H2O COOL disiCLEAN UNIVERSAL Objem: 0,5 l
8,03 €

Polymérový, univerzálny a vysoko účinný čistiaci a dezinfekčný prostriedok je určený na čistenie a dezinfekciu všetkých plôch, predmetov a nástrojov v kuchyniach, kúpeľniach, fitness a wellness centrách, kozmetických a kaderníckych salónoch, zdravotníctve, komerčnom sektore, veterinárnej oblasti a…

H2O COOL disiCLEAN SPORT & SPA Objem: 0,5 l
18,60 €

disiCLEAN SPORT & SPA je tekutý, bezchlórový prostriedok určený na okamžité použitie pre rýchlu dezinfekciu plôch, predmetov zariadení, nástrojov, pomôcok a ťažko prístupných miest postrekom.

H2O COOL H2O WHIRLPOOL Objem: 1 l
22,30 €

H2O WHIRLPOOL je novodobý, polymérový, tekutý koncentrovaný prípravok pre dezinfekciu a hygienické zabezpečenie vody pre všetky druhy víriviek. Má silný a dlhodobý účinok proti mikroorganizmom a riasam. Bezpečnosť a prvá pomoc  Klasifikácia zmesi podľa nariadenia (ES) č.

H2O COOL disiCLEAN PETS Objem: 0,5 l
7,80 €

disiCLEAN PETS je tekutý bezchlórový prostriedok určený na okamžité použitie na dezinfekcie všetkých plôch, predmetov a povrchov vo veterinárnych ambulanciách a verejných priestoroch, útulkoch a domácnostiach.

H2O COOL disiCLEAN EXTRA POWER ANTI-CALC Objem: 0,5 l
5,70 €

Extra Power Anti-Calc veľmi účinne odstraňuje vodný kameň, prejavy korózie a ďalšie usadeniny, ktoré vznikajú pri dlhodobom vystavení vplyvu vody. Slúži na čistenie bojlerov, vykurovacích systémov (armatúr, rozvodov), výmenníkových staníc, chladiacich veží, vodných nádrží, bazénov a podobne.

H2O COOL disiCLEAN FLOOR CLEANER Objem: 1 l
2,30 €

Univerzálny prípravok na umývanie podláh a ďalších nenasiakavých povrchov (napr. dlažba, PVC, linoleum, plast). Jeho účinné zloženie s výťažkami z citrónovej kôry ľahko odstráni všetky nečistoty z čistených plôch a zanechá ich dokonale čisté, lesklé a bez šmúh.

H2O COOL disiCLEAN HAND SOAP Objem: 0,5 l
6,10 €

Jemné tekuté krémové mydlo disiCLEAN HAND SOAP s vôňou levandule šetrne pestuje jemnú a citlivú pokožku. Jeho jemné zloženie a neutrálne pH nevysušuje pokožku a zanecháva ju hebkú. Pravidelným používaním je zabezpečená dokonalá čistota. Použitie:Mydlo je určené na každodenné použitie.

H2O COOL disiCLEAN SURFACE non-foaming Objem: 1 l
27,70 €

Polymérový, bezchlórový, vysoko koncentrovaný tekutý čistiaci a dezinfekčný prostriedok disiCLEAN SURFACE non-foaming je určený na dezinfekciu a čistenie plôch, predmetov a nástrojov. Prostriedok sa vyznačuje dobrou odmasťovacou schopnosťou.

H2O COOL H2O 90 PACK sada
86,50 €

Obsahuje: 1 x H2O WHIRLPOOL 1l, 1 x H2O CLEAR 1 kg, 1 x H2O pH mínus 1,4 kg, 1 x H2O ANTIFOAM 150 ml, 1 x H2O SPA CLEANER 500 ml, 1 x H2O BASIC pH tester, 1 x disiCLEAN SPORT & SPA 250 ml, 1 x odmerku, 1 x návod na použitie Set je určený pre vírivé a masážne vane a všetkým, ktorí hľadajú šetrné p…

H2O COOL H2O pH mínus Objem: 1,4 kg
5 €

Ideálna hodnota pH pri používaní bezchlórovej a chlórovej dezinfekcie vody je 7,0 – 7,4. Pokiaľ pH opustí túto vymedzenú oblasť, dochádza k zníženiu účinnosti a zvýšeniu spotreby dezinfekčných prípravkov.

H2O COOL pH test
7,70 €

Téglik a viečko dobre vypláchnite skúšobnou vodou. Téglik naplňte skúšobnou vodou po rysku. Pridajte 5 kvapiek činidla pH. Téglik uzatvorte viečkom a premiešajte. Hodnotu pH určíte porovnaním s farebnými terčíkmi.

