got2b Tvarujúci tmel Made4Mess (Texturizing Putty) 100 ml
4,80 € 4,30 €

Tvarujúci tmel Made4Mess je stylingový prípravok na vlasy pre perfektne rozstrapatené účesy sa zvlnenými vrstvami. Dodá vášmu účesu silu fixácie stupeň 4. Nezlepuje vlasy, nedrobí sa a ľahko sa vyčesáva.

got2b Modelovacie guma Chaotic (Modelling Fibre Gum) 100 ml
5,20 € 4,40 €

Táto modelovacie guma Chaotic je tvojou vstupenkou do sveta funky štýle – navrhni a vytvaruj si svoj účes so silným, ale tvárnym spevnením. Poskytne vášmu účesu stupeň fixácie 4, uľahčí tvarovanie vášho účesu a má dlhotrvajúci účinok.

got2b Tvarujúci hlina Phenomenal (Texturizing Clay) 100 ml
4,70 € 4,50 €

Tvarujúci hlina Phenomenal od značky got2b je stylingový prípravok pre mužov, ktorý dodá vášmu účesu štruktúru, definíciu a matný vzhľad. Poskytne vášmu účesu trvalú fixáciu stupeň 5.

got2b Tvarujúci pasta Phenomenal (Molding Paste) 100 ml
4,90 € 4,50 €

Tvarujúci pasta Phenomenal dodá vášmu účesu prirodzený vzhľad a lesk – skrátka nadčasový štýl. Zaistí vášmu účesu trvalú fixáciu so stupňom 4. Nevysychá a príjemne vonia.

got2b Matná pasta na vlasy Beach Boy (Surfer Look Matt Paste) 100 ml
4,80 € 4,40 €

Či už strapatý, nedbalý, uhladený alebo slušák, všetci majú jedno spoločné: matný vzhľad so stredne silnou fixáciou. Doprajte vašim vlasom ten správny plážový look. Jeho príjemnú sviežu vôňu si obľúbite – doprajte si starostlivosť ako zo salónu!.

got2b Stylingový gél na vlasy Glued (Water Resist ant Spiking Glue) 150 ml
4,80 € 4,50 €

Stylingový gél na vlasy Glued pre mužov je špeciálne vyvinutý prípravok pre vytvorenie extravagantného účesu. Vďaka ultra jemné receptúre môžete ľahko dosiahnuť najlepších účesov s extrémnym spevnením. Gél vlasy nezlepuje, nezanecháva zvyšky a ľahko sa vyčesáva.

got2b Suchý šampón pre hnedé vlasy Fresh it Up Brown (Dry Shampoo) 200 ml
4,80 € 4,40 €

Suchý šampón pre hnedé vlasy Fresh it Up Brown je špeciálne vyvinutý pre brunetky. Očistí a osvieži vaše vlasy v jedinom okamihu. Dodá vlasom dlhotrvajúcu vôňu a dočasne ich nadvihne priamo od korienkov. Pôsobí proti mastnote a nezanecháva biele stopy (po vyčesanie).

Objavte globálne trendy pre jedinečné účesy. Vyberte si ten správny stylingový produkt pre Váš individuálny účes. Výrobky got2b dodajú vlasom nielen objem, lesk a jemnosť, ale aj dlhotrvajúci tvar.

Objavte globálne trendy pre jedinečné účesy. Vyberte si ten správny stylingový produkt pre Váš individuálny účes. Výrobky got2b dodajú vlasom nielen objem, lesk a jemnosť, ale aj dlhotrvajúci tvar.