GRUND Česká kúpeľňová predložka, ORLY
37,95 €

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu ORLY: Keby tak bola naozajstná zem hebučká tak ako predložka Orly, ktorá z nej vzišla. Odporúčame vám zabrať si tento unikátny kúsok zeme len pre seba.

GRUND Česká kúpeľňová predložka, MOON
49,95 €

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Po 100 praniach ako nové. Popis modelu MOON: Videli ste niekedy polárnu noc? Mesiac je tak hypnotizujúci, že nejde odtrhnúť oči. Taká noc vydrží len nepatrný zlomok toho, čo predložka, ktorá v nej našla inšpiráciu.

GRUND Česká kúpeľňová predložka, ARUBA
29,95 €

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu ARUBA: V tomto bludisku sa rozhodne nestratíte, naopak Vám hravo ukáže, ako upúta pozornosť v každom interiéri. Modrá predložka Aruba jednoducho zaujme a nespustíte z nej oči.

GRUND Česká kúpeľňová predložka, LUCA
79,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykom a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu LUCA: Vlny ku kúpeľu patria tak, ako výnimočná hebkosť a mäkkosť ku každej z našich predložiek. Organické tvary sa práve teraz tešia veľkej obľube. Pre istotu sme im však dali nadčasový vzhľad.

GRUND Česká kúpeľňová predložka, AMMONA
79,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu AMMONA: Nechajte svoju kúpeľňu vyjsť z ulity priemernosti. Mäkučká predložka Ammona jej dodá pocit výnimočnosti jednoducho tým, že v nej zanechá verný odtlačok prírody.

GRUND Česká kúpeľňová predložka, BONA
109,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu BONA: Zahrajte si šach na mäkkom. Kocky ladené tón v tóne vás nabádajú k hre. Urobte si radosť, predložka BONA vám na zemi vytvorí hracie pole, kde len budete chcieť.

GRUND Česká kúpeľňová predložka, CARMEN
149,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu CARMEN: Tiež zbožňujete operu? Talentované hrdlo dokáže vykúzliť tóny, ktoré v ostatných rozprúdia energiu a zlepšia náladu. Presne to isté hravo zvedie aj predložka Carmen.

GRUND Česká kúpeľňová predložka, CESTA SVETLA
74,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu CESTA SVETLA: Mandala prepája jasný smer, pevný krok a múdre činy, dôveru vo vlastné činy aj múdrosť existencie.

GRUND Česká kúpeľňová predložka, CHRÁM DUŠE
44,95 €

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu CHRÁM DUŠE: Naše telo je chrám našej duše. Uvedomujeme si nádheru tohto chrámu, naša duša žiari.

GRUND Česká kúpeľňová predložka, CURTS
29,95 €

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu CURTS: Originálny, dynamický tvar prináša viac otázok než odpovedí. Sú to vlnky? Alebo nadýchané obláčiky? Dovoľte predložke CURTS, aby podporila vašu fantáziu každý deň.

GRUND Česká kúpeľňová predložka, DAR NEHY
74,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu DAR NEHY: Neha a láska sú v každom z nás. Keď sa prebudí, dejú sa zázraky.

GRUND Česká kúpeľňová predložka, DUNA
29,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu DUNA: Duna je živý organizmus. V priebehu existencie niekoľkokrát zmení svoju farbu i tvar. Jej tajomná, premenlivá krása inšpirovala tvorcov, aby pocit z dún zniesli až k vašim nohám.

GRUND Česká kúpeľňová predložka, FANTASIE
29,95 €

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu FANTASIE: Klasický vzor predložky a jemná hra farebných tónov sa hodí do každej kúpeľne, obývačky, izby i chodby. Fantázii sa medze nekladú!

GRUND Česká kúpeľňová predložka, GLORY
79,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Predložka GLORY s plastickým vzorom v sýtych zemitých farbách bude hýčkať vaše chodidlá, kedykoľvek si zmyslíte.

GRUND Česká kúpeľňová predložka, HARMÓNIA
74,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu HARMÓNIA: Mandala pripomína neustálu premenlivú súhru všetkých častí prvkov, aspektov, okolností aj ľudí, ktorých výsledkom je pokojné plynutie energie života.

GRUND Česká kúpeľňová predložka, HARMÓNIA PROTIKLADOV
74,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu HARMÓNIA PROTIKLADOV: Symbolika koberca vyjadruje súlad polarít čierna a biela, noc a deň, tma a svetlo, muž a žena – všetko má svoje jedinečné miesto vo vesmíre.

GRUND Česká kúpeľňová predložka, KRÍDLA RADOSTI
74,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykom a zárukou 5 rokov. Po 100 praniach ako nové. KRÍDLA RADOSTI: Šťastný smiech letiaci do všetkých strán na krídlach radosti. Ľahkosť a pozitívna energia je všade okolo nás. Telo je chrám našej duše. Uvedomujeme si nádheru tohto chrámu, naša duša žiari.

GRUND Česká kúpeľňová predložka, LAKE
79,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu LAKE: Upokojuje vás pohľad na hladinu hlbokého jazera? Predložka Lake vám tento obrázok dopraje každý deň. Tri nepravidelné sústredné kružnice zmenia vašu kúpeľňu vo vodnou ríšu.

GRUND Česká kúpeľňová predložka, LEVIO
19,95 €

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu Levio: Len nenápadný hrejivý detail a nič viac? Prečo nie! Svoju prítomnosť Vám ale pripomenie pri každom hebkom došliapnutí.

