GreenFood Detská kaša bez lepku a laktózy kukuričná 500 g
5,03 €

Detská kaša bez lepku a laktózy kukuričná obsahujekukuričnú múku, patentovanú zmes NUTRIZ a sladidlo Palatinózu, minerály a vitamíny. Vhodná na doplnenie energie, pre vegetariánov i vegánov, na bezlepkovú i bezlaktózovú diétu.

GreenFood Vitamin D3 vegan 60 kapsúl
4,25 €

Vitamín D3 prispieva k normálnej funkcii imunitného systému i svalového aparátu, k správnej stavbe kostí a zubov, je nevyhnutný pre normálny vývoj a funkciu mozgu.

GreenFood Prostatox Chelát pre mužov 60 kapsúl
12,30 € 10,27 €

Prostatox Chelát obsahuje širokú škálu zložiek v špičkovej kvalite, ktorú iste ocení každý muž akéhokoľvek veku, ktorý je orientovaný na zdravý životný štýl.

GreenFood Glutathione 60 kapsúl
160,50 € 13,49 €

L-glutatiónu vyhľadávajú ľudia orientovaní na imunitu, silnú detoxikáciu, očistu a regeneráciu pečene, ochranu pred oxidačným stresom, ochranu pred predčasným starnutím.

GreenFood Coenzym Q10 60 kapsúl
8,65 € 7,98 €

Koenzým Q10 je v tukoch rozpustná látka, ktorú telo samo vytvára z potravy a ktorá pomáha pri vytváraní energie v organizme. Schopnosť vytvárať Koenzým Q10 klesá s vekom, preto je dôležité ho postupne dopĺňať.

GreenFood Shiitake 90 kapsúl
7,95 € 7,39 €

Huba Shiitake je zdrojom bielkovín, Draslíka, Zinku, Horčíka, Vitamínov B a D. V japonskej a tradičnej čínskej medicíne sa používa po stáročia, pretože sa jej pripisujú liečivé aj antibakteriálne účinky.

GreenFood Probiotiká Lactospore 90 kapsúl
10,50 € 9,13 €

Probiotiká Lactospore je značkový probiotický prípravok, obsahujúci mikrobiálne prípravok produkujúce kyselinu L (+) mliečnu z Bacillus coagulans.

GreenFood Rutín 60 kapsúl
6,25 € 5,99 €

Nedostečná pružnosť a krehkosť cievnej steny je dávaná do súvislosti s nedostatkom vitamínu C a bioflavonoidov (Rutin).

GreenFood Kĺbová výživa s vitamínom C 60 kapsúl
7,85 € 7,32 €

Silná komplexné kĺbová výživa. Obsahuje kurkumín a Vitamín C, Kyselinu hyalurónovú, Extrakt z kôry Biele vŕby, Boswelia serrata, MSM (Methyl sulfonyl Methane) a D-Glucosamine Sulfat.

GreenFood Matcha Tea vegan 60 kapsúl
4,47 €

GreenFood Matcha Tea vegan kapsuly obsahujú rozomletý 100% prášok Matcha čaju. Pitie čaju Matcha má korene v japonskej kultúre, pretože je veľa dôvodov, prečo ho Japonci užívajú.

GreenFood Black Seed - Čierny rasca 90 kapsúl
8,60 € 7,94 €

Čierny rasca je rastlina, ktorá má podobne ako na príklad kurkuma veľmi univerzálne použitie. Možno ju odporučiť ako prevenciu problémov spojených so zápalom, s alergiami, s baktériami alebo kvasinkami, ako podporu imunitného systému.

GreenFood Vitamin C 1000 + Extrakt zo šípok 60 kapsúl
5,95 € 5,73 €

Vysoký obsah vitamínu C v každej kapsuli. Jeho účinnosť je podporená extraktom zo šípok. Spoločne tvoria vynikajúci produkt, ktorý je veľmi dôležitý pre každého človeka a zvlášť pre športovcov. Vitamín C má rad prospešných funkcií v našom organizme.

GreenFood Colostrum 90 kapsúl
12,10 € 10,16 €

Colostrum vyhľadávajú ľudia orientovaní na imunitu, celkovú revitalizáciu, prevenciu a podporu pri zápale, prevenciu a podporu pri alergiách.

GreenFood Berberín 60 kapsúl
10,10 € 8,42 €

Berberin vyhľadávajú ľudia orientovaní na: podporu pri infekciách, podporu imunity, potlačenie horúčky, potlačenie hnačky, podporu pečene, znižovaní hladiny cukru v krvi, podporu pri premnožení nežiaducich organizmov.

