Grizzly Uzatvorený germicídny žiarič s ozónovým generátorom-Spectra Hybrid
1 290 €

Ide o profesionálne vysokovýkonné hybridné zariadenie ktoré kombinuje vysoký výkon uzavretého germicídneho žiariča a generátora ozónu. Je určené na sterilizáciu vzduchu za prítomnosti ľudí s funkciou manuálnej aktivácie ozónového generátora pre dezinfekciu celého priestoru pomocou vytvoreného ozónu

Grizzly Sterilizačný box Grizzly
690 €

Dezinfekčný box slúži na rýchlu dezinfekciu rôznych predmetov, predovšetkým na respirátory, rukavice, overaly, peniaze, doklady, potraviny, textilné predmety a podobne. Zariadenie dezinfikuje predmety pomocou generovaného ozónu a vnútornej ventilácie vzduchu.

Grizzly Ozónový generátor G 20
290 €

Výkon 20.000mg/h ozónu za hodinu a 400m3 vzduchu za hodinu. Generátor ozónu je zariadenie pre súkromne, priemyselné a obchodné účely. Generátor produkuje ozón, ktorý je jedným z najúčinnejších známych dezinfekčných prostriedkov. Je asi 50 krát účinnejší a 3000 násobne rýchlejší ako účinok chlóru

Grizzly Otvorený germicídny žiarič 55W so stojanom a diaľkovým ovládaním
456 €

Otvorený germicídny žiarič sa používa na priame ožarovanie miestnosti bez prítomnosti ľudí. Zariadenie sa dodáva so stojanom a diaľkovým ovládaním. Žiarenie obsiahne celý objem vzduchu, ničí zárodky i na stenách a podlahách, i na miestach, kde bežné dezinfekčné prostriedky neboli aplikované.

Grizzly Otvorený germicídny žiarič 110W so stojanom a diaľkovým ovládaním
556 €

Otvorený germicídny žiarič sa používa na priame ožarovanie miestnosti bez prítomnosti ľudí. Zariadenie je dodávané so stojanom a diaľkovým ovládaním Žiarenie obsiahne celý objem vzduchu, ničí zárodky i na stenách a podlahách, i na miestach, kde bežné dezinfekčné prostriedky neboli aplikované.