GRUND Česká kúpeľňová predložka, MANDALA ŽIVOTA
74,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu MANDALA ŽIVOTA: Koberec nesie tému: aké si to urobíš, také to máš. Hraj sa, tvor, pracuj, raduj sa, užívaj si.

GRUND Česká kúpeľňová predložka, MEZZO
79,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu MEZZO: Ak chcete mať doma umelecké dielo nielen na stene, kúpte si tento dizajnový koberček MEZZO. Obohatíte tak svoju kúpeľňu a dokonale zvýrazníte svoj interiér.

GRUND Česká kúpeľňová predložka, NAPLNENIE
44,95 €

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu NAPLNENIE: Mandala umožňuje cítiť radosť, spokojnosť, vďačnosť a lásku. Cítiť, že môj život je v poriadku.

GRUND Česká kúpeľňová predložka, NEBESKÝ MIER
74,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu NEBESKÝ MIER: Láska a mier v srdci nás povedú späť k tomu, kým naozaj sme.

GRUND Česká kúpeľňová predložka, PLYNUTIE
74,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu PLYNUTIE: Energia mandaly nás nabáda nezasahovať do poriadku vecí, uctiť premenlivosť života, pustiť staré a odvážne sa otvoriť novému a neznámemu.

GRUND Česká kúpeľňová predložka, POCHOPENIE
74,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu POCHOPENIE: Koberec Grund vyjadruje súlad mysle a citov, ich spoločné áno. Vlastné prežitou skúsenosť. Pritakanie tomu, čo je.

GRUND Česká kúpeľňová predložka, POROZUMENIE
44,95 €

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu POROZUMENIE: Koberček podporuje schopnosť pozerať sa na človeka, udalosti alebo veci inými očami, rešpektovať rôzne názory a právo na ne.

GRUND Česká kúpeľňová predložka, POZNANIE
44,95 €

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu POZNANIA: Všetko, čo potrebujeme poznať, je nám odhalené. Každý okamih je nový a svieži. Otvorme srdcia, spoznajme sami seba a svoje nekonečné možnosti.

GRUND Česká kúpeľňová predložka, RIALTO
79,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu RIALTO: Kúzelný prechod ladený tón v tóne vás upúta. Harmonicky zladená predložka RIALTO je pre tých, ktorí majú obľúbenú paletu farieb, ale zároveň kladú dôraz na originálny dizajn.

GRUND Česká kúpeľňová predložka, RIFFLE
79,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu Riffle: Mladé, svieže, útulné. Presne také sú predložky z kolekcie Riffle. Plastický vzor a príjemné zemité odtiene dodajú vášmu domovu jednoduchý, moderný vzhľad.

GRUND Česká kúpeľňová predložka, SEBALÁSKA
74,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu SEBELÁSKA: Spomeňme si, kým sme – sme láska. Zobuďme vlastné hodnoty, podporujme pozitívne vnímanie a prijatie seba samého.

GRUND Česká kúpeľňová predložka, SEBAREALIZÁCIA
27,95 €

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu SEBAREALIZÁCIA: Koberec umožňuje naplňujúci prejav toho, kto sme, čo vieme, čo sú naše jedinečné dary a schopnosti.

GRUND Česká kúpeľňová predložka, SILA OKAMIHU
74,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu SILA OKAMIHU: Mandala Sila okamihu prináša uvedomenie si jeho jedinečnosti, pominuteľnosti, neuchopiteľnosti aj toho, čo v nás zostáva, pretvára a obohacuje nás.

GRUND Česká kúpeľňová predložka, SUMMERTIME
59,95 €

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu SUMMERTIME: Každý farebný prúžok predložky Summertime rozpráva svoj letný príbeh zaliaty slnkom. Aký povie práve vašim chodidlám?

GRUND Česká kúpeľňová predložka, SUNSHINE
89,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu SUNSHINE: Vpustite k sebe žiarivé slnko. Každý deň Vám pripomenie, kým naozaj ste a na čom skutočne záleží.

GRUND Česká kúpeľňová predložka, SVITANIE
44,95 €

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu SVITANIE: Privítajte priezračné, svieže ráno po temnej noci. Jasnosť novej myšlienky, nového nápadu alebo projektu s energiou koberce Grund.

GRUND Česká kúpeľňová predložka, TANCUJÚCA OBLOHA
44,95 €

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu TANCUJÚCA OBLOHA: Svieži vietor v nás rozprúdi energiu a silu. Navodí pocit, že všetko je povolené. Sme slobodní.

Na začiatku cesty ku kolekcii GRUND stála myšlienka vytvoriť súčasný a zároveň nadčasový dizajn. Bola to výzva, ktorú sme s radosťou prijali. Vytvorili sme kolekciu z najrôznejších materiálov, a to od inovatívnej polyakrylovej a polyesterovej priadze cez organickú bavlnu až po veľmi luxusnú kolekciu v nevšednom vyhotovení. Premyslený dizajn i citlivý výber farieb úplne zodpovedajú nárokom dneška. Samozrejme, tešiť vás budú aj v budúcnosti. Záruka 5 rokov na všetky koberčeky.

Na začiatku cesty ku kolekcii GRUND stála myšlienka vytvoriť súčasný a zároveň nadčasový dizajn. Bola to výzva, ktorú sme s radosťou prijali. Vytvorili sme kolekciu z najrôznejších materiálov, a to od inovatívnej polyakrylovej a polyesterovej priadze cez organickú bavlnu až po veľmi luxusnú kolekciu v nevšednom vyhotovení. Premyslený dizajn i citlivý výber farieb úplne zodpovedajú nárokom dneška. Samozrejme, tešiť vás budú aj v budúcnosti. Záruka 5 rokov na všetky koberčeky.