Glade Sviečka Decor Vanilka 3 x 70 g
6,39 € 5,60 €

Set 3 sviečok so zmesou vonných olejov vyčaruje v každej domácnosti jedinečnú atmosféru odpočinku a uvoľnenia.

Glade Glade by Brise Automatic PACK 3 x náplň Bali 269ml
14,10 €

Náplň do osviežovača Automatic Spray s vôňou santalového dreva a Jasmínu z Bali. Automatický osviežovač vzduchu eliminuje nepríjemný zápach a dodáva sviežu vôňu až 60 dní pri nastavení po 36 minútach.

Glade Automatic PACK 3x náplň Vôňa čistoty 269 ml
13,80 €

Náplň Glade Automatic Spray Vôňa čistoty do automatického osviežovača vzduchu eliminuje nepríjemný zápach a dodáva sviežu vôňu až 60 dní pri nastavení po 36 minútach. Ideálna pre väčšie miestnosti.

Glade Pack 3x Sviečka Decor Santalové drevo 70 g
6,21 € 5,60 €

Aromatická sviečka Glade Decor Santalové drevo z Bali. Obsahuje zmes vonných olejov, ktoré vytvoria v každej domácnosti jedinečnú atmosféru odpočinku a uvoľnenia. Vydrží horieť až 30 hodín.

Glade Spray Vôňa čistoty 2x 300 ml
5 €

Osviežovač vzduchu Glade by Brise aerosól vôňa čistoty s technológiou odstraňovania pachov. Obnovuje sviežosť a zanechá vo vašom interiéri príjemnú vôňu. Duopack 2 × 300 ml.

Glade MAXI candle Peaceful Rose & Wood 224 g-26%
6,50 € 4,80 €

Aromatická sviečka od značky Glade v limitovanej vianočnej edícii príbytok nádherne prevonia vôňou santalového dreva a čiernych ríbezlí s rebarborou. Dekoratívny vzhľad sviečky v sklenenej dóze dozdobí interiér aj pokiaľ nie je práve zapálená.

Glade Glade Automatic PACK Japonská záhrada (strojček a náhradná náplň)
11,99 € 10,20 €

Glade Automatic PACK Japonská záhrada so strojčekom a náhradné náplňou eliminuje nepríjemný zápach a dodáva sviežu vôňu až 60 dní pri nastavení po 36 minútach. Vyberte si 1 z 3 možných nastavenia (9, 18, 36 minút) podľa vašej preferencie uvoľňovania vône.

Glade Decor Candle Anti-Tabac 70 g 3 ks-29%
7,50 € 5,30 €

Aromatická sviečka od značky Glade 3 ks malých sviečok obsahuje zmes vonných olejov, ktoré zakrývajú tabakový odér. Dekoratívny vzhľad sviečky v sklenenej dóze dozdobí interiér aj pokiaľ nie je práve zapálená.

Glade Automatic PACK 3x náplň Višňa a pivonka 269 ml
14,60 €

Náplň Glade Automatic Spray Sweet Candy Joy do automatického osviežovača vzduchu eliminuje nepríjemný zápach a dodáva sviežu vôňu až 60 dní pri nastavení po 36 minútach. Ideálna pre väčšie miestnosti.

Glade MAXI candle Sparkling Citrus Sunrise 224 g-26%
6,50 € 4,80 €

Aromatická sviečka od značky Glade v limitovanej vianočnej edícii dom nádherne prevonia vôňou citrusov, kardamonu a ďalšieho korenia. Dekoratívny vzhľad sviečky v sklenenej dóze dozdobí interiér aj pokiaľ nie je práve zapálená.

Glade Spray Zvodná pivonka a višňa 2x 300 ml
5 €

Posledný kus za túto cenu!

Osviežovač vzduchu Glade by Brise aerosól Zvodná pivonka a višňa s technológiou odstraňovania pachov. Obnovuje sviežosť a zanechá vo vašom interiéri príjemnú vôňu. Duopack 2 × 300 ml.

Glade Pack 3x Sviečka Decor Japonská záhrada 70 g
6,23 € 5,60 €

Aromatická sviečka Glade Decor Japonská záhrada. Obsahuje zmes vonných olejov, ktoré vytvoria v každej domácnosti jedinečnú atmosféru odpočinku a uvoľnenia. Vydrží horieť až 30 hodín.

Glade 2 x sviečka Peaceful Rose & Wood 129 g-32%
9 € 6,10 €

Limitovaná edícia sviečok Glade navodí relaxačnú atmosféru a miestnosť krásne prevonia. Dekoratívny vzhľad zdobí interiér aj keď nie je sviečka zrovna zapálená. Užite si vôňu ruže so santalovým drevom.

Glade 2 x sviečka Deep Amber Hills 129 g-32%
9 € 6,10 €

Limitovaná edícia sviečok Glade navodí relaxačnú atmosféru a miestnosť krásne prevonia. Dekoratívny vzhľad zdobí interiér aj keď nie je sviečka zrovna zapálená. Užite si sladkú vôňu zemolezu a klinčekov s kadidlom a kyslosťou čiernych ríbezlí.

