS-3000

Hodnotenie: 5
30,90 €

Hama EWS-3000 je biela meteorologická stanica s modrým podsvietením, ktorú ľahko pripevníte na stenu alebo postavíte na stôl. Meria vnútornú aj vonkajšiu teplotu a jej hodiny sú riadené rádiovým signálom DCF. Nechýba funkcia budíka, ktorý možno nastaviť napríklad len na víkend.


HAMA Xavax grilovacia pinzeta 31 cm
7 €

Užitočná pomôcka pre pokladanie pripravovaného jedla na gril a jeho otáčanie zvlášť je ideálne na prípravu kôrovcov a mušlí. Rovné prevedenie a jemné vrúbkovanie pre ľahké uchopenie grilovaných kúskov jedla.


HAMA Easy Learning nástenné hodiny
19,27 €
17,65 €

Farebné detské hodiny poslúžia nielen ako doplnok izbičky, ale aj ako praktická učebná pomôcka vo chvíli, keď sa vaše dieťa bude prvýkrát učiť hodiny. Veselý ciferník obsahuje hodiny v 24 hodinovom formáte i sekundy. Sekundová ručička sa však pohybuje tichým chodom, takže nebude rušiť pri spánku.


HAMA 95290 Slim Basic (8SLB) 8" (20,3 cm)
57,90 €

46,40 €
+ doprava zadarmo

Digitální fotorámeček pro prezentaci fotografií a 8" obrazovkou o rozlišení 1024 × 768 pixelů. Integrovaná čtečka pro paměťové karty a dálkové ovládání. České a Slovenské menu.


HAMA 118560 Steel Basic (8SLB) 8" (20,3 cm)
59,90 €

50,30 €
+ doprava zadarmo

Elegantný digitálny fotorámik s oceľovým telom, 8" obrazovkou s rozlíšením 1024 × 768 pixelov. Integrovaná čítačka pre pamäťové karty a diaľkové ovládanie. České a slovenské menu.


HAMA AG-340
43,27 €

35,40 €

Nástenné hodiny v klasickom dizajne od značky Hama majú priemer 34 cm a ich čas riadi rádiový signál DCF. Prehľadný okrúhly číselník bielej farby je zasadený do hliníkového rámu a chráni ho sklenený kryt.


HAMA STAR 75

HAMA STAR 75

Hodnotenie: 4,5
14,90 €

Ľahký a kompaktný statív vrátane hlavy s rýchloupínacou doštičkou, určený pre ľahší fotoaparáty.


HAMA Analógový okenný teplomer, 20 cm
5,40 €

Analógový teplomer v osvedčenom prevedení, ktorý slúži na zistenie vonkajšej teploty. Meranie v stupňoch Celzia s rozsahom od - 50 °C do + 50 °C. Plastové spracovanie odolávajúce rozmarom počasia. Hama Analógový okenný teplomer, 20 cm je určený na pripevnenie na okno či do okenných rámov.


HAMA Analógový okenný teplomer, okrúhly
5,40 €

Bezdrôtový analógový teplomer Hama určený pre meranie vonkajšej teploty v rozsahu od –50 °C do +50 °C. Je odolný voči vplyvom počasia vďaka plastovému vyhotoveniu. Pomocou lepiacej podložky ho je možné prilepiť na okno či okenný rám zvonku.


HAMA Bathroom, hodiny do kúpeľne
20,47 €

18,07 €

Nástenné hodiny s teplomerom Hamavodeodolným prevedením sú skvelou voľbou do kúpeľne či podobných priestorov, kde sa drží vlhkosť. Vďaka prísavke je možné ľahko pripevniť na hladkú plochu bez vŕtania.


HAMA Budík s tichým chodom Wave
13,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Analógový budík Wave v modernom dizajne od značky Hama dodá zvláštnosť každému interiéru. Tichý chod zaisťuje príjemný spánok nerušený hlasným tikaním.


