Giro Union MIPS Mat Black M

Giro Union MIPS

159,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Prilba na snowboard a lyžovanie disponuje vložkou MIPS, ktorá chráni hlavu pred prudkým rotačným trhnutím. Súčasťou helmy sú aj antibakteriálne výstelky zabraňujúce zápachu. Giro Union MIPS umožňuje výškové nastavenie aj prispôsobenie veľkosti obvodu ergonomickým kolieskom.

Tovar od predajcu MALL
Giro Neo MIPS Mat Black M
3x

Giro Neo MIPS

124,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Prilba na snowboard a lyžovanie disponuje vložkou MIPS, ktorá chráni hlavu pred prudkým rotačným trhnutím. Je kompatibilná so všetkými okuliarmi tejto značky a vďaka odvetrávaniu Stack Vent sa nebudú toľko zahmlievať. Giro Neo MIPS umožňuje výškové nastavenie aj prispôsobenie veľkosti obvodu ergonomickým kolieskom.

Tovar od predajcu MALL
Giro Neo Mat Light Grey S
5x

Giro Neo

99,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Prilba na snowboard a lyžovanie disponuje regulovateľným a uzatvárateľným odvetrávaním. Je kompatibilná so všetkými okuliarmi tejto značky a vďaka odvetrávaniu Stack Vent sa nebudú toľko zahmlievať. Giro Neo umožňuje výškové nastavenie aj prispôsobenie veľkosti obvodu ergonomickým kolieskom.

Tovar od predajcu MALL
Giro Scale Mat White S
2x

Giro Scale

69,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Prilba na snowboard a lyžovanie disponuje škrupinou Hard shell. Je kompatibilná so všetkými okuliarmi tejto značky a vďaka odvetrávaniu Stack Vent sa nebudú toľko zahmlievať. Giro Scale umožňuje výškové nastavenie aj prispôsobenie veľkosti obvodu ergonomickým kolieskom.

Tovar od predajcu MALL
Giro Agilis MIPS Mat Black M
3x

Giro Agilis MIPS

99,95 €
92,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Prilba na cyklistiku s 32 ventilačnými otvormi poskytuje dokonalý systém odvetrávania a Mips vložka chráni vašu hlavu a mozog. Obsahuje In-Mold škrupinu, ktorá perfektne ochraňuje a pritom si zachováva nízku hmotnosť. Giro Agilis MIPS si ľahko prispôsobíte 1 rukou.

Tovar od predajcu MALL
Giro Isode Mat Black 54-61 cm
4x

Giro Isode

51,41 €
46,70 €

Cyklistická prilba Isode od značky Giro je vďaka svojmu univerzálnemu využitie vhodná ako na výjazdy na cestnom bicykli, tak na preteky na crossovom. Je veľmi ľahká, dobre odvetraná a perfektne sedí, keďže jej veľkosť sa dá upraviť pomocou systému Roc Loc Sport.

Tovar od predajcu MALL
Giro Tremor Child Mat Ano Green

Giro Tremor Child

55,90 €

Detská prilba s 18 ventilačnými otvormi poskytuje dokonalý systém odvetrávania. Obsahuje In-Mold škrupinu, ktorá perfektne ochraňuje a pritom si zachováva nízku hmotnosť. Giro Tremor Child je vybavená nastaviteľným upínacím systémom Roc Loc Sport, ktorý sa ovláda kolieskom.

Tovar od predajcu MALL
Giro cyklistická prilba Vasona

Giro cyklistická prilba Vasona

64,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Varsona od značky Giro je cyklistická prilba, ktorá kombinuje elegantný a vzdušný dizajn s nízkou váhou a inteligentnými vychytávkami pre vaše bezpečie a pohodlie na bicykli. Veľkosť si ľahko doladíte jednou rukou pomocou kolieska upínacieho systému Roc Loc Sport, ktorý je samozrejme kompatibilný s vlasmi stiahnutými do vrkoča.

Tovar od predajcu MALL
Giro Hale Mat Bright Pink 50-57 cm
24x

Giro Hale

55,90 €

Detská cyklistická prilba, ktorá vďaka možnosti nastavenie veľkosti padne aj dámam. Jej ľahká konštrukcia a dobrá ventilácia spolu s upínacím systémom Rock Loc Šport zaisťujú, že dieťaťu padne a bude na hlave pohodlná. Zaisťuje dostatočnú ochranu tak na výlet, tak pri vyvádzanie a skúšanie trikov.

Tovar od predajcu MALL
Giro Quarter FS Mat Black, M
3x

Giro Quarter FS

55,90 €

Prilba s 9 ventilačnými otvormi poskytuje dokonalý systém odvetrávania a skvelo sadne na každú hlavu. Disponuje ABS škrupinou odolnou proti prerazeniu a EPS vrstvou pre pohltenie otrasov. Giro Quarter FS si ľahko prispôsobíte 1 rukou.

Tovar od predajcu MALL
Giro Vasona Mat White 50-57 cm
3x

Giro Vasona

67,90 €

Dámská cyklisticá přilba Giro Vasona kombinuje elegantní a vzdušný design s nízkou váhou a chytrými vychytávkami pro vaše bezpečí a pohodlí. Rychlé nastavení velikosti pomocí systému Roc Loc Sport.

Tovar od predajcu MALL
Giro Bravo White/Black M biela/čierna
1x

Giro Bravo White/Black

26,90 €

Cyklistické rukavice v perfektnom strihu s príjemným polstrovaním. Giro Bravo White/Black sú vybavené zapínaním na suchý zips a majú pútka pre jednoduché zloženie. Materiál dlane je vyrobený z vysoko odolnej syntetickej kože AX Suede.

Tovar od predajcu MALL

Rok 2006 bol rokom dvadsaťročného výročia založenia značky Giro. Cesta od skromných začiatkov v malej garáži v Kalifornii nebola ľahká, ale zaujatie značky pre inovácie, výkon aj pôsobivý design viedli až na vrchol – na popredné miesto medzi výrobcami cyklistických a zimných prilieb. Giro sa veľmi rýchlo posunulo do popredia cyklistického pelotónu, aby sa spoločne s nováčikom v portfóliu – zimnými prilbami – postavilo znovu na štart a vyrazilo do zasnežených hôr.

Prilby Giro nosia milióny jazdcov na celom svete – cyklisti, lyžiari, snowboardisti; mladí a tí, čo už za roky strávené na svahu, na ceste alebo v teréne pozbierali množstvo skúseností. Proste všetci, ktorí oceňujú maximálne pohodlie, funkčnosť, výnimočný design a použitie pokročilých technológií. Značka Giro nespí na vavrínoch – možno práve teraz vzniká v Santa Cruz, Kalifornia ďalšia novinka…