GreenFood Nutrition Vegan Immunix + Quercetin 60 kapslí
13,80 €

Quercetin je veľmi účinný flavonoid, ktorý sa prirodzene vyskytuje na príklad v citrusových plodoch. V našom výrobku je obsiahnutý vysoko koncentrovaný extrakt quercetin s koncentráciou 95% zo stromu Sophora japonica. Non-Citrus Quercetin – bez obsahu citrusových zložiek.

GreenFood Nutrition Beta Glucan 60 kapslí
8,90 €

Beta glukány sú prírodné polysacharidy, ktorých vlastnosti súvisia s imunitnými bunkami. Beta glukány možno odporučiť všetkým jedincom orientovaným na posilnenie imunity a podporu horných ciest dýchacích. Beta Glucan vyhľadávajú ľudia orientovaní na: – podporu imunity – horné dýchacie cesty.

GreenFood Nutrition Vegan Vitamin D3 60 kapslí
6,70 €

Vegan Vitamín D3 pochádza z lišajníka. Vzhľadom k severnému pôvodu lišajníka, kde svetlo je zriedkavé, vyvinul tento lišajník schopnosť produkovať živiny, ktoré potrebuje k rastu, vrátane vysokej hladiny vitamínu D3.

GreenFood Nutrition Immunix & Beta-glucans 90 kapslí
11,20 €

Beta glukány sú prírodné polysacharidy, ktorých vlastnosti súvisia s imunitnými bunkami. Beta glukány možno odporučiť všetkým jedincom orientovaným na posilnenie imunity a na obranu proti ochoreniam horných dýchacích ciest.

GreenFood Nutrition Rutin 60 kapslí
6,60 €

Novinka

Rutín patrí medzi bioflavonoidní glykozidy. Nedostečná pružnosť a krehkosť cievnej steny je dávaná do súvislosti s nedostatkom vitamínu C a bioflavonoidov (Rutin). Bioflavonoidy sú látky, ktoré niektorému ovocí a zelenine dodávajú chuť a farbu. Tiež je známy ako vitamín P.

GreenFood Nutrition Nattokinase 20.000FU 90 kapslí
11,70 €

Novinka

Nattokinase 20. 000FU = enzymatická aktivita 2000 FU (FU = jednotka degradácie fibrínu). Nattokinase je enzým patriaci do skupiny serínových proteáz (enzýmov štiepiacich fibrín).

GreenFood Nutrition Aquamin + Vitamín D3 60 kapslí
7,50 €

Aquamin + Vitamín D3 je prírodný zdroj minerálov vyrábaný z vápenatých morských rias (Lithothamnion sp. ) Získavaných z morského dna Severného Atlantiku v kombinácii s Vitamínom D3. Lepšie vstrebateľnosti vitamínu D3 dosiahnete užitím spolu so stravou s obsahom tukov (napr.

GreenFood Nutrition Jód 60 kapslí
5,50 €

Novinka

Jód je „potravou“ štítnej žľazy, ktorá prostredníctvom hormónov reguluje spotrebu energie v našom tele. Jód potrebujeme najmä pre správny metabolizmus živín cukrov, tukov i bielkovín. Jód je dôležitý pre duševnú pohodu, primeranú reguláciu telesnej teploty a zdravie kože.

GreenFood Nutrition Matcha Tea 60 kapslí
4,80 €

Novinka

Matcha Tea vo vegánskych kapsuliach obsahuje rozomletý 100% prášok Matcha čaju, do kapsúl sa nepridávajú žiadne farbivá. Konzumácia a pitie čaju Matcha má korene v japonskej kultúre.

GreenFood Nutrition Mladý ječmen 120 kapslí
4,80 €

Novinka

Mladý jačmeň je mladá rastlina jačmeňa siateho, ktorú používali už naše prababičky. Z rastliny je zozbieraný len zelený výhonok. Taká rastlina jačmeňa siateho totiž obsahuje najvyššie množstvo biologicky aktívnych látok. Jačmeň obsahuje Chlorofyl, Železo, Kyselina listová a Vitamín C.

GreenFood Nutrition Ashwagandha Extract 90 kapslí
10,30 €

Ashwagandha pôsobí ako silný prírodný adaptogén. Naša Ashwagandha obsahuje silný extrakt z koreňa ashwagandhy (5: 1). Znamená to teda, že z 5tich kilogramov koreňa Ashwagandha bol vyrobený 1 kilogram koncentrovaného extraktu, ktorý je použitý v kapsuliach.

