GreenFood CandiFlora 90 kapsúl
11,61 €

CandiFlora vyhľadávajú ľudia orientovaní na prevenciu a podporu pri zápale, prevenciu a podporu pri kvasinkovej infekcii, prevenciu a podporu pri bakteriálnych problémoch.

GreenFood Carnitin Arginin Maca vegan 90 kapsúl
8,35 €

Kombinácia Karnitínu, Arginínu a výťažku z koreňa rastliny Maca peruánska. Arginín zvyšuje krvný prietok, Maca poskytuje dostatok vitality a sily, Karnitín spaľuje tuky a potláča únavu a psychické vyčerpanie.

GreenFood Vegan Protein 750 g
15,49 €

Vegan Proteín vám skvele pomôže doplniť príjem bielkovín, najmä ak športujete, alebo sa snažíte schudnúť.

GreenFood ALA 60 kapsúl
8,16 €

Antioxidant vhodný pre posilnenie imunity, udržiavanie hladiny krvného cukru, ochranu pred oxidačným stresom.

GreenFood Vápnik Horčík Zinok Chelát 90 kapsúl
7,13 €

Vápnik Horčík Zinok Chelát je zmes základných minerálov v chelátovej podobe, ktoré sa prostredníctvom tejto väzby lepšie dostávajú, v nezmenenej podobe, na miesto určenia v organizme.

GreenFood Melatonin 60 kapsúl
7,49 €

Melatonín prispieva k skráteniu času potrebného na zaspanie i k zmierneniu pocitu únavy v dôsledku časového posunu.

GreenFood Black Seed - Čierna rasca 90 kapsúl
8,43 €

Čierna rasca je rastlina, ktorá má podobne ako na príklad kurkuma veľmi univerzálne použitie. Možno ju odporučiť ako prevenciu problémov spojených so zápalom, s alergiami, s baktériami alebo kvasinkami, ako podporu imunitného systému.

GreenFood Omega 3 120 kapsúl
8,23 €

Esenciálne mastné kyseliny a spolu s nimi prijímané látky (napr. Vitamín E) sú nevyhnutné pre anabolické procesy vo svaloch. 

GreenFood Fat Burner vegan 60 kapsúl
6,62 €

GreenFood Fat Burner vegan je spaľovač tuku vhodný pre všetkých, ktorí chcú sformovať svoju postavu! Obsahuje L-Karnitín Tartrát, Kofeín, extrakty z rastlín a Chróm.

GreenFood Echinacea vegan 60 kapsúl
4,27 €

Echinacea purpurea zvyšuje obranyschopnosť organizmu, podporuje normálnu funkciu dýchacích a močových ciest, má antibakteriálne, protizápalové a antivírusové účinky. Lieči tiež alergie a posilňuje imunitný systém.

GreenFood GreenFood Vitamín D3 60 kapslí
4,19 €

Doplněk stravy vitamín D3 přispívá k normální funkci imunitního systému, k normálnímu stavu zubů a kostí a přispívá k normální činnosti svalů. Vitamín D3 je v tucích rozpustný vitamín. Za normálních okolností se vitamín D tvoří v kůži působením slunečního záření.

GreenFood GreenFood Vitamín D3 Vegan 60 kapslí
6,50 €

Doplněk stravy vegan vitamín D3 podporuje imunitu, normální stav zubů a kostí a normální činnosti svalů. Vitamín D3 je v tucích rozpustný vitamín. Za normálních okolností se vitamín D tvoří v kůži působením slunečního záření. GreenFood Vegan Vitamín D3 pochází z lišejníku.

GreenFood Maca vegan 120 kapsúl
5,02 €

Maca je rastlina, z koreňa ktorej sa získava prášok obsahujúci široké spektrum vitamínov, enzýmov, minerálov a aminokyselín. Má schopnosť evokovať telo k zvýšeniu energie a má i afrodiziakálne účinky.

GreenFood Magnesium Chelát vegan 60 kapsúl
9,61 €

Horčík (Magnézium) spolu s Vitamínom B6 prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania, k normálnej funkcii nervového systému, k energetickému metabolizmu. Magnézium tiež prispieva k normálnej syntéze proteínov a činnosti svalov.

GreenFood Arginin vegan 120 kapsúl
7,09 €

Aminokyselina L-Arginín vďaka syntéze Dusíka pomáha k zvýšeniu krvného prietoku a k zlepšeniu dodávky Kyslíka a živín do svalov, ktoré potom dokážu pracovať s väčšou intenzitou.

GreenFood ArginMaca vegan 60 kapsúl
4,54 €

Arginín zvyšuje krvný prietok a zlepšuje dodávky Kyslíka a živín do svalov, a tie potom dokážu pracovať s väčšou intenzitou. Koreň Macy peruánskej má schopnosť evokovať telo k zvýšeniu energie a tiež má afrodiziakálne účinky.

GreenFood Avocado Extract 90 kapsúl
8,47 €

Extract z avokáda s vysokým obsahom fytosterolov. Plody Avokáda obsahujú až 30% oleja, ktorý je dobre stráviteľný, po mnoho rokov trvanlivý a obsahuje množstvo vitamínov A, B, E, G, železo.

GreenFood Berberine 60 kapsúl
8,94 €

Produkt Berberine je vhodný pri problémoch s infekciami, na podporu imunity a pečene, na potlačenie horúčky, hnačky, pri znižovaní hladiny cukru v krvi.

GreenFood Beta Caroten 90 kapsúl
7,41 €

Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, k udržaniu dobrého zraku, k udržaniu zdravej pokožky a k zachovaniu zdravých slizníc.

GreenFood Beta Glucan 60 kapsúl
8,54 €

Beta glukány možno odporučiť všetkým jedincom orientovaným na posilnenie imunity a na obranu proti ochoreniam horných dýchacích ciest.

GreenFood Box Immunity + Pillbox
8,24 €

Vitamín D3 prispieva k dosiahnutiu normálnej funkcie svalového aparátu a normálne funkcie imunitného systému. Vysoký obsah Vitamínu C (625 % odporúčanej dennej dávky) v každej kapsuli.

GreenFood CarniSyn 60 kapsúl
7,09 €

Karnitín je telu vlastná látka, ktorú si telo dokáže syntetizovať z aminokyselín L-lyzínu, L-metionínu a L-glycínu za prítomnosti vitamínu C, vitamínu B6 a železa.

GreenFood Coenzym Q10 60 kapsúl
8,47 €

Koenzým Q10 je v tukoch rozpustná látka, ktorú telo samo vytvára z potravy a ktorá pomáha pri vytváraní energie v organizme. Schopnosť vytvárať Koenzým Q10 klesá s vekom, preto je dôležité ho postupne dopĺňať.