HAMA Crown nástenné hodiny
11,76 €

Nástenné hodiny s detským motívom značky Hama majú priemer 22,5 cm a sú skvelým a praktickým doplnkom každej izbičky. Vďaka plynulému posunu sekundovej ručičky hodiny netikajú, a nerušia tak pri spánku.


HAMA Crown nástenné hodiny
11,76 €

Posledný kus za túto cenu!

Nástenné hodiny s detským motívom džungle sú vyrobené pod značkou Hama a majú priemer 22,5 cm. Sú skvelým a praktickým doplnkom každej izbičky. Vďaka plynulému posunu sekundovej ručičky hodiny netikajú, a nerušia tak pri spánku.


HAMA Elegance

HAMA Elegance

Hodnotenie: 4
19,65 €

17,28 €

Elegantné nástenné hodiny Hama Elegance sú praktickým doplnkom každého interiéru. Vďaka tichému chodu sú vhodnou voľbou aj do spálne či pracovne, kde vás nebudú rušiť svojím tikaním.


HAMA Golden, stolné hodiny, tichý chod, biele
11,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Stolové hodinyquartzovým strojčekom od spoločnosti Hama, ktoré svojím dizajnom skrášli váš pracovný stôl alebo komodu v obývacej izbe. Zlaté vyvedenie číslic im prepožičiava nádych luxusu a biela farba eleganciu. Predovšetkým v noci potom oceníte aj tichý chod hodín, vďaka ktorému nebudú rušiť.


HAMA Golden, stolné hodiny, tichý chod, mätovo zelená
11,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantné stolné hodinyquartzovým strojčekom od spoločnosti Hama, ktoré svojim dizajnom skrášli váš pracovný stôl alebo komodu v obývacej izbe. Zlaté vyvedenie číslic im prepožičiava nádych luxusu a mätovo zelená farba neobyčajnosť. Predovšetkým v noci potom oceníte aj tichý chod hodín, vďaka ktorému nebudú rušiť.


HAMA MaxR, nástenné hodiny, tichý chod, biele (25 cm)
9,27 €

Analógové nástenné hodinyQuartz technológiou strojčeka. Hama MaxR majú minimalistický, ale zároveň klasický dizajn, a preto sa hodí do každej domácnosti alebo kancelárie. Predovšetkým v noci potom oceníte aj tichý chod hodín, vďaka ktorému nebudú rušiť.


HAMA Multi budík, sivý
8,53 €

6,50 €

Digitálny budík od spoločnosti Hama s časovačom a funkciou odloženého vstávania. Prehľadne vás bude informovať nielen o času, ale dokonca aj o vnútornej teplote. Príjemné prebudenie zaistí deväť rôznych voliteľných melódií a v deň vašich narodenín vás poteší melódií Happy Birthday.


HAMA Nástenné hodiny AG-300 Quartz s meteostanicou
46,52 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Analógové nástenné hodinyQuartz technológiou strojčeka. Hama AG-300 zároveň slúži ako plnohodnotná meteostanica, ktorá informuje o vnútornej a vonkajšej teplote, vlhkosti vzduchu a predpovede počasia. Obruba z brúseného hliníka potom z hodín robí estetický doplnok do domácnosti či kancelárie.


HAMA PG-220

HAMA PG-220

Hodnotenie: 5
11,77 €
11,38 €

Nástenné hodiny z dielne značky Hama majú priemer 22 cm a disponujú tichým chodom bez hlasitého tikania. Prehľadný ciferník s veľkými číslicami je zasadený do plastového rámu a chráni ho sklenený kryt.


HAMA PG-300

HAMA PG-300

Hodnotenie: 5
28,31 €

23,58 €

Analógové hodiny s teplomerom a vlhkomerom zobrazujú čas riadený rádiovým signálom DCF. Ich priemer je 30 cm a sú vyrobené v kombinácii plastu a skla.


HAMA PG-300, riadené rádiovým signálom
23,55 €
21,59 €

Posledný kus za túto cenu!

Klasické nástenné hodiny z dielne značky Hama majú priemer 30 cm a zobrazujú analógový čas, ktorého presnosť riadi rádiový signál DCF. Prehľadný číselník je zasadený do plastového krytu a chráni ho sklenený kryt.