Glade 2 x sviečka Citrus Sunrise 129 g-32%
9 € 6,10 €

Limitovaná edícia sviečok Glade navodí relaxačnú atmosféru a miestnosť krásne prevonia. Dekoratívny vzhľad zdobí interiér aj keď nie je sviečka zrovna zapálená. Užite si sviežu vôňu citrusov so štipľavým korením a sladkým vanilkovým cukrom.

Glade 2 x sviečka Spiced Apple Kiss 129 g-32%
9 € 6,10 €

Limitovaná edícia sviečok Glade navodí relaxačnú atmosféru a miestnosť krásne prevonia. Dekoratívny vzhľad zdobí interiér aj keď nie je sviečka zrovna zapálená. Užite si vôňu šťavnatých jabĺk so škoricou a muškátovým orieškom.

Glade By Brise One Touch vôňa čistoty náplň 2 + 1-45%
14 € 7,69 €

Akcia

Akčný balíček obsahuje:
3 náplne pre Glade® by Brise® one touch®.
Užite si jemnú vôňu Glade® by Brise® one touch®, rýchla a účinná cesta k osvieženie všetkých miestností vašej domácnosti.
Náplne Glade® by Brise® one touch® sú k dispozícii v rôznych vôňach, vyskúšajte ich všetky

Glade Decor Candle Luscious Cherry & Peony 70 g 3 ks-29%
7,50 € 5,30 €

Aromatická sviečka od značky Glade 3 ks malých sviečok s vôňou šťavnatých višní a pivonky. Dekoratívny vzhľad sviečky v sklenenej dóze dozdobí interiér aj pokiaľ nie je práve zapálená.

Glade Electric Exotic Tropical Blossoms (strojček + náplň 20 ml)
5,40 € 5 €

Posledný kus za túto cenu!

Elektrický osviežovač vzduchu do domácnosti od značky Glade. Príjemná vôňa kvetov Monoi a belostného jazmínu. Funguje na technológii keramického ohrievača. Nastaviteľná intenzita pre aktuálny priestor. S obsahom esenciálnych olejov. Napájanie cez elektrickú sieť.

Glade 2x Vonná sviečka - FROSTED CANDY CANE - limitovaná edícia-35%
9,40 € 6,10 €

Vonná sviečka disponuje vôňou mäty, jemné vanilky a karamelu, ktorá vás príjemne naladí na Vianoce. Vosk je uložený v sklenenej dóze. Glade 2× Vonná sviečka – FROSTED CANDY CANE – limitovaná edícia vydrží horieť až 64 hodín.

Glade Electric Exotic Tropical Blossoms náplň (20 ml)
4,40 €

Náplň pre elektrický osviežovač vzduchu do domácnosti od značky Glade. Príjemná vôňa kvetov Monoi a belostného jazmínu. Funguje na technológii keramického ohrievača. Nastaviteľná intenzita pre aktuálny priestor. S obsahom esenciálnych olejov.

Glade By Brise Oud Desire osviežovač vzduchu-47%
5 € 2,63 €

Akcia

Tóny exotického korenia, čistého jazmínu, teplého jantáru a agarového dreva majstrovsky zmiešané v jedinečný pôžitok z moderného luxusu použitie:

Pred použitím pretrepte. Držte nádobku vo zvislej
polohe smerom od tela a nástrekom do stredu priestoru osviežte prostredie
miestnosti

Glade Electric Romantic Vanilla Blossom (strojček + náplň 20 ml)
5,40 € 5 €

Elektrický osviežovač vzduchu do domácnosti od značky Glade. Príjemná vôňa jazmínu a santalového dreva. Funguje na technológii keramického ohrievača. Nastaviteľná intenzita pre aktuálny priestor. S obsahom esenciálnych olejov. Napájanie cez elektrickú sieť.

Glade Electric Romantic Vanilla Blossom náplň (20 ml)
4,40 €

Náplň pre elektrický osviežovač vzduchu do domácnosti od značky Glade. Príjemná vôňa sladkých kvetov, vanilky a bieleho dreva. Funguje na technológii keramického ohrievača. Nastaviteľná intenzita pre aktuálny priestor. S obsahom esenciálnych olejov.

Glade Osviežovač vzduchu GLADE Discreet Clean Linen náhradné náplne-49%
8 € 4,04 €

Akcia

Ovoňajte váš príbytok s nezameniteľným osviežovačom vzduchu so sviežou vôňou čistoty, ktorý premení domov v raj. Doplňte svoj dekoratívne či elektrický osviežovač Glade by Brise o túto jedinečnú náplň, ktorá bezpečne odstráni pachy vo vašej domácnosti. Obal môže slúžiť aj ako držiak

Glade Automatic PACK 3x náplň Citrus 269 ml
14 €

Náplň Glade Automatic Spray Citrus do automatického osviežovača vzduchu eliminuje nepríjemný zápach a dodáva sviežu vôňu až 60 dní pri nastavení po 36 minútach. Ideálna pre väčšie miestnosti.

