GIM Batôžtek oválny Spiderman
28,30 €

Tento veľmi kvalitný a dizajnovo spracovaný batoh s motívom obľúbeného Spidermana unesie všetky učebnice, zošity aj výdatnú desiatu. Je vhodný nielen do školy, ale aj na voľný čas i cestovanie.

GIM Školská taška na desiatu Trolls
12,03 € 5,80 €

Nevyhnutnou súčasťou školského vybavenia je aj taška na desiatu v obľúbenom dizajne animovaného filmu Trollovia. Taška je rozdelená na dve časti, obe sa zapínajú na zips. Má jedno ucho na držanie a odnímateľný, nastaviteľný popruh na rameno.

GIM Batoh Junior Charmmy Kitty
18 € 16,30 €

Veľmi roztomilý batoh pre predškolákov v dizajne mačičky Charmmy Kitty. Batoh má dostatok miesta pre hračky aj desiatu. Má polstrovaný chrbtový panel a anatomicky tvarované ramenné popruhy. Je veľmi kvalitne spracovaný a vyrobený z pevného materiálu.

GIM Batoh Junior Fisher Price jednorožec
19,70 €

Veľmi roztomilý batoh pre predškolákov s licenciou Fisher Price v dizajne jednorožca. Batoh má dostatok miesta pre hračky aj desiatu. Má polstrovaný chrbtový panel a anatomicky tvarované ramenné popruhy. Je veľmi kvalitne spracovaný a vyrobený z pevného materiálu.

GIM Batoh Junior Princezná Sofia
15,70 €

Veľmi roztomilý batoh pre predškolákov v dizajne princeznej Sofie Prvej. Batoh má dostatok miesta pre hračky aj desiatu. Má polstrovaný chrbtový panel a anatomicky tvarované ramenné popruhy. Je veľmi kvalitne spracovaný a vyrobený z pevného materiálu.

GIM Batôžtek Junior oválny Iron Man s maskou
22,38 € 21,60 €

Roztomilý batoh pre predškolákov a malých fanúšikov filmu Avengers. Batoh má dostatok miesta pre hračky aj desiatu. Má polstrovaný chrbtový panel a anatomicky tvarované ramenné popruhy. Je veľmi kvalitne spracovaný a vyrobený z pevného materiálu.

GIM Batôžtek JUNIOR oválny Minnie
22,80 €

Roztomilý batoh pre predškolákov a malé slečny v obľúbenom dizajne Minnie. Batoh má dostatok miesta pre hračky aj desiatu. Je veľmi kvalitne spracovaný a vyrobený z pevného materiálu. Je vhodný už pre deti od 3 rokov.

GIM Batôžtek oválny Cars
28,03 € 25,50 €

Tento veľmi kvalitný a dizajnovo spracovaný batoh s motívom Cars unesie všetky učebnice, zošity aj výdatnú desiatu. Je vhodný nielen do školy, ale aj na voľný čas i cestovanie.

GIM Batôžtek oválny Paw Patrol
28,03 € 25,50 €

Tento veľmi kvalitný a dizajnovo spracovaný batoh s motívom hrdinov obľúbenej Tlapkovej patroly unesie všetky učebnice, zošity aj výdatnú desiatu. Je vhodný nielen do školy, ale aj na voľný čas i cestovanie.

GIM Školský batoh oválny Cars
35,80 €

Batoh s motívom Cars určite poteší každého malého fanúšika, ktorý sa pripravuje na školský rok na I. stupni ZŠ. Veľmi kvalitný a dizajnovo spracovaný batoh, ktorý je veľmi praktický a unesie všetky učebnice, zošity aj výdatnú desiatu. Tento batoh je určený najmä pre školákov, ale aj pre voľný čas.

GIM Školský batoh na kolieskach Charmmy Kitty
33,10 €

Batoh na kolieskach s motívom Charmmy Kitty, poteší určite každú fanynku tejto postavičky, ktorá sa pripravuje na školský rok na I. Stupni ZŠ. Veľmi kvalitný a dizajnovo spracovaný batoh, ktorý je veľmi praktický a unesie všetky učebnice, zošity aj výdatnú desiatu. Tento batoh na kolieskach je určený najmä pre školákov, ktorí nechcú nosiť svoje veci na chrbte.

GIM Školský batoh na kolieskach L.O.L.
31,50 €

Batoh na kolieskach s motívom L.O.L. Surprise poteší každé dievčatko, ktoré sa pripravuje na školský rok na I. Stupni ZŠ. Veľmi kvalitný a dizajnovo spracovaný batoh, ktorý je veľmi praktický a unesie všetky učebnice, zošity aj výdatnú desiatu. Tento batoh na kolieskach je určený najmä pre školákov, ktorí nechcú nosiť svoje veci na chrbte.

GIM Školský batoh na kolieskach Spider-Man
37,40 €

Batoh na kolieskach s motívom Spider-Mana, poteší určite každého fanúšika tejto postavičky, ktorý sa pripravuje na školský rok na I. Stupni ZŠ. Veľmi kvalitný a dizajnovo spracovaný batoh, ktorý je veľmi praktický a unesie všetky učebnice, zošity aj výdatnú desiatu. Tento batoh na kolieskach je určený najmä pre školákov, ktorí nechcú nosiť svoje veci na chrbte.

GIM Školský batoh na kolieskach Tlapková patrola girl
37,40 €

Batoh na kolieskach s motívom Tlapkové patroly, dievčenské hrdinky SKY poteší iste každú fanynku tejto postavičky, ktorá sa pripravuje na školský rok na I. Stupni ZŠ. Veľmi kvalitný a dizajnovo spracovaný batoh, ktorý je veľmi praktický a unesie všetky učebnice, zošity aj výdatnú desiatu. Tento batoh na kolieskach je určený najmä pre školákov, ktorí nechcú nosiť svoje veci na chrbte.

GIM Školský batoh oválny Charmmy Kitty
29,10 €

Batoh s motívom Charmmy Kitty určite poteší každú malú dievčinu, ktorá sa pripravuje na školský rok na I. stupni ZŠ. Veľmi kvalitný a dizajnovo spracovaný batoh, ktorý je veľmi praktický a unesie všetky učebnice, zošity aj výdatnú desiatu. Tento batoh je určený najmä pre školákov, ale aj pre voľný čas.

GIM Školský batoh oválny L.O.L.
24 € 23,60 €

Batoh s motívom L.O.L. Surprise iste poteší každú malú dievčinu, ktorá sa pripravuje na školský rok na I. stupni ZŠ. Veľmi kvalitný a dizajnovo spracovaný batoh, ktorý je veľmi praktický a unesie všetky učebnice, zošity aj výdatnú desiatu. Tento batoh je určený najmä pre školákov, ale aj pre voľný čas.

GIM Školský batoh oválny Spider-Man
29,10 €

Batoh s motívom Spider-Mana, iste poteší každého školáka, ktorý sa pripravuje na školský rok na I. stupni ZŠ. Veľmi kvalitný a dizajnovo spracovaný batoh, ktorý je veľmi praktický a unesie všetky učebnice, zošity aj výdatnú desiatu. Tento batoh je určený najmä pre školákov, ale aj pre voľný čas.

GIM Vrecko na obuv Animals jednorožec
9 € 7,70 €

Roztomilý športový vak alebo vrecko na obuv v modernom dizajne s jednorožcom. Vrecko je vhodné ako pre športové využitie, tak aj na bežné nosenie. Možno nosiť cez rameno alebo pripevniť k batohu.