GreenFood Nutrition Astragalus Extract 90 kapslí
10,80 €

Od pradávna oceňujú kozinec blanitý (astragalus) v tradičnej čínskej medicíne pre jeho tonizačné a adaptogénne vlastnosti. Je tu tiež používaný pre svoju schopnosť obnovovať vitálnu silu ľudského tela známu ako Qi. Astragalus vyhľadávajú ľudia orientovaní na: – Obnovu tzv.

GreenFood Nutrition B-KOMPLEX Lalmin® 60 kapslí
7,50 €

Novinka

Vitamín B Lalmin® sú kvasnice s organicky viazaným spektrom vitamínov B. Prírodný materiál kvasinka je kŕmený vitamíny B. Tým dochádza k obohacovaniu kvasnice vitamíny B a pre ľudské telo tak vzniká lepšie využiteľná forma týchto vitamínov.

GreenFood Nutrition Berberine 60 kapslí
10,70 €

Novinka

Berberín je alkaloid získavaný, ako výťažok z rôznych druhov rastlín. Náš Berberín je získavaný z liečivej rastliny, ktorá je veľmi významnou v tradičnej čínskej medicíne – Koptis čínsky (Coptis chinensis).

GreenFood Nutrition Beta Caroten 90 kapslí
7,90 €

Beta CAROTENE je v tele prirodzenou formou transformovaný na vitamín A. Vitamín A sa podieľa na procese špecializácie buniek. Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, k udržaniu dobrého zraku, k udržaniu zdravej pokožky a na udržanie zdravých slizníc.

GreenFood Nutrition CandiFlora 90 kapslí
12,40 €

Novinka

Kvasinky sa môžu usadzovať za nechty na nohách i na rukách, tvoria biele až žltkasté škvrny. Niektoré formy akné môžu mať aj súvislosť s premnožením kvasiniek v organizme. Premnožené kvasinky v čreve vyrábajúce plyny môžu mať na svedomí grganie a nadúvanie po sladkých jedlách.

GreenFood Nutrition CarniSyn 60 kapslí
6,80 €

Novinka

Karnitín je telu vlastná látka, ktorú si telo dokáže syntetizovať z aminokyselín L-lyzínu, L-metionínu a L-glycínu za prítomnosti vitamínu C, vitamínu B6 a železa. Stačí nízka hladina niektorej z uvedených látok a vlastné syntéza karnitínu môže byť nedostatočná.

GreenFood Nutrition CLA + Chromium Lalmin® 60 kapslí
7,60 €

Posledný kus za túto cenu!

CLA + Chróm spaľovač bez stimulátorov s dlhodobým účinkom pre podporu metabolizmu tukov a pre zlepšenie metabolizmu. Bežné spaľovače nadbytočného telesného tuku môžu mať dvojaký vedľajší efekt.

GreenFood Nutrition Coenzym Q10 60 kapslí
9,20 €

Novinka

Koenzým Q10 je v tukoch rozpustná látka, ktorú si telo samo vytvára z potravy a ktorá hrá rozhodujúcu úlohu pri vytváraní energie v ľudskom tele. Schopnosť ľudského tela vytvárať Koenzým Q10 klesá s vekom a preto je dôležité ho postupne dopĺňať prostredníctvom doplnkov stravy.

GreenFood Nutrition Colostrum 90 kapslí
12,90 €

Novinka

Colostrum, ktorému sa tiež hovorí prvé mlieko je jednou z najstarších a najvýnimočnejších potravín, ktorú nájdeme v prírode. Je staré ako samotné materstvo, pretože colostrum je mlieko akéhokoľvek cicavca v prvých 36 hodinách po narodení.

GreenFood Nutrition Curcumin + vitamín D3 60 kapslí
7,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Curcumin je spájaný s antioxidačnými účinkami, podporuje správne trávenie a je ideálnym produktom do detoxikačných plánov. Vitamín D3 prispieva k dosiahnutiu normálnej funkcie svalového aparátu a normálne funkcie imunitného systému. Ide ov tukoch rozpustný vitamín.

GreenFood Nutrition DMAE 120 kapslí
8,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Kombinácia látok pre zlepšenie koncentrácie a výkonnosti mozgu. DMAE je vhodný ako pri učení tak behom fyzickej aktivity. DMAE vyhľadávajú ľudia orientovaní na: – Zvyšovanie bdelosti. – Zlepšovanie nálady. – Podporu mozgovej činnosti. – Zlepšenie mentálnych funkcií, ako napr. Pamäte.

GreenFood Nutrition Fytosteroly 60 kapslí
9,30 €

Novinka

Fytosteroly sú skupinou rastlinných sterolov, ktoré sa nachádzajú v rastlinných bunkách. Štrukturálne sa podobajú cholesterolu. Využitie pozitívnych vlastností fytosterolov vedie k výrobe funkčných produktov s fytosteroly.

