GuideCraft Grippies krivky 20set
59,69 €

Hrací systém Grippies Krivky je navrhnutý priamo pre batoľatá od 18 mesiacov. Táto 20 dielna sada obsahuje dieliky, ktoré sa líšia 4 rôznymi textúrami. Sú potiahnuté príjemným mäkkým povrchom a žiaria štyrmi jasnými farbami. Všetky diely sú navrhnuté tak, aby boli pre deti maximálne bezpečné.

GuideCraft Grippies links set 16
59,69 €

Hrací systém Grippies Links je navrhnutý priamo pre batoľatá od 18 mesiacov. Táto 16 dielna sada obsahuje dieliky, ktoré sa líšia 4 rôznymi textúrami. Sú potiahnuté príjemným mäkkým povrchom a žiaria štyrmi jasnými farbami. Všetky diely sú navrhnuté tak, aby boli pre deti maximálne bezpečné.

GuideCraft Grippies krivky 30 set
71,34 €

Hrací systém Grippies Krivky je navrhnutý priamo pre batoľatá od 18 mesiacov. Táto 30 dielna sada obsahuje dieliky, ktoré sa líšia 4 rôznymi textúrami. Sú potiahnuté príjemným mäkkým povrchom a žiaria štyrmi jasnými farbami. Všetky diely sú navrhnuté tak, aby boli pre deti maximálne bezpečné.

GuideCraft Grippies Links set 24
71,34 €

Hrací systém Grippies Links je navrhnutý priamo pre batoľatá od 18 mesiacov. Táto 24 dielna sada obsahuje dieliky, ktoré sa líšia 4 rôznymi textúrami. Sú potiahnutá príjemným mäkkým povrchom a žiaria štyrmi jasnými farbami. Všetky diely sú navrhnuté tak, aby boli pre deti maximálne bezpečné.

GuideCraft Grippies okýnka / windows 24 set
71,34 €

Hrací systém Grippies s okýnky je navržený přímo pro batolata od 18 měsíců. Tato 24 dílná sada obsahuje dílky, které jsou potažený příjemným měkkým povrchem a září čtyřmi jasnými barvami. Všechny díly jsou navržené tak, aby byly pro děti maximálně bezpečné.

GuideCraft Grippies sťahovače 16 set
59,69 €

Hrací systém Grippies sťahovače je navrhnutý priamo pre batoľatá od 18 mesiacov. Táto 16 dielna sada obsahuje dieliky, ktoré sa líšia 4 rôznymi textúrami. Sú potiahnuté príjemným mäkkým povrchom a žiaria štyrmi jasnými farbami. Všetky diely sú navrhnuté tak, aby boli pre deti maximálne bezpečné.

GuideCraft Grippies sťahovače 24 set
71,34 €

Hrací systém Grippies Sťahovače je navrhnutý priamo pre batoľata od 18 mesiacov. Táto 24 dielna sada obsahuje dieliky, ktoré sa líšia 4 rôznymi textúrami. Sú potiahnuté príjemným mäkkým povrchom a žiaria štyrmi jasnými farbami. Všetky diely sú maximálne bezúečné.