GRUND Česká kúpeľňová predložka, BONA
109,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu BONA: Zahrajte si šach na mäkkom. Kocky ladené tón v tóne vás nabádajú k hre. Urobte si radosť, predložka BONA vám na zemi vytvorí hracie pole, kde len budete chcieť.


GRUND Česká kúpeľňová predložka, RIALTO
79,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu RIALTO: Kúzelný prechod ladený tón v tóne vás upúta. Harmonicky zladená predložka RIALTO je pre tých, ktorí majú obľúbenú paletu farieb, ale zároveň kladú dôraz na originálny dizajn.


GRUND Česká kúpeľňová predložka, CARMEN
149,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu CARMEN: Tiež zbožňujete operu? Talentované hrdlo dokáže vykúzliť tóny, ktoré v ostatných rozprúdia energiu a zlepšia náladu. Presne to isté hravo zvedie aj predložka Carmen.


GRUND Česká kúpeľňová predložka, LUCA
79,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykom a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu LUCA: Vlny ku kúpeľu patria tak, ako výnimočná hebkosť a mäkkosť ku každej z našich predložiek. Organické tvary sa práve teraz tešia veľkej obľube. Pre istotu sme im však dali nadčasový vzhľad.


GRUND Česká kúpeľňová predložka, FANTASIE
29,95 €

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu FANTASIE: Klasický vzor predložky a jemná hra farebných tónov sa hodí do každej kúpeľne, obývačky, izby i chodby. Fantázii sa medze nekladú!


GRUND Česká kúpeľňová predložka, CURTS
139,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu CURTS: Originálny, dynamický tvar prináša viac otázok než odpovedí. Sú to vlnky? Alebo nadýchané obláčiky? Dovoľte predložke CURTS, aby podporila vašu fantáziu každý deň.


GRUND Luxusná bavlnená 3 cm vysoká kúpeľňová predložka, CALO
129,95 €
+ doprava zadarmo

Predložky GRUND z organickej priadze s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Predložky z organickej bavlny sú príjemné, mäkké a šetrné k životnému prostrediu. Hospodárny spôsob pestovania ctí prirodzenú biodiverzitu. CALO má navyše krásne hustý, 3 cm vysoký vlas. Užite si luxus nielen v kúpeľni.


GRUND Česká kúpeľňová predložka, KRÍDLA RADOSTI
74,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykom a zárukou 5 rokov. Po 100 praniach ako nové. KRÍDLA RADOSTI: Šťastný smiech letiaci do všetkých strán na krídlach radosti. Ľahkosť a pozitívna energia je všade okolo nás. Telo je chrám našej duše. Uvedomujeme si nádheru tohto chrámu, naša duša žiari.


GRUND Česká kúpeľňová predložka, RIFFLE
79,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu Riffle: Mladé, svieže, útulné. Presne také sú predložky z kolekcie Riffle. Plastický vzor a príjemné zemité odtiene dodajú vášmu domovu jednoduchý, moderný vzhľad.


GRUND Česká kúpeľňová predložka, SUNSHINE
89,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu SUNSHINE: Vpustite k sebe žiarivé slnko. Každý deň Vám pripomenie, kým naozaj ste a na čom skutočne záleží.


GRUND Česká kúpeľňová predložka, AMMONA
79,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu AMMONA: Nechajte svoju kúpeľňu vyjsť z ulity priemernosti. Mäkučká predložka Ammona jej dodá pocit výnimočnosti jednoducho tým, že v nej zanechá verný odtlačok prírody.


GRUND Česká kúpeľňová predložka, SUMMERTIME
59,95 €

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu SUMMERTIME: Každý farebný prúžok predložky Summertime rozpráva svoj letný príbeh zaliaty slnkom. Aký povie práve vašim chodidlám?


GRUND Česká kúpeľňová predložka, DAR NEHY
74,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu DAR NEHY: Neha a láska sú v každom z nás. Keď sa prebudí, dejú sa zázraky.


GRUND Česká kúpeľňová predložka, LEVIO
59,95 €

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu Levio: Len nenápadný hrejivý detail a nič viac? Prečo nie! Svoju prítomnosť Vám ale pripomenie pri každom hebkom došliapnutí.


GRUND Česká kúpeľňová predložka, MANDALA ŽIVOTA
74,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu MANDALA ŽIVOTA: Koberec nesie tému: aké si to urobíš, také to máš. Hraj sa, tvor, pracuj, raduj sa, užívaj si.


GRUND Česká kúpeľňová predložka, SEBAREALIZÁCIA
74,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu SEBAREALIZÁCIA: Koberec umožňuje naplňujúci prejav toho, kto sme, čo vieme, čo sú naše jedinečné dary a schopnosti.


GRUND Česká kúpeľňová predložka, SVITANIE
74,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu SVITANIE: Privítajte priezračné, svieže ráno po temnej noci. Jasnosť novej myšlienky, nového nápadu alebo projektu s energiou koberce Grund.


GRUND Česká kúpeľňová predložka, TICHÁ ŽIARA
74,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu TICHÁ ŽIARA: Vystupuje od koreňov cez koruny stromov do celého vesmíru. Vnímajme žiaru, ako prúdi okolo nás.