HAMA PG-300, riadené rádiovým signálom, tichý chod, tichý chod
27,48 €

21,59 €

Posledný kus za túto cenu!

Nástenné hodiny od značky Hama majú klasický dizajn a sú skvelou voľbou do kuchyne, pracovne i spálne. Disponujú tichým chodom, takže vás nebudú rušiť ani pri spánku, ani pri i práci. Presný čas navyše zaisťuje rádiový signál, ktorý hodiny riadi.


HAMA PG-400 Jumbo, nástenné hodiny, tichý chod
27,12 €

Analógové nástenné hodinyQuartz technológiou strojčeka. Hama PG-400 Jumbo majú jednoduchý a rokmi preverený vzhľad, a preto sa hodí do každej domácnosti alebo kancelárie. Predovšetkým v noci potom oceníte aj tichý chod hodín, vďaka ktorému nebudú rušiť.


HAMA PP-245

HAMA PP-245

Hodnotenie: 5
26,38 €

23,23 €

Digitálne nástenné hodiny Hama zobrazujú čas riadený rádiovým signálom DCF. Okrem toho poskytujú informáciu o dátume, dňa v týždni, vnútornej teplote a fáze Mesiaca. Hodiny možno zavesiť na stenu i postaviť na stôl.


HAMA Pure 25 cm
9,80 €

Klasické nástenné hodiny značky Hama majú jednoduchý dizajn a priemer 25 cm. Prehľadný biely ciferník je zasadený do plastového rámu čiernej farby a chráni ho plastový kryt. Hodiny majú tichý chod.


HAMA RC 600, digitálny budík riadený rádiovým signálom
29,81 €

26,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Digitálny budík od spoločnosti Hama je nielen praktickým, ale aj pekným doplnkom na váš nočný stolík. Na displeji zobrazí rádiovým signálom DCF nariadený presný čas, dátum, deň v týždni a teplotu vzduchu. Okrem toho je vybavený podsvietením displeja a funkciou Snooze.


HAMA RC 660, digitálny budík riadený rádiovým signálom, biely
19,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Digitálny budík od spoločnosti Hama s hodinami riadenými rádiovým signálom DCF. Prehľadne vás informuje o času budenia, dátumu, vnútornej teplote a vlhkosti. Budík ponúka možnosť nastavenia dvoch rôznych časov budenia, funkciu nočného svietenia a odloženého budenia.


HAMA Station, nástenné hodiny riadené rádiovým signálom
27,12 €

Posledný kus za túto cenu!

Analógové nástenné hodiny riadené rádiovým signálom DCF, vďaka ktorému ich nikdy nebudete musieť pracne nastavovať. Hama Station majú minimalistický, ale zároveň klasický vzhľad, a preto sa hodia do každej domácnosti alebo kancelárie. Sú vyrobené z kombinácie skla a plastu.


HAMA Teplomer pre max./min. teplotu, analógový
15,50 €

Analógový teplomer s dvoma ciferníkmi pre vonkajšie aj domáce použitie. Meranie teploty v stupňoch Celzia s rozsahom od - 50 °C do + 50 °C. Podpora zistenia stavu momentálnej vlhkosti v rozsahu od 20 % do 99 %. Hama Teplomer pre max./min. teplotu, analógový je určený pre skleníky a aj detské izby.


HAMA WiFi dotykový nástenný vypínač
25,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Dvojitý nástenný WiFi vypínač Hama nahrádza bežné domáce vypínače a možno ho používať bez Gateway, alebo Bridge. Podpora funkcie ovládanie hlasom s prístrojom Amazon Alexa, alebo Google Home. Možnosť nastavenie časovača a ovládanie dvoch svietidiel naraz.


HAMA WiFi dverový/okenný senzor
25,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Magnetický senzor pre kontrolu okien a dverí Hama možno používať bez Gateway, alebo Bridge. Senzor upozorňuje na otvorené okno, alebo dvere a chráni proti nepovolenej manipulácii. Možnosť kontroly hlasovým ovládaním pomocou prístroja Amazon Alexa, alebo Google Home, podpora mobilnej aplikácie a zasielanie notifikačných správ.