Glade Automatic Vanilka náplň-54%
13 € 5,87 €

Akcia

odrážky •Osvěžovač vzduchu GLADE jako vyměnitelná náplň •Nová technologie pohlcování pachů •Obnovuje svěžest a zanechává příjemnou vůni až 60 dnů •Jedinečná kombinace vůní magnolie a vanilky •Eliminuje zápachy bez jejich překrytí Popis Náplň Glade Automatic…

Glade Automatic Spray Japonská záhrada (relaxačné zen) náplň-53%
13 € 6,07 €

Akcia

Eliminuje nepríjemný zápach a dodá sviežu vôňu. Vydrží až 60 dní. Je ideálny pre väčšie miestnosti. Unikátna kombinácia jemných vôní vodných kvetov a ovocia prináša pokojnú a relaxačnú atmosféru do vášho domova. Objem: 269 ml

Glade By Brise osviežovač vzduchu konvalinka-47%
5 € 2,63 €

Akcia

Osviežovač rýchlo a účinne osvieži vzduch v spálňach, obývacích izbách, kuchyniach, kúpeľniach a zanechá príjemnú vôňu. S vôňou sviežeho dažďa. Skladovanie a použitie spôsob skladovania typ Max teplota ° C trvanlivé 50 Príprava a použitie Návod na použitie: Pred použitím pretrepte

Glade By Brise 5 v 1 aerosól japonská záhrada osviežovač vzduchu-47%
5 € 2,63 €

Akcia

Unikátna kombinácia vôní jemných vodných kvetov a ovocia prináša pokojnú a relaxačnú atmosféru do vášho domova.
Návod na použitie: Pred použitím pretrepte. Držte nádobku vo zvislej polohe smerom od tela a nástrekom do stredu priestoru osviežte prostredie miestnosti. Nepoužívajte na tkaniny

Glade By Brise Magnolia & Vanilla osviežovač vzduchu
3,34 €

Glade® by Brise® Aerosol Magnolia & Vanilla osviežovač vzduchu.
Unikátna vôňa magnólie a vanilky prináša pokojnú a relaxačnú atmosféru do vášho domova. Skladovanie a použitie spôsob skladovania typ Max teplota ° C trvanlivé 50 Príprava a použitie Návod na použitie: Pred použitím pretrepte

Glade By Brise Marine osviežovač vzduchu v gélu
2,98 €

Novinka

Glade gélový osviežovač vzduchu Marine prináša sviežosť do vášho domova po celé týždne. Odstraňuje nepríjemné pachy a okamžite prevonia miestnosť sviežou vôňou.

Glade By Brise osvěžovač vzduchu svěží citrus 300 ml-62%
7 € 2,63 €

Akcia

odrážky •Osvěžovač vzduchu Glade ve spreji •Nová technologie pohlcování pachů •Vůně přináší klidnou a relaxační atmosféru do vašeho domova •Jedinečná kombinace jiskřivého citrónu, zlatavé mandarinky a šťavnaté broskve •Pro rychlé…

Glade Gel Pure Clean Linen-40%
4 € 2,37 €

Akcia

Glade® osviežovač vzduchu v gélu, prevonia Váš interiér. Glade gél je tradičným osviežovačom vzduchu. Prináša sviežosť do Vášho domova po celé týždne.

Glade I Love You vonná svíčka 129 g-44%
9 € 5,01 €

Akcia

odrážky •Vonnou svíčku ocení všichni příznivci voňavého domova •Doba hoření cca 32 hodin •Uvolňující svěží vůně •Obsahuje esenciální oleje •Pro uvolnění smyslů po težkém dni a provonění prostoru •Příjemná a…

Glade Luscious Cherry & Peony vonná svíčka 129 g-42%
9 € 5,21 €

Akcia

•Vonnou svíčku ocení všichni příznivci voňavého domova •Doba hoření cca 32 hodin •Uvolňující svěží vůně •Obsahuje esenciální oleje •Pro uvolnění smyslů po težkém dni a provonění prostoru •Vůně višní,…

Glade Relaxing Zen vonná svíčka 129 g-42%
9 € 5,21 €

Akcia

odrážky •Vonnou svíčku ocení všichni příznivci voňavého domova •Doba hoření cca 32 hodin •Uvolňující svěží vůně •Obsahuje esenciální oleje •Pro uvolnění smyslů po težkém dni a provonění prostoru •Vůně rozkvetlých…

Glade Sensual Sandalwood & Jasmine vonná svíčka 129 g-44%
9 € 5,01 €

Akcia

odrážky •Vonná svíčka obsahující esenciální oleje navodí příjemnou atmosféru •Parfémovaná svíčka ve skle se stane krásnou dekorační výzdobou •Svíčka Sensual Sandalwood & Jasmine vydrží hořet 32 hodin •Pro uvolnění smyslů po težkém dni a provonění…

Glade Spray Santalové drevo z Bali 2x 300 ml
5,10 €

Osviežovač vzduchu Glade by Brise aerosól Santalové drevo z Bali s technológiou odstraňovania pachov. Obnovuje sviežosť a zanechá vo vašom interiéri príjemnú vôňu. Duopack 2 × 300 ml.