GreenFood Fat Burner vegan 60 kapsúl
6,60 € 6,25 €

GreenFood Fat Burner vegan je spaľovač tuku vhodný pre všetkých, ktorí chcú sformovať svoju postavu! Obsahuje L-Karnitín Tartrát, Kofeín, extrakty z rastlín a Chróm.

GreenFood Vitamin K2 60 kapsúl
9,10 € 7,65 €

Vitamín K2 je vitamín rozpustný v tukoch, zaisťuje vstrebávanie vápnika do kostí, prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi a k udržaniu zdravých kostí.

GreenFood Zelený čaj vegan 90 kapsúl
4,21 €

GreenFood Zelený čaj je významným zdrojom látok, ktoré povzbudzujú centrálnu nervovú sústavu, zlepšujú obranyschopnosť organizmu, majú upokojujúci účinok, pôsobia proti starnutiu organizmu, majú výrazné antioxidačné vlastnosti.

GreenFood Arginin vegan 120 kapsúl
7,10 € 6,69 €

Aminokyselina L-Arginín vďaka syntéze Dusíka pomáha k zvýšeniu krvného prietoku a k zlepšeniu dodávky Kyslíka a živín do svalov, ktoré potom dokážu pracovať s väčšou intenzitou.

GreenFood Chrom Lalmin vegan 60 kapsúl
3,81 €

Chrom Lalmin® sú kvasnice s organicky viazaným Chrómom. Esenciálny minerál Chróm prispieva k látkovej premene makroživín a k udržiavaniu normálnej hladiny krvného cukru.

GreenFood Echinacea vegan 60 kapsúl
4,03 €

Echinacea purpurea zvyšuje obranyschopnosť organizmu, podporuje normálnu funkciu dýchacích a močových ciest, má antibakteriálne, protizápalové a antivírusové účinky. Lieči tiež alergie a posilňuje imunitný systém.

GreenFood Kofein vegan 60 kapsúl
3,92 €

Kofeín je látka, ktorá má silné stimulačné účinky na nervovú sústavu a podporuje spaľovanie tuku. Je vhodný pred fyzickým výkonom, na zvýšenie pozornosti a na odstránenie únavy.

GreenFood Maitake vegan 90 kapsúl
9,15 € 7,65 €

Maitake (Trsovnica lupeňovitá) – jedlá drevokazná huba – posilňuje aktivitu a obranyschopnosť imunitného systému, obnovuje krvotvorbu, pomáha znižovať krvný tlak, hladinu Cholesterolu i tukov.

GreenFood Selen Lalmin 30 kapsúl
3,14 €

Selen Lalmin® sú kvasnice s organicky viazaným Selénom, ktorý prispieva k tvorbe spermií, k udržiavaniu dobrého stavu vlasov a nechtov, k činnosti imunitného systému i štítnej žľazy, a k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom.

GreenFood Vitamin E vegan 60 kapsúl
3,81 €

Vitamín E je účinným antioxidantom, zúčastňuje sa obnovy a rastu svalovej hmoty, spomaľuje proces starnutia buniek, zlepšuje hojenie rán, posilňuje funkcie imunitného systému a podporuje kardiovaskulárne zdravie.

GreenFood Železo 60 kapsúl
5,85 € 5,65 €

Máte večne ľadové ruky a nohy, ľahko sa zadýchate a dokáže vás vytočiť aj úplná maličkosť? Ste v poslednej dobe často unavení? Na vine môže byť chudokrvnosť spôsobená nedostatkom železa.

GreenFood ALA 60 kapsúl
9,20 € 7,69 €

Antioxidant vhodný pre posilnenie imunity, udržiavanie hladiny krvného cukru, ochranu pred oxidačným stresom.

GreenFood ArginMaca vegan 60 kapsúl
4,29 €

Arginín zvyšuje krvný prietok a zlepšuje dodávky Kyslíka a živín do svalov, a tie potom dokážu pracovať s väčšou intenzitou. Koreň Macy peruánskej má schopnosť evokovať telo k zvýšeniu energie a tiež má afrodiziakálne účinky.

GreenFood Avocado Extract 90 kapsúl
8,65 € 7,98 €

Extract z avokáda s vysokým obsahom fytosterolov. Plody Avokáda obsahujú až 30% oleja, ktorý je dobre stráviteľný, po mnoho rokov trvanlivý a obsahuje množstvo vitamínov A, B, E, G, železo.

GreenFood BCAA 2:1:1 120 kapsúl
7,30 € 6,87 €

Aminokyseliny BCAA predstavujú stavebné kamene každej kvalitnej bielkoviny, ktorá prispieva k svalovému rastu.