GRUND Česká kúpeľňová predložka, VĎAČNOSŤ
74,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu VĎAČNOSŤ: Energia mandaly otvára schopnosť vnímať všetky dary života, učiť sa aj z omylov a ťažkých chvíľ a oceniť ich. Poďakovať za každý deň.


GRUND Česká kúpeľňová predložka, VEDENIE
74,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu VEDENIE: Nové nápady a myšlienky nás obohacujú a vedú životom.


GRUND Česká kúpeľňová predložka, CHRÁM DUŠE
74,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu CHRÁM DUŠE: Naše telo je chrám našej duše. Uvedomujeme si nádheru tohto chrámu, naša duša žiari.


GRUND Česká kúpeľňová predložka, NEBESKÝ MIER
74,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu NEBESKÝ MIER: Láska a mier v srdci nás povedú späť k tomu, kým naozaj sme.


GRUND Česká kúpeľňová predložka, POCHOPENIE
74,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu POCHOPENIE: Koberec Grund vyjadruje súlad mysle a citov, ich spoločné áno. Vlastné prežitou skúsenosť. Pritakanie tomu, čo je.


GRUND Česká kúpeľňová predložka, POZNANIE
44,95 €

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu POZNANIA: Všetko, čo potrebujeme poznať, je nám odhalené. Každý okamih je nový a svieži. Otvorme srdcia, spoznajme sami seba a svoje nekonečné možnosti.


GRUND Česká kúpeľňová predložka, SILA OKAMIHU
74,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu SILA OKAMIHU: Mandala Sila okamihu prináša uvedomenie si jeho jedinečnosti, pominuteľnosti, neuchopiteľnosti aj toho, čo v nás zostáva, pretvára a obohacuje nás.


GRUND Česká kúpeľňová predložka, CESTA SVETLA
74,95 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu CESTA SVETLA: Mandala prepája jasný smer, pevný krok a múdre činy, dôveru vo vlastné činy aj múdrosť existencie.


GRUND Česká kúpeľňová predložka, DUNA
29,95 €

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu DUNA: Duna je živý organizmus. V priebehu existencie niekoľkokrát zmení svoju farbu i tvar. Jej tajomná, premenlivá krása inšpirovala tvorcov, aby pocit z dún zniesli až k vašim nohám.


GRUND Česká kúpeľňová predložka, HARMÓNIA
74,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu HARMÓNIA: Mandala pripomína neustálu premenlivú súhru všetkých častí prvkov, aspektov, okolností aj ľudí, ktorých výsledkom je pokojné plynutie energie života.


GRUND Česká kúpeľňová predložka, HARMÓNIA PROTIKLADOV
74,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu HARMÓNIA PROTIKLADOV: Symbolika koberca vyjadruje súlad polarít čierna a biela, noc a deň, tma a svetlo, muž a žena – všetko má svoje jedinečné miesto vo vesmíre.


GRUND Česká kúpeľňová predložka, NAPLNENIE
44,95 €

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu NAPLNENIE: Mandala umožňuje cítiť radosť, spokojnosť, vďačnosť a lásku. Cítiť, že môj život je v poriadku.


GRUND Česká kúpeľňová predložka, PLYNUTIE
74,95 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu PLYNUTIE: Energia mandaly nás nabáda nezasahovať do poriadku vecí, uctiť premenlivosť života, pustiť staré a odvážne sa otvoriť novému a neznámemu.


GRUND Česká kúpeľňová predložka, POROZUMENIE
74,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu POROZUMENIE: Koberček podporuje schopnosť pozerať sa na človeka, udalosti alebo veci inými očami, rešpektovať rôzne názory a právo na ne.


GRUND Česká kúpeľňová predložka, SEBALÁSKA
74,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu SEBELÁSKA: Spomeňme si, kým sme – sme láska. Zobuďme vlastné hodnoty, podporujme pozitívne vnímanie a prijatie seba samého.


GRUND Česká kúpeľňová predložka, ZRODENIE
74,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu ZRODENIE: Nové a jedinečné, vytvorené v temnote sa prebúdza do svetla, do sveta aj pre svet. Mágia života vložená do koberca Grund.


Na začiatku cesty ku kolekcii GRUND stála myšlienka vytvoriť súčasný a zároveň nadčasový dizajn. Bola to výzva, ktorú sme s radosťou prijali. Vytvorili sme kolekciu z najrôznejších materiálov, a to od inovatívnej polyakrylovej a polyesterovej priadze cez organickú bavlnu až po veľmi luxusnú kolekciu v nevšednom vyhotovení. Premyslený dizajn i citlivý výber farieb úplne zodpovedajú nárokom dneška. Samozrejme, tešiť vás budú aj v budúcnosti. Záruka 5 rokov na všetky koberčeky.

Na začiatku cesty ku kolekcii GRUND stála myšlienka vytvoriť súčasný a zároveň nadčasový dizajn. Bola to výzva, ktorú sme s radosťou prijali. Vytvorili sme kolekciu z najrôznejších materiálov, a to od inovatívnej polyakrylovej a polyesterovej priadze cez organickú bavlnu až po veľmi luxusnú kolekciu v nevšednom vyhotovení. Premyslený dizajn i citlivý výber farieb úplne zodpovedajú nárokom dneška. Samozrejme, tešiť vás budú aj v budúcnosti. Záruka 5 rokov na všetky koberčeky.