GreenFood Nutrition Ginkgo biloba 60 kapslí GF
6,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Výťažky z listov Ginkgo obsahujú určité účinné látky rastlinného pôvodu, ako sú napríklad ginkgolidy a bilobalid. Ginkgo Biloba je veľmi známa pre svoje účinky spojené s obehovým systémom, sa zásobovaním organizmu kyslíkom, s mentálnou kondíciou pamäti, bolesťami hlavy, závratmi, nesústredení ,.

GreenFood Nutrition Glutathione 60 kapslí
17 €

Novinka

L-glutatiónu tvorí jednu z hlavných obranných línii tela. Účinky L-Glutatión sú spájané s potlačením činnosti tzv. Voľných radikálov. V našom výrobku je použitý redukovaný Glutatión.

GreenFood Nutrition Green Tea 90 kapslí
4,50 €

Novinka

Zelený čaj je významným zdrojom catechin – povzbudzuje centrálnu nervovú sústavu, má upokojujúci účinok. Jedna kapsula tohto extraktu z lístkov zeleného čaju je adekvátny 1 šálke silného zeleného čaju.

GreenFood Nutrition L-Tryptophan 90 kapslí
9,80 €

Novinka

L-Tryptophan je esenciálna aminokyselina, ktorej vlastnosti súvisí s produkciou serotonínu a melatonínu, hormónov zodpovedných za pozitívny psychický stav a kvalitný spánok. Ten je pre všetkých mimoriadne dôležitý.

GreenFood Nutrition Lysine 90 kapslí
4 €

Novinka

Esenciálna aminokyselina L-lyzín v organickej (fermentované) forme. Je dôležitou stavebnou súčasťou bielkovín v tele. Vo veľkom množstve sa vyskytuje vo svalových vláknach. Organis mus si ju nedokáže vytvoriť sám, preto je dôležitý jej príjem v strave, vrátane doplnkov výživy.

GreenFood Nutrition Methionin 90 kapslí
11,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Metionín si ľudský organizmus nedokáže sám vytvoriť a musí ho prijímať z potravy. Metionín je skutočne ideálnym pomocníkom pre prenos a východiskovou látkou pre iné aminokyseliny. Funguje ako štartér mnohých pochodov v našom organizme. Metionín je dôležitý pre biosyntézu cysteínu.

GreenFood Nutrition Omega 3 120 kapslí
8,90 €

Novinka

Kyselina alfa-linolénová (omega 3) je esenciálna mastná kyselina, ktorú si nie sme sami schopní produkovať, ale potrebujeme ju pre správnu činnosť organizmu. Tento doplnok obsahuje rybí olej v kapsulách s obsahom EPA a DHA.

GreenFood Nutrition Ostropestřec mariánský 60 kapslí
6,60 €

Novinka

Každá naša kapsula obsahuje 80% -ný koncentrát silymarín. Rozhodujúcim kritériom rozhodnutie pri nákupe by malo byť práve množstvo silymarínu v dennej dávke, nie množstvo samostného pestrec. Silymarín je práve to, prečo je Pestrec vyhľadávaný, ako potravinový doplnok.

GreenFood Nutrition Probiotika LactoSpore® + Prebiotics 60 kapslí
11,80 €

Novinka

LactoSpore® probiotiká s prebiotikami majú tieto prednosti: – Nevyžadujú skladovanie v chladničke. – LactoSpore® je certifikovaný Kosher a Halal. – Obsahuje 15 miliárd Bacillus coagulans na 1 gram. – Inulín – je prebiotikum a slúži ako potrava pre prežitie probiotík.

GreenFood Nutrition RegeMin Chelát 60 kapslí
7,50 €

Posledný kus za túto cenu!

RegeMin Chelát obsahuje dôležité vitamíny, minerály a aminokyselinu Metionín pre každodenné užívanie, kombinácia látok podporujúci normálny stav pokožky, vlasov a nechtov. Obsahuje Zinok vo vysoko využiteľnej chelátovej väzbe bisglycinátu zinočnatého.

GreenFood Nutrition Reishi extract 90 kapslí
9,20 €

Novinka

Reishi je japonský názov, čínsky sa nazýva ling zhi. Reishi sa používa v tradičnej čínskej aj japonskej medicíne už po tisícročia. Reishi obsahuje veľké množstvo bioaktívnych látok.

GreenFood Nutrition Selen Lalmin® 30 kapslí
3 €

Posledný kus za túto cenu!

