GuideCraft Grippies krivky 30 set
72,26 €

Hrací systém Grippies Krivky je navrhnutý priamo pre batoľatá od 18 mesiacov. Táto 30 dielna sada obsahuje dieliky, ktoré sa líšia 4 rôznymi textúrami. Sú potiahnuté príjemným mäkkým povrchom a žiaria štyrmi jasnými farbami. Všetky diely sú navrhnuté tak, aby boli pre deti maximálne bezpečné.

GuideCraft Grippies okýnka / windows 24 set
72,26 €

Hrací systém Grippies s okýnky je navržený přímo pro batolata od 18 měsíců. Tato 24 dílná sada obsahuje dílky, které jsou potažený příjemným měkkým povrchem a září čtyřmi jasnými barvami. Všechny díly jsou navržené tak, aby byly pro děti maximálně bezpečné.

GuideCraft Grippies sťahovače 24 set
72,26 €

Hrací systém Grippies Sťahovače je navrhnutý priamo pre batoľata od 18 mesiacov. Táto 24 dielna sada obsahuje dieliky, ktoré sa líšia 4 rôznymi textúrami. Sú potiahnuté príjemným mäkkým povrchom a žiaria štyrmi jasnými farbami. Všetky diely sú maximálne bezúečné.

GuideCraft Grippies Links set 24
72,26 €

Hrací systém Grippies Links je navrhnutý priamo pre batoľatá od 18 mesiacov. Táto 24 dielna sada obsahuje dieliky, ktoré sa líšia 4 rôznymi textúrami. Sú potiahnutá príjemným mäkkým povrchom a žiaria štyrmi jasnými farbami. Všetky diely sú navrhnuté tak, aby boli pre deti maximálne bezpečné.

GuideCraft IO Blocks- 192 set
61 €

Posledný kus za túto cenu!

Vytvorte si svoj svet! Ľudí, zvieratá, veci, roboty, dopravné prostriedky, rastliny a ďalšie. Stavebnica má 192 dielikov, na ktorých sa strieda 6 matných a príjemných farieb. Dieťa tu môže uplatniť svoju fantáziu a predstavivosť.

GuideCraft Grippies- okienka 20 ks (windows)
60,46 €

Hrací systém Grippies s okienkami je navrhnutý priamo pre batoľatá od 18 mesiacov. Táto 16 dielna sada obsahuje dieliky, ktoré sú potiahnuté príjemným mäkkým povrchom a žiaria štyrmi jasnými farbami. Všetky diely sú navrhnuté tak, aby boli pre deti maximálne bezpečné.

GuideCraft Grippies sťahovače 16 set
60,46 €

Hrací systém Grippies sťahovače je navrhnutý priamo pre batoľatá od 18 mesiacov. Táto 16 dielna sada obsahuje dieliky, ktoré sa líšia 4 rôznymi textúrami. Sú potiahnuté príjemným mäkkým povrchom a žiaria štyrmi jasnými farbami. Všetky diely sú navrhnuté tak, aby boli pre deti maximálne bezpečné.

GuideCraft Grippies links set 16
60,46 €

Hrací systém Grippies Links je navrhnutý priamo pre batoľatá od 18 mesiacov. Táto 16 dielna sada obsahuje dieliky, ktoré sa líšia 4 rôznymi textúrami. Sú potiahnuté príjemným mäkkým povrchom a žiaria štyrmi jasnými farbami. Všetky diely sú navrhnuté tak, aby boli pre deti maximálne bezpečné.

GuideCraft Grippies krivky 20set
60,46 €

Hrací systém Grippies Krivky je navrhnutý priamo pre batoľatá od 18 mesiacov. Táto 20 dielna sada obsahuje dieliky, ktoré sa líšia 4 rôznymi textúrami. Sú potiahnuté príjemným mäkkým povrchom a žiaria štyrmi jasnými farbami. Všetky diely sú navrhnuté tak, aby boli pre deti maximálne bezpečné.

GuideCraft Skladačka zvieratka (Sort and match animal)
40,68 €

Skladačka Sort and match je výbornou možnosťou, ako naučiť Vaše deti farby a zvieratá. Môžete cvičiť artikuláciu, slovnú zásobu, porozumenie pojmov a všímavosť. Tiež dieťa, vďaka vysokému počtu magnetiek, rozvíja tvorivosť a fantáziu.

