GuideCraft Grippies sťahovače 16 set
43,34 €

Hrací systém Grippies sťahovače je navrhnutý priamo pre batoľatá od 18 mesiacov. Táto 16 dielna sada obsahuje dieliky, ktoré sa líšia 4 rôznymi textúrami. Sú potiahnuté príjemným mäkkým povrchom a žiaria štyrmi jasnými farbami. Všetky diely sú navrhnuté tak, aby boli pre deti maximálne bezpečné.

GuideCraft PowerClix stavebné stroje / PowerClix Construction Vehicle Set
42,96 €

Skvelá stavebnica, s ktorou si deti môžu vyrobiť robustný čelný nakladač, sklápač, buldozér, alebo nekonečné otvorené kombinácia vozidiel pomocou jednoduchých dielov. Vďaka plne kĺbovým koľajničkám kolies, náprav a magnetickým dielam je stavba a prestavba každého vozidla hračkou.

GuideCraft Šnurovanie tvarov Jumbo / Jumbo Geo Lacing
121,36 €

Dieťa môže začať šnurovanie jednoducho a postupne prejsť k zložitejším vrstvením a kreatívnym návrhom. Deti môžu experimentovať s farbami, vzormi, písmenami a obrázkami v rámci štvorcových, kruhových a trojuholníkových rámčekov. Ideálne pre individuálne i malé skupinové hry.

GuideCraft Grippies krivky 20 set
43,34 €

Hrací systém Grippies Krivky je navrhnutý priamo pre batoľatá od 18 mesiacov. Táto 20 dielna sada obsahuje dieliky, ktoré sa líšia 4 rôznymi textúrami. Sú potiahnuté príjemným mäkkým povrchom a žiaria štyrmi jasnými farbami. Všetky diely sú navrhnuté tak, aby boli pre deti maximálne bezpečné.

GuideCraft Grippies krivky 30 set
52 €

Hrací systém Grippies Krivky je navrhnutý priamo pre batoľatá od 18 mesiacov. Táto 30 dielna sada obsahuje dieliky, ktoré sa líšia 4 rôznymi textúrami. Sú potiahnuté príjemným mäkkým povrchom a žiaria štyrmi jasnými farbami. Všetky diely sú navrhnuté tak, aby boli pre deti maximálne bezpečné.

GuideCraft Grippies Links set 16
43,34 €

Hrací systém Grippies Links je navrhnutý priamo pre batoľatá od 18 mesiacov. Táto 16 dielna sada obsahuje dieliky, ktoré sa líšia 4 rôznymi textúrami. Sú potiahnuté príjemným mäkkým povrchom a žiaria štyrmi jasnými farbami. Všetky diely sú navrhnuté tak, aby boli pre deti maximálne bezpečné.

GuideCraft Grippies Links set 24
52 €

Hrací systém Grippies Links je navrhnutý priamo pre batoľatá od 18 mesiacov. Táto 24 dielna sada obsahuje dieliky, ktoré sa líšia 4 rôznymi textúrami. Sú potiahnutá príjemným mäkkým povrchom a žiaria štyrmi jasnými farbami. Všetky diely sú navrhnuté tak, aby boli pre deti maximálne bezpečné.

GuideCraft Grippies- okienka 20 ks (windows)
43,34 €

Hrací systém Grippies s okienkami je navrhnutý priamo pre batoľatá od 18 mesiacov. Táto 16 dielna sada obsahuje dieliky, ktoré sú potiahnuté príjemným mäkkým povrchom a žiaria štyrmi jasnými farbami. Všetky diely sú navrhnuté tak, aby boli pre deti maximálne bezpečné.

GuideCraft Grippies okienka / windows 24 set
52 €

Hrací systém Grippies s okienkami je navrhnutý priamo pre batoľatá od 18 mesiacov. Táto 24 dielna sada obsahuje dieliky, ktoré sú potiahnuté príjemným mäkkým povrchom v štyroch jasných farbách. Všetky diely sú navrhnuté tak, aby boli pre deti maximálne bezpečné.

GuideCraft Grippies set staviteľ 30 ks / Grippies Builders 30 PC set
50,16 €

Hrací systém Grippies Staviteľ je navrhnutý priamo pre batoľatá od 18 mesiacov. Táto 30 dielna sada obsahuje dieliky so 4 odlišnými textúrami. Každý diel je potiahnutý príjemným mäkkým povrchom a žiari štyrmi jasnými farbami. Všetky diely sú navrhnuté tak, aby boli pre deti maximálne bezpečné.

GuideCraft Grippies shakers 20 set
43,34 €

Zahŕňa dve veľkosti plastových tyčí s priehľadnými oknami, bezpečnými magnetickými konci a kovovými guľatými konektormi. Deti počúvajú a sledujú, ako zmyslové guličky prechádzajú vnútorným bludiskom každého prútu.

GuideCraft Grippies sťahovače 24 set
52 €

Posledný kus za túto cenu!

Hrací systém Grippies sťahovače je navrhnutý priamo pre batoľatá od 18 mesiacov. Táto 24 dielna sada obsahuje dieliky, ktoré sa líšia 4 rôznymi textúrami. Sú potiahnuté príjemným mäkkým povrchom a žiaria štyrmi jasnými farbami. Všetky diely sú navrhnuté tak, aby boli pre deti maximálne bezpečné.

GuideCraft Skladačka zvieratka / Sort and match animal
28,66 €

Skladačka Sort and match je výbornou možnosťou, ako naučiť Vaše deti farby a zvieratá. Môžete cvičiť artikuláciu, slovnú zásobu, porozumenie pojmov a všímavosť. Tiež dieťa, vďaka vysokému počtu magnetiek, rozvíja tvorivosť a fantáziu.

GuideCraft Triedenie tvarov / Shape Sorter
32,23 €

Deti si rozvíjajú zručnosti v oblasti identifikácie, rozpoznávanie farieb a skúmajú jednoduché tvary. Vhodné pre deti od 18 mesiacov. Celé Shapes Sorter sú zdravotne nezávadné.