H2O COOL disiCLEAN ABRASIVE SOAP Objem: 0,5 l
3,50 €

Krémové abrazívne mydlo na umývanie silne znečistených rúk s príjemnou vôňou citróna. Veľmi dobre odstraňuje mastnú špinu, sadze a vazelínu. Obsahuje látky s dokonalým čistiacim účinkom.

H2O COOL disiCLEAN ANTI-CALC Objem: 0,5 l
9,80 €

Čistiaci a dezinfekčný prostriedok určený na upratovanie a dezinfekciu sanitárnych prvkov. Ide o prípravok na umývanie kúpelní, umývadiel, batérií, kachličiek, vaní, záchodových mís, nerezu, keramiky, kameniny, pálených tehál, WC a ostatných sanitárnych povrchov.

H2O COOL disiCLEAN ANTIBACTERIAL GEL Objem: 0,5 l
7,70 €

Tekutý prípravok na hygienickú dezinfekciu rúk s baktericídnym a virucídnym účinkom podľa STN EN 14476 + A2 2020 ČSN EN 14476 + A2 2020.Používa sa neriedený, vtiera sa do suchých rúk, neoplachuje sa vodou.Hygienická dezinfekcia rúk5 ml prípravku vtierať po dobu jednej minúty do suchých rúk až po z…

H2O COOL disiCLEAN HOME Objem: 0,5 l
5,70 €

disiCLEAN HOME je tekutý, bezchlórový, polymérový prostriedok určený na okamžité použitie pre rýchlu dezinfekciu plôch, predmetov, zariadení, nástrojov a ťažko prístupných miest pomocou jemného rozprašovača. Bol špeciálne vyvinutý pre dokonalú dezinfekciu v celej domácnosti.

H2O COOL disiCLEAN ODOR NEUTRALISER UNIVERSAL Objem: 250 ml
3,40 €

Moderný prípravok na neutralizáciu pachov s okamžitým účinkom. Nebol vytvorený za účelom zápach prekrývať, ale zničiť ho rozložením (disociáciou) molekúl pachu, ich následným obalením (izolovaním a naviazaním na molekuly) a úplným rozložením, čím je zamedzené ich ďalšiemu šíreniu priestorom.

H2O COOL disiCLEAN ODOR NEUTRALIZER Objem: 0,6 l
7,70 €

Je vyrobený na základe novodobej nano bio technológie. disiCLEAN ODOR NEUTRALIZER sa odlišuje od bežných osviežovačov tým, že zápach neprekrýva, ale účinne rozkladá a likviduje molekuly zápachu.

H2O COOL disiCLEAN PROFI Objem: 1 l
26,90 €

disiCLEAN PROFI je tekutý, koncentrovaný, polymérový dezinfekčný prostriedok na rýchlu dezinfekciu v priemysle, ubytovacích zariadeniach, potravinárstve, školstve, vzduchotechnike, zdravotníctve, športových odvetviach, reštauráciách a jedálňach.Je charakteristický silným a dlhotrvajúcim antibakter…

H2O COOL disiCLEAN SURFACE foaming Objem: 1 l
27 €

Polymérový, bezchlórový vysoko koncentrovaný tekutý čistiaci a dezinfekčný prostriedok disiCLEAN SURFACE – foaming je určený na dezinfekciu a čistenie plôch, predmetov a nástrojov. Prostriedok sa vyznačuje dobrou odmasťovacou schopnosťou.

H2O COOL disiCLEAN WASHER Objem: 0,5 l
4,80 €

disiCLEAN WASHER je tekutý, bezchlórový dezinfekčný prostriedok určený na okamžité použitie na rýchlu dezinfekciu práčok a bielizne v domácnostiach, školstve, hoteloch, zdravotníctve, športového a outdoorového oblečenia, neoprénov a ďalších.

H2O COOL disiCLEAN WC GEL Objem: 0,75 l
2,30 €

Kyslý čistiaci prípravok na toaletné misy, pisoáry a ďalšiu sanitárnu keramiku. Účinne odstraňuje hrdzu, vodný a močový kameň, plesne a iné nečistoty. Pôsobí nad aj pod vodnou hladinou. Toalety a pisoáry udržuje biele a bez usadenín.

H2O COOL disiCLEAN WC Objem: 0,5 l
29 €

disiCLEAN WC je tekutý, bezchlórový dezinfekčný prostriedok určený na okamžité použitie pre rýchlu dezinfekciu WC, kúpeľne, sanitárnych plôch a ťažko prístupných miest postrekom. Napríklad: záchodová misa a sedadlo, pisoár, vaňa, priestory pod toaletou a vaňou, odpadkový kôš, sprchový kút a ďalšie…

H2O COOL disiCLEAN WINDOW CLEANER Objem: 0,5 l
1,90 €

EXTRA LEŠTIACI ÚČINOK – NEZANECHÁVA ŠMUHY – ĽAHKO ODSTRAŇUJE HMYZNávod na použitie:Sklenené povrchy sa čistia koncentrovaným prípravkom. Po jeho nanesení sa plocha vyleští suchou utierkou.