GuideCraft Skladačka auta / Sort and Match construction truck
40,68 €

Skladačka Sort and match je výbornou možnosťou, ako naučiť Vaše deti autá, tvary a farby. Môžete cvičiť artikuláciu, slovnú zásobu, porozumenie pojmov a všímavosť. Dieťa tiež, vďaka vysokému počtu magnetiek, rozvíja tvorivosť a fantáziu.

GuideCraft Šnurovanie tvarov (Geo Shape Lacing)
36,04 €

Tvary vyplnené farebnými doskami, v ktorých sú malé otvory. Otvory slúžia na prevliekanie šnúrky, šnúry atď. Vhodné pre deti od 3 rokov. Zlepšujú si jemnú motoriku, učia sa starostlivosti a pozornosti. Hračky sú zdravotne nezavadné a certifikované.

GuideCraft IO Blocks 59 cestovný set (travel set)
25,42 €

Vytvorte si svoj svet! Ľudí, zvieratá, veci, roboty, dopravné prostriedky, rastliny a ďalšie. Stavebnica má 59 dielikov, na ktorých sa strieda 6 matných a príjemných farieb. Dieťa tu môže uplatniť svoju fantáziu a predstavivosť.

GuideCraft IO Blocks- Mrož (Walrus)
3,77 €

Poskladajte si mroža! Nakoniec mrož vyzerá dizajnovo a nadčasovo. (Táto mini kolekcia okrem iného obsahuje ďalších 9 mini zvieratiek, na ktorých sa strieda 6 matných a príjemných farieb.) Výrobok je vhodný pre deti od 5 rokov.

GuideCraft IO Blocks- Korytnačka (Tortoise)
3,77 €

Poskladajte si korytnačku! Nakoniec vyzerá dizajnovo a nadčasovo. (Táto mini kolekcia okrem iného obsahuje ďalších 9 mini zvieratiek, na ktorých sa strieda 6 matných a príjemných farieb.) Výrobok je vhodný pre deti od 5 rokov.

GuideCraft IO Blocks- Plameniak (Flamingo)
3,77 €

Poskladajte si plameniaka! Nakoniec plameniak vyzerá dizajnovo a nadčasovo. (Táto mini kolekcia okrem iného obsahuje ďalších 9 mini zvieratiek, na ktorých sa strieda 6 matných a príjemných farieb.) Výrobok je vhodný pre deti od 5 rokov.

GuideCraft IO Blocks- Morský koník (Seahorse)
3,77 €

Poskladajte si morského koníka! Nakoniec morský koník vyzerá dizajnovo a nadčasovo. (Táto mini kolekcia okrem iného obsahuje ďalších 9 mini zvieratiek, na ktorých sa strieda 6 matných a príjemných farieb.) Výrobok je vhodný pre deti od 5 rokov.

GuideCraft IO Blocks- Ovečka (Sheep)
3,77 €

Poskladajte si ovečku! Nakoniec ovečka vyzerá dizajnovo a nadčasovo. (Táto mini kolekcia okrem iného obsahuje ďalších 9 mini zvieratiek, na ktorých sa strieda 6 matných a príjemných farieb.) Výrobok je vhodný pre deti od 5 rokov.

GuideCraft IO Blocks- Nosorožec (Rhino)
3,77 €

Poskladajte si nosorožca! Nakoniec nosorožec vyzerá dizajnovo a nadčasovo. (Táto mini kolekcia okrem iného obsahuje ďalších 9 mini zvieratiek, na ktorých sa strieda 6 matných a príjemných farieb.) Výrobok je vhodný pre deti od 5 rokov.

GuideCraft IO Blocks- Králik (Rabbit)
3,77 €

Poskladajte si králika! Nakoniec králik vyzerá dizajnovo a nadčasovo. (Táto mini kolekcia okrem iného obsahuje ďalších 9 mini zvieratiek, na ktorých sa strieda 6 matných a príjemných farieb.) Výrobok je vhodný pre deti od 5 rokov.

GuideCraft IO Blocks- Slon (elephant)
3,77 €

Poskladajte si slona! Nakoniec slon vyzerá dizajnovo a nadčasovo. (Táto mini kolekcia okrem iného obsahuje ďalších 9 mini zvieratiek, na ktorých sa strieda 6 matných a príjemných farieb.) Výrobok je vhodný pre deti od 5 rokov.

GuideCraft IO Blocks- Tukan (Toucan)
3,77 €

Poskladajte si tukana! Nakoniec tukan vyzerá dizajnovo a nadčasovo. (Táto mini kolekcia okrem iného obsahuje ďalších 9 mini zvieratiek, na ktorých sa strieda 6 matných a príjemných farieb.) Výrobok je vhodný pre deti od 5 rokov.