HAMA WiFi LED žiarovka, E14, RGB
15,10 €

Multifunkčnú WiFi LED žiarovku Hama možno používať bez Gateway, alebo Bridge. Pomocou mobilnej aplikácie možno svietidlo ovládať aj mimo dosahu domácej siete na diaľku a nastaviť stmievanie. Podpora funkcie ovládanie hlasom s prístrojom Amazon Alexa, alebo Google Home.


HAMA WiFi LED žiarovka, E27, biela teplá/studená
18,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Multifunkčnú WiFi LED žiarovku Hama možno používať bez Gateway, alebo Bridge. Pomocou mobilnej aplikácie možno svietidlo ovládať aj mimo dosahu domácej siete na diaľku a nastaviť stmievanie. Podpora funkcie ovládanie hlasom s prístrojom Amazon Alexa, alebo Google Home.


HAMA WiFi LED žiarovka, E27, RGB
18,20 €

Multifunkčnú WiFi LED žiarovku Hama možno používať bez Gateway, alebo Bridge. Pomocou mobilnej aplikácie možno svietidlo ovládať aj mimo dosahu domácej siete na diaľku a nastaviť stmievanie. Podpora funkcie ovládanie hlasom s prístrojom Amazon Alexa, alebo Google Home.


HAMA WiFi LED žiarovka, GU10, RGB
17,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Multifunkčnú WiFi LED žiarovku Hama možno používať bez Gateway, alebo Bridge. Pomocou mobilnej aplikácie možno svietidlo ovládať aj mimo dosahu domácej siete na diaľku a nastaviť stmievanie. Podpora funkcie ovládanie hlasom s prístrojom Amazon Alexa, alebo Google Home.


HAMA WiFi pohybový senzor
25,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Infračervený WiFi pohybový senzor Hama zabezpečuje dohľad nad miestnosťami, chodbami alebo celými priestranstvami. Možno ho ovládať pomocou bezplatnej mobilnej aplikácie bez potreby zapojenia Gateway, alebo Bridge. Slúži ako alarm, alebo kľúč pre zapnutie osvetlenia – po otvorení vchodových dverí sa rozsvietia svetlá. V prípade alarmu umožňuje zasielanie push notifikácií.


HAMA WiFi stropné svetlo, okrúhle, 30 cm
35 €

Multifunkčné WiFi LED svietidlo Hama s trblietavým efektom možno používať bez Gateway, alebo Bridge. Pomocou mobilnej aplikácie možno svietidlo ovládať aj mimo dosahu domácej siete na diaľku a nastaviť stmievanie a teplotu svetla. Podpora funkcie ovládanie hlasom s prístrojom Amazon Alexa, alebo Google Home.


HAMA WiFi stropné svetlo, štvorcové, 27 cm
35 €

Posledný kus za túto cenu!

Multifunkčné WiFi LED svietidlo Hama s trblietavým efektom možno používať bez Gateway, alebo Bridge. Pomocou mobilnej aplikácie možno svietidlo ovládať aj mimo dosahu domácej siete na diaľku a nastaviť stmievanie a teplotu svetla. Podpora funkcie ovládanie hlasom s prístrojom Amazon Alexa, alebo Google Home.


HAMA Xavax Digitálna kuchynská minútka
9 €

Štýlová digitálna minútka Hama Xavax Touch je praktickým pomocníkom do každej kuchyne. Táto minútka vie odpočítavať až do 99 minút a zvláda merať na sekundy. Nastavenie prebieha pomocou troch dotykových tlačidiel a používanie minútky je vďaka veľkému displeju veľmi intuitívne. Minútka je vybavená stojanom aj magnetom, vďaka ktorému ju môžete umiestniť napr. na chladničku.


HAMA Xavax grilovacia rukavica bavlna/neoprén
8,17 €

Rukavica na ochranu pred nepríjemnou horúčavou a popáleninami pri grilovaní je obzvlášť dlhá, takže chráni tiež predlaktia. Rukavica má našité očko pre zavesenie.