Selén prispieva k udržaniu zdravých vlasov, k udržaniu zdravých nechtov, k normálnej funkcii imunitného systému, k normálnej činnosti štítnej žľazy, k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Selén Lalmin® sú kvasnice s organicky viazaným selénom. Prírodný materiál „kvasinka“ je naviazaný selénu.

GreenFood Nutrition SeniorVit 60 kapslí
10,40 €

Vynikajúci komplexný doplnok stravy, ktorý obsahuje nielen dôležité vitamíny a minerály pre všetky osoby vo veku 60+, ale aj rad veľmi potrebných látok pre každodenné vitalitu seniorov.

GreenFood Nutrition Shiitake extract 90 kapslí
8,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Shiitake je huba Húževnatec Jedlý (Lat. Lentinula edodes) pochádzajúci z Japonska, je obľúbená pre obsah radu prospešných látok. Shiitake je prírodným zdrojom β-glukánov.

GreenFood Nutrition Spirulina 90 kapslí
5 €

Novinka

Spirulina je mikroskopická sladkovodné sinice, ktorá prirodzene obsahuje väčšie množstvo dôležitých živín a fytonutrientov. Okrem toho, živiny poskytnuté telu Spirulinou, sú lepšie vstrebávajú telom. Silný antioxidant, alternatíva pre multivitamínové prípravky.

GreenFood Nutrition Tyrosin 90 kapslí
6,80 €

Novinka

L-Tyrozín je esenciálna aminokyselina, ktorá sa prirodzene vyskytuje v strave. Je jednou z 22 aminokyselín, ktorú bunky využívajú k syntéze bielkoviny. L-Tyrozín je možné zabezpečiť konzumáciou bielkovín, alebo ho prijímať aj formou doplnkov výživy.

GreenFood Nutrition Vegan Omega 3,6,9 60 kapslí
8 €

Vegan Omega 3,6,9 zo zdroja, ktorým je prášok z ľanového semienka, sú esenciálne mastné kyseliny, ktoré si nie sme sami schopní produkovať, ale potrebujeme ich pre správnu činnosť organizmu.

GreenFood Nutrition Vitamin B12 60 kapslí
6,20 €

Vitamín B12 patrí medzi dôležité vitamíny skupiny B, medzi všetkými totiž vyniká svojimi vlastnosťami. Vitamín B12 je oceňovaný medzi športovcami, ale aj medzi bežnou populáciou, ktorá hľadá prirodzenú cestu vyvážené energetickej hladine, oddialenie únavy a vytrvalosti.

GreenFood Nutrition Vitamin C 1000 + Extrakt ze šípků 60 kapslí
6,40 €

Vysoký obsah vitamínu C (1250% odporúčanej dennej dávky) v každej kapsuli. Jeho účinnosť a postupné vstrebávanie je podporené extraktom zo šípok. Spoločne tvoria vynikajúci produkt, ktorý je veľmi dôležitý pre každého človeka a zvlášť pre športovcov.

GreenFood Nutrition Vitamin C 500 + Extrakt ze šípků 60 kapslí
4,30 €

Novinka

Vysoký obsah vitamínu C (625% odporúčanej dennej dávky) v každej kapsuli. Jeho účinnosť a postupné vstrebávanie je podporené extraktom zo šípok. Spoločne tvoria vynikajúci produkt, ktorý je veľmi dôležitý pre každého človeka a zvlášť pre športovcov.

GreenFood Nutrition Vitamín E 60 kapslí
4 €

Novinka

Vitamín E je vitamín rozpustný v tukoch. Poznáme osem druhov vitamínov E a jeho najaktívnejší formou je alfa-tokoferol. Vitamín E je možné odporučiť všetkým zameraným na prevenciu prejavov starnutia. Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

GreenFood Nutrition Vitamin K2 60 kapslí GF
9,70 €

Novinka

Vitamín K2 je vitamín rozpustný v tukoch. Vitamín K2 zaisťuje vstrebávanie vápnika do kostí, prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi a udržanie zdravých kostí. Vitamín K2 vyhľadávajú ľudia orientovaní na: – Kondíciu a pevnosť kostí – Cievy a obehový systém – Kondíciu kardiovaskulárneho systému.

GreenFood Nutrition Vláknina Psyllium 96 kapslí
6,10 €

Posledný kus za túto cenu!

GreenFood Vláknina Psyllium navodzuje pocit sýtosti. Pri kontakte s vodou zväčší svoj objem a spomaľuje pohyb potravy v tráviacej sústave. Tvorí ju predovšetkým celulóza a hemicelulózy, teda polysacharidy, ktoré prechádza tráviacim traktom, bez toho, aby boli štiepené tráviacimi enzýmami.