Goldbuch W MR. & MRS. P60 30x31

Goldbuch W MR. & MRS. P60 30x31

32,40 €

Luxusný svadobný klasický fotoalbum so šitou väzbou (book bound); biele papierové listy s pergamínovými medzistranami pre lepšiu ochranu fotiek. Na povrchu je zušlachtený papier s efektom perlete so striebornou dotlačou písmen Mr a Mrs na takmer bielom podklade.

Partner: TRADAG
Goldbuch LITTLE DREAM ELEPHANT ALBUM BB200 10x15
6x

Goldbuch LITTLE DREAM ELEPHANT ALBUM BB200 10x15

13,60 €

Luxusný a elegantný zasunovací album na 200 fotografií 10×15 a miestom na popis – písanie poznámok.Rozmer albumu 23,5 × 22,5 cm.Na povrchu je moderný dizajn (Goldbuch, Nemecko).

Partner: TRADAG
Goldbuch Klasické album Wedding Love
2x

Goldbuch Klasické album Wedding Love

35,96 €

Luxusné fotoalbum s minimalistickým nápisom LOVE na prednej doske. Na fotky zo svadby alebo romantické cesty. Povrch albumu tvorí papier s jemnou štruktúrou a zlatou razbou. Srdiečka a rámček nápisu je lesklý ako zlatá tehla.

Goldbuch Album Bella Vista čierné (čierne listy)
1x

Goldbuch Album Bella Vista čierné (čierne listy)

30,80 €

Čierny poťah albumu v kombinácii s čiernymi listami robí z tohto albumu najčernejšie album v našej ponuke. Ak potrebujete naozaj čierne fotoalbum, našli ste, čo ste hľadali. Dosky sú potiahnuté ľanovou látkou a na prednej strane albumu je otvor pro vloženie vašej fotky.

Goldbuch Album Bella Vista šedé (čierne listy)

Goldbuch Album Bella Vista šedé (čierne listy)

30,80 €

Šedý poťah albumu v kombinácii s čiernymi listami robí z tohto albumu najelegantnejší album v našej ponuke. Ak potrebujete naozaj luxusné dizajnové fotoalbum, našli ste, čo ste hľadali. Dosky sú potiahnuté ľanovou látkou a na prednej strane albumu je otvor pro vloženie vašej fotky.

Goldbuch La Belle

Goldbuch La Belle

45,32 €

Klasické, veľmi elegantné album sa šitou väzbou. Rozmer 29 x31 cm. Dosky s hodvábnou stuhou majú smotanovú farbu, povrch štruktúru čipky. Biele listy sú poprekladané pergamenovým papierom. Album je uložené v priehľadnej darčekovej krabici.

Goldbuch Georg Brückner GmbH - je jeden z najväčších európskych výrobcov fotoalbumov a papierenských výrobkov už od roku 1907. Ide o rodinný podnik v štvrtej generácii. Celý výrobný proces, od pôvodnej myšlienky až po hotový výrobok, sa uskutočňuje v Bambergu, Nemecko. Pomerne často využíva aj licenčné motívy z dizajnérskej dielne Turnowsky. Ako výrobca fotoalbumov a papierenského sortimentu „made in Germany" dodržiava princíp vysokej kvality a dlhej životnosti. Používa prvotriedne prírodné materiály alebo v nižších cenových kategóriách i cenovo dostupnejšie suroviny. S inovatívnymi materiálmi, novými návrhmi a novými nápadmi na výrobky je Goldbuch vždy v súlade s najnovšími trendmi a ponúka širokú škálu atraktívnych albumov. Pre svadobné albumy ponúka modely s ušľachtilým, klasickým materiálmi v jednoduchej elegancii pre najdôležitejší deň vo Vašom živote. Najpozoruhodnejšou charakteristikou detských albumov je, že pri dotyku inšpirujú hmatovým pocitom. Na albumy Made in Germany poskytuje doživotnú záruku na väzbu.