H2O COOL H2O 60 PACK sada
59,60 €

Obsahuje: 2 x H2O POOL 1 l, 1 x H2O OXI 1,8 kg, 1 x H2O FLOCK 0,25 l, 1 X H2O pH mínus 1,4 kg, 1 x H2O BASIC pH tester,  odmerku a návodSet je určený pre všetky typy bazénov – vonkajšie aj zastrešené, s filtráciou aj bez filtrácie.Obsahuje:2 litre bezchlórovej dezinfekcie H2O POOL,1,8 kg bezchlóro…

H2O COOL H2O ANTIFOAM Objem: 150 ml
5,40 €

Veľmi účinný odpeňovač pre vírivé, masážne a perličkové vane  Vysoko účinný tekutý odpeňovač určený do vírivých, masážnych a perličkových vaní, ktorý efektívne a dlhodobo potlačuje tvorbu peny. Je rýchly a bez vedľajších účinkov.

H2O COOL H2O CLEAR Objem: 1 kg
22,70 €

H2O CLEAR je rýchlo rozpustný, sypký oxidačný prípravok slúžiaci ako vysoko účinné činidlo pre bezchlórovú oxidáciu vody vo vírivkách. Zvyšuje množstvo aktívneho kyslíku vo vode. Voda je po aplikácii číra a iskrivá. H2O CLEAR pôsobí vo vode kyslo a tým nepatrne znižuje pH.

H2O COOL H2O FLOCK Objem: 1 l
5 €

H2O FLOCK je tekutý koncentrovaný prípravok určený na vyvločkovanie drobných nečistôt a odstránenie zákalu bazénovej vody. Združí (vyvločkuje) aj veľmi jemné, rozptýlené nečistoty do väčších celkov a tieto je možné následne odfiltrovať alebo odsať bazénovým vysávačom.

H2O COOL H2O OXI Objem: 1,8 kg
20,40 €

H2O OXI je rýchlo rozpustný, sypký oxidačný prípravok slúžiaci ako vysoko účinné činidlo pre bezchlórovú oxidáciu bazénovej vody. Zvyšuje množstvo aktívneho kyslíka vo vode. Voda je po aplikácii číra a iskrivá.

H2O COOL H2O pH plus Objem: 1,4 kg
4,80 €

Ideálna hodnota pH pri používaní bezchlórovej a chlórovej dezinfekcie vody je 7,0 – 7,4. Pokiaľ pH opustí túto vymedzenú oblasť, dochádza k zníženiu účinnosti a zvýšeniu spotreby dezinfekčných prípravkov.

H2O COOL H2O POOL Objem: 1 l
12,70 €

H2O POOL je novodobý, tekutý koncentrovaný prípravok na dezinfekciu a hygienické zabezpečenie vody v domácich (krytých i nekrytých) bazénoch. Má výrazný a dlhodobý účinok proti mikroorganizmom a riasam. Bezpečnosť a prvá pomoc Klasifikácia zmesi podľa nariadenia (ES) č.

H2O COOL H2O POOL SHOCK Objem: 1 l
15,30 €

H2O POOL SHOCK je novodobý, tekutý koncentrovaný prípravok na šokovú dezinfekciu vody vo všetkých typoch bazénov (s filtráciou aj bez filtrácie). Má silný a dlhodobý účinok proti mikroorganizmom a riasam pri uvedení bazénu do prevádzky po dlhšej pauze.

H2O COOL H2O SPA CLEANER Objem: 1 l
15,30 €

H2O SPA CLEANER je revolučný, koncentrovaný, intenzívne čistiaci nepenivý prostriedok určený najmä na čistenie vírivkových a perličkových vaní v prevádzkach ako BALNEO a kúpeľných, tak i pre čistenie stien a prepadových žliabkov WELLNESS víriviek.

H2O COOL pH + polymér test
21,10 €

Kombinovaný bazénový kvapkový tester pre stanovenie hodnôt pH a koncentrácie dezinfekčného prostriedku H2O COOL vo vode. Meranie odporúčame prevádzať 1× za týždeň. Doporučená koncentrácia dezinfekčného prostriedku vo vode je 0,3 – 0,8 (viď návod k testeru). Odporúčané rozmedzie pH vody je 7,2 – 7,6.

H2O COOL Polymér test
17,70 €

Bazénový kvapkový tester pre 120 stanovení koncentrácie dezinfekčného prostriedku H2O POOL vo vode. Početnosť meraní: Merania odporúčame prevádzať 1× za týždeň. Doporučená úroveň dezinfekčného prostriedku H2O POOL je 0,3 – 0,8 na farebnom terčíku.