HAMA Xavax Nerezová kuchynská minútka
7,40 €

Nerezová kuchynská minútka Hama Xavax poteší kvalitným spracovaním i štýlovým dizajnom. Minútka meria čas až do 59 minút, pričom prvých 15 minút je stupnica zobrazená po 1 minúte. Jej nastavenie je viac než jednoduché – stačí ju otočiť na požadovaný čas. Po vypršaní nastaveného času sa potom ozve zvukový signál.


HAMA Xavax silikónové chňapky Žaba, set 2 ks
5,14 €

Dve chňapky v tvare roztomilých žiab sú skvelou ochranou pred popálením a pri manipulácii s horúcimi hrncami, panvicami, plechy a pod. Chňapky vyrobené zo silikónu odolného voči vysokým teplotám.


HAMA teplomer/vlhkomer TH50, biely
11,96 €

8,28 €

Teplomer/vlhkomer TH50 značky Hama v bielej farbe zobrazuje teplotu, vlhkosť vzduchu, stav vzduchu v miestnosti a čas. Predpoveď počasia zobrazuje pomocou 4 symbolov.


HAMA – Váš partner pre príslušenstvo

Spoločnosť HAMA sa od svojho založenia v roku 1923 v Drážďanoch radí medzi popredných svetových výrobcov príslušenstva pre foto, video, audio a počítače. Na trh dodáva cez 18 000 produktov, ktoré sú podporené nemeckou kvalitou a testované najnovšími dostupnými technológiami. Veľkého rozmachu dosiahla spoločnosť vďaka vynikajúcim výsledkom v oblasti spracovania produktov.

HAMA je špecialista pre príslušenstvo. Medzi produkty spoločnosti patria filtre, statívy, pamäťové karty, brašne pre fotoaparáty a videokamery, školské aktovky, slúchadlá, príslušenstvo pre mobilné telefóny, notebookové tašky, multimédia, TV držiaky, AV káble (HDMI, SCART) a iné.

V súčasnosti medzi hlavné aktivity firmy patrí aj podnik vybudovaný roku 1998 v Syrovicích pri Brne. Tento závod so zameraním na výrobu rámčekov pre fotografie patrí medzi najväčšie v Českej republike. Rámčeky značky Hama exportujú do celej Európy! Týždenne tu zamestnanci vyrobia cez 60 000 ks rámov o veľkosti 10×10 cm až 70×100 cm.

Všetkým, ktorí očakávajú vysokú kvalitu, ponúka tiež profesionálny a odborný prístup.

HAMA – Váš partner pre príslušenstvo

Spoločnosť HAMA sa od svojho založenia v roku 1923 v Drážďanoch radí medzi popredných svetových výrobcov príslušenstva pre foto, video, audio a počítače. Na trh dodáva cez 18 000 produktov, ktoré sú podporené nemeckou kvalitou a testované najnovšími dostupnými technológiami. Veľkého rozmachu dosiahla spoločnosť vďaka vynikajúcim výsledkom v oblasti spracovania produktov.

HAMA je špecialista pre príslušenstvo. Medzi produkty spoločnosti patria filtre, statívy, pamäťové karty, brašne pre fotoaparáty a videokamery, školské aktovky, slúchadlá, príslušenstvo pre mobilné telefóny, notebookové tašky, multimédia, TV držiaky, AV káble (HDMI, SCART) a iné.

V súčasnosti medzi hlavné aktivity firmy patrí aj podnik vybudovaný roku 1998 v Syrovicích pri Brne. Tento závod so zameraním na výrobu rámčekov pre fotografie patrí medzi najväčšie v Českej republike. Rámčeky značky Hama exportujú do celej Európy! Týždenne tu zamestnanci vyrobia cez 60 000 ks rámov o veľkosti 10×10 cm až 70×100 cm.

Všetkým, ktorí očakávajú vysokú kvalitu, ponúka tiež profesionálny a odborný prístup.